» »

Mimovrste

Mimovrste

««
51 / 89
»»

gusto ::

videc je izjavil:

Kaj je kabelJ?

Neka lublanska zadeva, podobno kot bicikeLJ?:))
Have you tried turning it off and on again?

Ales ::

videc je izjavil:

Kaj je kabelJ?

Tisto kar dobi v škatlJi. :))

Horas ::

piši kot govoriš :D

Klemzz ::

gusto je izjavil:

videc je izjavil:

Kaj je kabelJ?

Neka lublanska zadeva, podobno kot bicikeLJ?:))


Sem pa precej daleč od Ljubljane doma. ;)

Jebac18 ::

A sedaj Mimovrste dela osebni prevzem ?na FB sem prebral, da so bili nekaj časa zaprti, če bi prej videl tole zadnje dogajanje ne bi naročil pri njih.

fuck_it_ ::

Jebac18 je izjavil:

A sedaj Mimovrste dela osebni prevzem ?na FB sem prebral, da so bili nekaj časa zaprti, če bi prej videl tole zadnje dogajanje ne bi naročil pri njih.


ma kaj je tako težko odpret stran od mimovrste?


https://i.cdn.nrholding.net/document/47...

POMEMBNO OBVESTILO
Naša spletna trgovina v teh izrednih razmerah deluje nemoteno, vendar pa zaradi velikega števila naročil lahko prihaja do zamud pri dostavi, zato vas prosimo za razumevanje in strpnost. Sodelavci v skladišču se trudijo, da bi naročila čim prej prišla do vas. Varnost in zaščito zaposlenih in naših kupcev postavljamo na prvo mesto zato v določeni meri prilagajamo naše poslovanje. V skrbi za zdravje smo omogočili BREZKONTAKTNO dostavo na dom ter BREZKONTAKTNI osebni prevzem in onemogočili gotovinsko plačevanje - vaše naročilo vam odpremimo le, če plačate preko spleta. Vračila artiklov so mogoča samo po pošti. Hvala za razumevanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Nebomgabiksa ::

Tako kot njim zdaj šepa logistika pa ne vem če še komu.
VIP gor ali dol, bom raje drugje naročal dokler ne mine korona.

fuck_it_ ::

Saj mimovrste vedno zašepa logistika ko imajo več naročil.

Predvsem zato ker največ ljudi naroča pri njih. Ostale spletne trgovine ki jih imamo so majhne v primerjave z Mimovrste.

Nebomgabiksa ::

Hja, načeloma naročam tudi v kakšni večji od Mimovrste, pa dobim hitreje oziroma točno vem kdaj. V nedeljo naročim in plačam tipkovnico, ki je na zalogi v Slo, pa gre šele danes na pošto...

OK.d ::

Od kar so jih Čehi prevzel, se vse pri njih dogaja po češko;)
LPOK.d

mtosev ::

Neki izdelki majo celoten opis v cescini. Link v opisu pa vodi na cz website
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

TheStick ::

Danes zjutraj je bilo kar precej jeznih ljudi pred prevzemnim mestom BTC, ker je gospodom bilo težko objaviti obvestilo o zaprtju prevzemnih mest, zaradi odloka države. Sam sem srečal 15 ljudi v roku desetih minut, ki so tam čakali v vrsti in gledali kaj se dogaja. Na vratih napis "odprto", vrata pa zaprta. Vzameš osebni prevzem, ker je pošta nezanesljiva te dni in na koncu te zaj****o, ker se nekomu ni dalo enega stavka dodat na njihovi spletni strani.

IL_DIAVOLO ::

Se zdaj pise, ko želiš narociti:

POMEMBNO OBVESTILO!
Naša spletna trgovina v teh izrednih razmerah deluje nemoteno, vendar pa zaradi velikega števila naročil lahko prihaja do manjših zamud pri dostavi, zato vas prosimo za razumevanje in strpnost. Sodelavci v skladišču se trudijo, da bi naročila čim prej prišla do vas. V skrbi za zdravje smo omogočili BREZKONTAKTNO dostavo na dom ter BREZKONTAKTEN osebni prevzem in onemogočili gotovinsko plačevanje - vaše naročilo vam odpremimo le, če plačate preko spleta. Vračila artiklov so mogoča samo po pošti. Hvala za razumevanje.

