» »

Mimovrste

Mimovrste

««
45 / 89
»»

edi45 ::

OK.d je izjavil:

Saj se boste počasi naučili, da se okoli novega leta ne naročuje na mimovrste stvari katere bi radi hitro imeli, zdaj delujejo bolj na aliexpress način.;)


naročiš lahko komot, ampak greš osebno iskat na njihovo poslovalnico. Tak jaz vedno naredim, ko se mi ne da čakati

OK.d ::

Ja, če ne oglašujejo fake zaloge;)
LPOK.d

Horas ::

meni se pa res ne splača vozit do celja na prevzemno mesto, ker imam do tja 32km.

hopsy ::

OK.d je izjavil:

Ja, če ne oglašujejo fake zaloge;)


Še vseeno hitreje in varneje od A*iexpr*ss-a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

mtosev ::

meni so prevzemna mesta kul. mam kolk 1km do njega. če nimam free shippinga, prevzanem pri njih in prišparam.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Horas ::

odgovor iz mimovrste ker so mi poslali napačn paket namesto 50 tv

Vkolikor ste artikel zavrnili boste morali oddati novo naročilo, žal pa vašega artikla z odprto embalažo več ni na voljo.

pa mislim kako ga ni več??? v mojih nakupih je še zmeraj aktivno, paket je v predaji. katasteofa no.

sreča da nisem prej nakazal denar da sem izbral plačilo po povzetju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

predi ::

Mene so pa tokrat prijetno presenetili. Naročil štiri izdelke hkrati in so bili tako tudi poslani, sicer preko DPD-ja. Naročil v soboto, danes že pri meni.

Kleemen ::

Zaenkrat so še ok ja, pošljejo takoj oz. najkasneje v roku 2 dni če je na zalogi. Se bojim da se jim bo "statistika" poslabšala čez kakšen teden. :D

Horas ::

po dolgotrajenm teženju, potem ko so mi poslali napačen paket, so mi dali Philips 50PUS6754/12 za ceno poškodovane embalaže 330€.

Gr8t ::

Sem povsem pozabil na lanski black friday debakel in sem naročil šele v sredo namesto v nedeljo, ker sem hotel dobiti v petek. No, poslali so šele danes v soboto ob 18:53.
Kar sem pa naročil v nedeljo 24.11., sem pa dobil v sredo 27.11.2019, kar je bilo še sprejemljivo, čeprav bi običajno moral dobiti v torek.
zmaugy 23.8.2019:
Ne verjamem, da je razlog za vožnjo nad omejitvami iskanje prihrankov na času.
Glavni razlog je dolgčas in nesvoboda vožnje za počasnelami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()

OK.d ::

DPD dostavljalec je kar pustil paket pred vrati sploh da ni pozvonil:P
Od kar imajo dostavljalci in poštarji te elektronske podpisovalnike-telefone so se stvari z dostavo bistveno poslabšele, ker zdaj je že vsak ciganski X podpis dober za potrjeno naročilo in dostavljalci to s pridom izkoriščajo.
LPOK.d

Killermode ::

Kliči da paketa nisi prejel.

Bellzmet ::

Pri trgovini, ki ima za dostavljalce DPD, jaz ne naročam.

PunkDude ::

Ok, hvala. To nas je zanimalo.

roCkY ::

V našem koncu so DPD povsem OK neglede na to ali je pošiljka iz SLO ali iz tujine. Sama dostava v roku ure najave na SMS in mail. Redko zamudi do kakih 15 min.

tlozej ::

roCkY je izjavil:

...Sama dostava v roku ure najave na SMS in mail. Redko zamudi do kakih 15 min.


Me samo zanima kako pri vas DPD napišejo uro dostave? Pri nas tudi zamudi max. 15 min, vendar ura dostave piše "dostava med 8:00 in 18:00" :)

LP

Groot ::

OK.d je izjavil:

DPD dostavljalec je kar pustil paket pred vrati sploh da ni pozvonil:P
Od kar imajo dostavljalci in poštarji te elektronske podpisovalnike-telefone so se stvari z dostavo bistveno poslabšele, ker zdaj je že vsak ciganski X podpis dober za potrjeno naročilo in dostavljalci to s pridom izkoriščajo.


Rešitev je zelo preprosta. Pač javi prodajalcu, da izdelka nisi prejel. Potem pa naj se DPD ukvarja s tem kaj in kako so oni domnevno dostavili. Nimam prav nič slabe vesti za kaj takšnega, odkar sem sam doživel, da je dostavljavec precej vreden in občutljiv izdelek pustil prosto zunaj pred vrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

roCkY ::

Dan dostave se dobi dan prej. Torej prejšnje popoldne ali pozno zvečer če je tujina enkrat prileti mail in SMS z dostavo 8-18 predvidoma naslednji dan - piše.. Kot rečeno neglede na to ali je pošiljka lokalna ali mednarodna. Na dan dostave pa 15 min dostavo mail in 60 min razpona. Danes je bil par min pozen.
Morda imajo to samo za določena območja avtomatiko?? Nikoli nisem spraševal. Če kdo ve naj pojasni.

darkolord ::

Groot je izjavil:

OK.d je izjavil:

DPD dostavljalec je kar pustil paket pred vrati sploh da ni pozvonil:P
Od kar imajo dostavljalci in poštarji te elektronske podpisovalnike-telefone so se stvari z dostavo bistveno poslabšele, ker zdaj je že vsak ciganski X podpis dober za potrjeno naročilo in dostavljalci to s pridom izkoriščajo.


