» »

Mimovrste

Mimovrste

««
77 / 90
»»

Bellzmet ::

In zakaj zaračunava Mimovrste plačilo po povzetju 5 EUR, npr. Spar online ima pa to brezplačno?

DePalmo ::

maticb492 je izjavil:

Zato sem začel zdaj ignorirat partnerje, razen če je res jasno neka slovenska firma.

Šele? Jaz ignoriram odkar so jih dodali. Imam VIP in ne mislim preko MV plačevati poštnine, sploh pa ker je ponavadi taka poštnina da me pride ceneje če se zapeljem v trgovino osebno, nato grem pa še na pijačo.

xseki ::

Bellzmet je izjavil:

In zakaj zaračunava Mimovrste plačilo po povzetju 5 EUR, npr. Spar online ima pa to brezplačno?

Da lupijo folk. Še nikoli nisem videl, da bi kdo zaračunaval če plačaš po povzetju..

darkolord ::

Skoraj povsod to zaračunavajo, ker to zaračuna dostavna služba kot ločeno storitev.

bedarija ::

al ste nekateri d****. plačilo po povzetju se vedno zaračuna, ker se mora poštar / dostavna služba, s tabo zamudit in ukvarjat z denarjem in nato ta denar prenest do pošiljatelja, a mislite da je to zastonj? pošta slovenije ima to že od pamtiveka

GupeM ::

Seveda ima. Ampak en evro in nekaj centov. Mimovrste pa 5 eurov.

To je zato, da folk čim manj naroča po povzetju. Ko enkrat plačaš, je manj možnosti da boš naročilo preklical, pa potem lahko nategujejo z dobavnimi roki.

Če daš pa po povzetju in zamujajo, pa enostavno ne prevzameš paketa, kupiš pa nekje drugje.

Edit: poleg tega ti verjetno še poštar zaračuna tisti evro in nekaj, ko mu plačaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

VelkBla ::

Imam jutri plačilo ob povzetju in poročam kakšen bo znesek, ampak kakor se spomnim mi izračun ni dal znesek 5 evrov, ampak en evro in še nekaj zraven.

Melanholija ::

Plačilo po povzetju se po navadi plača. Ne sicer vedno, nekatere spletne trgovine imajo to zastonj. Amak 5 eur je pa res oderuško. Po navadi je kakšen eur maksimalno 2.

hbgqzR ::

Kako dolgo rabi mimovrste, da ti izda tisti visa bonus za plačilo naslednjega nakupa nad 100EUR?

Smo sicer pokasirali nekaj popustov (kot vsi) in bi še (sicer morda ne kupimo robe pri njih!), čeprav samo do jutri veljajo tiste 10%, 20% kode.

Morda bo boljše počakat na cyber-xmas ponudbo, saj bo kmalu? Dejansko rabimo vendar ne ravno jutri, motilo pa ne bi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

darkolord ::

V roku 10 dni pošljejo kupon.

hbgqzR ::

Najbrž nič ne bo, izgleda, račun je 13.10., popusti 23.10., čez vikend pa ne delajo.

Očitno jim ni potrebno, da bi več prodali, bi sistem izdal bonus prej, če je precej verjeten nakup videti v košarici (kjer čaka roba).

Če že ne to, da imajo (kombinirane) popuste, bomo videli, morda počakamo do naslednjih popustov.

V času neobvladane (hiper)inflacije je vsakih 50€ že lahko pomembnih za kupce. :-)

hbgqzR ::

Pa so se nas usmilili in prav danes poslali še to kodo, zdaj pa res nimamo več izgovorov :-/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

Recordman ::

Se je ze komu zgodilo, da z VIP statusom ni bil upravicen do brezplacne postnine? V uporabniskem racunu imam vklopljen VIP status (zelen okvir z obvestilom o vkljucenosti v VIP klub, VIP ikona ob uporabniskem imenu), poizkusil sem narocit razlicne artikle s statusom "na zalogi v skladiscu" in dostavo Mimovrste, ampak za dostavo na dom lahko izberem samo placljivo opcijo. Najhuje je, da mi na telefonskem supportu zaenkrat niso znali pomagat :'(

hbgqzR ::

Ne, nikdar, kateri artikel, da preskusimo... No, ce ni prevec pikantno... To je sicer normalno pri partnerski ponudbi.

