» »

Mimovrste

Mimovrste

««
19 / 90
»»

D3m ::

shadeX je izjavil:

I feel bad for you :)


Don't be. Sem ga takrat pozabil montirati. :)

hojnikb je izjavil:

sj ves kak je z kondomi :))


To je res. Kondomi tudi niso 100% sigurni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Obssesen ::

Ej fantje, ta vračila - 14 dni imaš čas, da odstopaš potem pa 30 dni, da zadevo vrneš. Jo moraš poslati ali lahko dostaviš v LJ recimo? Funkcionira b.p.? Konkretno za TV..

miraldi ::

Da javim. Sem kontaktiral mimovrste in smo brez težav rešili. Da sem se izognil poštnini sem se v ponedlejek zapeljal direktno v btc kjer imajo prevzemno mesto, kjer so mi dali vse štiri pnevmatike z DOT 0216. So šalabajzarji samo so vsaj zamenjali brez vprašanj.

D3m je izjavil:

Na kondomu je tudi "DOT" pa trenutno pričakujem avgusta :P


Četitam 8-) Drugače pa Yasminelle je bolj zanesljivo + bolj uživaš ;)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

miraldi ::

aerox45 je izjavil:

Jaz sem naročil nove gume pa so mi poslali DOT2013. Uradno lahko prodajajo 5 let stare gume kot nove tako, da preveri prej ko plačaš.


Nebi požru 3leta starih pnevmatik. SI ziher, da niso namensko kupljene z tem DOTom? Ponavadi dajo popust za stare letnike.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

D3m ::

miraldi je izjavil:

Da javim. Sem kontaktiral mimovrste in smo brez težav rešili. Da sem se izognil poštnini sem se v ponedlejek zapeljal direktno v btc kjer imajo prevzemno mesto, kjer so mi dali vse štiri pnevmatike z DOT 0216. So šalabajzarji samo so vsaj zamenjali brez vprašanj.

D3m je izjavil:

Na kondomu je tudi "DOT" pa trenutno pričakujem avgusta :P


Četitam 8-) Drugače pa Yasminelle je bolj zanesljivo + bolj uživaš ;)


Ne jemljemo kemikalij pa tudi muca ima potlej čuden vonj in okus.

Drugače pa kondom ni počil samo ni se mi dalo montirati pred sezono. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bellzmet ::

Huh teli Mimovrste so pa kar dragi ratal. Gledam nek gospodinjski stroj in ga še v Big Bangu dobiš za skoraj 30 EUR ceneje.

lojz123 ::

Probal popoldne dvigniti robo NIČ, gledam internetno stran NIČ čudno!!!

Han ::

Tudi tu nisi napisal NIČ...

Tody ::

Pa si prej naročil blago? :)

zunno ::

Sam vedno dobim SMS ko je blago pripravljeno za prevzem.

lojz123 ::

Danes dobil robo, menda jim včeraj popoldne ni deloval sistem in to na Češkem.

BlueNik ::

Kaj je pa fora te njihove "ponudbe dneva", pise -40% in podobno ko pa gres gledat ostale trgovine vidis da so samo navili osnovno ceno in je cena s popustom ista kot v drugih trgovinah brez popusta...

jnovak ::

BlueNik je izjavil:

Kaj je pa fora te njihove "ponudbe dneva", pise -40% in podobno ko pa gres gledat ostale trgovine vidis da so samo navili osnovno ceno in je cena s popustom ista kot v drugih trgovinah brez popusta...
Te "ponudbe dneva" se je treba paziti oz. vsaj z rezervo jemati.

Načeloma je tako:
Za izdelke večjih vrednosti, ala TV, ga v ponudbi dneva morda dodatno znižajo še za 10-30 € (že prej cena v akciji npr. 479 €, potam pa dajo na 459 €). Še vedno pa to ne pomeni, da pri konkurenci že ves čas ni ceneje.