Vanadium ::

TheStick je izjavil:

Danes zjutraj je bilo kar precej jeznih ljudi pred prevzemnim mestom BTC, ker je gospodom bilo težko objaviti obvestilo o zaprtju prevzemnih mest, zaradi odloka države. Sam sem srečal 15 ljudi v roku desetih minut, ki so tam čakali v vrsti in gledali kaj se dogaja. Na vratih napis "odprto", vrata pa zaprta. Vzameš osebni prevzem, ker je pošta nezanesljiva te dni in na koncu te zaj****o, ker se nekomu ni dalo enega stavka dodat na njihovi spletni strani.


Drugače je bil osebni prevzem do srede b.p., dokler jih ni konkurenca včeraj prijavila zdravstveni inšpekciji. Baje pa se naslednji tedn tehnične štacune odprejo...

lejko0 ::

Očitno so pripravljeni samo na neko osnovno raven naročil, če pa številke nekoliko skočijo (prazniki, izredne razmere) pa se jim sistem podre. Bomo videli kako hitro se lahko odzovejo oz ali jim je to v interesu.
Trenutno delujejo tako, da vsak artikel različnega proizvajalca pošiljajo kot svojo pošiljko - torej so postali neka vrsta posrednika oz. bolje rečeno skladišča za nekaj ur. Vse ostalo je na proizvajalcih/distributerjih posameznih znamk. Pričakujem, da tega ne morejo vleči dolgo, ker bodo ostali skopirali model še z nižjo ceno, saj veliko več od enega skladišča in ljudi za prevzem in izdajo za tak način obratovanja ne potrebuješ.

LeQuack ::

Mimovrste, more like Vvrsti amirite.
Quack !

Furbo ::

Mimovrste trenutno nima osebnega prevzema, so jim prepovedali al neki. Meni so zastonj poslali po pošti naročeno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

vilicarist ::

Horas je izjavil:

pa ka res nimate kaj za delat zdaj ko ste skos notri kot samo čakat pa gledat kdaj bo pošilka odpremlena??? bolani ste že s tem. ko nekaj kupiš plačaš. živiš dalje ne da se živciraš jao. glavno da pride.

Glih v teh časih mora bit dostava čim hitrejša. Zaprli so nas, sam ne smeš po izdelke, tako da..
bmw = brings me women

OK.d ::

Ja če ni takoj je vse narobe, ubogi milenijci:))
LPOK.d

Jebac18 ::

Kaj pa enaa.com dostavljajo ? sedaj res ne bi cakal dva tedna, da bom dobil tist televizor saj,če ne bi bilo korone bi že nekak samo po enem mesecu dolgčasa je pa že bedno se to čakanje

Magic1 ::

Zelo odvisno je tudi od pošte. Jaz sem par smsov dobil od pošte v torek in sredo, da so prejeli pošiljke zame. Do včeraj še ni nič prišlo. Regija Ljubljana mesto...
Magic

Klemzz ::

Sam mislim, da je problem pri mimovrste. Drugje sem naročil zadevo pred 12. uro in je bilo še isti dan odposlano ter naslednji dan že pri meni doma. V obeh primerih plačano s kreditno kartico oz. preko paypal-a.

bedarija ::

mimovrste nima vsega v svojem skladišču, če se dobavitelji ne zganejo izdelek pač ne more prit do tebe. meni se je tudi že zgodilo da dobim sms da so predali pošti in sem potem 3 dni čakal da mi je pošta dostavila ... prav tako Ljubljana

D3m ::

Kriza je pa se nočete prilagoditi. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

Frgazor ::

Jebac18 je izjavil:

Kaj pa enaa.com dostavljajo ?


