» »

Vprašanje glede monitora in miške

Vprašanje glede monitora in miške

cvetkob ::

hej,

doma ima ata računalnik (sedaj malo novejšega kak pred (mojega starega) ). No ekran ima SyncMaster940n. No ko pomakneš miško v levo stran se tam tudi ustavi, ko pa jo pomakneš v desno stran pa kar izgine! Pomoje je to narobe nekaj z monitorom, saj ko je imel stari računalnik je bilo isto! nevem kako naj to popravim!

Looney ::

Kako izgine? Kot da bi šla ven iz ekrana? Mogoče prevelika resolucija? (Še izven resolucije monitorja)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Trdi ::

Upam, da se to ne zafrkava kolega... Torej probaj premakniti sliko v levo. Če je slika malenkost v desno zamaknjena, potem bo zgledalo, kot da izgine, ker je površina, ki dejansko "klikne" na skrajno levi strani tiste bele puščice. Puščico moraš še vedno videti, ampak samo en piksel širine, eno črtico. Če ne bi bilo tako, potem ne bi mogel klikniti stvari, ki so povsem ob desnem robu. V menijih poišči opcijo za premik slike v levo stran.
Trdota d.o.o.

cvetkob ::

vete ko premaknete miško v desno ? ostane toliko gor da se vidi! Čist gori sem pomaknil v desno in ni je več bilo! nekje od spodnje polovice sem jo premaknil tudi na desno in se je vidla! KO stisnem desni gumbek na miški se v spodnji polovici odpre okence lastnosti.,nova mapa.... v zgornji polovici pa ne!! Aja ko premaknem miško v zgornji polovici na desno in če jo premaknem dol , se miška ne premakne čisto dol in pride ven nekje malo nad zgornjo polovico! Malo čudno napisano, samo če vete zake se gre mi prosim povejte! Monitor sem že probal nastaviti in ni razlike, drugače pa samo AUTO stisnem in se sam nastavi!

Looney ::

Ok, če bi se mi sanjalo kaj sploh hočeš povedat...
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

maticm ::

Moraš kupit večji ekran...

podtalje ::

Vklopljen imaš razširjen desktop, ki ti del desktop-a prikazuje na drugem izhodu grafične kartice oz. na TV-out izhodu.

Pojdi v nastavitve grafične kartice in tam izklopi prikazovanje na dveh zaslonih.

Looney ::

Če bi bilo nastavljeno na dva monitorja bi bilo to dokaj očitno IMHO. Bolj verjetno je, da sploh ni nič narobe... saj ni tako nenavadno, da desno ne vidiš kazalca.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

podtalje ::

Mogoče se res ni najbolj jasno izrazil, vendar glede na to, da je napisal, da ime te probleme samo v zgornji desni polovici ekrana,
je očitno, da ima v desno razširjen desktop ter da je na temu desktopu manjša resolucija, zato ima posledično probleme
samo v zgornji desni polovici.

Compufreek ::

[edit]
ok nisem vredu prebrav .....tvoja napaka mi ni jasna heh .....je pa čudna :)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena strani: Impedanca.si

Oddelek: Izdelava spletišč
111103 (752) radiokills
»

Levičar(ne politično)

Oddelek: Loža
232198 (1509) JanK
»

Premik celotne slike na zasloni v desno winXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101175 (997) Duhec
»

Ima kdo Logitech LX3 Optical Mouse ?

Oddelek: Kaj kupiti
131281 (998) mailer
»

Smer vrtenja - možgančki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1056089 (6089) noucamp90

Več podobnih tem