» »

Mimovrste

Mimovrste

««
53 / 89
»»

destroyer2k ::

Kleemen

Če bo miška zapakirana v plastično embalažo, potem ne boš mogel vrniti artikel.

Ko prejmete artikel se najprej prepričajte, da ima nepoškodovano embalažo in mu previdno odstranite embalažo. Embalažo hranite dokler niste prepričani, da vam artikel ustreza in da deluje brez težav. Preverite njegove osnovne funkcije, brez da bi odstranjevali zaščitne folije. Te odstranite šele, ko ste popolnoma prepričani, da artikel nameravate obdržati.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

Kleemen je izjavil:

Zakaj, če sprobaš pol urce, če je ok obdržiš, če ne vrneš? Miška je 120eur zato nisem še siguren ali bo ok ali ne in bi jo rad prej sprobal. Če bi bila par eur ne bi kompliciral z vračilom. :)


zato se pa gre v trgovino pa sproba! če so trenutno zaprte raje počakaj. mater ste eni ,kr izkoriščali bi določene stvari
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

gusto ::

@Kleemen, ne sprašuj predolgo tule, ker boš itak dobil kup različnih odgovorov. Če imaš možnost sprobati v fizični trgovini, sprobaj, če ne naroči in previdno odpri embalažo in sprobaj miško. Upam pa, da jo vseeno naročaš v duhu, da jo obdržiš in ne v duhu bom malo probal in vrnil.
Have you tried turning it off and on again?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

val46 ::

Sej v nasprotnem primeru jo lohk tle pol prodaš klemen...tko kot prodajaš vso svojo garderobo. Ravnokar si dal par novih oglasov. Manjka denarja za novo miško?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Tilen88 ::

Svašta majco dila za 2€ ? wtf XD

rabelj5 ::

val46 je izjavil:

Sam zanimivo, da se vsaj na zadnji sliki lepo vidi, da je več kot polovica njih brez mask, ali pa jih držijo v rokah. Jebe se Ljubljančanom, jst naj pa kazen plačujem, če grem v sosednjo občino po štruco kruha in liter mleka! Enakopravnost pa taka.

Maske so obvezne samo not.

Kleemen ::

destroyer2k je izjavil:

Kleemen

Če bo miška zapakirana v plastično embalažo, potem ne boš mogel vrniti artikel.

Ko prejmete artikel se najprej prepričajte, da ima nepoškodovano embalažo in mu previdno odstranite embalažo. Embalažo hranite dokler niste prepričani, da vam artikel ustreza in da deluje brez težav. Preverite njegove osnovne funkcije, brez da bi odstranjevali zaščitne folije. Te odstranite šele, ko ste popolnoma prepričani, da artikel nameravate obdržati.


Miško sem že naročil in se tudi že dogovoril z Mimovrste glede vračila, v primeru da mi ne bo ok. Sporočili so, da miško lahko brez problema testiram 60 dni in če mi ne bo ok jo vrnem s tem da v roku 14 dni od dneva nakupa odstopim od pogodbe. Če mi bo ok pa jo seveda obdržim. Tako da nevem kje je problem?

val46 je izjavil:

Sej v nasprotnem primeru jo lohk tle pol prodaš klemen...tko kot prodajaš vso svojo garderobo. Ravnokar si dal par novih oglasov. Manjka denarja za novo miško?


Ne vsako stvar, ki ne uporabljam nekaj časa prodam. Raje kot da se ni na njih nabira prah. Oblačila pa sploh gredo zelo hitro, saj nekateri žal nimajo denarja za nova oblačila in z veseljem kupijo malo rabljeno oblačilo za 2-3eur. Sem imel že veliko primerov, ko so se mi družine zahvaljevale za zelo ugodne smbolične cene (predvsem za oblačila), saj si novih žal niso mogli privoščiti. Sicer pa kaj ima to veze z Mimovrste?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kleemen ()

Nebomgabiksa ::

Mimovrste pa še kar čakam in čakam (dvoje otroških kratkih hlač). Med tem je prišlo že 15+ pošiljk; tudi iz Nemčije.