V ponedeljek sem naročil, v torek je bil paket pri meni

Edino pač pazit je treba povsod, da je zadeva "na zalogi pri nas" ne "na zalogi pri dobavitelju".

Nebomgabiksa ::

Malo je res odvisno od števila artiklov/dobaviteljev, ampak mimovrste ga res piha...
5.4. naročen en set miš/tipkovnica, baje poslano 9.4. in prejeto 14.4.
V tem kontekstu:
10.4. Natures Finest ..... 14.4.
13.4. Pikapolonica ....... 15.4.
13.4. Makom .............. 15.4.
13.4. Bonut .............. 16.4.
13.4. Babycenter ......... 15.4.
13.4. H&M* ................ 
13.4. mimovrste .......... 
13.4. Lesnica ............ 16.4.
17.4. enaa ...............
18.4. preprosto.je .......
18.4. euroelectronics .... 

*Dobava iz Nemčije

Jebac18 ::

Nikoli več Mimovrste od 9.4 že čakam na paket dal sem edino možnost prevzem osebno in so mi poslali mail, da mi lahko dostavijo brezplačno.Ampak preobrat so se spomnil ,da naj kar pridem na osebni prevzem od 20.4 naprej s tem, da tud sporočila niso bili sposobni poslat sami sem jih moral nadreti ko psa.

Nikoli več Mimovrste pa usako leto zapravim kar lep denar tam use kar je računalnika oz monitor sem naročil v zadnjem letu tam. Vem da situacija ni tako grozna kot jo prikazujejo teleti iz Mimovrste poznam ljudi,ki delajo po postah.

zk_eu ::

Če nekateri niste sposobni razumeti, da so trenutno zadeve motene, vam res ni pomoči.

V redu. Pač ne boste več naročali. Koga briga.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

LeQuack ::

Jaz sem naročil iz Hervis preko GLS se mi zdi, prišlo v dveh dneh. Tako da ni problem v razmerah, če lahko eni trgovci brez problema izpolnijo svoja naročila.
Quack !

Jebac18 ::

Zk_eu Motene zakaj pa pri ostalih stvari laufajo poštnih dostavah ? Pa prosim preberi še enkrat jezi me to, ker niti obvestili niso kdaj bo paket če mi že ponudijo zastonj dostavo zakaj pa ne in ce jim ne bi jaz pisal me oni nebi nič obvestil a je to po novem normalno ? Če še sedaj ne razumeš pa ponovno v OŠ

Horas ::

Jebac18 je izjavil:

Nikoli več Mimovrste od 9.4 že čakam na paket dal sem edino možnost prevzem osebno in so mi poslali mail, da mi lahko dostavijo brezplačno.Ampak preobrat so se spomnil ,da naj kar pridem na osebni prevzem od 20.4 naprej s tem, da tud sporočila niso bili sposobni poslat sami sem jih moral nadreti ko psa.

Nikoli več Mimovrste pa usako leto zapravim kar lep denar tam use kar je računalnika oz monitor sem naročil v zadnjem letu tam. Vem da situacija ni tako grozna kot jo prikazujejo teleti iz Mimovrste poznam ljudi,ki delajo po postah.


še kar jokate! mamini sinčki milenijumčki ki morte takoj dobit kar si zamislite. za vas bi blo najbolše da bi bli čarovniki. o tole si bom zaželel ekola in je v mojih rokah :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

Jebac18 ::

Vidim da na tem forumu ne moreš nič več komunicirati normalno samo eno prepuščanje sploh zdaj v korona času na žalost ne vidite Pointa moje objave. Očitno je čas da zapustim ta forum ker so čedalje večji bedaki gor oz otroci k sam da neki napišejo nazaj pointa pa ne zna razbrat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: fireX88 ()

zk_eu ::

Pač imajo samo oni težave. Trg je velik in brez problema naročiš drugje.

