» »

Mimovrste

Mimovrste

««
42 / 89
»»

LeQuack ::

Seba22 je izjavil:

Jas ko kupujem na mimovrste grem vedno osebno iskat.Sem v nedeljo zvečer naročil zadevo in danes dopoldan šel iskat.Do sedaj vse ok in super hitro brez pripomb iz moje strani


A ni tko da sprejemajo naročila samo ob delavnikih, tako da če bi naročil v petek popoldne bi dobil šele v ponedeljek potrdilo o naročilu.
Quack !

Seba22 ::

Pojma nimam vem samo da sem naročil v nedeljo zvečer in sem v torek dopoldan dobil sms da lahko prevzamem paket
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Klemzz ::

Jst sm narocil ohisje na zalogi v nedeljo in v ponedeljek sem osebno prevzel v njihovem prevzemnem centru.

commissar ::

Ta teden sem oddal dve narocili. Pri obeh so se mi doloceni artikli odstranili iz narocila. Klical na mimovrste in so mi rekli, da sem to jaz naredil. Po tem ko sem vprasal ce posodabljajo spletno stran je bil odgovor DA. Mi je bilo vse jasno.

Sem samo še vprašal kje lahko izbrišem vse svoje podakt, ki jih hranijo.
Za vse zainteresirane:
https://www.mimovrste.com/urejanje-oseb...

Nikoli vec.

Gregex ::

Jaz jih pa lahko samo pohvalim. V zadnjih dveh tednih 4 naročila in čisto vsa prišla v obljubljenem roku. Če je blo na zalogi, je bilo že naslednji dan pri meni, če je blo na zalogi pri dobavitelju, pa je prišlo v roku 4-5 dni.

Bellzmet ::

Dragi so na Mimovrste.

Kupil zadevo na Mimovrste za 7 EUR in jo danes vidim v Sparu za 6 EUR (ni akcija). Se pravi 16% dražje pride, pa sem imel osebni prevzem (se pravi ni dodatnih stroškov poštnine).

D3m ::

Wow cel 1 eur. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

miha1980 ::

Tipičen SLO psihopat, ki bi zaradi nekaj centov ali evrov rajši kupil kje drugje, med letanjem sem ter tja pa itak porabi pol tanka bencina, ki stane koliko?

BOLNIKI USEKANI

bauci ::

Point je 16% in ne 1€.

Bellzmet ::

Tako ja...point je 16%. In to, da naj bi bile zadeve na netu cenejše. Ne pa 16% dražje kot v Sparu.

Pač sploh pomislil nisem, da bi bilo v fizični trgovini ceneje. No zdej vem, da je na Mimovrste dražje.

Mare3 ::

Meni so obljubili popust 50€ pri naslednjem nakupu ob nakupu televizije. Od 27.5.2019 ko sem televizijo prejel, pa do danes, ne duha ne sluha o popustu. Po mejlu so mi odgovorili da dobim kodo za popust v roku 14 dni.

Kleemen ::

Bellzmet je izjavil:

Dragi so na Mimovrste.

Kupil zadevo na Mimovrste za 7 EUR in jo danes vidim v Sparu za 6 EUR (ni akcija). Se pravi 16% dražje pride, pa sem imel osebni prevzem (se pravi ni dodatnih stroškov poštnine).


Koga boli k**ac za 1eur? Kupi kjer ti paše, za veliko stvari so še vedno najcenejši.

DINAMIK ::

Kaj imajo na Mimovrste probleme ali dopuste,ker dostava artiklov je katastrofalno počasna....

Veron ::

Naročil 19.6. dopoldan, pisalo predvidoma 20.6. možen prevzem. Prejel sms, da lahko pridem iskat (osebni prevzem) 20.6. ob 17.30

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

Magic1 ::

Tudi meni se zdi, da nekateri zlivajo gnojnico po mimovrste, ko oni sploh niso nič krivi. Mogoče je pa pošta počasna, glede na njihove konstantne zaposlitvene težave? Tudi jaz sem naročil 19. in me je 20. po drugi uri čakalo na prevzemnem mestu.
Magic

Ales ::

Problemi Mimovrste nimajo veze s Pošto. Saj dokler je vse v redu, je vse v redu, ko pa ni, pa namenoma narobe prikazujejo stanje in potem dostavo vlečejo v nedogled.

