» »

Mimovrste

Mimovrste

««
52 / 89
»»

vres.ales ::

Fejst jim mora škripati ja. Ogromno dobim sporočil, da še moje naročilo ni pripravljeno. Tega prej ni bilo.
Še za božične praznike, ko imajo naval sem dobil pakete zelo hitro.

gusto ::

V nedeljo zvečer sem naročil nekaj pri Wiggle, dostavili so mi v sredo, pa je šla pošiljka iz Birmingham-a UK. To je hitrost!:)

PS: Dostavljal je DHL.

Have you tried turning it off and on again?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

MrStein ::

Hmm, v torek naročil, v sredo že dobil SMS, da lahko prevzamem.
Bom jih nadrl, naj ne delajo tako hitro...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

barracuda ::

Sam sem poslal poizvedbo na mimovrste, če lahko prilagodijo ceno glede ene ročne ure (Huawei GT2), saj imajo ceno nabito na 250eur + poštnina, s tem da je dobava šele čez cca. teden dni.
Odgovora po desetih dneh še nisem dobil. Sem pa vmes nabavil točno takšno uro na angleškem Amazonu za 204 eur s poštnino z enotedensko UPS dostavo. Z nabavo sem zadovoljen.

DarwiN ::

Res nikomur ne pride prav 25€ gratis v oddelku računalništvo? Še vedno imam namreč ta bon.

Zadnja priložnost, če koga zanima! Konec aprila bon poteče.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

IL_DIAVOLO ::

Za bimbote nerazgledane so odklenli vozicke, da jim je približno jasno kolko je 2 metra.

fireX88 ::

DarwiN je izjavil:

Res nikomur ne pride prav 25€ gratis v oddelku računalništvo? Še vedno imam namreč ta bon.

Zadnja priložnost, če koga zanima! Konec aprila bon poteče.


top!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

marchisio ::

Predvidena dobava 18.4, predvidena dobava 20.4.. 24.4... od 23-28.4 in potem vidim, da je

Naročilo je pripravljeno za prevzem s strani prevoznika, ki jo bo dostavil.

Torej kdo zdaj tu bremza?

Sam tudi delam v teh težkih časih, nobeden me ne vpraša, če lahko ostanem, moram ostast dalj časa v sluzbi.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

vres.ales je izjavil:

Fejst jim mora škripati ja. Ogromno dobim sporočil, da še moje naročilo ni pripravljeno. Tega prej ni bilo.
Še za božične praznike, ko imajo naval sem dobil pakete zelo hitro.


kako lahko posel škriplje če pa majo polno naročil da ne folgajo? mater ste čudni. rečemo lahko da jjim gre kot po maslu!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

LeQuack ::

LeQuack je izjavil:

"Mimo"vrste vrsta danes



In še od danes.

Quack !

krneki ::

Haha, sem ravno bil tam 10min nazaj, pa sem se samo obrnil....mikser lahko počaka :P

111111111111 ::

LeQuack je izjavil:

LeQuack je izjavil:

"Mimo"vrste vrsta danes



In še od danes.


To je ziher zrežirano kot tiste slike iz obale.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mtosev ::

a mogoce kdo ve zakaj za dolocene izdelke lahko izberem samo osebni prevzem v lj? Sn iz mb tak, da to odpade.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Han ::

Ker so na voljo le v njihovi "LJ trgovini", ki nima zveze z ostalimi prevzemnimi mesti ali pošiljanjem z dostavo...

LeQuack ::

Saj zato so tudi upočasnil cel proces prevzemanja, da se lahko vmes sprehajaš po trgovini in kupiš še 10 stvari.
Quack !

Mare2 ::

Očitno Mimovrste ni od muh glede na vrsto danes popoldne pred prevzemnim mestom. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Han ::

Temu pravite vrsta, 20 ljudi? Ne se hecat. Okoli božiča so na Brnčičevi skoraj hodili eden čez drugega v štirih kolonah, ki so se vile izven čakalnice...

Mare2 ::

Han je izjavil:

Temu pravite vrsta, 20 ljudi? Ne se hecat. Okoli božiča so na Brnčičevi skoraj hodili eden čez drugega v štirih kolonah, ki so se vile izven čakalnice...


Sem lani kupil eno steklo za GSM Samsung in ni bilo nikogar v vrsti. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

D3m ::

Han je izjavil:

Temu pravite vrsta, 20 ljudi? Ne se hecat. Okoli božiča so na Brnčičevi skoraj hodili eden čez drugega v štirih kolonah, ki so se vile izven čakalnice...


Ko bi ti vedel kako je notri. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Magic1 ::

Sem kar nakej nabavil preko mimovrste v zadnjih dveh letih, vendar se jim je odprlo v zadnjem času in je vedno gužva na prevzemnem mestu ter so cene navil, tako da se spogledujem s konkurenco. Prek pošte pa itak imajo eno cheap pogodbo, da traja dostava.
Magic

destroyer2k ::

Magic1

Kakšno cheap pogodbo? Verjetno ti sanjaš da ko klikneš oddaj naročilo, dostavna služba že prevzame paket.