Kleemen ::

Jaz pa včeraj popoldan naročil, danes ob 6 zjutraj že dobil mail da je bilo odposlano. Za izdelke, ki so na zalogi kar hitro pošljejo. Ostalo pa se čaka par dni.

vres.ales ::

Jaz sem včeraj zjutraj ob 8:55 dobil sms od banke, da je plačano po predračunu na mimovrste. Iz mimovrste pa še nobenega odziva

Zgodovina sprememb…

PINki ::

Naročil 16.4., prejel danes 29.4., torej slaba dva tedna.

Horas ::

PINki je izjavil:

Naročil 16.4., prejel danes 29.4., torej slaba dva tedna.


in vmes si umiral!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Ales ::

Horas je izjavil:

PINki je izjavil:

Naročil 16.4., prejel danes 29.4., torej slaba dva tedna.


in vmes si umiral!

Lej, ti morda ne rabiš tistega, kar si naročil in ti je vseeno, kdaj pride. Nekdo drug morda dejansko rabi za kaj in mu nepredvidena zamuda lahko povzroči resne probleme.

To, da kupci tukaj sporočijo svojo izkušnjo z Mimovrste je popolnoma legitimno, zato je tema tukaj. Kaj tebe pri tem moti? Enostavno klikni gumb za odjavo iz teme, pa je...

rabelj5 ::



to se mi zdi bolj vvrsti

krneki ::

Ubistvu gre kar hitro tale vrsta, čeprav zgleda grdo. Ne vem če sem čakal ene dobre 15min.

flameir ::

Na Mimovrste sem 1 elto in 11 mesecev nazaj kupil disk, ki je iz neznanega razloga crknil. Z raw kopijo na drug disk in nato recovery programom sem cca 80% uspešno rešil, vendar ima disk slabe sektorje. Ali mi to krije garancija ali ne?

Gre pa za WD EP 1TB Ext 3.0 2,5" Blk (WDBUZG0010BBK)

Hvala za pomoč.

bedarija ::

glavna naloga diska je da shranjuje podatke in če jih ne je torej z njim nekaj narobe - garancija. pa pejdi čim prej če maš res samo še par dni garnacijske dobe.

sosed ::

Je že kdo naročal na paketomat Pošte?

bedarija ::

ne ker bi me prišlo dražje kot sam izdelek

kristijan059 ::

Monitor naročil 22.4., že od 30.4. čaka da ga bo dpd prevzel.. predviden datum dostave že 2x premaknjen

LeQuack ::

kristijan059 je izjavil:

Monitor naročil 22.4., že od 30.4. čaka da ga bo dpd prevzel.. predviden datum dostave že 2x premaknjen


Mogoče jim pa dostavne službe štrajkajo zaradi kakšnih neplačil oz. zapoznelih plačil. Sicer ne razumem zakaj ne bi prevzeli njihovih paketov.
Quack !

spenstar ::

Narocil 20.4 na amazon.de ovitek za telefon, placal DHL express delivery, super v petek 24.4 bo pri meni. No, ni prislo, v ponedeljek 27.4 je bil pri nas praznik, dobil potem v torek 28.4. Potem pa dobim mail od Amazona, da se mi opravicujejo za zamudo in mi vrnili 9.26 evra postnine. tako se to dela na Zahodu.
v bigbangu so bili pa hitri za dostavo printerja, pri mimovrste si nisem upal narociti.
SPENSTAR--builder

darkolord ::

spenstar je izjavil:

tako se to dela na Zahodu.
Tako, da njihovi delavci lulajo v flaše, ker nimajo dovolj časa, da bi med pavzo prišli do wc-ja.

sunshine403 ::

darkolord je izjavil:

spenstar je izjavil:

tako se to dela na Zahodu.
Tako, da njihovi delavci lulajo v flaše, ker nimajo dovolj časa, da bi med pavzo prišli do wc-ja.