Rešitev je zelo preprosta. Pač javi prodajalcu, da izdelka nisi prejel. Potem pa naj se DPD ukvarja s tem kaj in kako so oni domnevno dostavili. Nimam prav nič slabe vesti za kaj takšnega, odkar sem sam doživel, da je dostavljavec precej vreden in občutljiv izdelek pustil prosto zunaj pred vrati.
To je goljufija, mimogrede.

Buggy ::

Groot je izjavil:

...Nimam prav nič slabe vesti za kaj takšnega, ...


Ti verjamem, bi jo pa lahko imel!

Killermode ::

darkolord je izjavil:

Groot je izjavil:

OK.d je izjavil:

DPD dostavljalec je kar pustil paket pred vrati sploh da ni pozvonil:P
Od kar imajo dostavljalci in poštarji te elektronske podpisovalnike-telefone so se stvari z dostavo bistveno poslabšele, ker zdaj je že vsak ciganski X podpis dober za potrjeno naročilo in dostavljalci to s pridom izkoriščajo.


Rešitev je zelo preprosta. Pač javi prodajalcu, da izdelka nisi prejel. Potem pa naj se DPD ukvarja s tem kaj in kako so oni domnevno dostavili. Nimam prav nič slabe vesti za kaj takšnega, odkar sem sam doživel, da je dostavljavec precej vreden in občutljiv izdelek pustil prosto zunaj pred vrati.
To je goljufija, mimogrede.

Za izdelek mora prejeti podpis, ki ga naredi v napravo kar sam ter pusti paket pred vrati. Tudi to je goljufija, ki jo dostavljalec stori prej. 2 can play this game.

Machete ::

V sloveniji je največja teažva odsotnost splošne morale. Kazati znamo pa na vse, ki so krivi za vse tegobe, redvsem politike radi karamo, narod je pa pokvarjen do dna. Isto se lahko aplicira na izigravanje zakonoodaje vseh povsod, kjer se da. Dober primer je tudi razpis za gradnjo 2. cevi Karavnke. Pritlehnost brez primere, ne reši nas nobena zakonodaja, če smo pokvarjeni do obisti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

roCkY ::

Narod je tak kot politiki. Sicer ne prživi. Narod voli take politike, da se ne bo nič spremenilo, ker mu tako ustreza. Lahko povedi tudi med sabo zamnjaš. Pač kura in jajce dilema.

Furbo ::

Groot je izjavil:

Rešitev je zelo preprosta. Pač javi prodajalcu, da izdelka nisi prejel. Potem pa naj se DPD ukvarja s tem kaj in kako so oni domnevno dostavili. Nimam prav nič slabe vesti za kaj takšnega, odkar sem sam doživel, da je dostavljavec precej vreden in občutljiv izdelek pustil prosto zunaj pred vrati.

Torej imaš ti pravico krasti, če nekdo pusti izdelek pred vrati?

Meni se je to že zgodilo, če dobim paket super, ne rabim do pošte ali ne vem kam, če ga kdaj ne bom, bom pa to javil naprej.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oemdzi ::

Cyberweek koda ne prime za marsikater izdelek iz black friday ponudbe, izdelek sem izbral iz zozane ponudbe po kliku na banner... ocitno niso le politiki in spletni kupci pokvarjeni...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Gregex ::

oemdzi je izjavil:

Cyberweek koda ne prime za marsikater izdelek iz black friday ponudbe, izdelek sem izbral iz zozane ponudbe po kliku na banner... ocitno niso le politiki in spletni kupci pokvarjeni...


Za pismene piše na izbrane izdelke.

bedarija ::

Gregex je izjavil:

oemdzi je izjavil:

Cyberweek koda ne prime za marsikater izdelek iz black friday ponudbe, izdelek sem izbral iz zozane ponudbe po kliku na banner... ocitno niso le politiki in spletni kupci pokvarjeni...


Za pismene piše na izbrane izdelke.


ja ampak potem pričakuješ da ko boš na banner z reklamo kliknu da ti bo dalo ven te tvoje "izbrane izdelke" ampak temu ni tako. da prideš do izdelkov, pri katerih je veljavna koda moraš v isklanik vpisat cybermonday

Buggy ::

seveda je tako, samo na pravi banner moras kliknit :D
...na tem pagu:

https://www.mimovrste.com/kampanja/blac...

...imas ta banner:

-10 % DODATNEGA POPUSTA S PROMO KODO CYBERMONDAY
Koda velja na izbrane artikle do 8. 12. 2019.

