» »

Mimovrste

Mimovrste

««
36 / 89
»»

Infusion ::

Danes dobil samo pol paketa po 14. dneh. Še vedno čakam na PS4 kontroler.

split86 ::

Jaz sem naročil novi računalnik in monitor, naslednji dan me je že čakalo za prevzem.8-)

Cervantes ::

Očitno imajo res probleme z dobavitelji.
Morda jim ne plačujejo?

D3m ::

Plačilo je urejeno in plačujejo na rok.

Tukaj ni problema.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

kvajezdejto ::

Besna sem na vodstvo podjetja Mimovrste.
Že skoraj tri tedne čakam blago in vsakič znova se spremeni datum dostave na jutri.In beri to:
Za isto blago novim kupcem obljubljajo rok dobave predvidoma 3 dni !!!!!!!!!!!

VODSTVO JE NEDOSEGLJIVO-STRESU RAJE IZPOSTAVLJAJO SVOJE ZAPOSLENE, ONI SE PA PRIPRAVLJAJO NA
INTERVJU, KAKO ZELO USPEŠNI SO ZOPET BILI, OH IN AH MILIJONOV VEČ DOBIČKA KOT LANI,..bla,bla,..

Berem, da so že lani imeli problem z odpravo, letos se zopet niso pripravili.

Sicer me pa vedno znova preseneča Merkur. Zadnjič Metabo brusilnik(isti tip) 35 eur cenejši od Mimovrste,
včeraj pa je sosed ceneje kupil kabelski podaljšek, 25 m, (zopet-isti tip).
Na Mimo vrste 29,30 eur, v Merkurju 21,95 eur.
Rok dobave: točen.

ginekk ::

Jaz sem svojo naročilo že preklical. Smešno je oz. je kar pomenljivo, da so prvi email z opravičilom - da jim je nagajal sistem in naročilo sploh ni šlo v obdelavo - ter kuponom za 5EUR poslali še isti dan. Čez en teden pa še en email, da so naročilo preklicali. Nekaj mora bit narobe z njihovo interno organizacijo.

In čeprava nekateri izpostavljate, dostava na prevzemno mesto ali po pošti nebi smela bit bistvena razlika. V obeh primerih morajo zapakirat in nekam dostavit.

D3m ::

Čemu jeza? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Klamzi ::

Da se delajo norca... No, pa sej bo narod počasi skapiral

energetik ::

Hm,hm, me je kar zaskrbelo. Jaz pa glih zdaj uveljavljam garancijo za polnilc, sicer so potrdili prejem, ampak očitno bo prej pretekel 45dni rok za garancijsko popravilo, preden bom jaz to zadevo dobil nazaj... 8-O

D3m ::

Ma ne. To bodo oni naprej dostavili dobavitelju, dobavitelj bo pa naprej poslal. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

kvajezdejto ::

DeeJay je izjavil:

Naročilo oddano in plačano 15.11., paketa še vedno nisem prejel. Klical že 2x, vedno samo opravičila, da imajo gnečo in da bo javila skladišču, da "prioritetno" pošlejo paket :)
No ta "prioritetno" se še ni zgodil :)
Če jutri ne dobim SMSa o poslani pošiljki, jo prekličem.



Saj to komaj čakajo, da prekličemo naročila. Sigurno vsa tista, ki so bila v akciji, pa niso več.

Meiniken ::

No, ravno dobil naročen paket (2 usb ključka). Naročil pa 23. novembra. Dobil pa naj bi že 28. :)
Do sedaj še nikoli nisem mel problema z mimovrstam, tko da je bilo tole prvič. Nisem ravno jezen ker stvari nisem dobil do prvega "obljubljenega" roka, ti pa še vseeno dosti pove o pripravljenosti podjetja.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Ales47 ::

ma jaz že od 26. novembra čakam... zdaj tretjega so dobili zalogo od dobavitelja ampak še zmeraj ni predano pošti. mater pa kje je problem paket odnest na pošto? kolega je čakal od 17.novembra in zdaj komaj verjetno ju3 dobi ker ga pošta dobila včeraj.