To zares ni problem stranke, pac pa tistega, ki sprejme taksno sluzbo ;)

šernk ::

do sedaj sem jih še nekako zagovarjal, sedaj sem pa razkurjen nad njimi.

mimovrste vs amazon:
cena: 140 vs 155eur
rok dobave: 12.5. vs 18.5.
št izdelkov: 15 vs 15
se odločim da zaradi nižje cene na mimovrste in krajšega roka dobave naročim pri mimovrste. Dan po naročilu mi premaknejo rok dobave meni nič tebi nič na 28.5.2020, ker EN (!!!!!) izdelek za 2 eur ni na voljo, čeprav je na spletni strani bil označen da je rok dobave 12.5. Na mail itak ne odgovarjajo, jutri jih obesim prek telefona. Vsaka normalna trgovina v takem primeru ALI pošlje izdelke, ki so na voljo v naprej ALI pokliče, če lahko zamenjajo z alternativnim izdelkom!!! Menjava z alternativnim izdelkom bi jih stala morda max 30 centov in mi je popolnoma vseeno al dobim A al Ž samo da dobim čimprej, pa tud pripravljen sem doplačat tistih par centov za alternativo...

5 let nisem naročeval nič pri njih, sedaj je šlo zadnjih cca 5 naročil OK skozi (ok dan ali dva zamude recimo...ni panike), sam da ti rok dostave prestavijo za 14 dni brez vprašat in se potem še na mail ne oglašajo (med službo nimam časa niti malice jest te dni, kaj šele se z njimi ukvarjat)...sedaj 10 let ne naročim nič več pri njih, pa so lahko 50% cenejši od konkurence!

druga trgovina mi je poslala napačen izdelek, pa nisem razkurjen nad njimi se zgodi in vem da bo jutri zjutraj ob 8:30 že nov na poti z enim poslanim mailom.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bedarija ::

šernk je izjavil:

ker EN (!!!!!) izdelek za 2 eur ni na voljo,


kakor vem imaš na voljo izbiro da ti pošljejo v paketu vse izdelke ali pa pošljejo izdelke takrat ko pridejo (torej več ločenih paketov) moraš pa zaradi tega plačati več poštnin (če si VIP je brezplačno) tako da si pač narobe izbral. izbral si pošiljko celega paketa kar pač ni možno ker enega izmed izdelkov nimajo.

šernk ::


kakor vem imaš na voljo izbiro da ti pošljejo v paketu vse izdelke ali pa pošljejo izdelke takrat ko pridejo (torej več ločenih paketov) moraš pa zaradi tega plačati več poštnin (če si VIP je brezplačno) tako da si pač narobe izbral. izbral si pošiljko celega paketa kar pač ni možno ker enega izmed izdelkov nimajo.


seveda in naračunal so mi ene 30eur poštnine, zato da dobim 5 stvari, ki so vezane na eno stvar 3 dni prej :))

logično da sem izbral, da vse skupaj združijo v en paket z dobavnim rokom 13.5.2020, ampak podaljšat samodejno naslednji dan ta rok na 28.5.... No danes sem jih dobil na telefon in naj bi bile zadeve jutri kljub vsemu odposlane. Bomo videli.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

weby ::

Ja no, ampak ne moreš se potem na njih jezit, da ti sami od sebe ne odpošljejo paketa dokler niso na voljo vsi izdelki.
Označil si naj ti vse pošljejo naenkrat (kar pomeni tudi tisto, kar mogoče ne pride takoj k njim v skladišče), ne pa naj ti pošljejo vse razen ene stvari v eni škatli, tisto stvar pa v drugi, ker zamuja.

MIHAc27 ::

Tale koronca jim je dodobra podrla drugače kar utečen sistem.

Jaz sem za 1 dan zamudil lastni prevzem, ko so marca zaprli vse trgovine. Prekličem naročilo in takoj naročim preko pošte.
Dan ali dva kasneje mi v opravičilo (čeprav to da so morali ukinit osebni prevzem ni njihova krivda) pošljejo kodo za brezplačno poštnino. Lepo od njih ampak sem nanjo pozabil tko da je propadla (pač nič nisem rabil).
Potem se pa sin spomni, da bi imel nove slušalke. Naročim ampak se vse skupaj zavleče za 1 teden. Vmes mi pa vsak dan tečnari, kdaj bodo. No zaradi zamude so spet poslali kodo za 2€ v dobro.

Najbolj smešno pa, dan po prejemu teh slušalk po pošti sem bil pri njih, ker so vmes sprostili osebne dvige. In ja malo pred 17h je bila kar vrsta. Je šla pa hitro naprej, sam sem čakal cca 20 minut.

