» »

Mimovrste

Mimovrste

««
46 / 89
»»

Bye ::

bedarija je izjavil:

meni nova ureditev trgovine mimovrste ni všeč. sedaj moraš na dveh okencih stat da prevzameš izdelke namesto samo na enem, kaj je pol fora motota mimovrste če sta dve vrsti ...

+1. Nova ureditev prevzemnega mesta v BTC (Šiška tudi) je zmedena in počasna. Prvo je treba na šalterju plačati (to gre zelo hitro), potem pa na drugem šalterju čakati na robo (zelo počasi), pri čemer ni nobenega reda. V 2019 bi pričakoval vsaj listek za pristop na prevzem, ne pa da modeli vzklikajo na glas ime in/ali priimek kupca ter artikle. Zelo diskretno in elegantno rešeno, ni kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

D3m ::

A imaš smešno ime?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

111111111111 ::

Horas je izjavil:


pralni prašek na spletu?? kolk je bil cenej da se ti je splačalo? ga pa ja maš tolk pocen v eurospinu kot nikjer drugje

Kupujem persil in ceneje kot na mimovrste ga še nisem našel. Sem pa VIP kupec in imam poštnino zastonj.

EDIT: Drugače spravim ceno na 2,55€ na kilogram drugje je vsepovsod dražje. Pa še domov mi prinese.

Zgodovina sprememb…

Izak ::

A je možno na mimvorste naročiti direkt (brez kasnejšega spreminjanja dostave) v peketoma PŠ ali GLS?

darkolord ::

Ja

Vm1999 ::

predi je izjavil:

So popravili (zdaj je 191€, namesto 207,93€). Še včeraj je bila torej razlika v ceni med novim in tem z odprto embalažo 32€, danes pa je ta razlika samo 8€. Rabljeni izdelki na Mimovrste torej v času popustov pridobivajo na vrednosti (tako ali drugače)..


bedarija je izjavil:

to je vedno tako, ker nižajo cene samo izdelku ki je naprodaj, na odprto embalažo pa ponavadi pozabijo. je pa to super cena, čerpav so ga pred meseci imeli celo za 180€


Se pravi logika je, da je bila za black friday super cena, čeprav je bil izdelek pred meseci že punujen za 20 eur manj... bravo, dober zaklujček.

Izak ::

darkolord je izjavil:

Ja


Kako?

bedarija ::

darkolord je izjavil:

Če si VIP, imaš free shipping in ga dobiš direkt domov. Tako da tudi če bi stal isto ali bil malo dražji, se lahko "splača" prek neta.


tudi če si VIP moraš ali plačat provizijo banke ko nakažeš denar ali pa plačat 1€ če plačaš po prevzemu. nimam denarja da bom vsak dan nekaj kupoval ker se mi ne da v štacuno in plačeval po 0,4€

darkolord ::

Če plačaš s kartico provizijo plačajo oni. Koliko te stane gorivo do trgovine?

KTr1sk ::

moj račun iz mimovrste letos, 1.1 se bo resetiralo, niso pa to samo moji nakupi, veliko naročam tudi za druge in na splošno največ kupujemo iz mimovrste (kar je iz tujine pa največ ebay in aliexpress)

i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

bedarija ::

darkolord je izjavil:

Če plačaš s kartico provizijo plačajo oni. Koliko te stane gorivo do trgovine?


nlb ti na UPN pokasira 0,4€ ne moreš tega na mimovrste prenest. poštarji pa ne hodijo okoli s pos terminali. ne stane me nič, ker je vsaj 20 trgovin na poti do službe/opravkov

skyline ::

Plačaš s kartico, ne z UPN. Leta 2019 smo, namesto NLB imaš prijaznejše in ugodnejše rešitve (N26/Revolut/...).

destroyer2k ::

bedarija je izjavil:

darkolord je izjavil:

Če plačaš s kartico provizijo plačajo oni. Koliko te stane gorivo do trgovine?


nlb ti na UPN pokasira 0,4€ ne moreš tega na mimovrste prenest. poštarji pa ne hodijo okoli s pos terminali. ne stane me nič, ker je vsaj 20 trgovin na poti do službe/opravkov


Visa electron in nimaš nič provizije pri mimovrste ali banki (visa electron je brezplačna).

weby ::

Temu euru za plačilo ob povzetju se (vsaj 1 mesec nazaj je delalo, pa sem čisto slučajno ugotovu, ne vem, a so vmes že popravli) lahko izogneš tudi, če pri naročilu najprej izbereš plačilo s kartico, potem pa na mimovrste, ko ti naročilo enkrat kaže v zgodovini, tega odpreš in klikneš gumb, ki ti način plačila spremeni iz kartice v gotovino.

