» »

Smer vrtenja - možgančki

Smer vrtenja - možgančki

«
1
2 3

Golden eye ::

V ktero smer se vrti: klik

če mal dlje časa gledaš, se začne v drugo stran vrtet. Zanimivo!

Tic ::

Jaz lahko zavestno preklopim med smerjo vrtenja. Smeh.
persona civitas ;>

aljazh ::

Pri meni je odvisno kam jo gledam. Če jo gledam kot celoto, se vrti v eno smer, če samo v noge, pa v drugo.

whatever ::

Meni se vrti anti-clockwise. Torej leva polovica možganov prevladuje. Sploh mi ne rata preklopit, da bi se vrtela clockwise, torej v desno, naj se še tako trudim.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Tr0n ::

Vedno clockwise.

Camalotz ::

Men tut. Pa mi navadno take stvari ne delajo problemov.
Leva stran glave zgleda mrtva dons :8)
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

7h3_1 ::

na začetku se vrti v levo čim pa začnem gledat drugo stvar( osredotočm se ne branje razlik ampak še vedno vidm kako se vrti) pa spremeni smer :D

bosmla ::

Hmm.. definitivno se vrti clockwise - glej senco - ce pa si defekn pa lahko vidis tudi drugace >:D

svenica ::

Hm. Vidim, da se vrti clockwise. Ne razumem, kako je možno, da bi se vrtela v nasprotno smer.
Sem se hotel prisilit, a ni šlo :D. Poistovetim se pa lahko le z opisom 'left brain functions'.
Skratka, to ni nič od nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svenica ()

smetko ::

Koko pa se vam vrtijo ti krogi Link
No comment

Camalotz ::

Ja sence res ne bi smelo bit...
Morala bi bit sam bejba, ki, ko se vrti čez
levo polovico slike izgleda nekje identično,
kot ko se vrti čez desno. Potem se možgani
lahko sami odločajo, v katero smer se.

Krogi se pa "vrtijo"... razen tistega v katerega gledaš.
Oz. razen tistega dela slike, na katero si fokusiran.
Če pa dovolj na široko razpreš fokus, pa cela slika miruje.
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Ejsi_Disi ::

@unready:
Hm. Vidim, da se vrti clockwise. Ne razumem, kako je možno, da bi se vrtela v nasprotno smer.
Sem se hotel prisilit, a ni šlo :D. Poistovetim se pa lahko le z opisom 'left brain functions'

Evo, pri meni isto.

Krogi se pa vrtijo tako, da če bi bili zobniki, bi se lepo vsi vrteli.
Rock n' roll ain't noise pollution!

mchaber ::

Če si v mislim postavim kak matematični račun, potem gre counter-clw. Če pa kaj čustvenega pa se kar naenkrat obrne.
.

Tac20 ::

ma dejte ga srat, ta zenske se vrti en čas proti smeri urinega kazalca, potem pa zamenja smer in se vrti v smeri, nato pa spet zamenja smer, tako da nevem u cem je lih fora?

svenica ::

Žal ne.

Tac20 ::

glej obraz in si zamisli krožnico oz. smer potovanja, če hočeš se bolj očitno jo glej v noge oz. stopala tam je stvar še bolj očitna

forsmark ::

Možgani prezrcalijo sliko, tisti ki lahko obračate bodito pozorni: ko se vrti v desno ima dvignjeno desno nogo, ko se pa v levo pa ima levo nogo...
Airbus Industrie

PINki ::

S prvim pogledom se mi je vrtela clockwise, potem sem se zelo mučil da bi jo gledal anti-clockwise in osredotočil sem se na noge kot ste rekli, in cez trenutek se je zacela vrteti v levo, geldam jo 5 sekund, nato pomežiknem in zlomka, spet jo gledam clockwise. :)

PINki ::

Haha zdaj sem že master pri preklapljanju možganskih strani
kadarkoli jo hočem pogledati v levo oz. desno smer kroženja.;)

M@73Y ::

Pozdrav. v glavnem animacija je narejena tako da se vrti v smeri uri in na levi nogi. sem si shranil animacijo in jo odprl z adobe image ready programom in lahko to potrdim. vse ostalo delajo možgani (vrtenje v CCW smeri)
Lp. Matej
..jump into psytrance tunnel..

dukenukem ::

men se skoz vrti v nasprotni smeri ure

stock ::

u u u u!!!

Hvala!

Zdej vem zakaj mi u šoli negre! Zgleda lahko razmišljam le z eno polovico glave, po 10min mi je uspel obrnit... in zdej negre nazaj... najprej clockwise zdej anti-c.


bom rajš nehu.. zdej jo že u tangah vidm... 8-O

Opkow ::

Zanimivo... 2 uri nazaj sem vstal, in takrat se mi je vrtela clockwise, sedaj pa se enkrat pogledam, se mi pa vrti anti clockwise.. :)

joker16_7 ::

Kje vam je tu fora ne vem. Men se čist normalno skos in skos vrti v levo pa naj delam zraven kar hočem.:\
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

whatever ::

enako
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

whatever ::

Koko pa se vam vrtijo ti krogi Link

Krogi se mi pa sploh ne vrtijo.:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Golden eye ::

na tak način bi mogl bit špili narjeni pa bi lahko pol igro obrnu na 2 ali več načinov :D

Golden eye ::

sem se tud jest zdej navadu da lahko obrnem smer po želji 8-)
mal se moreš skoncetrirat pa v noge, kolena gledat

OrkAA ::

Haha, sprva se mi je vrtela le v smeri urinega kazalca, ampak z mal vaje znam kadarkol obrnit smer :)

MadMicka ::

Pri meni se vrti v smeri urinega kazalca. Preprosto, ker ima telo (noge, roke) naravnano tako, da je gibanje naravno le v tej smeri.