Osebno pa ne morem it tja po paket ker sem izbral dostavo. naj se jebejo k**** eni...
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

Nergač ::

Meni bo tudi vsak hip zavrelo, in to kar preko vrste: naročil 22.11., plačilo odtegnjeno s kartice z istim datumom, razen potrditve, da so prejeli naročilo, še nobene informacije z njihove strani ... že 10 dni pa gledam na sledenju, da je pošiljka pripravljena in čaka na prevzem s strani dostavne službe. Datum predvidene dostave se vsako jutro resetira na trenutni datum. (OK, vsaj swoftware jim deluje...)
Na telefonsko poizvedovanje v prejšnjem tednu sem dobil od/iz-govor, da pošta ne utegne prevzeti toliko pošiljk in da je pri njih pripravljeno. Halo? Ja lubi Slouenci, tako pregrešno ste zapravljali med črnim in cyber obdobjem, da Pošta Slovenije ni sposobna prevzeti vseh pošiljk, ki ste jih naročili (samo pri mimovrste)! Medtem so vse pošiljke iz Conrada (odpošiljanje iz Nemčije), Amazona,... že zdavnaj prispele. Le PočasnaVrsta se nekaj izgovarja na ubogega strica poštarja...
Po vsej verjetnosti moje zadnje naročilo na mimovrste!

LeQuack ::

Zgleda gre Mimovrste po poti AGT računalniki ali kaj je bila tista firma, kjer si naročil in nikoli dobil.
Quack !

Han ::

Očitno bodo morali poleg Pošte Slovenije vprežt še kakšnega dostavljača in to ponuditi pri izbiri dostave. Boljše firme imajo to opcijo že od nekdaj...

tomzzi ::

Evo danes preklical naročilo.
Končno sem jih le dobil na telefon. Na mail-e (vsaj 3) mi niso odgovarjali.
Do sedaj sem imel same pozitivne izkušnje s to trgovino. Sedaj pač ne.

Najhuje pa je, da se ti po telefonu v "fris" lažejo. Kao so šele ta teden dobili na zalogo v skladišče.
Prejšni teden sem pa naročil. In je pisalo na njihovi strani naj bi bilo na zalogi. Pa ne pri dobavitelju.3
Pa še rekla mi je, da je v pripravi za pošiljanje.
Ja seveda. To mi je pisalo pod status naročila že cel teden.

Po oddanem naročilu naj bi robo dobil že v začetku tedna 3.12.
Če bi prejšnji teden naročil iz DE bi danes verjetno že imel stvar. Tako pa nič.

Tako pa je bil izgovor, da so šele ta teden dobili zadevo pa, da imajo ogromno mailov. To ni moj problem.
Itak pa ni čudno, da imajo toliko mailov... Se nič ne čudim.

Včeraj zvečer sem na IDEO naročil eno stvar. Danes zjutraj sem že dobil obvestilo o odposlani pošiljki.
;)

Tako, da Mimovrste nikoli več. Dolga leta sem bil redna stranka. Nič več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomzzi ()

cryptozaver ::

Se pridruzujem s slabo izkusnjo.

Narocilo oddano pred tremi tedni. Stoji pa pri statusu Predaja prevoznuku ze dva tedna. LOL ???!!! Odgovori na mejle so, ce ze so, bolj kot ne buce in floskule v smislu opravicevanja zaradi crnega petka in podobno. Kar je tudi zanimivo je to, da posiljke, ki nekje caka ne mores prevzet sam, to je absurdno. Pritozit se nimas kam, saj prek telefona ce se kdo oglasi poslusas eno in isto, na mejle ne odgovoarjajo.

