» »

Mimovrste

Mimovrste

««
37 / 89
»»

starfotr ::

Pač ti si bedak, ker si želiš, da jih amazon pofura. Potem bomo imeli monopol.

Jaz si zelo želim konkurence, ki dela. Vendar ne amazona.

St235 ::

Dejstvo je da nefunkcionalne trgovine s katastrofalnim customer supportom niso nikakršna konkurenca ampak izguba časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Cervantes ::

Yebe se Amazonu za konkurenco v Kuri. Jo imajo drugje dovolj.
Recimo Wish. Kjer imajo neverjetne cene.

Gregex ::

Ena cvetka.

Normalna ponudba:

https://www.mimovrste.com/pametni-telef...

Dnevna ponudba:

https://www.mimovrste.com/pametni-telef...

V dnevni ponudbi, kao s popustom, je 6€ dražji enak telefon, razlika je edino barva. :D

D3m ::

To cvetko mora popraviti dobavitelj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tour ::

Saj ponavadi so cene različne zaradi barv

starfotr ::

Cervantes je izjavil:

Yebe se Amazonu za konkurenco v Kuri. Jo imajo drugje dovolj.
Recimo Wish. Kjer imajo neverjetne cene.


Ko jih j...be. Za brskanje želijo prijavo. No, tnx.

scipascapa ::

link za WISH?

DINAMIK ::

scipascapa ::

ok pass.

techuser ::

Na amazonu imajo v redu poštnino. Ponavadi malo več kot v Sloveniji. Na mimovrste sem čakam mesec dni, tako da pri njih naverjetneje ne bom več kupoval. Ni bilo prvič, se je že večkrat zgodilo, da sem čakal po več kot 14 dni ampak cel mesec je pa res malo predolgo, amazon rabi ponavadi največ teden dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

darkolord ::

amazon rabi ponavadi največ teden dni.
Aha, sure.

23.11.2018 sem naročil (Amazon skladišče), pa še ni robe.

D3m ::

Oh now...kaj pa sedaj.

Jaz sem tudi za neko robo rabil 3 tedne iz Amazona.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hotig ::

Po prebiranju te teme (in podobnih) sem si na podlagi komentarjev ustvaril precej negativno mnenje o podjetju Mimovrste. Prišel sem do sklepa, da bi na podlagi komentarjev lahko napisal scenarij za nadaljevanje ene horor sage: THE EXORCIST: UNSUCCESSFUL.
Vseeno sem se odločil za nakup pri njih, ker so imeli točno to, kar sem iskal in po najnižji ceni glede na kriterije. No ja, odločil sem se za majhno riskiranje, čeprav sem upal, da nebo prišlo do takšnih težav, kot so jih imeli nekateri drugi in so opisane v predhodnih komentarjih (na več straneh). Pač, me je zavedel duh veselega decembra (ali pač tisti taglavni iz horor sage).
Nakup sem opravil v četrtek zvečer okoli 19h. Plačilo po povzetju + poštnina preko Pošta Slovenije. In potem so začela prihajati obvestila na mail in preko SMS. Pri nakupu je bil predvideni rok dobave 10.12. - 17.12.2018. Ok, bo že sem si mislil, potem so ga spremenili od 11.12 - 17.12.2018. Ok, kaj pa je ta en dan v celem življenju. V zadnjem sporočilu (med vikendom) so prvi možni datum prestavili na 12.12.2018, pri tem pa so tudi spremenili dostavljalca na DPD in mi v končni ceni odšteli plačilo poštnine. Super, bo že, sej sem (ali pa tudi ne) še mlad ampak naročilo sem opravil za mamo in upam, da bo počakala kak dan več brez teženja, kdaj bo že prišel ta računalnik. :)
Potem pa danes 10.12.2018 dobim mail in sms od DPD, dostava danes, pripravite točen znesek itd. Ma čaki mal, sem prvo pomislil na tisto neko oddajo, ki je imela naslov približno tako: NEVERJETNO A RESNIČNO. In res, danes po manj kot 4 dneh od naročila sem prejel izdelek. Točno v srido (predviden čas dostave 14.29 - 15.29) ob 15h. Zato na podlagi tega lahko samo pohvalim Mimovrste. Ne vem ali je na hitrost vplival dostavljalec, način plačila ali kak drug faktor ampak tako hitro mi včasih v lokalnem Big Bangu trgovec niti dober dan ne reče, kaj šele da bi mi pomagal ali svetoval pri nakupu, ker je zaseden s pogovorom z znancem ali brska po internetu. :)
Želim si, da bi imeli vsi samo dobre izkušnje pri svojem nakupu v katerikoli trgovini, čeprav je to včasih večja iluzija od tistih Copperfieldovih ampak vseeno na podlagi lastnih izkušenj samo POHVALA za Mimovrste. Želim vam vsem lepe praznike in najnižje cene vedno in vsepovsod!