Horas ::

MIHAc27 je izjavil:

Tale koronca jim je dodobra podrla drugače kar utečen sistem.

Jaz sem za 1 dan zamudil lastni prevzem, ko so marca zaprli vse trgovine. Prekličem naročilo in takoj naročim preko pošte.
Dan ali dva kasneje mi v opravičilo (čeprav to da so morali ukinit osebni prevzem ni njihova krivda) pošljejo kodo za brezplačno poštnino. Lepo od njih ampak sem nanjo pozabil tko da je propadla (pač nič nisem rabil).
Potem se pa sin spomni, da bi imel nove slušalke. Naročim ampak se vse skupaj zavleče za 1 teden. Vmes mi pa vsak dan tečnari, kdaj bodo. No zaradi zamude so spet poslali kodo za 2€ v dobro.

Najbolj smešno pa, dan po prejemu teh slušalk po pošti sem bil pri njih, ker so vmes sprostili osebne dvige. In ja malo pred 17h je bila kar vrsta. Je šla pa hitro naprej, sam sem čakal cca 20 minut.


slušalke maš drugače tudi v šparu na tehničnem oddelku. ane? pa bi jih lahko sinko dobil še isto uro ko ti je rekel. mater ljudje sj si sami delate probleme.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

MIHAc27 ::

Sam si jih je poiskal, izbral in plačal.... pač take kot je hotel so bile tam najcenejš. Sej se mu ni tako mudilo, drugače bi jih že jaz kje drugje poiskal. ampak če ti rečejo.. dostavimo 20., 25. ni pa še nikjer nič.. pač vsak rata malce živčen.

Jaz zastopim, da Mimovrste 90% robe, ki jo oglašujejo nimajo v skladišču ampak jo dostavijo dobavitelji, ko se rabi. In sploh sedajle so pač dobave motene.

Tilen88 ::

Horas a delaš na mimovrste? :p

Horas ::

ne. nisem za v trgovino :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

asaxyxas ::

14 dni nazaj sem naročil PHANTEKS ohišje v Mimovrste in ga še nisem prejel. Najprej so rekli, da ga bodo poslali 12.5, potem 15.5 in sedaj že 18.5. Naj bi ga imel dobavitelj na zalogi. Kdo je dobavitelj za PHANTEKS ohišja v Sloveniji?

svecka ::

Ma kdo težave z mimovrste, da ne odgovarjajo na mail in ne vrnejo denarja nazaj? Izdelek je bil plačan online, v roku manj kot 1 ure od naročila pa preklicano naročilo.

Argica ::

kr2020: Elkotex.

bedarija ::

svecka je izjavil:

Ma kdo težave z mimovrste, da ne odgovarjajo na mail in ne vrnejo denarja nazaj? Izdelek je bil plačan online, v roku manj kot 1 ure od naročila pa preklicano naročilo.

1 - 2 tedna traja da ti nazaj nakažejo, ker če se je to danes zgodilo še oni plačila sploh prejeli niso, pa preden pride to naprej itd. sem že naredil podobno stvar in sem dobil denar nazaj.

s1m0n ::

Preko elektronske pošte se kot zgleda že več tednov ne odzovejo...
Artikel, ki sem ga naročil, čakam že dva tedna in vsak teden premikajo datum dobave (artikel je na zalogi pri dobavitelju). Ne vem kje je ta njihovi dobavitelj, da jim v dveh tednih ne uspe dobavit artikla ali pa pa sploh ni...

Sklepam, da če sedaj naročilo prekličem bo povračilo še trajajo kakšna dodatna 1-2 tedna.
No kako ga naj sploh prekličem? Po elektronski pošti zgleda, da ne bo šlo, če v 2 tednih niso uspeli odgovorit na pošto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

zk_eu ::

Jaz se ravno prejšnji teden telefonsko preklical eno naročilo, ki še ni bilo odpremljeno in sem dobil povrnjen denar v 2 dneh (kartično plačilo). V kolikor sem izdelek vrnil, pa je navadno trajalo kakšen teden do deset dni.