Kljub temu bom pocakal na posiljko, nato pa jih pri komentarju spljuval do konca. Ceprav. V pravilih pise, da lahko komentarje umaknejo ce tako ocenijo. Lol seveda pocistijo slabe in si pustijo dobre. Kaksna aroganca! Ocitno imajo velike problem znotraj hise. Kaj takega se nisem dozivel, pa ze lep cas in veliko kupujem prek neta!

Kot receno, pocakam se tole smijurino, potem pa brisem profil. Majo konkurenco in to dobro, hvala cyberbogu.

SimplyMiha ::

Ja, mimovrste je mal... mimo.

Meiniken ::

Sicer je zanimivo brat tu gor o uporabnikih, ki prej niso imel nobenih težav z mimovrstam, zdaj pa ta ena slaba izkušnja odtehta vse dobre (vsaj tak občutek imam ko berem poste). Sicer upajmo, da bodo kej naredil na tem in se popravili, če pa čez čas ne bo nič drugače se bo pa pri drugih bolj naročal.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

D3m ::

Kljub večjemu skladišču je sedaj postal premajhen.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomzzi ::

Če bo Mimovrste posloval še naprej tako kot sedaj me ne vidijo več.
Razlog? Obstaja kup trgovin kjer dobim enako stvar za identično ceno. Pa še hitrejši so s pošiljanjem.
Nekaj velja tudi komunikacija, ažurnost.
Tukaj je Mimovrste zaspal. In ne mi govorit, da so prezasedeni. To, da na več mailov ne odgovorijo tudi par dni ali pa sploh ne pove vse.

OK.d ::

Saj lani so imeli iste težave ob tem času, zato sem jih letos nagradil z nenaročilom artiklov pri njih, ker sem šel lani čez enako proceduro kot jo drugi opisujejo.Izdelek piše da je na zalogi, dostavljen pa je bil čez 2 tedna.
LPOK.d

gusto ::

OK.d je izjavil:

Saj lani so imeli iste težave ob tem času, zato sem jih letos nagradil z nenaročilom artiklov pri njih, ker sem šel lani čez enako proceduro kot jo drugi opisujejo.Izdelek piše da je na zalogi, dostavljen pa je bil čez 2 tedna.

+1

Lani sem se tresel, ali bom dobil v dveh tednih izdelek na zalogi v centralnem skladišču, ki je bil namenjen za darilo (cca 3 podobne izkušnje v nov-dec). To kar je bila njihova glavna prednost (ažurnost, preglednost naročila, hitrost dobave) so izgubili. S cenami v vsaj 90% niso konkurenčni. Bom še naročil kaj, kar ne bom rabil hitro in bo dobra cena, da bi kakšne nujne zadeve tam naročal, pa ne bom.

D3m ::

So postali veliki. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

aerie ::

Mimovrste je ena boljših slovenskih spletni štacun. Res pa je, da se v drugi polovici novembra in decembra tam ne naroča. Še vsako leto od kar so začeli s tem kao črnim petkom je bilo isto. Drugo leto pa bo spet isto. Dajte si to zapisat nekam, da ne boste ob letu osorej spet živčni.

Ales ::

Meni se je letos isto sranje zgodilo pred vsemi temi petki, ponedeljki, decembri. Samo da sem hitreje odreagiral, kot so nekateri drugi sotrpini, in odpovedal, naročil in dobil takoj drugje.

Zdi se, kot da bi bilo pri Mimovrste nekaj precej narobe, interno, ne vezano le na večji obseg dela v nekaterih obdobjih. Samo da se morda takrat pa res pokaže pri veliki količini strank.

HappyPills ::

Pač nimajo dovolj delovne sile. Tipičen pohlep. Trenutno imam super izkušnje z Ideo ter seveda kupom tujih štacun. V končni fazi še z Aliexpresa dobiš hitreje :D.