Vm1999 ::

weby je izjavil:

Temu euru za plačilo ob povzetju se (vsaj 1 mesec nazaj je delalo, pa sem čisto slučajno ugotovu, ne vem, a so vmes že popravli) lahko izogneš tudi, če pri naročilu najprej izbereš plačilo s kartico, potem pa na mimovrste, ko ti naročilo enkrat kaže v zgodovini, tega odpreš in klikneš gumb, ki ti način plačila spremeni iz kartice v gotovino.


A nisi potem že plačal, če si izbral plačilo s kartico in ti kaže naročilo v zgodovini?

weby ::

Ne... ko zaključiš naročilo te sicer vrže na PayU stran ampak lahko to stran vedno zapreš (v mojem primeru je bilo celo tako, da mi strani ni hotlo naložit).
Po kakšni minuti ti pa naročilo pokaže v zgodovini in, če še nisi uspel zadeve plačat, lahko ali spet odpreš PayU ali pa spremeniš način plačila na gotovino.

Vm1999 ::

Ok, probam naslednjič, če bo še (ne)delovalo. :)

weby ::

Good luck :) Sem sicer hotel sprobat, če še deluje, pa sem potem ne samo dejansko nekaj naročil ampak sem plačal direkt s kartico :D
Moram pa pohvalit, da sem naročil okrog 10:30 danes, pred slabimi 20 minutami pa dobil SMS in mail, da je že predan paket DPDju.

šernk ::

Tud sam jih moram tokrat pohvalit. Naročil pri njih, ker so bili cca 5eur cenejši od konkurence (23eur znesek, ostali 28eur).

Naročil in plačal v soboto ob 17:30, v nedeljo ob 2 zjutraj sem dobil mail da je paket predan DPD in danes mi ga je DPD tudi dostavil.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Vm1999 ::

Xiaomi powerbank 2C?

gusto ::

bedarija je izjavil:

meni nova ureditev trgovine mimovrste ni všeč. sedaj moraš na dveh okencih stat da prevzameš izdelke namesto samo na enem, kaj je pol fora motota mimovrste če sta dve vrsti ...

+1 Jaz sem bil tudi zadnjič presenečen, kaj je zdaj to zaena zadeva (LJ BTC). Stojiš pri enem okencu in čakaš na listek, s katerim greš potem na drugo prevzet. Največji problem vidim, da so nametali v trgovino en kup stvari, ki jih lahko takoj kupiš (kot recimo Mercatorju). Potem pa ko stojiš v vrsti za prevzem babica sprašuje, kaj je v tistileh pasjih briketih, ki visijo za šalterjem in trgovec bere etiketo in razpravljata. Malo so pomešalo pojme spletna trgovina/prevzemno mesto oz. navadna trgovina.

Pa poštnino so očitno podražili? Zadnjič mi je za en mali izdelek naračunalo 6€. Malo huda za našo bogo Slovenijo. Za tak denar mi pripeljejo iz Anglije.
Have you tried turning it off and on again?

mat xxl ::

Gusto, ko boš enkrat VIP, se na to ne boš več sekiral...

lolipop2 ::

Hmm, kako pa to, da je pri Mimovrste določen artikel na voljo samo za prevzemv LJ BTC, drugje pa ni možno prevzeti? A ne morejo preposlati v druge enote? Ni pa tudi opcije pošiljanja po pošti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lolipop2 ()

Han ::

Kateri artikel? Si ga poskusil naročit in nisi mogel izbrat druge opcije?