Kar naročajte, samo vzemite v zakup, da Mimovrste ni več to, kar je bila. Se boste hitro prepričali, ko se zgodi tudi vam.

BorutK-73 ::

Jas bi rekel da je razlika med osebnim prevzemom in pošiljka po pošti, še posebej če si že plačal.
Prej boš dobil če greš sam na mimovrste, kot pa po pošti.

Zgodovina sprememb…

JHabuj1 ::

tistih par stvari, katere sem naročil preko njih, sem dobil v dnevu ali dveh

dottor ::

Jaz sem doživel malo čuden odziv ob reklamaciji. Naročen prenosnik, po slikah ima DVD enoto, v opisu izdelka ne piše glede DVD pogona nič ne da jo ima ne da jo nima (zato sem predvideval da jo ima). Prinesem prenosnik domov in ugotovim da nima DVD enote. Grem nazaj, razložim stanje med artiklom na spletni strani in dobljenim, dobim odgovor da so slike simbolične, in mi pred nos dobesedno vrže ledeno hladno 2 lista za vračilo izdelka in vračilo kupnine. Sem želel povprašat vsaj o nadgradnji DVD enote ampak sem se obrnu in šel iskat zunanjo DVD enoto, je blo manj živcev. Dejansko jih ne briga nič, ne rešujejo nič, ti vržejo tista 2 lista in ko te j*be.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Furbo ::

Ja zamešal si spletno trgovino, ki prodaja vse od pečic do prenosnikov z računalniško štacuno, ki ima par dvd enot in serviserja nekje zadaj.
Jasno, da v tem letu nobena stvar nima več DVD enote.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

dottor ::

Pol ne mi dat slike z DVD enoto gor alpa vsaj napiši DVD pogon: NE. Če so lahko napisali to za zaslon občutljiv na dotik nevem kje je bil problem napisat še za DVD enoto. Pa nadgradnjo DVD enote sem imel namen doplačat brez problema.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

darkolord ::

Disketni pogon: NE

gddr85 ::

dans itak vzameš usb dvd in ko rabiš priključiš

dottor ::

Nekako mi ni jasno zakaj imet zunanji DVD v prenosniku ki ima puščen slot za DVD 8-O
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

gddr85 ::

če glih ne pečeš dvdje vsak dan kot 10+ let nazaj, potem si raje daš noter šen disk

dottor ::

Prenosnik je za strica, ki mu je še vedno lažje nameščat gonilnike za printer in podobno iz DVDja, pa kar nekaj DVD/CDjev si še zapeče s slikami, muziko, ...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Han ::

Če ima dotični prenosnik določeno, za današnje razmere že malo eksotično komponento, se pred nakupom splača trikrat preverit: najprej na strani proizvajalca, nato poiskati kakšen "review", na koncu pa še pri konkurenci. Če še vedno nisi prepričan, vprašaš na Slo-Techu. :P

dottor ::

Ne kupujem prvič prenosnika, in tudi po vseh slikah na uradni strani od Lenovo je DVD enota tam kjer more bit:


Pa tudi prenosnik ima slot temu namenjeno pa vse spletne trgovine imajo iste slike...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Han ::

Model tega prenosnika pa je?

dottor ::

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

shadeX ::

Sam tukaj se moram strinjat z dottorjem. Če je na sliki DVD enota, naj bo tudi notri vgrajena DVD enota. To da uporabljajo simbolično sliko in prodajajo drugačen produkt bi moralo biti zavajanje potrošnika.

Še star pregovor pravi da slika pove 1000 besed. No očitno to ne velja v prodaji, šalabajzerji.

dottor ::

Pa če so se potrudli in navest da nima zaslona občutljivega na dotik ne vem kolko je blo težko dodat še eno vrstico in označit da nima DVD enote. Kar se tiče zavajanja kupcev se pa ne sekirajo, če ti kej ni prav vrni izdelek in v 14ih dneh dobiš denar nazaj. Imajo že natisnjen vse papirje tako da samo iz stola ti jih mrtvo hladno vržejo na pult.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Han ::

Glavni krivec je kvečjemu uvoznik oziroma prvi dobavitelj v verigi, ki zagotovi slike in opis, kar Mimovrste in ostali zgolj povzamejo.