OK.d ::

aerie je izjavil:

Mimovrste je ena boljših slovenskih spletni štacun. Res pa je, da se v drugi polovici novembra in decembra tam ne naroča. Še vsako leto od kar so začeli s tem kao črnim petkom je bilo isto. Drugo leto pa bo spet isto. Dajte si to zapisat nekam, da ne boste ob letu osorej spet živčni.

To velja tudi za Aliexpress:)
LPOK.d

darkolord ::

HappyPills je izjavil:

Tipičen pohlep.
Ironičen komentar, glede na to, da večina kupcev čaka ravno zaradi tega, ker je bilo pri Mimovrste blago par eurov cenejše.

Zgodovina sprememb…

DePalmo ::

Mimovrste je še vedno dobra trgovina in jo bom še naprej uporabljal. Ampak kot do sedaj, se bom tudi pri konkurenci pozanimal za ceno artikla in seveda poštnino. Ker imam na mimovrste VIP, so tam dostikrat cenejši kot pa drugi. Se je pa bom seveda izogibal v novembru in decembru iz zgoraj omenjenih razlogov.

To ko nekateri pišete da so se vam zamerli in da pri njih ne boste več kupovali ... naj vam povem da mimovrste verjetno ne bere vaših komentarjev in to jokcanje ne bo pohitrilo dostave. Pohitrilo jo bo preklic naročila in da se naročilo odda drugje. Sicer bo število preklicev (vseh, ne samo vaših) malo v primerjavi s prodanimi, tako da bo naslednje leto spet isto.

LeQuack ::

DePalmo je izjavil:

Mimovrste je še vedno dobra trgovina in jo bom še naprej uporabljal. Ampak kot do sedaj, se bom tudi pri konkurenci pozanimal za ceno artikla in seveda poštnino. Ker imam na mimovrste VIP, so tam dostikrat cenejši kot pa drugi. Se je pa bom seveda izogibal v novembru in decembru iz zgoraj omenjenih razlogov.

To ko nekateri pišete da so se vam zamerli in da pri njih ne boste več kupovali ... naj vam povem da mimovrste verjetno ne bere vaših komentarjev in to jokcanje ne bo pohitrilo dostave. Pohitrilo jo bo preklic naročila in da se naročilo odda drugje. Sicer bo število preklicev (vseh, ne samo vaših) malo v primerjavi s prodanimi, tako da bo naslednje leto spet isto.


Se pravi živijo v nekem svojem svetu, ločenem od strank?
Quack !

kvajezdejto ::

Po tednu dni so mi vsaj odgovorili da je paket pripravljen za prevzem.
Res da to piše že 20 dni, so pa vsaj odgovorili.
Mogoče se pa premika in še pred božičem dobim paket.
Ampak, grejo ti pa živci.Ne upam naročit drugje, ker se bojim da bo isto s....e tam, potem pa lahko ostanem brez robe.

opeter ::

Jaz tudi čakam, ker sem naročilo več stvari, pri eni je pisalo, da je dobava okoli 15-20 dni.
Ampak ni problem, pač čakamo.

Sem pa prosil, da se vse pošlje skupaj.

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Nergač ::

DePalmo je izjavil:

To ko nekateri pišete da so se vam zamerli in da pri njih ne boste več kupovali ... naj vam povem da mimovrste verjetno ne bere vaših komentarjev in to jokcanje ne bo pohitrilo dostave. Pohitrilo jo bo preklic naročila in da se naročilo odda drugje. Sicer bo število preklicev (vseh, ne samo vaših) malo v primerjavi s prodanimi, tako da bo naslednje leto spet isto.


