» »

Mimovrste

Mimovrste

««
76 / 89
»»

m3k ::

janezvalva ::

hvala!
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

bedarija ::

mimovrste spet s kodami nateguje. izdelek pred akcijo 67€, sedaj med akcijo 90€ + koda popust

mtosev ::

Linkaj primer ane.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Groot ::

bedarija je izjavil:

mimovrste spet s kodami nateguje. izdelek pred akcijo 67€, sedaj med akcijo 90€ + koda popust


Prijavi na tržni inšpektorat.

Twixz ::

Kar se TV tiče imajo Mimovrste in Bigbang ista znižanja.

c3p0 ::

Verjetno jim pogoje nastavlja uvoznik.

Playz ::

@bedarija...ja res je :D sm gledu en izdelek od Razerja in ker vem, da imajo na vsake toliko časa te kode popusta, sm si tisto shranil (normalna cena je bila 60€)...ko so prišle kode, je bila koda popusta 20% ta isti izdelek pa 85€ :D in s to kodo je zadeva dražja kot prej :D so kr pizduni postal...pa namest Mimovrste bi se lahko brez večjih težav preimenoval v "V vrsto"...to je pa edina stvar, ki bi lahko rekel preko njih. Ponavadi dobim bolj kot ne vse kar naročim...tud z vračili niti malo ne komplicirajo.

scipascapa ::

Cene rastejo.....

FireSnack ::

Playz je izjavil:

@bedarija...ja res je :D sm gledu en izdelek od Razerja in ker vem, da imajo na vsake toliko časa te kode popusta, sm si tisto shranil (normalna cena je bila 60€)...ko so prišle kode, je bila koda popusta 20% ta isti izdelek pa 85€ :D in s to kodo je zadeva dražja kot prej :D so kr pizduni postal...pa namest Mimovrste bi se lahko brez večjih težav preimenoval v "V vrsto"...to je pa edina stvar, ki bi lahko rekel preko njih. Ponavadi dobim bolj kot ne vse kar naročim...tud z vračili niti malo ne komplicirajo.

Take prakse je treba takoj prijaviti na inšpekcijo. Jaz vedno prijavim take goljufije podjetja Mimovrste.
Preprodajalec NFT umetnin

bedarija ::

pa dajte s temi prijavami nikamor ne prideš. čisto vsak black friday to delajo, čisto vsakič preden kode pridejo, ćisto pred vsakim praznjenjem skladišča. vsak izdelek ima redno ceno MSRP in potem kao "akcijsko ceno" čeprav niti enega kosa po original ceni niso prodali. a zgodi se jim nič.

c3p0 ::

Jaz, še posebaj ko vidim "-50%" v neki hudi akciji, pogooglam produkt in primerjam najprej z našimi ostalimi trgovinami, nato pa še kak idealo.de, Amazon. Nato pade odločitev, pa odvisno kako nujno nekaj rabim.

Po MSRP itak nihče ne prodaja, ki želi sploh kaj prodat. To je samo zato, da trgovci dajo nižjo ceno in je kao ugodno. Inšpekcije so useless.

hbgqzR ::

Normalno, zgodovine in prikaza cen artikla ni težko izdelati ampak bi bila trgovcu v škodo. Obstajajo zunanji servisi in alerterji, če se ti ne mudi z robo, cene včasih tudi odletijo tudi do 260% navzgor glede na najnižjo ceno, ki se pojavlja sporadično! Poleg idealo(.eu) imaš še geizhals(.eu) kot 'obvezen pripomoček spletnega potrošnika', tudi ceneje.si v lokalni skrajnosti.

Tisti obljubljen vladni multi-trgovinski-cene-primerjalnik je že aktiven?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

igor0203 ::

Tisti obljubljen vladni multi-trgovinski-cene-primerjalnik je že aktiven?


Verjetno je se kak aneks ali dva stran :))

8Bit ::

Je mogoče kdo poskusil kombinirat več trenutnih visa kod za popust na enem izdelku/nakupu?

Npr. izdelek/nakup z vrednostjo 200€, za katerega se potem uporabita 2 kodi (za vsakih 100€).

Tilen88 ::

Naročim nekaj na mimovrste po res dolgo časa(stojalo za monitor), ne samo da dobim čisto drugačen izdelek kot je oglaševan, dajo mi ga še v neoriginalni škatli z mankajočimi deli. Super res! Jutri roma nazaj.

svecka ::

8Bit je izjavil:

Je mogoče kdo poskusil kombinirat več trenutnih visa kod za popust na enem izdelku/nakupu?

Npr. izdelek/nakup z vrednostjo 200€, za katerega se potem uporabita 2 kodi (za vsakih 100€).


samo 1 kodo lahko naenkrat nad 100 eur, pa še to poleg tega biti naročilo za izdelke, ki niso partnerke ponudbe, torej ti koda ne prime če imaš artikle, kjer je mimovrste samo posrednik.

Senzor ::

Je še kdo opazil, da so zadnje čase zelo podaljšali dobavne roke za pošiljanje po pošti, in to za artikle, ki so na zalogi? Iz DE dobim v 3 dneh, tile junaki pa si vzamejo 7 dni, da spravijo stvar iz svojega skladišča na pošto in potem še pošta dan ali dva, da dostavi.