šernk ::

pa vi resno zato da prišparata 4eur za dostavo se odpeljete z avtom tja (mimogrede zapravite 2 eur bencina) in pol še čakate tam 1 uro za prevzem? :)):))

meni se ne ljubi niti dvignit, tko da naročam že 90% stvari na dom.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Magic1 ::

Imam prevzemno mesto 500m od doma, sam mi res ni za čakat v vrsti.
Glede cheap pogodbe. Sem naročil par stvari na dom na Mimovrste(ločene pošiljke) in dobim v ponedeljek in torek drugi mail, da so prejeli pošiljko zame. Dostavili so mi oba 7 dni po sporočilu... Moja je naročila drugje istočasno, plačala normalno poštnino in je dobila v dveh dneh od plačila. Izgleda imajo Mimovrste na pošti na zelo nizki prioriteti.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

val46 ::

Sam zanimivo, da se vsaj na zadnji sliki lepo vidi, da je več kot polovica njih brez mask, ali pa jih držijo v rokah. Jebe se Ljubljančanom, jst naj pa kazen plačujem, če grem v sosednjo občino po štruco kruha in liter mleka! Enakopravnost pa taka.

destroyer2k ::

Magic1 je izjavil:

Imam prevzemno mesto 500m od doma, sam mi res ni za čakat v vrsti.
Glede cheap pogodbe. Sem naročil par stvari na dom na Mimovrste(ločene pošiljke) in dobim v ponedeljek in torek drugi mail, da so prejeli pošiljko zame. Dostavili so mi oba 7 dni po sporočilu... Moja je naročila drugje istočasno, plačala normalno poštnino in je dobila v dveh dneh od plačila. Izgleda imajo Mimovrste na pošti na zelo nizki prioriteti.


Printscreen sledilne ali se pa ni zgodilo. Ker meni se še nikoli ni zgodilo da bi zamujalo 7 dni, max je bilo 1 dan zamude (redkokdaj) ne glede ali je bilo preko dpd ali pošte.

Magic1 ::

Zanimivo, sem šel gledat sledenje in piše, da sta bila vročena oba paketa v soboto. V soboto mi še nikoli niso ničesar dostavili... Ravno zato sem bil pozoren na dostavo, ker grem drugače raje sam iskat. To so vse skupaj ene mučke v tej krizi:)) Sem na začetku tedna še nekaj naročil in sem šel mimo prevzemnega mesta včeraj in danes pred odprtjem. Vsakič daljša vrsta, ene 50 ljudi je stal pred odprjem. Koliko časa držijo na lagarju? Jaz ne mislim stat 1h v vrsti.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Tilen88 ::

destroyer2k je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Imam prevzemno mesto 500m od doma, sam mi res ni za čakat v vrsti.
Glede cheap pogodbe. Sem naročil par stvari na dom na Mimovrste(ločene pošiljke) in dobim v ponedeljek in torek drugi mail, da so prejeli pošiljko zame. Dostavili so mi oba 7 dni po sporočilu... Moja je naročila drugje istočasno, plačala normalno poštnino in je dobila v dveh dneh od plačila. Izgleda imajo Mimovrste na pošti na zelo nizki prioriteti.


Printscreen sledilne ali se pa ni zgodilo. Ker meni se še nikoli ni zgodilo da bi zamujalo 7 dni, max je bilo 1 dan zamude (redkokdaj) ne glede ali je bilo preko dpd ali pošte.


Jaz sem čakal 14dni+ termalno ki je bila na zalogi ;)

destroyer2k ::

Tilen88

Pogovarjamo se da dostavna služba naj bi njemu dostavljala 7 dni.

vres.ales ::

Če maš poštnino se tak ne splača naročati pri njih. Zato sami prevzemajo. Jaz mam sicer VIP račun in ne rabim nikamor hodit

val46 ::

Tolk se bunite glede časa dostave in vsega...kaj pa če so vsi ti v vrsti dostavljalci, ki čakajo da prevzamejo vaše pakete? :D

Klemzz ::

val46 je izjavil:

Sam zanimivo, da se vsaj na zadnji sliki lepo vidi, da je več kot polovica njih brez mask, ali pa jih držijo v rokah. Jebe se Ljubljančanom, jst naj pa kazen plačujem, če grem v sosednjo občino po štruco kruha in liter mleka! Enakopravnost pa taka.


In zakaj naj bi masko imel na obrazu, ko stoji v vrsti zunaj?

bajsibajsi ::

Klemzz ::

Če te moti, da jo nekdo nima jo imej sam. V čem je težava?

Magic1 ::

Še en, ki po mesecu nabijanja po medijih ne dojame kako delujejo maske, katere večina uporablja. Zato pa imamo prisilne ukrepe, veliko ljudi preveč zanemarja svoje možgane(ali pa niso sposobni).
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Klemzz ::

Če se kdo počuti ogroženega okoli mene, ki masko ne nosim se lahko odstrani. Če fašem virus ga pač fašem. Naravna selekcija?

