» »

Ocena strani: Impedanca.si

Ocena strani: Impedanca.si

Mati ::

Pozdrav,

po skoraj letu dni smo se odločili za obnovo strani, saj smo imeli preveč težav s prejšnjo stranjo postavljeni na joomli. Ali bi lahko malo pokomentirali kako se vam zdi, oziroma kaj pogrešate.
Bannerji še bodo izpopolnjeni, tako da ne temu posvečati preveč pozornosti.

KLIK

Tody ::

Zgleda všečno, bolje kot prej :)

Goran's Blog ::

Mene se tudi zdi ok.
Pregledna. Mogoče bi stva za iskanje dal nekam drugam, nevem levo desno razen če ni namenjeno oglaševanju tisto.

rfmw ::

Spodnja stran je v IE8.0 odrezana in scroll na miski ne dela, tudi drsnika na desni ni.
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Mati ::

Hvala za info, gremo popravljat...:)

tx-z ::

Enako..scroll na miški je zlo moteče kr ne dela:)

Pa pr izdelkih se mi zdi da je ful velka praznina. Na levi so vse infomracije na desni ni pa nč. Pa nekako ni jasn kaj je tista številka tm? Morda št. strani? Če ja, pol manjka kšn gumb za naslednjo stran al pa za nazaj, pa seznam strani...
tx-z

mte ::

Preširoka je... nimamo vsi browserjev na fullscreen.
Pomikanje po navigacijskem meniju bi moralo bit bolj pregledno (vsi trenutni (nad)nivoji npr. označeni z modrim backgroundom), namesto zelo majhne spremembe v bacgroundu prvega nivoja ter underline v nižjih.
Tole sem najprej opazil in najbolj moti, ostalo so bolj detajli.
lp

Goran's Blog ::

mte je izjavil:

Preširoka je... nimamo vsi browserjev na fullscreen.
Pomikanje po navigacijskem meniju bi moralo bit bolj pregledno (vsi trenutni (nad)nivoji npr. označeni z modrim backgroundom), namesto zelo majhne spremembe v bacgroundu prvega nivoja ter underline v nižjih.
Tole sem najprej opazil in najbolj moti, ostalo so bolj detajli.
lp


Najbrš, pa da večina jih ima brksalnik črez celo odprt.
Če želiš pravo kritiko pojdi na internetmojster forum !

Zgodovina sprememb…

Mati ::

Nekatere stvari smo že popravili, nekatere pa še bomo.
Hvala za odgovore. Če še kdo karkoli najde kar mu ni všeč, kar na dan z besedo.

PromeuZ ::

Preveč neoptimiziranih slik na uvodni strani, tako da je nalaganje začetne strani predologo.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

nUUb ::

Gumb za naslednjo/prejšnjo stran bi bil zelo priročen, trenuten dvoklik je ... široka stran, potem se pa špara na širini na gumbih. Najbolj me moti, če hitro potegnem miško v desno, pri izbiri pod "Vsi oddelki", mi okno izgine in moram iti bolj počasi. Jaz namreč delam tako; premaknem miško na recimo polprevodniki, pogledam kaj me zanima, recimo ICji za baterijsko krmiljenje potegnem miško hitro na desno in se mi celi popup skrije. Pa meni ni uspelo kliknit še naprej na ICji za baterijsko krmiljenje, saj mi ne dopusti kliknit, manjka še ena vrstica, da se popup ne skrije. Te tri stvari sem na hitro opazil.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

radiokills ::

Pri menuju je malo moteče, da je (2 nivo in naprej) mouse-over vezan le na tekst. Bolje bi bilo, da bi bil vezan na celotno celico (predvidevam da na li element), tako kot je na prvem nivoju. Da ti ni treba bit snajperist če hočeš videt naslednji nivo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potrjen nov standard slovenske tipkovnice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Diski
17629975 (18376) Phantomeye
»

Izšel Firefox 19 z vgrajeno podporo za PDF (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5923528 (19837) Jackass
»

Spletna stran 100% in širina monitorja npr 1920 px

Oddelek: Izdelava spletišč
292291 (1612) Road Runner
»

Kako izdelati večnivojni meni da dela preko frameov?

Oddelek: Izdelava spletišč
91054 (893) _marko
»

Start menu

Oddelek: Operacijski sistemi
111184 (950) buhica1

Več podobnih tem