Zadnje čase navajajo, da je na voljo za takojšen prevzem v BTC, vendar ga lahko naročiš za prevzem ali dostavo tudi drugam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

lolipop2 ::

Han je izjavil:

Kateri artikel? Si ga poskusil naročit in nisi mogel izbrat druge opcije?

Zadnje čase navajajo, da je na voljo za takojšen prevzem v BTC, vendar ga lahko naročiš za prevzem ali dostavo tudi drugam.


Ko sem v košarici, je edina opcija prevzem v BTC LJ. Nobene druge, niti po povzetju.... Čudno mi je, ker je vedno bilo možno. Je pa mali gospodinjski aparat.
Jih bom jutri poklical, pa preveril.

lolipop2 ::

Han je izjavil:

Kateri artikel? Si ga poskusil naročit in nisi mogel izbrat druge opcije?

Zadnje čase navajajo, da je na voljo za takojšen prevzem v BTC, vendar ga lahko naročiš za prevzem ali dostavo tudi drugam.


Sem klical in baje je po novem neka opcija, da je možno kupiti samo osebno v trgovini v BTC. Ni opcije pošiljanja po pošti ali prevzema na drugo mesto, v mojem primeru v Celje. Baje ni to klasična Mimovrste enota, ampak trgovina. :)

opeter ::

Jaz jih moram pohvalit, saj so hitro povrnili kupnino. Telefon poslal nazaj v soboto (4. 1.), danes prejel denar (7. 1.) na bančni račun.

lolipop2 je izjavil:

Han je izjavil:

Kateri artikel? Si ga poskusil naročit in nisi mogel izbrat druge opcije?

Zadnje čase navajajo, da je na voljo za takojšen prevzem v BTC, vendar ga lahko naročiš za prevzem ali dostavo tudi drugam.


Sem klical in baje je po novem neka opcija, da je možno kupiti samo osebno v trgovini v BTC. Ni opcije pošiljanja po pošti ali prevzema na drugo mesto, v mojem primeru v Celje. Baje ni to klasična Mimovrste enota, ampak trgovina. :)


Tudi meni se pokaže tole pri nekaterih artiklih ... recimo gledal sem SDHC spominske kartice in potem vidiš samo tole:



Gre za tole:
https://www.mimovrste.com/sd-kartice/ki...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

IL_DIAVOLO ::

Včeraj narocil, danes prevzel v poslovalnici.

Han ::

Ali lahko vrneš izdelek v 60 dneh brez predhodnega obvestila o odstopu od pogodbe v rodku 14 dni od nakupa, če imaš VIP status?

styrian ::

Jaz sem že pred novim letom naročil neko elektroniko, danes pa dobim avtomatsko sporočilo, da izdelka nimajo in da mi ga bodo skušali dobaviti v nakjrajšem možnem času. V istem sporočilo me hočejo skoraj prisilti v to, da bi odstopil od pogodbe.

Skrajno NERESNO! Pojdite pasti krave!

LeQuack ::

lolipop2 je izjavil:

Han je izjavil:

Kateri artikel? Si ga poskusil naročit in nisi mogel izbrat druge opcije?

Zadnje čase navajajo, da je na voljo za takojšen prevzem v BTC, vendar ga lahko naročiš za prevzem ali dostavo tudi drugam.


Sem klical in baje je po novem neka opcija, da je možno kupiti samo osebno v trgovini v BTC. Ni opcije pošiljanja po pošti ali prevzema na drugo mesto, v mojem primeru v Celje. Baje ni to klasična Mimovrste enota, ampak trgovina. :)


Se pravi potem ne velja več 15 dni za vračilo artikla?
Quack !

Han ::

Za spletno naročilo bi moralo veljati.

LeQuack ::

Han je izjavil:

Za spletno naročilo bi moralo veljati.


Odvisno ali se smatra kot prevzem ali kot nakup v njihovi trgovini.
Quack !

Longinus ::

Haha,7.1 kupil izdelek za 39 evrov,danes pa je v akciji za 29 evrov. Seveda se je tudi rok dobave podaljšal za 5 dni. Dobro so me :)
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

LeQuack ::

Longinus je izjavil:

Haha,7.1 kupil izdelek za 39 evrov,danes pa je v akciji za 29 evrov. Seveda se je tudi rok dobave podaljšal za 5 dni. Dobro so me :)


Ja ravno tebe so čakal da naročiš.
Quack !

broken/link ::

stornirej naročilo, pa tega v akciji naroči.

rabelj5 ::

Nategnili so me na mimovrste.