Dotični IdeaPad 330 lahko dobiš z ali brez DVD enote, odvisno od modela. EnaA iskalnik najde 18 zadetkov. Če pogledaš zgolj prva dva, vidiš, da pri cenejšem piše OPTIČNA ENOTA: DVD+/- RW Dual Layer.

https://www.enaa.com/search.asp?q=IdeaP...

Tudi na Mimovrste piše, ko DVD dejansko ima:

https://www.mimovrste.com/multimedijski...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

OK.d ::

Pri nas se uvozniki sami odločajo, kaj bi radi imeli in kaj ne zaradi cenovne politike.Zato pa potem prihaja do dvomov, ko gledaš skoraj enak izdelek na Amazonu kateri ima pa vse možno za isto ceno.
LPOK.d

AMP111 ::

A še komu že nekaj dni meče napako pri sledenju naročila? Neke osnovne informacije pa pokaže, ko se vnese številka naročila (kot neprijavljen) v https://www.mimovrste.com/sledenje-naro...

+ paket je že par dni v dostavi
+ ne javljajo se na telefon, e-pošto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AMP111 ()

PoStrah ::

dottor je izjavil:

Jaz sem doživel malo čuden odziv ob reklamaciji. Naročen prenosnik, po slikah ima DVD enoto, v opisu izdelka ne piše glede DVD pogona nič ne da jo ima ne da jo nima (zato sem predvideval da jo ima). Prinesem prenosnik domov in ugotovim da nima DVD enote. Grem nazaj, razložim stanje med artiklom na spletni strani in dobljenim, dobim odgovor da so slike simbolične, in mi pred nos dobesedno vrže ledeno hladno 2 lista za vračilo izdelka in vračilo kupnine. Sem želel povprašat vsaj o nadgradnji DVD enote ampak sem se obrnu in šel iskat zunanjo DVD enoto, je blo manj živcev. Dejansko jih ne briga nič, ne rešujejo nič, ti vržejo tista 2 lista in ko te j*be.


hočeš reklamacijo, ti da 2 list za izpolnit da lahko odobrijo reklamacijo in potem ti to ni všeč? kaj bi pa potem rad. nadradil laptop z dvd enoto? haha kje ti živiš.
meni osebno je super da jih ne jebe nič, če hočš vrnit pač vrni, samo izpolni obrazce da lahko evidenco vodijo, ne pa po nekje ko ti kr mutijo pa mutijo, ko hočeš vrnit izdelek.
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Glugy ::

Zanima me če se splača kupit tole tipkovnico? https://www.mimovrste.com/zicne-tipkovn... Všeč mi je da je slovenska ker v zadnjem času so angleške nekak zavzele slovenski trg pa se mi zdi debilno imet angleško tipkovnico če sm v Sloveniji. Všeč mi je da gre za tiha stikala. Mal lučk ne škodi ampak ne vem kej dost o tipkovnicah; če so ugodne za ta denar/kvaliteto al ne. Da ne bom kupil mačka v žaklju.

PoStrah ::

Glugy je izjavil:

Zanima me če se splača kupit tole tipkovnico? https://www.mimovrste.com/zicne-tipkovn... Všeč mi je da je slovenska ker v zadnjem času so angleške nekak zavzele slovenski trg pa se mi zdi debilno imet angleško tipkovnico če sm v Sloveniji. Všeč mi je da gre za tiha stikala. Mal lučk ne škodi ampak ne vem kej dost o tipkovnicah; če so ugodne za ta denar/kvaliteto al ne. Da ne bom kupil mačka v žaklju.


kar se tiče mehanskih tipkovnic, je več tipov stikal in je fajn če se v kak bigbang zapelješ in probaš katera ti najbolj sede. glede kvalitete je patako kot pri vsaki stvari, odvisno od sreče. sam imam več kot 15 let staro logitech canada 210 tipkovnico na baterije, ki še vedno deluje odlično
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Evstera ::

Mimovrste očitno za plačevanje s karticami uporablja www.payu.pl
Kok je to varno, da se plačilo za sicer stran, ki ji, ajde, rečmo da zaupamo, izvede na neki drugi neznani strani? Oni dobijo vse podatke o plačniku... datum veljavnosti, trimestno številko s hrbta,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Evstera ()

Ales ::

V bistvu toliko varno, kolikor zaupaš presoji Mimovrste.

