» »

Iščem kratek film z eurosporta

Iščem kratek film z eurosporta

cojss ::

Pred nekaj časa se je na eurosportu vrtel en krajši film, kjer je en model nad zasneženo goro skočil mislim da iz helikopterja v nekakšni "letalni" obleki. In potem je že skoraj jadral tik nad slemenom in čisto nizko nad kamero.

Sedaj pa sem malo preiskal net in youtube, pa ga nikjer nisem našel. Zato bi prosil, če kdo ima omenjeni posnetek ali link na njega, če bi mi ga prosim lahko posredoval.
  • zaklenila: Looney ()

STASI ::

Klik! Upam da je to to. Drugače pa v youtube vpiši base in wingsuit. Moral bi najti to kar iščeš. Aja opcija je tudi Felix Baumgartner, eden najbolj znanih BASE freakov, med drugim je preletel Rokavski preliv ravno s tako obleko in seveda nepozaben skok v Paklenici.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

cojss ::

To je to ja, se nisem mogel spomnit na wingsuit. Najlepša ti hvala. Res je noro, sploh tam ko leti res tik nad tlemi.

Sem si pogledal ta Felixov skok in še par ostalih na youtubu, sploh tist v taipeu. Drugače mi je pa zanimiv IMAX-ov dokumentarec Adrenaline Rush, kjer opisujejo potrebo po adrenalinu. En zanimivejših odlomkov mi je pa tale.

Looney ::

Imamo temo za iskanje filmov: klik. Zaklepam.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca (strani: 1 2 3 4114 115 116 117 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5846988918 (1005) sbawe64
»

Trenutno poslušam (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5410525092 (936) Orias
»

Skladba ki vam naježi kožo... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Sedem umetnosti
463103855 (17752) pi pawr
»

Serious & cool links (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7713071 (10060) Saladin
»

[Top Gear/Jeremy Clarkson] - Best of (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7311631 (7785) Binji

Več podobnih tem