Furbo ::

Klemzz je izjavil:

val46 je izjavil:

Sam zanimivo, da se vsaj na zadnji sliki lepo vidi, da je več kot polovica njih brez mask, ali pa jih držijo v rokah. Jebe se Ljubljančanom, jst naj pa kazen plačujem, če grem v sosednjo občino po štruco kruha in liter mleka! Enakopravnost pa taka.


In zakaj naj bi masko imel na obrazu, ko stoji v vrsti zunaj?

Ker si med ljudmi, ki niso tvoja (uboga) familija? Resno?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Klemzz ::

Resno. In ja, družina trpi zaradi mene.

Lahko ti pa povem iz prve roke, kako je trenutno v zdravstu, ker je član moje uboge družine obkrožen in dela okoli covid.

No zaradi tega ne nosim maske.

Magic1 ::

V jeseni bo še žur, bo verjetno treba ukrepe še bolj zaostrit, kot so bili do sedaj in policaji bodo morali nehat upozarjat, temveč kar talat kazni. Mokre sanje JJ šele prihajao, ker imamo žal takšne paciente.
Sej verjetno se da stvar razrešit na različne načine. Večina varnostnikov bo kar tebe odstranila iz vrste. Samo zgleda, da rabijo na Mimovrste eno opozorilo glede tega.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Furbo ::

Klemzz je izjavil:

Resno. In ja, družina trpi zaradi mene.

Lahko ti pa povem iz prve roke, kako je trenutno v zdravstu, ker je član moje uboge družine obkrožen in dela okoli covid.

No zaradi tega ne nosim maske.

Da bo imela tvoja familija še več dela?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Klemzz ::

Nič več, ker ga nima.

starfotr ::

šernk je izjavil:

pa vi resno zato da prišparata 4eur za dostavo se odpeljete z avtom tja (mimogrede zapravite 2 eur bencina) in pol še čakate tam 1 uro za prevzem? :)):))

meni se ne ljubi niti dvignit, tko da naročam že 90% stvari na dom.


Meni tudi ni jasno, kako ima spletna trgovina osebni prevzem. Potem je isti k..c, če se zapelješ v klasično trgovino, kjer kupiš na keš, brez sledenja in brez interakcije preko spleta.

MrStein ::

Saj ti noben brani, da to narediš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kleemen ::

Odločam se za nakup ene brezžične miške na mimovrste, ker bi jo rad prej sprobal jo lahko naročim, sprobam in če mi ne bo ok vrnem (odstop od pogodbe) kljub temu, da je bila že uporabljena?

Gejspodar ::

Kleemen je izjavil:

Odločam se za nakup ene brezžične miške na mimovrste, ker bi jo rad prej sprobal jo lahko naročim, sprobam in če mi ne bo ok vrnem (odstop od pogodbe) kljub temu, da je bila že uporabljena?


Lahko, a si človeško govno če boš to počel.

Lahko pa daš na male oglase še ene 4 trenirke pa par otroških čevljev, ter tako pokriješ stroške miške.

Kleemen ::

Zakaj, če sprobaš pol urce, če je ok obdržiš, če ne vrneš? Miška je 120eur zato nisem še siguren ali bo ok ali ne in bi jo rad prej sprobal. Če bi bila par eur ne bi kompliciral z vračilom. :)

Gejspodar ::

Možnost odstopa od pogodbe je namenjena temu, da izdelek lahko odprete, pregledate in če vam ne ustreza, ali pa so bila vaša pričakovanja drugačna, odstopite od nakupa.


Nikjer ne piše, da lahko zadevo sprobaš, samo "pregledaš".

Ampak ni panike, bo pač še en izdelek z odprto embalažo pa 10% off, da ga lahko ponovno kupiš, ceneje ;)

Kleemen ::

Saj nikoli ne dajo takšnih stvari pod odprto embalažo. Kupil sem xbox one po redni ceni pa je bilo vidno da ni bil original zapakiran, z manjšimi znaki uporabe in na škatli že trije lepilni traki čez original, kljub temu da se je izdelek prodajal kot nov original zapakiran.

fireX88 ::

1. Ne kupuje miške za 120€ če nisi ziher
2. Imap BB in pejt tam sprobat, če ti sede v roko, če ne, išči dalje.
3. se podpišem pod Gejspodar...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Kleemen ::

BB je v drugi občini pa tudi po trgovinah ne mislim hodit zaradi ene miške jo raje brezplačno naročim na dom, sprobam in če ni ok naslednji dan vrnem.

val46 ::

Jo boš prej sprobal, če boš šel peš v drugo občino do BB, kot pa čakal na dostavo iz mimovrste te dni.
««
52 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751003 (17200) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349075 (29897) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029161 (20487) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169820 (154650) zoot

Več podobnih tem