» »

Konice za weller spajkalne postaje??

Konice za weller spajkalne postaje??

zan126 ::

Zanima me kje kupujete rezervne konice za magnastat spajkalne postaje WTCP-firme WELLER.
Sicer jih sam kupujem pri zastopniku Avtotehni v Ljubljani,ampak zdržijo vedno manj časa.Sam spajkam že več kot 10 let,pa so včasih držale zelo dolgo,sedaj pa jih menjaš kot za šalo tudi po par na mesec.
Slišal sem,da obstajajo neke neoriginal,ki pa so verjetno skoraj enake kot original le,da so bistveno cenejše.Kje bi jih dobil?
Mogoče kak link... Hvala za pomoč lp.

baresi ::

Ni več originalnih, jaz sem preklopil na Erso.
lp baresi

c3p0 ::

Večkrat sem že prebral o močnem padcu kvalitete Weller konic.

delno offtopic: všeč mi je Ersa I-Con, kje najugodneje kupiti? Rabim dober spajkalnik predvsem za SMD delo.

julah ::

sem pred kratkim kupil weller konice za moj spajkalnik. Zelo so slabe. Spajka kar ostane na konici. A obstaja kakšen premaz, ki bi naredil, da se spajka ne bi prijemala konice?

janhar ::

Sem si kupil spajkalno postajo od Wellerja (wd1) ampak ima drugačne konice kot na starih postajah. Zato ne potrebujem teh ki sem si jih nabral v prejšnjem podjetju kjer sem delal, so pa starejše od 3 ali 4ih let 100%. Uporabljale so se za postaje wsd81 oz. wsd51 ali nekaj podobnega (digitalen prikaz temp.) Ne vem, če so enake na magnastat spajkalnikih, če vas interesira se boste že pozanimali. Kakšne so lahko vidite na slikah (ena je zgleda bila že malo uporabljena). Za 5€ + ptt pošljem vse, nove bi bile okrog 35€ (da se mi vsaj do pošte splača it).




Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Azrael ()

LISAC_88 ::

Conrad


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen spajkalnik? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
27653602 (1901) matobeli
»

Orodje za spajkanje/odspajkanje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
234252 (3519) BlaY0
»

Spajkalnik ISKRA

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
135355 (3537) balocom
»

Kater spajkalnik?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
164052 (4052) Pyr0Beast
»

Spajkalnik ali spajkalna postaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5413571 (11820) VolkD

Več podobnih tem