Recordman ::

hbgqzR je izjavil:

Ne, nikdar, kateri artikel, da preskusimo... No, ce ni prevec pikantno... To je sicer normalno pri partnerski ponudbi.

Recimo tale tipkovnica

maticb492 ::

Meni kaže vse zastonj za to tipkovnico:
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

hbgqzR ::

Tudi meni - Recordman, mogoce nisi vec vip, bi bilo mogoce?

mat xxl ::

Tudi meni, kaže gratis dostavo za to tipkovnico.

V-i-p ::

bedarija je izjavil:

al ste nekateri d****. plačilo po povzetju se vedno zaračuna, ker se mora poštar / dostavna služba, s tabo zamudit in ukvarjat z denarjem in nato ta denar prenest do pošiljatelja, a mislite da je to zastonj? pošta slovenije ima to že od pamtiveka

Ne piši bedarij ;). Plača se že od vedno ja, ne pa v takem znesku.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

link_up ::

kako se lahko jajcate zaradi par evrov?
In and Out

BCSman ::

Nekaj časa so celo zaračunavali provizijo za plačilo v lastni poslovalnici? Potem so se pokakali v gate.

bedarija ::

ja osebni prevzem v njihovi novi trgovini je bil 1€ kot razlog so dali da morajo nekako pokriti stroške nove trgovine ... tisto leto so tudi neke vprašalnike pošiljali okoli in sem jim na trd a lep način povedal, da si noben od strank trgovine ni želel in da ni na nas, da pokrivamo njihove strateške načrte direktno, pa še manj parkirišč je. kak teden kasneje ni bilo treba več plačevat. seveda ne bom vzel to kot da sem jaz nekaj dosegel, ugibam da je bila večina vprašalnikov izpolnjena na tak način.

V-i-p ::

In 2021 Allegro bought Mimovrste, Slovenia's largest online retailer.
So pa le dali zdaj logo zraven.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OK.d ::

Iz dežja pod kap:P
LPOK.d

V-i-p ::

Nekaj takega, ja.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mtosev ::

Važno, da naročen stuff pride. Kdo je lastnik je meni vseeno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

StevicaM ::

Sam osebno se izogibam nasih trgovcev, ker z tem placujem nepotrebne lopovske marze trgovcev in prav tako lopovske davke nasim lopovom. Prek mimovrste sem nekajkrat narocil pampers in vlazne robcke in placal, ter jih direktno naslovil na svoje sorodnike kot gift, pa niso nic placevali za GLS dostavo. Sem pa mel enkrat zaplet z GLS kurirjem za mimovrste paket, ker ni hotel dostavit v hrib k snahi in bratu pa je pustil v dolini na Petrolu, glede na to da sem poslovni partner z GLS in jim letno pripevam v malho na tisoce evrov, sem jih kontaktiral so se takoj odzval v supportu in paket iz petrola v dolini dostavili v hrib, tam kjer je bil naslovljen se isti dan. Da bi pa sam sebi kupoval navlako v mimovrste poleg vseh kitajskih platform mi pa na pamet ne pade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

maticb492 ::

Kar nekaj nakladaš. Torej lopovske marže naših trgovcev niso ok, kaj potem plašuješ lopovske marže tujih trgovcev?


Kupiš pač tam kjer je najceneje, ni treba nekaj posploševat. Se mi je že večkrat zgodilo, da je bila razlika napram amazonu ali kakšni tuji multinacionalki ista ali zanemarljivo nižja, kot pa kje v sloveniji.