Če bo šlo tako naprej, se bo decembra čakalo en mesec na robo.

In tudi cenovno sploh niso več konkurenčni. Shoppster (ne delam reklame, nimam nič od tega) je v veliko primerih dosti ugodnejši. Hell, še v Merkurju sem našel stvar ceneje kot na MV.

neskoncno ::

Senzor je izjavil:

Je še kdo opazil, da so zadnje čase zelo podaljšali dobavne roke za pošiljanje po pošti, in to za artikle, ki so na zalogi? Iz DE dobim v 3 dneh, tile junaki pa si vzamejo 7 dni, da spravijo stvar iz svojega skladišča na pošto in potem še pošta dan ali dva, da dostavi.

Če bo šlo tako naprej, se bo decembra čakalo en mesec na robo.

In tudi cenovno sploh niso več konkurenčni. Shoppster (ne delam reklame, nimam nič od tega) je v veliko primerih dosti ugodnejši. Hell, še v Merkurju sem našel stvar ceneje kot na MV.


Točno to opažam tudi sam. In zmeraj bolj vsaj za SLO naročila pogledujem in naročam na alternativah kot so Enaa/Shoppster etc...

GupeM ::

Senzor je izjavil:

Je še kdo opazil, da so zadnje čase zelo podaljšali dobavne roke za pošiljanje po pošti, in to za artikle, ki so na zalogi? Iz DE dobim v 3 dneh, tile junaki pa si vzamejo 7 dni, da spravijo stvar iz svojega skladišča na pošto in potem še pošta dan ali dva, da dostavi.

Skrajni čas. To bi že zdavnaj morali narediti. Včasih je pisalo naslednji dan, dobil si pa čez 5-7 dni. Mogoče so jih malo za ušesa, da morajo pisati realne roke.

OK.d ::

Kdo pa še sploh kupuje na MV;)
LPOK.d

Senzor ::

Dokler niso začeli nategovati dobavnih rokov, sem vedno najprej pogledal pri njih. Imam vip status in tudi, če je bil izdelek evro ali dva dražji kot drugje, se je na koncu splačalo, ker sem imel gratis poštnino. Zdaj pa res niso več konkurenčni.

Enaa je pa navil cene dostave, zadnjič me je vrglo na rit, ko mi je izračunalo strošek dostave 6,10€ pri stvari za 30€. Medtem ko realno, glede na to, da so pogodbeni partner pošte, plačujejo max. 2€ za manjše pošiljke. Še če grem zdaj kot fizična oseba na pošto, ne bom dal za mali paket več kot 4€, oni pa 6,10€ ?!?! A je Aljoša mal na glavo padel.

Tako da zaenkrat laufajo Shoppster, Techtrade, Amazon in manjše specializirane štacune, MV in Enaa pa naj lepo gledajo middlefinger za take pogoje.

Magic1 ::

Sam še za vsako stvar, ki sem jo na Shoppsterju preveril, je bila tam občutno dražja. Imajo mogoče dobre nekatere akcije, redne cene pa obupne?
Magic

Senzor ::

Kaj pa vem, pri meni so bili za dosti stvari najcenejši. Nazadnje Makita akumulatorsko orodje in nastavki za Dremel.

SambaShare ::

Magic1 je izjavil:

Sam še za vsako stvar, ki sem jo na Shoppsterju preveril, je bila tam občutno dražja. Imajo mogoče dobre nekatere akcije, redne cene pa obupne?


Za kakšne posamezne izdelke imajo dobre cene, zadnjič sem tam npr. vzel baterije za Bosch orodje. Je pač tako, da moraš pogledati več ponudb, sicer hitro preplačaš kakšnih 20%.

Magic1 ::

Akumulatorsko orodje je bilo tam res vedno med najcenejšimi, še ko je bil Ideo.si.
Magic

SambaShare ::

Magic1 je izjavil:

Akumulatorsko orodje je bilo tam res vedno med najcenejšimi, še ko je bil Ideo.si.


Ja. No sicer zdaj grem popolnoma off topic, ampak paket z baterijo si bi zaslužil svojo temo. Stvar so dejansko zapakirali tako, da so vzeli kartonasto škatlo velikosti tiste za čevlje in notri položili samo baterijo. Brez kakršnega koli papirja, stiroporja, ipd., ki bi skužil kot buffer. Ko sem dobil paket, je bil kot ropotulja.

Ekvivalent iste šlamparije iz Mimovrste je bil pa 14TB disk, ki je bil nedolgo nazaj v temi o dobrih cenah. Disk ovit v plastično vrečo proizvajalca, je bil zavit samo v malo kartona (tristrana prizma). Ko sem sprejel paket, nisem mogel ugotoviti, kaj je pravzaprav notri, dokler nisem odprl. Ker, da bi kdo tako pošiljal trde diske, mi enostavno ni kliknilo.