V obratni smeri pa lahko vidim, če malce zamižim, tako, da jo gledam samo v noge. In pol , če počasi dvignem pogled, jo lahko tudi celo gledam, ko se vrti v drugo smer.

Dobra fora!

Fizikalko ::

prvi hip clockwise, potem je pa kar naenkrat prekloplo na anticlockwise in ostaja pri tem. Če se mal pomatram, pa lahko preklapljam.

perci ::

Meni se skos vrti clockwise. Sem ze en cajt nazaj to zadevo gledal in vedno, ko jo znova vidim, je clockwise.

krneki0001 ::

Vedno se vrti v smeri urinega kazalca in tut vedno ima levo nogo na tleh, če stalno gledam v sliko, če pa se osredotočim na branje vrstic poleg slike, pa se obrene v nasprotno smer urinega kazalca.

Zgodovina sprememb…

Golden eye ::

maš zabetonirane možgane, ne pustijo preklapljat :D

Good Guy ::

vrti se v obe strani >:D >:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

jype ::

Fizikalko> Če se mal pomatram, pa lahko preklapljam.

Jaz tudi. Z malo vaje se baje da tudi effortless.

>>><<< ::

Na začetku se vrti clockwise, če se pa osredotočim na branje, se obrne.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: >>><<< ()

mikena ::

Pri meni je tko, da jo cel čas vidim vrteti se v smeri urnega kazalca... če pa pogled malce vržem na besedilo na levi strani, pa se kr na enkrat začne vrtet v levo... kr neki no :D

bluefish ::

ob prvem pogledu v deno, po nekaj sekundah pa v levo :D .

roli ::

Če gledam samo animacijo se vrti v smeri urinega kazalca, če pa hkrati še berem besedilo in potem pogledam animacijo pa se vrti v nasprotni smeri.
http://www.r00li.com

Mahdi ::

Folk to je potegavščina!!! Ženska se cel čas vrti v desno, potem pa enostavno zamenja smer. Preberite si komentarje spodi!

Ne gre za noben trik v možganih!

forsmark ::

Ja ker tisti, ki so spodaj komentirali so zelo verodostojni :D , opij enostavno probaj zbrat več kolegov na kup ter glejte animacijo, pa boš vidu da se bo nekaterim vrtelo v napsrotno smer med tem ko se tebi ne bo, razen če ne boste vsi pod opijati, pol je to vse druga pesem :D
Airbus Industrie

perci ::

opijum - malo manj opiatov uživat, pa bo ;). Skratka, kako si potem razlagaš, da eni vidimo, da se non-stop vrti v desno?

Ejsi_Disi ::

Opium pa si ti prebral?

Se že cel dan 'mučim'pa mi še kar ne rata vidt v obe smeri. :|
Rock n' roll ain't noise pollution!

stalker ::

Meni se vrti v clockwise. Če začnem mislit na matematiko in kaj računam v mislim, se začne vrtet v nasprotno smer. Kul :D

Fave ::

Plesalka se ne vrti v prostoru, ker imamo opravka z 2D sliko. Nič drugega kot napačna interpretacija naših možganov.

Ampak vseeno je dobro da se naši možgani takole "motijo", ker drugače bi bila slika na TV ekranu en sam nerazumljiv dolgčas.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

PINki ::

Folk to je potegavščina!!! Ženska se cel čas vrti v desno, potem pa enostavno zamenja smer. Preberite si komentarje spodi!

TO NI RES!!! Ker meni spremeni smer vrtenja ko JAZ to hočem, ker pač znam preklapljati med možgani.

PS: pa ne mislit sa sem takoj znal, vaja dela mojstra:D

hamax ::

js tud lahk skor zavestno spremenim smer vrtenja.
zelo zanimivo...

PINki ::

Jaz jo znam "zajebavat" tko da se ne more odločit v katero smer se bo obrnila ker jo kontroliram z mojimi možgani;)

rdecaluc ::

clockwise pa mi je samo parkrat uspelo anti-clockwise. Drugače se ženska skos vrti v desno .

edit: samo po značaju pa bolj pripadam anti-clockwise kakor pa clockwise (mnenje moje dobre prijateljice)
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

smer vrtenja motorjev

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
151914 (1117) veduvedu
»

elektromotorček

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
73553 (3427) Pyr0Beast
»

kakšna je razlika med: CD-R ter CD+R in DVD-R ter DVD+R ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
134622 (4337) drola
»

Urban legends!

Oddelek: Loža
492575 (1413) Bob Rock

Več podobnih tem