Par dni pred novim letom naročim par malenkosti in plačam za dostavo 31.12.2019. Po naročilu dobim sms, da so postali naročeno v dveh paketih in da je predvidena dostava 03.01.2020. Ok, prišlo bo malo pozno, kar sicer ni ok, ker so hoteli nekaj več eur za dostavo 31.12.2019, ampak ni panike. 03.01.2020 pride tip od dpdja in prinese en paket. Jaz plačam in se potem spomnim, da naj bi bila dva. Ga vprašam, kaj je z drugim in mi reče, da je to to. Vprašam na mimovrste in me kasneje vprašajo, če sem že dobil oba, rečem da ne in oni meni nazaj, da sledenje kaže, da sem. Jim povem, da sledenje že kaže tako, ampak da sem jaz dobil enega in me naprej ignorirajo.

Kaj zdaj?

Ales ::

Od kod ti ideja, da so te nategnili na Mimovrste? Pokliči na dostavno službo.

Pa verjetno bi bilo fajn, da nisi podpisal da si vse prejel in da nisi kar vse plačal.

rabelj5 ::

Ales je izjavil:

Od kod ti ideja, da so te nategnili na Mimovrste? Pokliči na dostavno službo.

Pa verjetno bi bilo fajn, da nisi podpisal da si vse prejel in da nisi kar vse plačal.

Glede prve točke - jaz sem stranka od mimovrste, torej bi naj urejal z njimi + kot sem ze napisal (mogoče nejasno?), na dpdju pravijo, da je to, kar sem dobil vse in da naj vprašam na mimovrste.

Glede druge točke - res je, ampak zmačkan zgodaj zjutraj (~0900) pač ne razmišljam o tem.

Uporabnik ::

Meni je mimovrste bil top ker sem skoz v btc in je fajn za prevzem. Sedaj z novo lokacijo pa je katastrofa. Ne dela jim sistem, pol tam ene bejbe sedio na prevzemu pa se menijo, namest da bi šle po robo. Ah kje, ni tak sistem, en zadaj naloži robo na en tekoči trak, ki škripa ko pri norcih in pol bejba prime kar se pripelje in se zadere potem ime pa izdelek in mi kot teleta tam čakamo in prevzemamo.

Ales ::

rabelj5 je izjavil:

Ales je izjavil:

Od kod ti ideja, da so te nategnili na Mimovrste? Pokliči na dostavno službo.

Pa verjetno bi bilo fajn, da nisi podpisal da si vse prejel in da nisi kar vse plačal.

Glede prve točke - jaz sem stranka od mimovrste, torej bi naj urejal z njimi + kot sem ze napisal (mogoče nejasno?), na dpdju pravijo, da je to, kar sem dobil vse in da naj vprašam na mimovrste.
Napisal si, da si vprašal DPD dostavljalca, ali je to vse. Ne dvomim, da je to vse, kar je on imel v kombiju, razen če je od danes na jutri postal lopov. Pa si dejansko poklical DPD, jim poslal kak mail, dopis, reklamacijo, karkoli, da en paket manjka? Kolikor sem razumel, dostavljalcu nisi reklamiral ničesar, komplet vse si plačal in podpisal?

Roba v kolikšni vrednosti pa manjka?

Matevz96 ::

Preveri številko za sledenje, sicer nisem prepričan za DPD ampak UPS pokaže, če je več paketov v pošiljki in status vsakega posebaj.
#hooldthedoor

LeQuack ::

Uporabnik je izjavil:

Meni je mimovrste bil top ker sem skoz v btc in je fajn za prevzem. Sedaj z novo lokacijo pa je katastrofa. Ne dela jim sistem, pol tam ene bejbe sedio na prevzemu pa se menijo, namest da bi šle po robo. Ah kje, ni tak sistem, en zadaj naloži robo na en tekoči trak, ki škripa ko pri norcih in pol bejba prime kar se pripelje in se zadere potem ime pa izdelek in mi kot teleta tam čakamo in prevzemamo.