FireSnack ::

Kaj je to za finte da imajo skoraj vsi produkti neko kodo za popust? Je pa znano da mimovrste goljufa pri cenah ko ponudi te kode. To je bilo večkrat dokazano: Redno ceno dvignejo za 18% in potem dajo kodo za 20%. Torej so dali 2% popusta.
Preprodajalec NFT umetnin

111111111111 ::

FireSnack je izjavil:

Kaj je to za finte da imajo skoraj vsi produkti neko kodo za popust? Je pa znano da mimovrste goljufa pri cenah ko ponudi te kode. To je bilo večkrat dokazano: Redno ceno dvignejo za 18% in potem dajo kodo za 20%. Torej so dali 2% popusta.

Mogoče bi bilo dobro, da malo ponoviš OŠ matematiko.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnack ::

Ne nasedajte kodam. Pred kodami je bila cena identična kot je zdaj s kodo. Naj me koklja brcne če ni res.
Preprodajalec NFT umetnin

Bud_Bundy ::

FireSnack je izjavil:

Ne nasedajte kodam. Pred kodami je bila cena identična kot je zdaj s kodo. Naj me koklja brcne če ni res.


1111111111 te de je drkljal v glavo zato, ker si pozabil, da se spremeni osnova pri zniževanju in nato zviševanju cen, ampak bistvo ostaja.

hbgqzR ::

Eh, toliko razpravljanja za enostaven koncept - s temi kodami je nekako tako - ceno preveriš pri večih prodajalcih in če reč nekako potrebuješ in je s kodo in dostavo najugodnejša, jo naročiš, koda nikdar ni zagotovilo za najugodnejšo ponudbo na trgu. Za vsak slučaj poglej še k tujim agregatorjem (amazon, geizhals, idealo), da vidiš, kje se cene gibljejo (sedaj in v preteklosti!).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

Tilen88 ::

Še vrnit izdelka, da oni prevzamejo paket ne gre brez zapletov,..jao so šalabajzeri.

FireSnack ::

Tilen88 je izjavil:

Še vrnit izdelka, da oni prevzamejo paket ne gre brez zapletov,..jao so šalabajzeri.

Tukaj se ne bi strinjal. Vračila potekajo zelo gladko (vračilo kupnine), ampak stroške vračila (poštnino) vsak pokrije sam.
Preprodajalec NFT umetnin

Tilen88 ::

Jaz ne mislim pošiljat na svoje stroške stvari nazaj če šalabajzeri pošljejo napačen artikel s tem da manjkajo deli za sestavo v paketu.

Drugače pa, če bi malo poiskal ne bi pisal neumnosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

FireSnack ::

Nisi napisal napačen izdelek in sem mislil da vračaš izdelek, ki ti ni všeč. 99% pošljejo verjetno kar naročen izdelek, žal si med 1%.
Preprodajalec NFT umetnin

V-i-p ::

Tale pyzdarija (kao knjiga sef) je bla s poštnino vred 20€, naj zdaj to "raztrgano" sranje nazaj pošiljam pa se zajebavam? Raje sem sam uredil kot, da se ukvarjam še s temi padalci :).

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Morison ::

FireSnack je izjavil:

Ne nasedajte kodam. Pred kodami je bila cena identična kot je zdaj s kodo. Naj me koklja brcne če ni res.

Vau. Kako si ti pameten.

temp1337 ::

Prihajajo še nove dodatne kode. Vsak artikel bo imel kodo za popust. Neverjetno... :))

V-i-p ::

Se pravi kfor ima v kratkem namen kaj kupit naj danes nardi prtscr, da bo videl kakšna cena bo pol ko bo popust ukucal :))).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bedarija ::

jap, pa kak teden pred black friday tednom, se tudi splača

temp1337 ::

Čudno da inšpekcija samo nemočno opazuje to zavajanje s temi kodami.

OK.d ::

Ker to ni več naša trgovina;)
LPOK.d

V-i-p ::

Tale MV gre počasi res v ku*ac. Kako si dovolijo, da partner za dostavo vzame 9€, đizs.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

GupeM ::

OK.d je izjavil:

Ker to ni več naša trgovina;)

Motiš se:
MIMOVRSTE d.o.o.
Cesta Ljubljanske brigade 21
1000 Ljubljana

bedarija ::

V-i-p je izjavil:

Tale MV gre počasi res v ku*ac. Kako si dovolijo, da partner za dostavo vzame 9€, đizs.

9€ are rookie numbers. meni je enkrat 20€ pribilo

maticb492 ::

Ne pošiljajo vedno iz slovenije, jaz sem dobil en stol od partnerja iz nizozemske.

Zato sem začel zdaj ignorirat partnerje, razen če je res jasno neka slovenska firma.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

igor0203 ::

maticb492 je izjavil:

Zato sem začel zdaj ignorirat partnerje, razen če je res jasno neka slovenska firma.


Pa tudi te povečini računajo nekje med 4 in 5eur za dostavo.

darkolord ::

Zgoraj sicer lepo piše, da je dostava 4€, plačilo po povzetju pa 5€

Tilen88 ::

Sam obvoz, res je zmer večji kurac.
««
76 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31750982 (17179) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349072 (29894) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029156 (20482) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169811 (154641) zoot

Več podobnih tem