techuser ::

Če je kdo ki ti res pošlje hitro in zanesljivo so to pri anni.si Pri mimovrste sem naredil ogromno nakupov ampak povedal sem da je za slovenske podjetje mesec dni res malo preveč. Odvisno kaj kupiš pri njih, nekje dobiš hitro, nekje pa lahko dolgo čakaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

BRBR ::

Jaz sem tule naletel ne en čuden problem.
Kupim mašinco Bosch,professinal, china made, in kajpade crkne, pokličem prvi Bosh service iz imenika: "jaz bi pa to v garanciji".
Ne, nesi tja kjer si kupil !? Te nesem na MV in pošljejo v Croatio in kajpak traja ...

Ne, nesi tja kjer si kupil !?


In Bosch ima z enim x pogodbo za popravila v garanciji in noče popravit ?

starfotr ::

Glej, lahko MV kupuje pri dobavitelju izven Slovenije. In potem MV to ureja, če pride do težav.

Če bi MV kupovali pri slovenskem uvozniku, bi poskrbel tudi za servis. Imajo svojo servisno mrežo in poprodajno podporo.

Se dogaja tudi meni. Kupujejo robo iz tujine, ko bi pa radi podporo, servis, pa kličejo mene. Kliči v tujino, kaj se sedaj name obračaš? Ko je bilo treba kupit, si se pa lahko obrnil tja... Btw, imam boljše cene, kot v tujini, samo eni so navajeni kupovati v tujini.

Potem pa jokajne, da je klicanje v tujino drago, da je pošiljanje v tujino drago in da to traja.
Jaz za svoje stranke poskrbim naj še tujci, ki mi hodijo v zelje poskrbijo za svoje.

Pač, moraš vzeti v zakup, nakup v tujini jr lahjo sladek, lahko pa grenak.

BRBR ::

Če imaš pogodbo z Bosch potem kajpak dobiš plačano popravilo v garanciji.
Ne vidim tule razloga da ne bi popravil.

D3m ::

Ne. Bosch nič ne krije, to je samo dobra volja serviserja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BRBR ::

To pa je dobra teorija. Torej tudi v mojem primeru, dobra volja serviserja na Hrvaškem. Garancijska izjava proizvajalca je zraven izdelka samo za okras.

Kdo pa je potem, v mojem primeru, plačal turo na hrvaško in nazaj ter Mujota tam da je popravil ?
3 leta imam garancije in razen dostave v pc MV me ni stalo nič.

Ali razlagaš sledeče ?
1. Do 2. leti standardne boschevo garancijo plačuje MV, takorekoč iz dobr volje.
2. Kdo pa potem do 3.let garancije, ki sem si jo podaljšal na uradni bosch strani ?

yoco ::

Po 18. dneh dobim obvestilo, da je paket na poti :)

D3m ::

BRBR je izjavil:

To pa je dobra teorija. Torej tudi v mojem primeru, dobra volja serviserja na Hrvaškem. Garancijska izjava proizvajalca je zraven izdelka samo za okras.

Kdo pa je potem, v mojem primeru, plačal turo na hrvaško in nazaj ter Mujota tam da je popravil ?
3 leta imam garancije in razen dostave v pc MV me ni stalo nič.

Ali razlagaš sledeče ?
1. Do 2. leti standardne boschevo garancijo plačuje MV, takorekoč iz dobr volje.
2. Kdo pa potem do 3.let garancije, ki sem si jo podaljšal na uradni bosch strani ?


Poštnino MV na HR, nazaj poštnina HR v MV, Mujo je popravil ali zamenjal z novim. Stroške sta krila MV in Mujo (Mujo in MV upata na nadaljnjo sodelovanje, da se stroški amortizirajo/povrnejo s časom).
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Utk ::

Ce MV ne uveljavlja garancije pri proizvajalcu, je to njen problem. Lahko je bi.

kvajezdejto ::

Na, končno! Po treh tednih prispel paket, čakamo še enega, ki pa je naročen šele 9 dni.

Čez leto z dostavo do sedaj ni bilo problema, vendar ti pa to čakanje ob koncu leta pusti grenak priokus, Nisi
več siguren, kdaj jim bo spet zaštekalo.