Pri izdelkih nižjih vrednosti, npr. žarnice, sem pa že pogosto opazil, da v bistvu izdelek podražijo in je dražji kot pa dan poprej.
To pa zato, ker ima ponudba dneva brezplačno dostavo in morajo mal not prinesti :)

Izjemoma (res, redko) se dobi v "ponudbi dneva" kak dober deal. Drugače so cene primerljive njihovim standardnim cenam (ampak spletni trgovci pač nimajo takih marž, da bi ti lahko vsak TV še dodatno za 20 % znižali).
Je pa pri teh malih izdelkih vseeno plus za nekoga, ki ne more osebno prevzeti & bi za (spet, npr. žarnico) plačal 3 € + 4 € poštnine.

radmannsdorf ::

ponudba dneva je zakon. recimo imaš plan naročiti eno stvar...ki stane 20€. poštnina bi te stala dodatne 3-5€, ampak če je tisti dan v ponudbi dneva kakšen artikel za 1-5€ recimo, ga naročiš ob svojem artiklu in imaš oba artikla z zastonj dostavo. boljše dat tiste par evrov za eno stvar, kot samo za poštnino. jaz kupujem tako. če ni tisti dan v ponudbi kakšne dribnarije, počakam dan ali dva.

BlueNik ::

Hvala za pojasnilo :) no, če ne drugo je pa vsaj zastonj poštnina, tudi to je neki :)

Han ::

Hmm, po oddaji naročila se je odprla nova PORTAL PAYMENT stran (constriv.com) s Podatki o nakupu in Podatki o plačilu, kjer naj bi vnesel št. kreditne kartice in s klikom na velik zeleni gumb Potrdil plačilo. 8-O

WTF? Pri oddaji naročila sem izbral osebni prevzem in plačilo z gotovino...

Edit: izgleda, da se jim nekaj rola - na mail sem dobil obvestilo, da sem izbral Plačilo preko spleta s kreditno kartico Diners club, American Express ali Activa. Sem prepričan, da tega nisem izbral.

Kakorkoli, naročilo sem preklical in naročil znova. Zdaj je v redu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

radmannsdorf ::

recimo, kdor bo danes kaj naročal, je v dnevni ponudbi tekoči pralni prašek za 4,5€. boljše da to dobi za 4,5€, kot samo poštnina za ta denar :)

radmannsdorf ::

hah, ura je 22 zvečer in tekoč pralni prašek so podaržili iz dnevnih 4,5€ na 5,10€. čudna dnevna ponudba.

zzbil ::

Zdravo! Narocam iz mimovrste in imam vprasanje. Ponesreci sem kar dvakrat oddal narocilo za isti izdelek. Sedaj me zanima kako prekličem le eno naročilo, saj se na gmailu ne znajdem prevec dobro.
Že vnaprej hvala za odgovore :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zzbil ()

Highlag ::

Če misliš, da ob nedeljah delajo se motiš. Potrpi par dni.
Never trust a computer you can't throw out a window

radmannsdorf ::

jutri zjutraj jih pokliči.

Han ::

Na strani pogledaš svoja naročila in prekličeš tisto, ki ti ne odgovarja...

zzbil ::

So na email odzivni?

shadeX ::

Njihov iskalni algoritem je katastrofalen...



Željeni izdelek, je šele na 3 strani.

flyby ::

koliko časa navadno traja, da odgovorijo (reklamacija) iz info@mimovrste.com?

Miha 333 ::

Že dvakrat se mi je zgodilo, da je izdelek bil označen kot "na zalogi pri dobavitelju", ko pa sem oddal naročilo, se je status spremenil v "rok dobave ni znan" in seveda je bil potem problem pri dobavljivosti. Ko pa sem naslednjič predhodno želel preveriti dobavljivost po telefonu, sem dobil odgovor v stilu "če piše, potem je že na zalogi". Moti me tudi, da tvoj problem obravnava več ljudi, vsak po malo in potem nihče ne ve, kaj si se že dogovoril z drugim.

Tody ::

Oni dobijo podatke po XML od dobavitelja. Če dobavitelj ne posodobi XML potem ga tudi oni ne morejo. Ko pokličejo dobavitelja pa jim ta zajambra da tega izdelka ni več pa očitno ročno popravijo zadevo.

D3m ::

More or less. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

s1m0n ::

Mah to z Na zalogi pri dobavitelju je tak sramota :)
Naročiš monitor kjer piše, da je na zalogi plačaš s kartico zdaj ga pa več nimajo :) A gre za popolnoma nov model kako ga več ni? Verjetno jih sploh še ni bilo na zalogi!
Pogledaš drug model a glej ga tega pa več ni ker ga ta nov zamenjuje :)

Bomo videli kaj bo naročila še niso preklicali se je ustavilo pri "Potrditev razpoložljive količine" kjer stoji že en dan.

Han ::

Kateri monitor?

s1m0n ::

Dell u2x17h.