...kliknes v bannerju "vec" in te redirekta na:

https://www.mimovrste.com/seznami/cyber...

dost simpl :D

PlayStation ::

LOGITECH volan G29 samo 199 EUR (-50%) v Mimovrste. V Big Bang 239,99 EUR.

predi ::

Hmm..

Ijus ::

zgleda je desna ponudba starejša?
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

lucky13 ::

Klasičen pojav v času 'črnega meseca'. Odprta embalaža je na osnovi 'redne' cene pred 'črnim mesecom'. Lahko isto opaziš tudi pri monitorjih. Pa Miband 4 je bila z odprto embalažo dražja od nove.

PlayStation ::

Ijus je izjavil:

zgleda je desna ponudba starejša?


Volan je bil še včeraj 239,99 EUR. Danes so ga znižali. Tisti z odprto embalažo je še po stari ceni.

Zgodovina sprememb…

predi ::

So popravili (zdaj je 191€, namesto 207,93€). Še včeraj je bila torej razlika v ceni med novim in tem z odprto embalažo 32€, danes pa je ta razlika samo 8€. Rabljeni izdelki na Mimovrste torej v času popustov pridobivajo na vrednosti (tako ali drugače)..

bedarija ::

to je vedno tako, ker nižajo cene samo izdelku ki je naprodaj, na odprto embalažo pa ponavadi pozabijo. je pa to super cena, čerpav so ga pred meseci imeli celo za 180€

fireX88 ::

Promo koda za 5 € popusta za nakupe nad 50 €:

D3DETEZMW4

Ne bit douchebag in napiši, da si uporabil kodo.

Koda velja samo danes.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BorutK-73 ::

Promo koda za 5 € popusta za nakupe nad 50 €:

DE9TBH6QFG

firbec ::

BorutK-73 hvala za kodo ;)

Kowkele ::

D3B3XRP6O1

Koda za 5€ za nakupe nad 50€, velja samo danes...
Tako pač je to!!!

zobnik ::

Sem včeraj okol 23 ure naročil motorno olje (14 evrov za elf 10w40) in antifriz (2l 5-6 evrov), pisal je prevzem takoj, v BTC-ju
In danes sem že naročeno prevzel, dopoldne
Sam ta BTC in mimovrste je drugačen od drugih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Ganon ::

December je, bodo spet težave? Že par dni imam naročilo v pripravi.

gusto ::

Jaz sem imel zadnja leta bolj slabe izkušnje decembra. Sem pa ta teden naročil en izdelek na zalogi ob 22h zvečer, zjutraj ob 9h že dobim mail, da me čaka na prevzemnem mestu LJ BTC.
Have you tried turning it off and on again?

Kleemen ::

V zadnjem tednu narocil tri narocila (vsi izdelki so bili na zalogi) in vse tri odposlali najkasneje c roku enega dneva, dve ze v roku 12 ur tako da letos samo pohvale. Lani pa katastrofa cakal en izdelek tudi vec kot 3 tedne.

bedarija ::

izdelek naročil in ob 00:45 dobil potrditveni mail. ob 00:54 pa še enega da je izdelek pripravljen za prevzem =) ne vem a delajo dejansko 24 ur na dan okoli božiča, ali pa imajo avtomatizirano in ker je izdelek že v skladišču kar samo pošlje mail
https://imgur.com/ePM84Tf

D3m ::

Hišnik po pomoti odgovoril. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

111111111111 ::

Moram priznat, da sem 3 dni nazaj naročil pralni prašek in včeraj ga je že prinesel poštar na dom. Bom jih dal v ponoven razmilslek. Prašek sem namreč pričakoval šele v novem letu.

BorutK-73 ::

Jaz sem TV naročil v nedeljo zvečer, dvignil naslednji dan okoli 12h. Tako da delajo 24/7/356.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

111111111111 je izjavil:

Moram priznat, da sem 3 dni nazaj naročil pralni prašek in včeraj ga je že prinesel poštar na dom. Bom jih dal v ponoven razmilslek. Prašek sem namreč pričakoval šele v novem letu.


pralni prašek na spletu?? kolk je bil cenej da se ti je splačalo? ga pa ja maš tolk pocen v eurospinu kot nikjer drugje

bedarija ::

meni nova ureditev trgovine mimovrste ni všeč. sedaj moraš na dveh okencih stat da prevzameš izdelke namesto samo na enem, kaj je pol fora motota mimovrste če sta dve vrsti ...

darkolord ::

Horas je izjavil:

pralni prašek na spletu?? kolk je bil cenej da se ti je splačalo? ga pa ja maš tolk pocen v eurospinu kot nikjer drugje
Če si VIP, imaš free shipping in ga dobiš direkt domov. Tako da tudi če bi stal isto ali bil malo dražji, se lahko "splača" prek neta.
««
45 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31750999 (17196) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349073 (29895) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029161 (20487) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169818 (154648) zoot

Več podobnih tem