In kaj da fuck ma jamranje glede GLS-a z Mimovrste? Delam (vzdrževalna pogodba) spletno trgovino in vem kake maile tam dobivajo in mi gre močno na spolni organ, ko ljudje nam jamrajo glede dostavljalca. Dragi moj, spletna trgovina zapakira, odda in plača poštnino, nimajo oni nič več s tem po tem ko oddajo paket.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

StevicaM ::

maticb492 je izjavil:



Kupiš pač tam kjer je najceneje.



Tocno to. In to so kitajske platforme. Socustvujem z unimi k kupujejo pri Mimovrste, Gizmotu in podobnih dropsiperjih. Itak vecino nimajo na zalogi tko da so dropsiperji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

FireSnack ::

Kdo bo kitajca čakal 2 mesca. Na mimovrste dvigneš robo isti dan, kaj me briga če preplačam za 10%.
Preprodajalec NFT umetnin

maticb492 ::

Velikokrat plačam za poceni zadeve do 5-10x več, da dobim prevzem naslednji dan :)

Recimo adapter iz kitjaske 3EUR, pa dam raje 15EUR v bigbangu, da mi ni treba čakat nedoločeno obdobje shipping :)

Iz kitajske poceni zadeve samo to, kar ni nujno, večjih stvari (nad 20EUR) pa itak že od študnetskih časov ne kupujem več iz kitajske, ker je čisto vse, kar sem naročil tam bilo slabe kvalitete.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

StevicaM ::

Vsi drugacni vsi enakopravni.

Matevz96 ::

maticb492 je izjavil:

Kar nekaj nakladaš. Torej lopovske marže naših trgovcev niso ok, kaj potem plašuješ lopovske marže tujih trgovcev?


Kupiš pač tam kjer je najceneje, ni treba nekaj posploševat. Se mi je že večkrat zgodilo, da je bila razlika napram amazonu ali kakšni tuji multinacionalki ista ali zanemarljivo nižja, kot pa kje v sloveniji.

In kaj da fuck ma jamranje glede GLS-a z Mimovrste? Delam (vzdrževalna pogodba) spletno trgovino in vem kake maile tam dobivajo in mi gre močno na spolni organ, ko ljudje nam jamrajo glede dostavljalca. Dragi moj, spletna trgovina zapakira, odda in plača poštnino, nimajo oni nič več s tem po tem ko oddajo paket.


S tem se sam ne strinjam. Spletna trgovina ima obveznosti dokler jaz ne dobim izdelka oziroma še nadaljnih 14 dni če se odločim da bi ga vrnil. Če oni sodelujejo z idiotskimi dostavnimi službami je to njihov problem, ne moj.
#hooldthedoor

V-i-p ::

Se strinjam z Matevz96. Spletni trgovec ima z dostavo še kako vez. Če ima on goloba pismonošo je on kriv in ne golob, da dostava hodi dva tedna (na primer).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Malcolm_Y ::

Matevz96, V-i-p - ampak vidva izbereta trgovino vedoč, da uporabljajo golobe pismonoše, torej se zavedata morebitne počasne dostave?

maticb492 ::

Ta GLS kurirka, ki ponavadi gre na našem območju mi gre zelo na roko in se vse da zmenit preko SMS-a.

Wow, kaj smo ugotovili, da za različne firme, na razičnih območjih, delajo različni ljudje, in nekateri izmed teh so pač neprilagodljivi idioti. Kaj naj Mimovrste neha sodelovat z GLS, ker en kurir enemu tipu nekje v nek hrib ni prinesel paketa?

Jesus christ, kake otročje poglede na svet imate :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

destroyer2k ::

Od kdaj mimovrste dostavlja gls? Ker že par let je dpd ali pošta in se sploh ne spomnim kdaj bi mi gls dostavil iz mimovrste.