Lahko pa pogledaš tako, da ponujajo velik izbor izdelkov in včasih pač zadeva ne steče takoj. Tudi meni velikokrat prestavijo datum dostave, pa zato ne jokam. Imajo pa zato druge prednosti.

In ja, tečni ste s tem jokcanjem. Naročite drugje in bo problem rešen.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

Horas ::

Jebac18 je izjavil:

Vidim da na tem forumu ne moreš nič več komunicirati normalno samo eno prepuščanje sploh zdaj v korona času na žalost ne vidite Pointa moje objave. Očitno je čas da zapustim ta forum ker so čedalje večji bedaki gor oz otroci k sam da neki napišejo nazaj pointa pa ne zna razbrat.


če je splošno znano da v teh cajtih majo gužvo madona. ka je tk težko potrpet? a boš umrlu če ne dobiš takoj?

zk_eu je izjavil:

Pač imajo samo oni težave. Trg je velik in brez problema naročiš drugje.

Lahko pa pogledaš tako, da ponujajo velik izbor izdelkov in včasih pač zadeva ne steče takoj. Tudi meni velikokrat prestavijo datum dostave, pa zato ne jokam. Imajo pa zato druge prednosti.

In ja, tečni ste s tem jokcanjem. Naročite drugje in bo problem rešen.


a četudi je drugje dražje? to ni rešitev. pač se počaka. jbg
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Nebomgabiksa ::

Kapo dol - danes je nedelja!

Nebomgabiksa je izjavil:


18.4. preprosto.je ....... 19.4.

Zgodovina sprememb…

Bwaze6 ::

Pa saj je že leta znano, da njihova oznaka "na zalogi" pomeni "dobavitelj v tujini ima verjetno na zalogi".

Kar je totalno zavajanje in lažno oglaševanje, in v funkcionalni državi bi se nanje že spravila katera od organizacij, ki bi morala skrbeti za pravice potrošnikov.

Še dobro zanje, da ne živimo v funkcionalni državi in s to prakso lahko nadaljujejo.

D3m ::

Ne. Pomeni, da dobavitelj v SLO ima na zalogi ali pa mora naročiti v tujino. Ampak temu primerno sporoči tudi predviden datum.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bwaze6 ::

Torej se ti zdi normalno, da ti po nakupu izdelka "na zalogi" lepo sporočijo, da boš pač čakal naslednja dva, tri tedne, ker je "na zalogi" nekje v Vestfaliji?

OK.d ::

D3m je izjavil:

Ne. Pomeni, da dobavitelj v SLO ima na zalogi ali pa mora naročiti v tujino. Ampak temu primerno sporoči tudi predviden datum.

To "naj" bi pomenilo, ampak pri njih to ne drži.
LPOK.d

D3m ::

Mimovrste ima nalogo, da končnemu kupcu sporoči predviden rok dobave, katero mu jo je sporočil dobavitelj.

Če tega ni imamo jamranje, kot ga beremo tukaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Han ::

Lepa beseda lepo mesto najde. Jaz z njimi komuniciram vljudno in pravočasno, zato so tudi odgovori in dogovori ponavadi v tem tonu.

Naročilo sem oddal 4.4. ob 23:20 in izbral osebni prevzem. Ker do predvidenega datuma (9.4.) artikla niso uspeli pripeljati na prevzemno mesto, se je dobava pač malo zavlekla, o čemer so me obvestili. 9.4. so imeli "štalo" z zaprtjem prevzemnih mest, kar jih je očitno nekoliko vrglo iz tira. Tudi sam sem bil rahlo razkurjen, ker o tem ni bilo nobenega obvestila, na spletni strani pa so osebni prevzem ponujali še neslednjih nekaj dni. Glede tega sem jih vljudno okrcal, da bi me o tem lahko obvestili in ponudili brezplačno dostavo na dom (VIP status). Odgovor z opravičilom sem prejel naslednji dan, čez dva dni so poslali še splošno obvestilo o zaprtju prevzemnih mest in možnost dostave na dom... Artikel sem tako dobil 7 dni kasneje (vmes so bili velikonočni prazniki), nepoškodovan, lepo zapakiran v kartonsko škatlo, dostavljen z DPD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

starfotr ::

Zgornji zapis samo dokazuje, kaj vse so nekateri pripravljeni potrpeti in so na koncu še zadovoljni s storitvijo.