Ehhhh ... jokcanje? A misliš, da res kdo pričakuje, da bo polževavrsta tole brala? Jaz ne. Koga pa briga, če berejo ali ne? Mene ne.
Ampak bi temu čisto preprosto rekel "izvajanje negativnega marketinga" oz. opozarjanje drugih, da je za premislit, ali naročit pri njih, ali ne. Ker preprosto tukaj nekaj smrdi: stvari, ki so bile v trenutku naročanja na zalogi in so tudi sedaj na zalogi, ki so baje pripravljene za odpremo že ... merjeno v tednih. In izgovori na Pošto, ki "ni sposobna prevzeti toliko paketov". Neporavnani računi s Pošto? Čakanje, da ljudje prekličejo naročila s prevelikim popustom? Tiha stavka / bojkot bogato plačanih zaposlenih? Kaj-vem-kaj. In tudi ne briga me. Želim samo biti sprejemljivo obravnavana in povprečno zadovoljna stranka

Pri Conradu (SI) sem v tem času naročilo prejel (iz Nemčije), poslal del nakupa nazaj (v Grosuplje) kot reklamacijo zaradi nedelovanja - in v ponedeljek bo že prišla zamenjava (iz Nemčije). Od mimovrste v ponedeljek dostave še vedno ne bo, garantirano. Pa je tudi pri Conradovih pošiljkah udeležena naša baje nezmogljiva Pošta. :-D

shadeX ::

Eh.. Lohk jokate in delate slabo reklamo kokr hočete, sam dost se ne bo poznalo, glede na spodnje številke.

Dejstva in številke
16 oddelkov,
90.000 artiklov,
več kot 2.000.000 obiskov mesečno,
več kot kot 790.000 registriranih uporabnikov,
več kot 50.000 zaključenih naročil vsak mesec,
več kot 150 sodelavcev, ki skrbijo za celostno in prijetno nakupovanje,


Z zadnjim se sicer ne bi preveč strinjal :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

OK.d ::

Daj še zraven statistiko od lanskega leta.
LPOK.d

zmaugy ::

cryptozaver je izjavil:

Se pridruzujem s slabo izkusnjo.

Narocilo oddano pred tremi tedni. Stoji pa pri statusu Predaja prevoznuku ze dva tedna. LOL ???!!! Odgovori na mejle so, ce ze so, bolj kot ne buce in floskule v smislu opravicevanja zaradi crnega petka in podobno. Kar je tudi zanimivo je to, da posiljke, ki nekje caka ne mores prevzet sam, to je absurdno. Pritozit se nimas kam, saj prek telefona ce se kdo oglasi poslusas eno in isto, na mejle ne odgovoarjajo.

Kljub temu bom pocakal na posiljko, nato pa jih pri komentarju spljuval do konca. Ceprav. V pravilih pise, da lahko komentarje umaknejo ce tako ocenijo. Lol seveda pocistijo slabe in si pustijo dobre. Kaksna aroganca! Ocitno imajo velike problem znotraj hise. Kaj takega se nisem dozivel, pa ze lep cas in veliko kupujem prek neta!

Kot receno, pocakam se tole smijurino, potem pa brisem profil. Majo konkurenco in to dobro, hvala cyberbogu.


Ja kaj si pa mislil, slabi komentarji škodijo poslu...>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jjag3r ::

Tudi sam čakam že od 21.11. Sedaj sem opazil, da je pri naročilu prikazana tudi sprejemna številka. Sedaj pa ne vem, če je to že dlje časa ali je to dejansko pripravljen paket za prevzem Pošte Slovenije.

"Naročilo je pripravljeno za prevzem s strani prevoznika, ki jo bo dostavil." piše že od 22.11.

Mogoče kdo ve, kaj prikaza sprejemna številka pomeni? Na http://sledenje.posta.si je ni najdena.

darkolord ::

Če na sledenje.posta.si ni, potem se delaj, kot da te pošiljke še ni.

HappyPills ::

darkolord je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Tipičen pohlep.
Ironičen komentar, glede na to, da večina kupcev čaka ravno zaradi tega, ker je bilo pri Mimovrste blago par eurov cenejše.