Marsikaj, čemur smo izpostavljeni, vključno s procesiranjem plačil npr., v veliki meri sloni na zaupanju od prvega do zadnjega člena v verigi. Sicer bi morali raziskovati vse po vrsti in to dejansko ni praktično izvedljivo v nekem normalnem toku vsakodnevnega življenja. Seveda pa lahko raziščemo, če opazimo kaj nenavadnega ali če nam je kak proces posebej pomemben.

mat xxl ::

Ma jaz sem bil njihov redni kupec, pa so zadnje par mesecev povsem povsem ZANIČ. Čas dostave, za blago, kjer piše , da je na zalogi je bil, do pred kratkim tam po 2 do 4 dni, zadnje čase pa po 8 - 10 dni, kar je za mene povsem nesprejemljivo in sem že začel šaltati na enaA oziroma Gambit, tam, če piše, da je zaloga lahko praviloma vedno v 4 urah dvigneš na Savski cesti v Ljubljani, Mimovrste pa rabijo kak teden, ker menda ni ljudi v skladišču, da premislijo, pa potem navadno če ne urgiraš je še nekaj časa, da počasi pošljejo...., ne vem, kaj se jim dogaja, samo ravno v spleti trgovini je bistvo TAKOJŠNJA dostava, posebej če piše NA ZALOGI pri nas.

zunno ::

Za spletne nakupe si lahko omislite debetno kartico, potem pa nanjo pred nakupom naložite samo toliko kolikor boste porabili. Ker boste sproti porabljali denar na njej, vam ga nihče ne bo mogel ukrasti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zunno ()

Glugy ::

Ne razumem? Men je pa najbolj lagodno ravno plačevanje z nakazilom. Čist isto je kt da bi položnico plačal. Nič drugač. Je pa smiselno imet spletno banko; na N26 jo imaš zastonj. ( jz sam skopiram podatke in mi ni niti treba vpisovat kode računa / sklica. Vzame 2-3 min. Mogoče 5-6 min če čisto prvič to počneš. ) . Ravno zato ne kupujem pri Amazonu k morš povezat bančni račun z amazonovim kar se mi zdi totalna neumnost. Hočem imeti maksimalno kontrolo in to jo imaš z bančnim nakazilom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

LeQuack ::

Glugy je izjavil:

Ne razumem? Men je pa najbolj lagodno ravno plačevanje z nakazilom. Čist isto je kt da bi položnico plačal. Nič drugač. Je pa smiselno imet spletno banko; na N26 jo imaš zastonj. ( jz sam skopiram podatke in mi ni niti treba vpisovat kode računa / sklica. Vzame 2-3 min. Mogoče 5-6 min če čisto prvič to počneš. ) . Ravno zato ne kupujem pri Amazonu k morš povezat bančni račun z amazonovim kar se mi zdi totalna neumnost. Hočem imeti maksimalno kontrolo in to jo imaš z bančnim nakazilom.


Bančno nakakizo je če imaš preveč časa. Ker traja lahko tudi do par dni preden prodajalec zabeleži da je prejel in šele potem pošlje.
Quack !

hodu63 ::

Zanimivo. Jaz če je le mogoče izberem plačilo z gotovino po povzetju. Zakaj bi nekaj plačal vnaprej, potem pa čakal, da se me trgovec usmili?. Če izbereš plačilo po povzetju je v trgovčevem interesu, da čim prej dostavi izdelek in pokasira denar.
Še izkušnja mojega zadnjega nakupa (pred dobrim tednom) na Mimovrste: Kupoval sem tv, naročil sem ga v sredo malce pred polnočjo, dostavili so ga v petek dopoldne. Moram poudariti, da nisem ničesar doplačal za hitrejšo dobavo, čeprav so imeli to na izbiro. V mojem primeru bi bilo takšno doplačilo čisti nateg.

l.p.