Slabo odgovarjajo zadnje čase. Tako, da jih pokliči in boš zrihtal. Pomaga, če jim napišeš mail, nato pokličeš in poveš, da si že poslal mail in ga ona "prednostno" posreduje. Potem odgovorijo v 1 dnevu :D.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

Thompic ::

s1m0n je izjavil:

Preko elektronske pošte se kot zgleda že več tednov ne odzovejo...
Artikel, ki sem ga naročil, čakam že dva tedna in vsak teden premikajo datum dobave (artikel je na zalogi pri dobavitelju). Ne vem kje je ta njihovi dobavitelj, da jim v dveh tednih ne uspe dobavit artikla ali pa pa sploh ni...

Sklepam, da če sedaj naročilo prekličem bo povračilo še trajajo kakšna dodatna 1-2 tedna.
No kako ga naj sploh prekličem? Po elektronski pošti zgleda, da ne bo šlo, če v 2 tednih niso uspeli odgovorit na pošto.


Enake težave, očitno jim elektronska pošta roma direktno v "trash".

krenpac ::

Pri meni je podobno. Mi artikla niso poslali že lep čas. Če vas kaj zanima, je pa dobro najprej poslati email, naslednji dan jih pa še poklicati. Sam sem jim poslal 4 emaile v enem, dveh tednih in nisem prejel nobenega odgovora. Sem jih poklical, jasno ona na drugi strani ni vedela odgovora si je pa naredila zaznambo na poslani email (me je vprašala, če sem ga poslal in ga je takoj našla) in jo posredovala tehnični podporim. Naslednji dan sem pa potem takoj dobil odgovor. Prej pa nič od nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krenpac ()

nobodyzzz ::

Ve kdo zakaj mimovrste ne sprejema več paypala? Sem ziher, da so ga pred nekaj leti

VelkBla ::

Tudi Diners/Erste trenutno ni na voljo. Mogoče bodo uvedli Leanpay kot ima Ideo in BB.

snowzoor ::

Na Mimovrstah sem pred nekaj dnevi uveljavlja garancijo za miško. Garancija je bila sprejeta, ter vrnjena kupnina. A glej ga zlomka, ko sem šel pobrskat na mimovrste.com sem našel isto miško kot sem jo vrnil pri njih na zalogi vendar so ceno povišali za 15EUR. Zaradi tega mi niso poslali novega izdelka ampak raje vrnili kupnino. To se mi zdi malo ne fer saj naj bi garancija zagotavljala nadomestni izdelek ali povračilo denarja v njegovi vrednosti, ki je očitno v tej pol leta precej narastla. Ne vem zakaj niso poslali novega izdelka, če ga imajo na zalogi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snowzoor ()

Kosek1 ::

snowzoor je izjavil:

Ne vem zakaj niso poslali novega izdelka, če ga imajo na zalogi?


Se znajdejo. :)

s1m0n ::

Garancije tak ne uveljavljaš pri Mimovrste... za to je uvoznik/distributer...
Mene so za mojo miško vprašali ali želim novo ali povrnjeno kupnino, torej je bila odločitev na moji strani.

snowzoor ::

s1m0n je izjavil:

Mene so za mojo miško vprašali ali želim novo ali povrnjeno kupnino, torej je bila odločitev na moji strani.

Mene ni nihče nič vprašal so mi pa rekli, da dobim nov izdelek v primeru, da je na voljo pri njih, v nasprotnem primeru dobim vrnjeno kupnino. Izdelek je na njihovi spletni strani na voljo vendar so vseeno vrnili kupnino (iz očitnih razlogov).

tetriandoch ::

Sem dobil sporočilo, da izdelek ni dobavljiv (po več kot mesecu). Na njihovi strani pa je izdelek na zalogi. Tudi pri drugih spletnih trgovinah je na zalogi.

shadeX ::

Včeraj sem dobil email, da je bilo naročilo odpremljeno. 3 ure pozneje dobim še en email, da naročilo ni bilo odpremljeno.

Kaj je fora? Imel kdo podoben problem?

Ales ::

Ko boš odprl paket bo ta problem razrešen na kvantnem nivoju, do takrat pa ne. ;)

Ali pa če poiščeš njihove kontaktne podatke in jih vprašaš, kaj menijo.
««
53 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751396 (17593) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349326 (30148) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029316 (20642) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170328 (155158) zoot

Več podobnih tem