Prijavi se z GoogleID

» »

Mimovrste

Mimovrste

strani: 1 ... 41 42 43 »

dottor ::

Ta "hitra" poštnina je v tujini kar pogosta, tako da zgleda so še oni uvedli to.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+2x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

fokz8 ::

Glede hitrosti pošiljanja nimam pripomb...dobim pakete takoj, se mi pa zdi, da se definitivno slabšajo.

Moji zadnji 3-je paketi
1. Košara za perilo - bila tako prašna, kot, da bi 25let bila na enem in istem mestu v skladišču. Da pošlejo nekaj takšnega naprej, je dokaj sramotno.
2. Računalniški stol - manjkali šraufi za sestavo.
3. Namizni žar - praktično sem dobil rabljen žar, ker je na embalaži že označen nekdo drug, in v naslovu/opisu izdelka na strani ni pisalo, da je paket že bil odprt...
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

In če bi se kej bunu bi dobil 2 papirja za vračilo izdelka in denarja :P

@dottor

dejansko sem dobil za košaro za perilo 5€ in za stol/šraufe 10€ povračila, kar je dejansko solidna zadeva..

ampak ne gre se za to, men se ne lubi za vsak izdelek njim pisat. če naročim in plačam zadevo, pričakujem, da pride v takšnem stanju kot mora.
- AE

GRT ::

LeQuack je izjavil:

A ni tko da sprejemajo naročila samo ob delavnikih, tako da če bi naročil v petek popoldne bi dobil šele v ponedeljek potrdilo o naročilu.

Ni res. Danes naročil.
Že dobil sms, da je prevzem možen v ponedeljek 5.8.

Furbo ::

Samo nekaj jim res šteka. Zadnjič naročim tipkovnico iz akcije, kaže na zalogi.

Seveda bi moral biti prevzem naslednji dan, pa ni bil. Vedno je kazalo, da bo naslednji dan in tako skoraj en teden.

Potem jim pišem, kaj za vraga in potem brez da bi odpisali, se opravičili ali karkoli, je bilo potem res naslednji dan.
Lp,f

Jaz sem enkrat nesu USB ključek uveljavljat garancijo pa so pozabli name, sem jim po dveh mescih pisal pa sem takoj dobil vrnjeno kupnino. Edino malo smotano je to da ti ne morejo dat kot dobroimetje ampak ti morejo dejansko vrnit na TRR.

@dottor

meni so dali kodo za popust v višini 5€ in 10€ na vse izdelke...(kot na nek način dobroimetje)...
- AE

OK.d ::

Da te bodo lahko še enkrat nategnili;)
LPOK.d

soul ::

Tudi meni so bili včasih go-to slovenska spletna štacuna, četudi so bili kakšen evro ali dva dražji, ker je bila storitev na nivoju in prevzemno mesto imam 5 minut od doma.

Zadnje 4 mesece pa skoraj vsa naročila zamujajo, čeprav izberem osebni prevzem na prevzemnem mestu.

Razumem, da pride kdaj kaj vmes. Da kdaj kakšen dobavitelj pošilja napačne podatke o zalogah. Ampak da se to zdaj že kar redno dogaja pri izdelkih različnih dobaviteljev, ne more biti več samo krivda slednjih. Glede na to, da so zamujali že aprila in maja, tudi ne kupim izgovorov o času dopustov.

Mogoče so centralizirali nabavo in skladišče za vse štacune, ki jih imajo (CZ, HU, HR, SI ...), tako da artikli zdaj prihajajo tudi s Češke in Madžarske? To bi lahko pojasnilo logistični kaos, ki ga imajo.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: soul ()

PoStrah ::

ker vedno prevzemam pakete osebno ne vem kako poteka dostava. naročil sem paket z dostavo pošte slovenije in me zanima kdaj mi bodo poslali SMS obvestilo. ko bodo predali pošti slovenije in bi bodo sporočili točen datum, ali na dan dostave?
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Matevz96 ::

PoStrah je izjavil:

ker vedno prevzemam pakete osebno ne vem kako poteka dostava. naročil sem paket z dostavo pošte slovenije in me zanima kdaj mi bodo poslali SMS obvestilo. ko bodo predali pošti slovenije in bi bodo sporočili točen datum, ali na dan dostave?

Prijavi se na svoj račun, poglej pod naročila, izberi željeno naročilo in nato sledenje naročila. Ko bodo predali paket boš videl sprejemno številko
#hooldthedoor

LeQuack ::

soul je izjavil:

Mogoče so centralizirali nabavo in skladišče za vse štacune, ki jih imajo (CZ, HU, HR, SI ...), tako da artikli zdaj prihajajo tudi s Češke in Madžarske? To bi lahko pojasnilo logistični kaos, ki ga imajo.

To je najbolj smiseln razlog. Tako da so "slovenska" trgovina samo še v smislu, da imajo spletno stran prevedeno v slovenski jezik.
Quack !

destroyer2k ::

PoStrah je izjavil:

Ko bodo oddali na pošto dobiš sms in zjutraj dobiš sms ko gre v dostavo.
strani: 1 ... 41 42 43 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14320817 (1639) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

8017227 (8553) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

36898271 (83101) zoot
»

Mimovrste (strani: 1 2 )

676679 (2949) bluefish

Več podobnih tem