Sploh ne...
Naročilo št. 105163XXX
Oddano: 23.11.2018 (pred 14 dnevi)
Status naročila: Preklicano

Sem robo, dobil zatačas iz Nemčije. Naročeno v pondelk, v sredo pr men :). Pr mimovrste sem naročil, ker sem želel, da bo pri meni hitro pa vidim, da se je bolj nemcev držat.

yoco ::

Mi lahko poveste kako prekličeš naročilo? Pokličeš ali preko maila? Sem naročil za sestro en paket pa čaka že tretji teden (čeprav sem ji rekel, da naj ne naroči zaradi tega problema).

bauci ::

Berem tole zgodbo o Mimovrste in ne vem kaj naj si mislim. Od 15.11. do 2.12. sem narocil 5 artiklov (vsakega posebej se pravi pet narocil) osebni prevzem. Vse narocene zadeve sem prevzel naslednji dan po oddaji narocila. Nobenega cakanja, nobenih zamud.

LeQuack ::

bauci je izjavil:

Berem tole zgodbo o Mimovrste in ne vem kaj naj si mislim. Od 15.11. do 2.12. sem narocil 5 artiklov (vsakega posebej se pravi pet narocil) osebni prevzem. Vse narocene zadeve sem prevzel naslednji dan po oddaji narocila. Nobenega cakanja, nobenih zamud.


Mene pa od 15.11. do 2.12. ni pičila nobena čebela, zato sklepam da čebele ne pikajo več.
Quack !

Nagi Bator ::

Zgolj v info:

Prvi paket, 2 artikla (na zalogi), naroceno 22.11. -> dostavljeno 5.12. (Posta)
Drugi paket, 4 artikli (zaloga in pri dobavitelju) narocen 23. 11. -> dostavljeno 7.12. (DPD - katastrofa od dostavljalca)

Oboje paket okrog 50€/po povzetju/brezplacna dostava.
Zakaj nekateri pri slovenskih prodajalcih (sploh manj zanesljivih) placujete vnaprej?

Cervantes ::

MV je bil do tele štale čisto zanesljiva firma.
Jaz tudi čakam na artikel "na zalogi" že cca 14 dni.
Sem že hotu skenslat - pa me živo zanima, kdaj zadeva res pride (če sploh?)

Je pa zanimivo - včasih je kakšen "insider" na temle forumu znal povedat, kaj tam dogaja. Tokrat - nič?

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

Lansko leto je bilo popolnoma enako, tako da se jih sedaj v velikem loku izogibam.Naročiš iz DE Amazon in roba pride takoj in še cenejše je ponavadi.
LPOK.d

111111111111 ::

Čez leto sem njihov reden kupec, ker so odzivni in točni, pa še popuste dajejo.

Od novembra naprej pa se jih izogibam kot hudič križa, ker so popolnoma nesposobni. Lani sem moral dodatno kupit miklavža, ker so 3 tedne zamujali, tako da so letos bili ob 500€, ki sem jih zapravil v drugih trgovinah.

Dimnik ::

Tole je verjetno spet nateg....vsi datumi enaki, ne glede na izbiro dostava ali osebni prevzem......se mi ne ljubi čakat dva tri tedne telefon

https://drive.google.com/file/d/13Tohjy...

jnovak ::

Mimovrste je BS.
Cakam ze od 17. nov. S tem, da sem narocil le izdelke, ki so bili na zalogi in je bil predviden datum distave 21. nov.
Zavajeni, lazejo, nategujejo. Vmes tudi ze klical - ne pomaga, itak studentka, ki nima vpliva.
Skoda zgubljati cas z njimi. Ni se zgodilo prvic, zadnje leto in pol so katastrofa. Upam, da jih Amazon čim prej povozi.
BTW, za tem narocilom sem oddal se 3 narocila na Amazonu. Vse izdelke ze dobil.

Customer service v Sloveniji je podn. Krivi smo si pa sami, ker ne kazujemo takih in nagradimo tistih, ki si zasluzijo.
««
36 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751010 (17207) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349081 (29903) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029163 (20489) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169830 (154660) zoot

Več podobnih tem