» »

Second Life na Samsungovih mobilnih telefonih

Second Life na Samsungovih mobilnih telefonih

Gizmodo - V podjetju Samsung so razvili Second Life aplikacijo za mobilne telefone, ki uporabnikom omogoča transportacijo v Drugo življenje kjerkoli na svetu. Predstavnik podjetja je izjavil, da bodo program ameriškim potrošnikom ponudili verjetno v drugi polovici leta, Gizmodo pa se sprašuje, kaj je podjetje prepričalo v razvoj aplikacije za računalniško igro, ki ima tako majhno uporabniško bazo. Med registriranimi milijoni uporabnikov naj bi bilo namreč "živih" le 250.000 računov.

25 komentarjev

Relanium ::

- Med registriranimi milijoni uporabnikov naj bi bilo namreč "živih" le 250.000 računov.

Ja če je pa tok bedno to

PARTyZAN ::

Mene ubistvu preseneca, da ima igra brez "pointa" tako velik user base.

Dark Angel ::

Mene ubistvu preseneca, da ima igra brez "pointa" tako velik user base.


Zakaj so pa Simsi med najbolj prodajanimi igrami na svetu? Tudi ni kakšnega posebnega "pointa". Neverending game...

kanzyani ::

sam second life je res sam za cajt zabijat.... de bi ga pa še prek mobitela teu igrat, kriza

Pyr0Beast ::

Kokr za koga. Drugače je to bolj ena velika čvekalnica :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Piranha ::

Za cajta Tita se takšne stvari ziher ne bi dogajale... 100% sem prepričan, da bi se spet našel kak velik gradbeni projekt, kjer bi potrebovali veliko samokolnic.
Piranha

kmetek ::

super še malo pa nam ne bo treba ven iz bajte :(

opeter ::

Super bi bilo, če ne bi rabil spati, jesti, lulati, srati... potem bi bilo šele veselje, a ne?
Lahko bi uživali v Drugem življenju 24/7...

Bedno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Blinder ::

Ehm a ni tale second Life zelo pozresen hardversko? Kak to lahko dela na dlancniku? Al mobiju?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Bob Rock ::

Mene ubistvu preseneca, da ima igra brez "pointa" tako velik user base.


Glede na to, da bi se z vecino spletnih strani vsebino le-te rado cimbolj realno predstavilo obiskovalcu, je naslednji korak 3D.
Second life je pac ena od alternativ(trenutno najbolj uspesna).
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Orbit89 ::

Tudi mene to zanima, saj ima na računalih min. zahteve: 800 MHz, 256 MB RAM, GeForce 2,...
To bi komaj delalo na EEE-ju, kaj šele na pametnih mobitelih.

LP

elasto_mania ::

Ja po tej logiki bi need for speed za mobiltel moral imet iste hardverske zahteve kot pc verzija?

nsignific ::

Čakte mal, kakšne debilne novice pa to objavljate? 250 tisoč uporabnikov je ektremno visoka številka, še posebej za PC igro. Najvecji MMOji imajo res da miljone uporabnikov, ampak teh spilov je kolk? Natančno štiri.

Blinder ::

yas na mojem kompu ne morem igrat ... second life ker prevec steka. Razen ce ne steka zaradi povezave (1mb) *-)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Bob Rock ::

Second life je bil narejen na ideji 3D IRCa in ne kot igra.
Če je neka stvar v 3D obliki, se ne pomeni da je to igra. Kot bi primerjal IRC in npr. Wordov dokument v mislu "sej je vse tekst"...
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

urke710 ::

Ja kakšna igra neki. To je next-gen internetni brskalnik.
d.i.g.

wooted ::

sošolc je čisto brez nalaganja na račun zaslužil že dosti denarja. dela na neki ambasadi, kjer mesečno "zasluži" 100nevemkerih dolarjev. 100 teh dolarjev pa mislim da je 3 ameriške dolarje al evre. vse to se mu nalaga na paypal račun, s katerim online nakupuje :\ se da lepo zaslužit če se znajdeš

StajercSSS ::

36 evrof na leto? [--------------------------] jaz ti tolk z lastno roko v enem dnevu zaslužim
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

jamiroq ::

1$ je približno 250 linden$ (tako piše na uradni strani). bajni denarji :>.

Slo-One ::

sošolc je čisto brez nalaganja na račun zaslužil že dosti denarja. dela na neki ambasadi, kjer mesečno "zasluži" 100nevemkerih dolarjev. 100 teh dolarjev pa mislim da je 3 ameriške dolarje al evre. vse to se mu nalaga na paypal račun, s katerim online nakupuje :\ se da lepo zaslužit če se znajdeš


Ampak to je veliko izkoriščanje, on dela za denar, ki ga lahko dobiš v enem do dveh dnevih. Mislim poglej kolko časa za to zapraviš.

Pegaz ::

Če pogledaš z druge strani, bolje je zaslužit 3€ kot izgubit 15€ na mesec. Pa še naučiš se kaj bolj pametnega od pobijanja monstrov.

Edit: Eur znak prikaže html številke. (( € ))

Edit2: Zdaj pa dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pegaz ()

wooted ::

fant zasluž tok brez da bi s prstom mignil. če pa naredi kakšen contract med dvem fermam pa prlije tud 10 000 linden dolarjev

keber ::

Čakaj, se mi tukaj pogovarjamo o denarju ali o bakrenih novčičih? Še klošar zasluži 36 evrov v enem dnevu, ne da bi se preveč pretegnil.

Jst ::

Prej bi rekel, da je prej mislil 100 US dolarjev, ne SecondLife $
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

driver_x ::

Meni je pa FirstLife boljši: ima boljšo 3d grafiko, več zaslužim, pa še polno dodatkov ima, od need for speed dalje ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobilne aplikacije za depresijo ali odvajanje od kajenja delijo podatke naokoli

Oddelek: Novice / Zasebnost
154195 (2552) bmartinez
»

Open Whisper Systems razkril podatke iz tajne sodne odredbe

Oddelek: Novice / Zasebnost
176348 (4796) jype
»

Google izgubil pritožbo v Rusiji

Oddelek: Novice / Tožbe
326447 (4878) MrStein
»

Aplikacije za zdravje delijo podatke naokoli

Oddelek: Novice / Zasebnost
379252 (6542) antonija
»

Uhajanje podatkov aplikacijam na pametnih telefonih

Oddelek: Novice / Zasebnost
225666 (3981) KoMar-

Več podobnih tem