Jaz sem bil danes tam in lahko samo potrdim.

Situacija prej:
Prevzemno mesto je bilo lepo kompaktno, šel si notr in točno vedel kam it, izdelki so te že čakali v sobi zadaj, zmeraj brez problema in hitro. In imeli so še par malenkosti na ogled če je kdo rabil kakšno baterije, USB ključ ali kaj manjšega.

Situacija zdaj:
Zunaj še nekaj gradijo tako da moreš skozi en gradbeni koridor da prideš do trgovine. Prostor je sicer nov in urejen, ampak enostavno pre-dimenzioniran, je velikosti enega BigBanga skoraj ali pa Hervisa. Ampak problem je, ker to je sedaj neka mešanica med prevzemnim mestom, skladiščem in pa trgovino, ampak za prevzemno mesto je absolutno preokorno, za trgovino pa imajo precej premalo stvari notri na ogled, npr. če bi v BigBang spraznil 80% trgovine in bi potem ostale artikle prerazporedil na celo površino.

Vhod je na enem koncu prostora, potem se moraš sprehoditi čez cel prostor da vzameš nek listek s čakalno številko kot pri doktorju. Potem spet na drug konec prostora da plačaš, tu sicer brez težav ampak zopet veliko preveliko, bile so tri blagajne samo za prevzem, potem pa še ene tri za nakupe v trgovini, pa še nek prostor za plačilo s posojili. Še lokalni Hofer nima tolk bagajn. In nazadnje se spet sprehodiš na drug konec končno prevzeti artikle. Ampak v primerjavi s prej moraš sedaj čakati veliko dlje, tam imajo neko čudo od tekočega traka kot na letališču, in potem čakaš da se bo od zadaj nekje pripeljal tvoj izdelek. Imaš pa vsaj čas se sprehajati med artikli na ogled, mogoče je to cilj.

Bottom line: Dosti bolje bi bilo, da bi imeli ločeno preprosto prevzemno mesto kot prej in pa ločeno trgovino, če se že hočejo iti to. Zdi se kot da so prostor dizajnirali kot da se bo tam vsak trenutek trlo vsaj 100 ljudi, kot na upravni enoti ali kaj podobnega. Ne zgleda ravno poceni, predvsem pa veliko več zaposlenih kot prej.
Quack !

KTr1sk ::

V Celju za osebni prevzem je vse na enem mestu oz pultu,ena v vrsta za blagajno druga je za prevzem, če ni nikogar takoj dobiš, drugače pa malo počakaš. Ker imam službo zelo blizu trgovine grem vedno tja iskat, je pa zanimivo da včasih dobim že drugi dan,včasih pa čakam teden dni.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Furbo ::

Na Brnčičevi je vse optimalno, jaz vedno prevzemam tam. Morda ok alternativa za ljubljančane, namesto gužvanja po BTC.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

broken/link ::

je bilo že omenjeno, da je v BTCju tole prevzemno mesto posebno, ker je po novem trgovina. in ja, trenutno je katastrofalno urejeno.

marko71 ::

Furbo je izjavil:

Na Brnčičevi je vse optimalno, jaz vedno prevzemam tam. Morda ok alternativa za ljubljančane, namesto gužvanja po BTC.



Enako je v šiški, pa še nobene gužve ni.
Od prevzemnega mesta v BTC-ju pa se po novem izogibam, mi ne ustreza.

scipascapa ::

Šiška tam pri Stegnah zraven avtobusne? :P
Mi v Kranju imamo super prevzemno mesto.

domenc ::

Bonus za popust za nakup nad 100 € (velja do 31.01.2020)

D3POC9F344
DTAOZAMQUB

al1976 ::

domenc je izjavil:

Bonus za popust za nakup nad 100 € (velja do 31.01.2020)

D3POC9F344
DTAOZAMQUB


Sem koristil drugo kodo. Najlepsa hvala.

Ales
««
46 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751005 (17202) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349077 (29899) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169826 (154656) zoot

Več podobnih tem