» »

podnapisi srt

podnapisi srt

kokuca ::

mene zanima s katerim programam bi lahko podnapisi npr iz txt ali sub spremenil v SRT. proval sem tako da sem txt odprl z beležnico in nato shranil v SRT sam ne dela. če veste za kakšen program mi prosim povejte.
gre se za sony dav-x10, ki ne podpira txt sub pa to, podpira pa srt.

ST-777 ::

V podnapise SRT lahko pretvoriš s programom Subtitles Translator

kokuca ::

in kaku delaš s tem programam? če mi lahko pišeš postopek na hitro?

Tr0n ::

ST-777 ::

@kokuca, izbereš: File/ Load original (.txt)/ export s. (.srt)

V Beležnici nato podnapis .srt odpri, boš takoj videl razliko od podnapisov .txt.

Včasih Subtitles Translator pretvori v .srt, vendar datoteka nima te oznake in je v Beležnici ne moreš odpreti. Če se to zgodi, postopek zapisa ponovi. Ko to storiš drugič, je običajno pretvorba pravilna.

ST-777 ::

@Tr0n, sem si ogledal Subtitle Workshop, ki ga doslej nisem poznal. Se mi zdi odličen program, ki ima, kot vidim, še več možnosti kot Subtitles Translator.

kokuca ::

aha zde sm nrdu ku si napisu sam meni u drugič ne nardi nikoli ne napiše .srt zmerm mapa brez končnice...mogoče ker mam visto ne dela pravilno??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokuca ()

ST-777 ::

@kokuca, če ti nagaja Subtitles Translator, uporabi Subtitle Workshop: File/ Load subtitle/ Save as .... SubRip (.srt)

Še prej pa na levi strani izberi v oknu EastEurope, da bodo v podnapisih pravilno prikazani ščž.

Subtitle Workshop ima tudi eno verzijo, ki je Windows Vista compatible.

kokuca ::

aha zde mi je uspelo sam hišni kino mi jih še zmeraj ne bere, če jih dam pa s podnapisi.net v srt obliki delujejo vsi podnapisi. ma kaj to ni isto kot da bi odprl z beležnico in shranil pod .srt?

ST-777 ::

Podnapisi morajo imeti enak naslov kot film, le v tem primeru player hišnega kina predvaja podnapise.

Ko z beležnico odpreš podnapis.txt, ga ne moreš zapisati v podnapis.srt. Če pa z beležnico odpreš podnapis.srt, ga lahko popraviš in spet zapišeš v podnapis.srt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Subtitle Workshop urejevalnik podnapisov

Oddelek: Zvok in slika
4212436 (1094) KiNgKoNgX
»

podnapisi pri filmih in serijah

Oddelek: Pomoč in nasveti
254724 (4362) WallSreet
»

Iz .srt kot .txt, želim v .srt kot .srt

Oddelek: Pomoč in nasveti
162040 (1783) mihco
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077088 (19224) CaqKa
»

program za konvertiranje podnapisov

Oddelek: Programska oprema
124096 (3666) bostjan44

Več podobnih tem