» »

CPU ne deluje pravilno?

CPU ne deluje pravilno?

Djz3l3 ::

Zdravo

Imam sledeč porbelm aplikacije mi ful požerajo cpu.Npr imam prizgan utorrent in ko hocem zraven igrat igro npr BMW M3 Challenge(če je samo igra prizgana brez utorrenta deluje vse na high,če je pa prizgan pa ful šteka) je ne morem ker šteka in ker je proc že od utorrenta zabit na 98% ali 100% tako je tudi pri drugi stvareh naložen imam win xp sp2(naloženi v pondeljek.Npr vse igre delujejo odlicno samo zopet da zadaj ne lafa nobene aplikacija (winamp,mozzila itd)

moj pc:
amd athlon 64 3500mhz
epox ep-9npa+
3gb rama
8600gt 256mb
hdd 120gb

ali je kaj narobe z procesorjem ? nalozene imam vse zadnje gonilnike?
še to system idle process mi najvec proca pobere oz v taskmanageru tako kaze da ta exe najvec jemle cpu.

Djz3l3 ::

aja se to v winse tut ful ful ful dovg lovda pa ful dovg daje npr film iz rara vn

Pyr0Beast ::

Prestavi disk iz PIO načina na DMA način. Torrente ja pa itq priporočljivo ugasniti, med tem ko igraš, je škoda diska, da bi ga menjal.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Djz3l3 ::

v kerga pa dam ker jih mam ful za zbrt

Pyr0Beast ::

Ultra DMA 6 oz. največ, kar lahko.
Po ponovnem zagonu preveri, če je nastavitev ostala. Včasih se preporsto winsu zbrka pa prestavi na PIO.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

dzinks63 ::

:)) Najbolj bi ti pomagal dvojedrni procesor, z enojedrnim ne moreš downloadat in še hkrati igre gladko igrat .

Volta ::

Seveda se da. Na P4 3.4 je to povsem gladko teklo ;) Pa še kakšen Winamp zadaj. Seveda na igrah leto ali dve nazaj...

titan1 ::

Kdaj si si nazadnje winse na novo nalagal? Mogoče si fasu kak virus, ki ti zaposli compa!!! Kolk hitro linijo pa maš za download? Mogoče ti pa res linija obremenjuje cpu. Ugasni raje utorrent tako kot ti je že rekel kolega!
Bronx

Pyr0Beast ::

utorrent ni toliko požrešen do procesorja, kot do rama. (Ok, na 10/10 liniji tudi proc hitro poje, še posebej, če imaš SW firewall :D )
Ko zmanjka rama, gre pa program na disk 'pisat' začasne podatke, tako da to disk samo še bolj obremenjuje.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Djz3l3 ::

Winsi 32 bit na 120 disku posneti v ponedeljek. Winsi xp 64 posneti uceraj na 40 gb disk.(oboje deluje počasi)
linija 8/1 (max download oz povprecni 900kbs

Djz3l3 ::

@dzinks63 ko sm mev prejsno plato asrock sm mev vse isto gor pac ram grafo proc disk sm spilu cod 4 mp na 1024 vse na high (delal je tut na 1280 pa vse na max tudi AA(samo v mp je boljse uporabiti malo manjso grafiko)) torrenti pa winamp zadi pa je vse delal ql.Pol je pa plata neki zacela drkat in je dve grafi skurila

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Djz3l3 ()

Djz3l3 ::

Evo komp zdej dela ql.Ampak v winse se zmer počas lovda,pa štekne vsake tok cajta.Npr zdele sm mev utorrent przgan (omejen na 600kbs),winamp,msn,nod, in en mi je pisu na msnju sm odpisu in pritisnu esc tipko(da se je zaprlo okno in takoj za tem sem hotel mozzilo odpret in je komp zašteku:S

Ma gdo ksno idejo ali probam z formateranjem in novimi winsi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Djz3l3 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896467595 (17731) Rias Gremory
»

CPU usage zelo visok

Oddelek: Pomoč in nasveti
382823 (2213) Mihec1990
»

samodejno rebootanje računala

Oddelek: Pomoč in nasveti
191447 (1127) primmy
»

Razpoloviti povezavo,pomoč prosim!

Oddelek: Omrežja in internet
191757 (1246) xjan1989
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115046 (12176) simnov

Več podobnih tem