Kleemen ::

Cela Slovenija se zadnje dni pritožuje nad spletno trgovino Mimovrste zaradi počasnega "procesiranja" naročil. Svoje naročilo sem oddal že 16.11. pred Black Fridayom in še vedno ga niso niti odpremili. Na Mimovrste se tako kot vsem ostalim strankam izgovarjajo na Black Friday, kot vsako leto da imajo veliko naročil, da je praznični čas, itd. Pač izgovori, če bi bil to problem in če vedo da je vsako leto isto bi povečali število zaposlenih ali karkoli, ne pa da prihaja do tega vsako leto. Kaj lahko v tem primeru naredimo stranke? Za vikend bo en mesec od oddaje naročila in izdelkov še vedno nisem prejel. V mojem primeru se gre še za tak izdelek, ki je trenutno nujno potreben - zimske gume. Lahko na kakšen način vplivam na Mimovrste ali lahko samo čakam? Na maile sploh ne odpisujejo, pravico imam do odstopa od naročila, ampak tega ne bom naredil. Pred par dnevi sem na Mimovrste naročil tudi božična darila, ki naj bi jih prejel v tem tednu, ampak kot kaže bo presenečenje če sploh pridejo do konca leta. :D

HappyPills ::

Na mimovrste se kupuje sam stvari, ki jih pozabš, da si jih že naroču. Za vse ostalo je širni splet, kjer mrgoli kvalitetnih trgovcec =)

OK.d ::

Saj boste v zahvalo za potrpljenje dobili bon za 5€, tako je bilo lansko leto:(
LPOK.d

ginekk ::

OK.d je izjavil:

Saj boste v zahvalo za potrpljenje dobili bon za 5€, tako je bilo lansko leto:(


Saj ga dajejo tudi, če nepotrpežljivo odpoveš. :)

_Denny_ ::

V manj kot treh dneh je bilo oddanih čez 141000 naročil, tako da se ne čudite zakaj čakamo. Upam edino, da naročilo iz 7.12. dobim do božiča, ker se gre za darila. Mrežna lahko zaradi mene pride tudi drugo leto, zaenkrat mi začasni 5€ RTL8811CU ključek dela zadovoljivo...sem jo itak vzel samo zato, ker je najcenejša v EU.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Gregex ::

Hm, jaz nisem dobil kupona. Ker ripoff ej. :))

Slopek ::

Kleemen je izjavil:

Cela Slovenija se zadnje dni pritožuje nad spletno trgovino Mimovrste zaradi počasnega "procesiranja" naročil. Svoje naročilo sem oddal že 16.11. pred Black Fridayom in še vedno ga niso niti odpremili. Na Mimovrste se tako kot vsem ostalim strankam izgovarjajo na Black Friday, kot vsako leto da imajo veliko naročil, da je praznični čas, itd. Pač izgovori, če bi bil to problem in če vedo da je vsako leto isto bi povečali število zaposlenih ali karkoli, ne pa da prihaja do tega vsako leto. Kaj lahko v tem primeru naredimo stranke? Za vikend bo en mesec od oddaje naročila in izdelkov še vedno nisem prejel. V mojem primeru se gre še za tak izdelek, ki je trenutno nujno potreben - zimske gume. Lahko na kakšen način vplivam na Mimovrste ali lahko samo čakam? Na maile sploh ne odpisujejo, pravico imam do odstopa od naročila, ampak tega ne bom naredil. Pred par dnevi sem na Mimovrste naročil tudi božična darila, ki naj bi jih prejel v tem tednu, ampak kot kaže bo presenečenje če sploh pridejo do konca leta. :D

Si se že sam odločil, da boš čakal in ne vem kje ti vidiš problem.

shadeX ::

_Denny_ je izjavil:

V manj kot treh dneh je bilo oddanih čez 141000 naročil, tako da se ne čudite zakaj čakamo. Upam edino, da naročilo iz 7.12. dobim do božiča, ker se gre za darila. Mrežna lahko zaradi mene pride tudi drugo leto, zaenkrat mi začasni 5€ RTL8811CU ključek dela zadovoljivo...sem jo itak vzel samo zato, ker je najcenejša v EU.


Skoraj 50k naročil na dan oz. 2000 na uro? Insane..:O

free_rider ::

Kleemen je izjavil:

Cela Slovenija se zadnje dni pritožuje nad spletno trgovino Mimovrste zaradi počasnega "procesiranja" naročil. Svoje naročilo sem oddal že 16.11.