Zgleda, da sem še ujel vlak saj je naročilo v pripravi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

weby ::

To, da ko naročiš izdelek gre ta iz "na zalogi (pri dobavitelju)" na "ni na zalogi" se meni ne zdi nič nenavadnega. Pač naročil si zadnji kos.
Se mi je že večkrat zgodilo, pa je samo enkrat bil potem res problem, da zadeve ni bilo na zalogi (pa sem čez leta že veliko stvari pri njih nabavil).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: weby ()

s1m0n ::

Saj artikel gre iz na zalogi tudi v ni na zalogi, če ga samo dodaš v košarico!

MaticKregar ::

https://www.mimovrste.com/pomnilniske-k...

Po 8 mesecih, mi je crknila omenjena micro sd kartica. Kupil sem jo pri mimovrste, kakšen je postopek reklamacije pri njih?

Tody ::

Pokličeš 090 4444 in poveš kdo si in s čim maš problem.

valdo ::

Tody je izjavil:

Pokličeš 090 4444

090 ???
Lp

BorutK-73 ::

Zgodovina sprememb…

...:TOMI:... ::

Kako je clovek lahko sposoben opraviti nakup, po nakupu pa ne zna osnovih stvari poiskat?

https://www.mimovrste.com/stvarna-napaka
https://www.mimovrste.com/garancija
Tomi

Excavator ::

Naročil 10.10, plačal 11.10 in plačilo je šlo skozi šele včeraj? Pri naročilu še vedno piše predviden datum oddaje prevozniku 12.10, na trackingu pa piše tole:
10.10.2016 21:41 - Oddano naročilo
10.10.2016 21:41 - Poslano obvestilo o naročilu
10.10.2016 21:41 - Naročilo sprejeto v obdelavo
10.10.2016 21:41 - Naročilo blokirano
11.10.2016 08:06 - Potrditev razpoložljive količine

Mare2 ::

Si plačal na TRR? Verjetno traj par minut, da denar pade na račun in da veleumni Mimovrstovci ugotovijo, da se je to zgodilo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Excavator ::

Sem ugotovil, ko sem naročil je en artikel magično spremenil iz na zalogi v rok dobave ni znan :)
Kako je z vračilom, če sem naročilo preklical? in ja plačal sem preko TRR.

Žiga127 ::

Vse naročam pri mimovrste in res so super!
edino na vsake toliko je treba dlje čakat na paket kot je navedeno na mailu o roku dobave. vendar za to je itak bl kriva Pošta!:)
LP Žiga

shadeX ::

vendar za to je itak bl kriva Pošta!


Pošta vedno dostavi naslednji delovni dan.

radmannsdorf ::

shadeX je izjavil:

vendar za to je itak bl kriva Pošta!


Pošta vedno dostavi naslednji delovni dan.

Ne. Včasih rabijo 2 dni. V nekaterih krajih pa ob sobotah tudi ne dostavljajo, tako da lahko traja tudi več dni, če recimo naročiš v četrtek, naj bi bilo dostavljeno v petek, pa pač ni, sobota ni dostaven v tistem kraju, nedelja je nedelja in dobiš v ponedeljek :)
Tudi sam sem že parkrat oddal paket recimo ob 18h zvečer, pa je bil na cilju čez dva dni. Redko, ampak se zgodi.

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Živjo! Imam samo eno vprašanje. Rad bi nekaj kupil, pa bi vzel na obroke z Diners kartico. So mejbi zraven kakšne obresti oz. dodatni stroški? NJihova stran mi je trenutno nedosgljiva!

bauci ::

Brez obresti. Stroski 1€ na obrok.

zmaugy ::

Mene zanima ena stvar: a tele modeli iz mimovrste kdaj gredo na lastno stran s kakšno tablico? Sam z računalniki skoraj ne obiskujem več spletnih strani in te posiljene "mobilne" spletne strani so po mojem katastrofa. V primeru mimovrste nikjer ni linka na Desktop verzijo.

shadeX ::

Za to imaš namensko aplikacijo za mobilne naprave, ki se odlično odreže.

zmaugy ::

Ne nalagam aplikacij trgovcev.

beta1 ::

Če ima kdo viška VIP kodo 20.12.2016 za Kidde detektor ogljikovega monoksida, bi lepo prosil, če je kakšna možnost, da bi mi kodo podaril.

Hvala

LP
««
19 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751941 (18138) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349696 (30518) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029488 (20814) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170891 (155721) zoot

Več podobnih tem