FireSnack ::

Eni v resnici že dolgo niso naročali ampak imajo svoje mnenje o mimovrste. :))
Preprodajalec NFT umetnin

V-i-p ::

Mhm. 21 naročil letos.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mtosev ::

Jaz letos naročil enkrat pri njih, prejšnje leto 3x.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

RockyS ::

Še ima kdo kodo za 20€ (ob nakupu nad 100€)? Hvala!

MrStein ::

Hmm, a imajo pogosto, da je možen le prevzem v (točno) eni trgovini, ni pa dostave?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

maticb492 ::

MrStein je izjavil:

Hmm, a imajo pogosto, da je možen le prevzem v (točno) eni trgovini, ni pa dostave?



To sem že jaz opazil, pa mi ni čisto jasno za kaj, pomojem za izdelke, ki so v trgovini na policah, ker ne morejo garantirat, da jih ne bo kdo kupil, preden jih zaposleni vzame zadaj v skladišče in spakira za tebe? Sem opazil to pri nekaj LEGO paketih, ki so bili samo v LJ na voljo.

Je pa dokaj redko oz. jaz nisem tega velikokrat videl.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

maticb492 je izjavil:

MrStein je izjavil:

Hmm, a imajo pogosto, da je možen le prevzem v (točno) eni trgovini, ni pa dostave?



To sem že jaz opazil, pa mi ni čisto jasno za kaj, pomojem za izdelke, ki so v trgovini na policah, ker ne morejo garantirat, da jih ne bo kdo kupil, preden jih zaposleni vzame zadaj v skladišče in spakira za tebe? Sem opazil to pri nekaj LEGO paketih, ki so bili samo v LJ na voljo.

Je pa dokaj redko oz. jaz nisem tega velikokrat videl.

Jaz opažam pri manjših stvareh. Pralni prašek, kakšni tableti za pomivalca. Po moje se jim ne splača pošiljat in ne omogočijo pošiljanja po pošti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

V-i-p ::

Njim se ne rabi nič splačat, saj bi tebi podturili poštnino ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

celje ::

Neka bedarija na njihovi strani je to. Lavazza kava v zrnu 1kg pakiranje. V petek mozna dostava, vceraj zvecer ne. Obakrat pisalo imamo 5+ artiklov. Potem pa se cvetka: prevzem mozen v TREH trgovinah: poslovalnica crnuce v lj in v poslovalnici maribor?!

bedarija ::

oni imenujejo to "prevzem" mi temu rečemo, pejt v štacuno pa kupi

zpza ::

mene so razočarali z njihovimi ponudbami za črni petek... par tednov prej dvignejo ceno in zdaj za 5 evrov znižajo to ceno v okviru baje nore black friday ponudbe - kakšna nora ponudba je to a s temo "nora" mislijo,da smo kupci nori,da bomo temu nasedli - znižanje za 5 evrov pri ceni skoraj 200 e je norčevanje iz kupcev, še bolj če temu rečeš nora ponudba, še posebej pa če je ta baje nora cena, višja od tiste pred par tedni, preden so ceno dvignili.

Če kdo od njihovih tole bere - sporočilO: ljudje nismo neumni in tudi nori ne.

bedarija ::

mam fotra ki dela v distribuciji in jih za črni petek skos maltretirajo, da naj dajo kake hude popuste in jim vsakič znova razlagajo da oni nimajo tako velikih marž da bi si to lahko privoščili edini, ki ima ogromne marže je mimovrste, a oni se temu ne bodo odpovedali. raje bodo distributerjem še tistih par centov pobrali, da bo izdelek bolj privlačno zgledal ko bo namesto -15% pisalo -17%

maticb492 ::

Še malo pa bojo imeli -90% kot na Wishu :))

EDIT: Ahahah sem šel malo browsat popuste in me je tole nasmejalo:

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

««
77 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751641 (17838) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349520 (30342) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029384 (20710) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170559 (155389) zoot

Več podobnih tem