V mojem primeru se gre še za tak izdelek, ki je trenutno nujno potreben - zimske gume.


sorry, ampak če 16.11. kupuješ zimske gume, si že malo pozen. zimska oprema je obvezna od 15.11.
podobno se čudim ljudem, ki v zadnjeh dneh pred 15.11. čakajo v vrstah pred vulkanizerji in se jezijo, zakaj so take vrste.

prej zrihtej, pa bo mir

Machete ::

Bolj neumnega odgovora pa še ne.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ginekk ::

_Denny_ je izjavil:

V manj kot treh dneh je bilo oddanih čez 141000 naročil, tako da se ne čudite zakaj čakamo. Upam edino, da naročilo iz 7.12. dobim do božiča, ker se gre za darila. Mrežna lahko zaradi mene pride tudi drugo leto, zaenkrat mi začasni 5€ RTL8811CU ključek dela zadovoljivo...sem jo itak vzel samo zato, ker je najcenejša v EU.


Po drugi strani nas je dosti, ki nimamo potrpljenja za take zajebancije. In so izgubili mene kot kupca za vedno, ter še marsikoga.

Ni nobenega razloga - razen nesposobnosti oz. škratrjenje Mimovrste, da ne bi mogli vsega obdelat enako kot to počnejo resni prodajalci. Da pokrijejo špice v naročilih, bi z lahkoto organizirali drugačen proces z začasno delovno silo. Za obdelavo naročil ne rabiš inženirjev in tudi ne rabiš dosti časa za uvajanje začasne delovne sile.

Han ::

Razlika v št. naročil v treh dneh je slabih 1500.

BorutK-73 ::

Je zbrisal zadnje dve številke.

jjag3r ::

Danes sem končno prejel paket(e) po 21 dneh. Na mimovrste je še vedno status, da paket čaka na prevzem dostavljalca..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jjag3r ()

OldSkul ::

paket kar pride, nič ne obvestijo

tomaz- ::

res je, danes tudi jaz en paket - rabili 21 dni, na enega še čakam, je pa še od dlje.... Ampak, ker se ne mudi, bom "potrpel", hehehe

Na Mimovrste pa še vedno sporočilo, da dostavljen paket čaka na poštarja :). Mal jih baše zadeva, ja

LeQuack ::

A ni ime trgovine "mimo vrste", ne pa "čakanje v vrsti"?
Quack !

MadMax ::

Jaz včeraj prejel naročeno 17.11., končno...

Glede Bosch servisa pa, tale iz seznama bi moral uredit problem: www.mimovrste.com/seznam-pooblascenih-s...
Če odneseš na nek tebi bližji servis pač ni nujno da te bodo jemali resno.
Kaj/kako pa ureja MV ko pošlješ njim, pa pravzaprav kupca niti ne briga, dokler je urejeno v manj kot 45 dneh.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

darkolord ::

LeQuack je izjavil:

A ni ime trgovine "mimo vrste", ne pa "čakanje v vrsti"?
Relevant

N0t0ri0us ::

od 6.11 do 26.11 so imeli cca 600.000 naročil. od 25.11 do 10.12 pa še dodatnih 470.000. Skupaj v enem mesecu 1 milijon, v povprečju je to hm.. 30.000 naročil dnevno? :O

Od začetka januarja pa do konca oktobra pa 4.000.000, kar je pa v povprečju 13.000 dnevno.

HappyPills ::

No nasljednje leto bodo vsaj od mene imeli ene 40 naročil manj.
 It's something

It's something

D3m ::

Owww the horror.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PunkDude ::

Ojoj Mimovrste bo propal zarad Jureta.

OK.d ::

Vprašaj na Mimovrste, če se jim .ebe za enih sto Juretov, mislim da ravno niso navdušeni da izgubljajo stranke s slabo reklamo.
Njihov slogan je:Na zalogi izdelke dobite čez 3-4 tedne:D
LPOK.d

Utk ::

N0t0ri0us je izjavil:

od 6.11 do 26.11 so imeli cca 600.000 naročil. od 25.11 do 10.12 pa še dodatnih 470.000. Skupaj v enem mesecu 1 milijon, v povprečju je to hm.. 30.000 naročil dnevno? :O

Od začetka januarja pa do konca oktobra pa 4.000.000, kar je pa v povprečju 13.000 dnevno.

Kje si pa dobil te številke?

HappyPills ::

Haha, sej vem da ne bodo propadl, no vsaj nekaj let sigurno še ne. A to ko na začetku deluje kot mali kamenčki, počasi preraste v plaz. Vem iz lastnih izkušenj, ko nismo poslušali, kaj so nam naročniki skozi jamranje sporočali, dokler ni bilo prepozno. Nič ni večno, tudi mimovrste ne.
««
37 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31750999 (17196) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349073 (29895) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029161 (20487) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169818 (154648) zoot

Več podobnih tem