» »

Host za Joomlo

Host za Joomlo

evolutos ::

Postavil si bom stran - platforma bo Joomla - ščem gostitelja, najraje v SLO - ali kdo ve, kateri bi bil najprimernejši - mislim zaradi delovanja Jomle (apache, MySQL, php, podpora, backupi, ...) ???

trnvpeti ::

joomla je database hungry
ne gledat na linijo, ampak kako imajo baze porihtane
vecina ima slabo, pa se veliko uporabnikov, pa vsi na mysql

Mare2 ::

Tule sem naše en primer, kjer imajo za Jomlo dobro podprto. Če vneseš kodo, boš dobil še poseben popust.

Lep pozdrav!

evolutos ::

Hvala za vse odgovore - vmes sem izvedel še za www.e-uspeh.com, kot Joomla friendly - bom še malo počakal do dokončne odločitve, katerega hosta izbrati - prosim za izkušnje uporabnikov oz. bivših uporabnikov e-uspeh.com ali spletnaabeceda.si.

SurfMan ::

Spletnaabeceda, odkar imajo nov server...bp. Priporočam.

evolutos ::

Evo - prve pike za spletnoabecedo. Hvala !

Mare2 ::

A www.e-uspeh.com ne podpira dovolj Jomle?

Jaz imam na spletni abecedi. Odgovarja mi, ker imam na enem računu lahko 4 domene (ena je še frej). S promocijsko kodo invest-on.net pa sem dobil še (mislim da) 20 % popust.

> Odstranil sem referenco, ki si jo verjetno spregledal - BluPhenix

Zgodovina sprememb…

evolutos ::

Hvala Mare2 - spletnaabeceda vodi dve točki pred ... - torej nima konkurence ???!!!

kriko1 ::

Mi imamo na hitrost.com. Zaenkrat deluje bp.

evolutos ::

Hvala Kriko1 - še vedno vodi spletna abeceda proti hitrosti 2:1 ... a je joomlarjev še vedno tako malo v SLO ???

Tody ::

Hitrost ma safe mode off kar je idealno za Joomlo ne poznam drugih ki imajo to...

evolutos ::

Izenačeno - bo treba primerjat ponudbe - cene so, predvidevam, izenačene - bolj me zanima kvaliteta storitev, predvsem hitrega odziva v primeru nedelovanja, potem backupi, pomoč uporabnikom, ...

Tr0n ::

Sam si hostas. Problem resen.

bluefish ::

sam preko hitrosti sicer gostujem le domeno, vendar so se dosedaj ob morebitnih vprašanjih nemudoma odzvali z odgovorom. Težav pa z njimi še nisem imel. O gostovanju pa sem tudi slišal le dobre stvari.

evolutos ::

Vsega ne moreš narest sam - kot pri vsaki stvari - pa tudi večja varnost, updejti, ... - vsekakor pa bolj miren spanec in dopusti - če si za vse sam, ni tipke OFF .. in izbiram hosta naprej ...???

trnvpeti ::

vprasajte na hitrost recimo, koliko mysql conn lahko naredis na dan reimo, ce je kaksna omejitev
in kaksen streznik streze mysql , koliko rama, na koliko je nastavljen za concurent conn

c3p0 ::

To ti bolj malo pove, če je na tistem strežniku že npr. 500 drugih strani (ali pa le par, a z ogromno obiska). Važna je obremenitev strežnika.

trnvpeti ::

ce imajo omejitev, ti bo ze veliko povedalo (vprasaj hitrost, do koliko mysql poizvedb lahko napravis v enem dnevu recimo)
ko bojo povedali, kako imajo z database narejeno, bos tudi veliko vedel
potem pa se pomnozi z stevilom uporabnikov

Vice ::

Načeloma po kvaliteti sta Hitrost in Abeceda enaki, razlika je v tem, da imaš pri hitrosti kar nekaj omejitev, ki niso naštete v ceniku (poizvedbe, poslani maili...), ter da so ti pri hitrosti na razpolago samo v svojem delavniku, tako da če se kaj zalomi v petek 17:01 moraš čakati do ponedeljka za rešitev težave. (seveda v to ni vključen kakšen izpad strežnika ipd.)
Glede uptime-a, če gledam zadnje leto je pa abeceda spredaj, glede hitrosti pa imam občutek da Hitrost MOGOČE? včasih malo prednjači.

Tody ::

jest sem poslal 8000 mailov ven pa noben ni nč pisnu... Glede povezav pa nevem, nimam tok obremenjene strani.

kriko1 ::

Ja, hitrost ne dela ponoči, kar bi mi prišlo prav :D
Ampak ko delajo, je HITROST. Nazadnje so mi odgovorili v roku ene minute na en mail, sploh nisem mogu verjet da lahko tako hitro napišeš reply :D

Vice ::

Par mesecov nazaj so imeli omejitev 2000 mailov na dan, ter mesečno, in verjetno je ta še danes, omejitev je bila za vse pakete enaka, ne glede na to koliko domen je bilo v enem paketu gostovanja. Ker te kvote ni bilo mogoče tudi z doplačilom dvigniti sem sistem prestavil na drugega ponudnika.
Kako je danes s tem pa ne morem 100% trditi.

evolutos ::

Hvala prjatli - v teh dneh sem malo odsoten - me veseli, da mislite name - v naslednjem tednu pa bo spet akcija.
LP
bodoci Joooooooomlar

JayKay ::

Jaz gostujem tako na hitrost.com kot pri spletni abecedi.
Slednja mi je bolj všeč ker:
- je cenejša
- nima omejitev, večje število gostujočih domen
- paketi so bolj smiselno postavljeni (100,200,500),medtem ko ima hitrost 120,800,2000)

Hitrost.com ima kr veliko skript, ki si jih lahko preprosto namestiš, kar abeceda nima.
Pravtako ima mail strežnike nastavljene tako, da lahko od kjerkoli pošiljaš e-mail iz klienta, brez da bi bilo potrebno nastavljati odhodni strežnik.
Tega abeceda nima.

Tako nadzorna plošča (hitrost) kot cpanel (abeceda) sta dovolj pregledni in razumljivi da ni težko delati.

Opazne razlike pri hitrosti obeh strežnikov ni, za zanesljivost pa bomo še vidli. Dosedaj je bila hitrost.com zelo zanesljiva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376285134 (8426) hariscorale
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8623306 (2123) Lonsarg
»

Iščem nov hosting - za veliko manjših spletnih strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
719717 (6244) neoserv
»

Gostovanje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
818614 (6107) Gost
»

Domena in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
261992 (1671) Hardstyle

Več podobnih tem