Pri rokih je vedno treba biti malo konzervativen. Bolje, da stranko pozitivno presenetiš, ker je roba prišla prej, kot je bilo obljubljeno, kot pa da strano nateguješ z nerealnimo roki. Seveda 100 % točnega datuma v naprej nikoli ni mogoče napovedat, zato bolje malo dlje napovedat, kot malo manj.

Servis mimovrste ni dober, če tako nategujejo. Pika.

šernk ::

Jebac18 je izjavil:

Zk_eu Motene zakaj pa pri ostalih stvari laufajo poštnih dostavah ? Pa prosim preberi še enkrat jezi me to, ker niti obvestili niso kdaj bo paket če mi že ponudijo zastonj dostavo zakaj pa ne in ce jim ne bi jaz pisal me oni nebi nič obvestil a je to po novem normalno ? Če še sedaj ne razumeš pa ponovno v OŠ


kaj lawfa normalno?

amazon.de: Currently unavailable for delivery to your region due to high demand. We are working to resume delivery as soon as possible.
amazon.co.uk: Currently unavailable for delivery to your region due to high demand. We are working to resume delivery as soon as possible.

na amazon.de sem 4.4. naročil izdelke (preden je bilo to opozorilo dano ven, čez 10 dni sem naročilo skenslal, ker ga še vedno niso odposlali), rok za delivery je pisal 18.4.2020, 14.4. popoldan pa niso niti odposlali še.

naročil iz anglije paket, ki je šel preko DHL EXPRESS(!!),kjer je zagotovljena dostava v roku 24ur, pa sem paket dobil z enodnevno zamudo.

ebay.co.uk: prejšnji teden 3/4 prodajalcev bilo "out of office".
kitajc mi obljublja že 3 mesece, da bo zadeva na voljo čez cca 20 dni. skratka od sredine januarja, pa še vedno ni na voljo. JAP VSE JE NORMALNO.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

delavec44 ::

Ne, ni normalno, da rabijo 3 dni, da odgovorijo na mail. Po telefonu jih pa ne moreš priklicati. Pa naj imajo še tako gužvo.

c3p0 ::

Naročate pri najbolj znanem in oglaševanem spletnem trgovcu pri nas. Potem pa še čakajte za ta "luksuz".

Ko sem zadnjič v vrhu karantene rabil nujno neke stvari, sem poslal par povpraševanj. Tisti, ki si je vzel čas in odgovoril v 20 minutah, garantiral da bo isti dan poslano, je dobil posel. Takoj plačal, roba je bila naslednje jutro res tukaj. MV ni bilo med temi.

Nebomgabiksa ::

Saj bo naravna selekcija naredila svoje :D
'Circle of life'

RockyS ::

Dva tedna nazaj sem izbral osebni prevzem. Ko sem dobil sms sem šel tja, prevzemno mesto zaprto zaradi covid-19 (inšpekcija jih je zaprla). Dobim mail da mi lahko brezplačno dostavijo na dom, rečem ok ni panike. No, zdaj ugotavljamo če so že odposlali ali ne in pa seveda, na kateri naslov so poslali, v mimovrste imam shranjene 4 naslove!

LeQuack ::

"Mimo"vrste vrsta danes

Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

bedarija ::

brez označb na tleh, čisto nepripravljeni, še bauhaus ima zunaj na vsake 2m tablo pazi razdaljo in črte po tleh. podn

lejko0 ::

Iz merkurja prejel že 3 pakete v roku 3 del dni v zadnjem mesecu. Pri mimovrste cakam že od 2.4. - virus gor ali dol, njim škripa še marsikaj drugega.
««
51 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751003 (17200) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349075 (29897) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169822 (154652) zoot

Več podobnih tem