111111111111 ::

Da ne omenjamo, če si malo bolj odročno lociran, če plačaš v naprej, ti poskusi dostava pustiti na petrolu ali pošti, če pa je plačilo ob prevzemu, pa vedno pripelje domov.

PoStrah ::

je ta cena kul?
https://www.mimovrste.com/smart-tv/phil...

58 inch 702€
50 inc 709€
55 inc 909€

je res da je prvi 7304 druga dva sta pa 7354 verzija sam kolkr je men znano so TV-ji identični samo serijska cifra je druga
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

§|\| /\ |<E ::

hodu63 je izjavil:

Zanimivo. Jaz če je le mogoče izberem plačilo z gotovino po povzetju. Zakaj bi nekaj plačal vnaprej, potem pa čakal, da se me trgovec usmili?. Če izbereš plačilo po povzetju je v trgovčevem interesu, da čim prej dostavi izdelek in pokasira denar.
Še izkušnja mojega zadnjega nakupa (pred dobrim tednom) na Mimovrste: Kupoval sem tv, naročil sem ga v sredo malce pred polnočjo, dostavili so ga v petek dopoldne. Moram poudariti, da nisem ničesar doplačal za hitrejšo dobavo, čeprav so imeli to na izbiro. V mojem primeru bi bilo takšno doplačilo čisti nateg.

l.p.

jaz pa vedno plačam v naprej. ja tole dostavo z odkupnino bi morali ukinit. tega ni nikjer v razvitem svetu.

GRT ::

§|\| /\ |<E je izjavil:

hodu63 je izjavil:

Zanimivo. Jaz če je le mogoče izberem plačilo z gotovino po povzetju. Zakaj bi nekaj plačal vnaprej, potem pa čakal, da se me trgovec usmili?. Če izbereš plačilo po povzetju je v trgovčevem interesu, da čim prej dostavi izdelek in pokasira denar.
Še izkušnja mojega zadnjega nakupa (pred dobrim tednom) na Mimovrste: Kupoval sem tv, naročil sem ga v sredo malce pred polnočjo, dostavili so ga v petek dopoldne. Moram poudariti, da nisem ničesar doplačal za hitrejšo dobavo, čeprav so imeli to na izbiro. V mojem primeru bi bilo takšno doplačilo čisti nateg.

l.p.

jaz pa vedno plačam v naprej. ja tole dostavo z odkupnino bi morali ukinit. tega ni nikjer v razvitem svetu.

Daj ne seri. In sedaj ker bi ti plačeval v naprej pa bi morali vsi tako plačevat. Izgleda da še nisi bil v razvitem svetu glede na to kakšne mečeš ven.

111111111111 je izjavil:

Da ne omenjamo, če si malo bolj odročno lociran, če plačaš v naprej, ti poskusi dostava pustiti na petrolu ali pošti, če pa je plačilo ob prevzemu, pa vedno pripelje domov.

To seveda ni res. Tudi v primeru plačila ob prevzemu dobiš paket na petrolu, paketomatu da o pošti sploh ne govorim.
Tukaj kar nakaj nakladate v tri krasne. a sploh kdo prebere kaj napiše. Same laži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

DePalmo ::

Včeraj sem nekaj hotel naročiti preko mimovrste in sem opazil novo cvetko. Sedaj če hočeš da ti odpošljejo isti oz. naslednji dan, je strošek skoraj 6 evrov, če pa ti odpošljejo od 2 do 3 dni, je pa stara cena pošiljanja. Ni mi ravno jasno od kje jim ta cvetka in do sedaj sem tam še kaj naročal (sem pač preveril cene pri različnih ponudnikih in primerjal), sedaj se jih bom zaradi tega zavestno izogibal. Tole je pa čisto odkrito cuzanje denarja in tega pač ne podpiram.
««
42 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751012 (17209) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349081 (29903) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029163 (20489) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169830 (154660) zoot

Več podobnih tem