» »

Mimovrste

Mimovrste

««
75 / 89
»»

Senzor ::

Poskusi dat prednostno dostavo en dan kasneje. Sem zadnjič naročal v nedeljo zvečer in mi je ponujalo prednostno dostavo za ponedeljek. Sem za foro izbral, čeprav mi je bilo jasno, da ni izvedljivo, in sem dobil enako napako, da je košarici potekla seja. Ko sem izbral torek, pa je šlo skozi.

Drugače pa ga zadnje tedne kar biksajo. Še nobeno naročilo ni šlo naprej isti dan, tudi če je bilo označeno na zalogi in naročeno dopoldan. Vedno dobil mail, da se opravičujejo za zamudo in da bo šlo naprej naslednji dan. Izgleda, da v času dopustov šparajo na delovni sili.

Aramis ::

So zakaj ti diski? zanimiva cena
https://www.mimovrste.com/trdi-diski-hd...

mtosev ::

Wow dobra cena.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

maticb492 ::

Pa 14TB za 199€ :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

c3p0 ::

Še zadnji kos, 14TB pa več ni.

IL_DIAVOLO ::

Ne kupovat tega, zna se zgoditi da dobis 2 dni kasneje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Wrop ::

Ni več. Cene so bile res ugodne. 14 TB diska, pa sta šla že včeraj.

svecka ::

-70% na trdi disk...dobr so vas nategnil, hahahhaaha

vres.ales ::

Ni glih 74% je pa še vseeno okrog 41% še je to daleč od natega

svecka ::

Prodaj na uradno stran kok so cene, da ne boš presenečen.

Wrop ::

5 TB zunanji disk je dobrih pol leta nazaj stal cca 105 €. Trenutno so zunanji 10 TB po slabih 200 €. Ob tem da v zunanje diske ravno ne dajajo GOLD modele.
74 % popust je nateg, ampak tisti, ki ga je rabil, je še vedno dobil precej dober p/p in €/TB glede na model.

maticb492 ::

Valda je nateg 74%, saj to skoraj na vseh spletnih trgovinah piše neka absurdna cifra iz katere je potem popust dan... kaj vi resno to gledate lol, očitno psihologija deluje. Jaz nikoli ne gledam tega, vedno samo primerjam cnee z ostalimi spletnimi trgovinami. Diska ne kupujem trenutno, kolikor sem včeraj googlal je pa bilo tole 100€ ceneje kot na idealo.de
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Bolf3nk ::

wb gold 14 tb, je drugod 370€ +

kar je 170€ razlike...

c3p0 ::

Šli so kot vroče žemljice.

OK.d ::

Saj je bil samo eden;)
LPOK.d

Groot ::

OK.d je izjavil:

Saj je bil samo eden;)


Vsaj 4 so bili glede na podatke na strani ;)

darkolord ::

Jaz sem naročil 3, ko so bili kao 3 na zalogi. Po koncu naročila je pokazalo še 2 na zalogi.

Tako da pričakujem, da dobim kvečjemu enega, če sploh kaj.

mtosev ::

Dobro si to kupil ja.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gregor P ::

Sedaj je vprašanje, če bodo naročeno sploh dobili, ali pa jim bo čez nekaj dni pisalo, da se žal oproščajo, ker je prišlo do neke napake in ...>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

V-i-p ::

darkolord je izjavil:

Jaz sem naročil 3, ko so bili kao 3 na zalogi. Po koncu naročila je pokazalo še 2 na zalogi.

Tako da pričakujem, da dobim kvečjemu enega, če sploh kaj.

To sem tudi že večkrat opazil. Piše zadnji kos, pogledaš čez par ur ali zjutraj in je spet "na zalogi".
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

polde66 ::

Jaz sem svojega 10TB dobil
polde

SambaShare ::

Gregor P je izjavil:

Sedaj je vprašanje, če bodo naročeno sploh dobili, ali pa jim bo čez nekaj dni pisalo, da se žal oproščajo, ker je prišlo do neke napake in ...>:D


Moj 14TB je bil ravno predan prevozniku.

@Aramis: Hvala!

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

... to še ne pomeni, da je že pri tebi8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

maticb492 ::

Jaz sem prejšnji teden kupil laptopta, ki naj bi imel RTX 3050, dobil sem pa laptopa z RTX 3050 Ti (verjetno narobe piše na strani, ker je model 100% pravilen), ne vem kaj to delajo zadnje čase na Mimovrste, pa diske 100€+ ceneje kot konkurenca :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

49106 ::

V-i-p je izjavil:

darkolord je izjavil:

Jaz sem naročil 3, ko so bili kao 3 na zalogi. Po koncu naročila je pokazalo še 2 na zalogi.

Tako da pričakujem, da dobim kvečjemu enega, če sploh kaj.

To sem tudi že večkrat opazil. Piše zadnji kos, pogledaš čez par ur ali zjutraj in je spet "na zalogi".


Ko artikel dodaš v košarico, je rezerviran za 20 min. Če v tem času ne opraviš nakupa, je izdelek ponovno na voljo drugim kupcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Horas ::

maticb492 je izjavil:

Jaz sem prejšnji teden kupil laptopta, ki naj bi imel RTX 3050, dobil sem pa laptopa z RTX 3050 Ti (verjetno narobe piše na strani, ker je model 100% pravilen), ne vem kaj to delajo zadnje čase na Mimovrste, pa diske 100€+ ceneje kot konkurenca :D


tue gor berejo profi kritike in so se ustrašl:D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

V-i-p ::

49106 je izjavil:

V-i-p je izjavil:

darkolord je izjavil:

Jaz sem naročil 3, ko so bili kao 3 na zalogi. Po koncu naročila je pokazalo še 2 na zalogi.

Tako da pričakujem, da dobim kvečjemu enega, če sploh kaj.

To sem tudi že večkrat opazil. Piše zadnji kos, pogledaš čez par ur ali zjutraj in je spet "na zalogi".


Ko artikel dodaš v košarico, je rezerviran za 20 min. Če v tem času ne opraviš nakupa, je izdelek ponovno na voljo drugim kupcem.

Ne, ne, to vem. Jaz sem tisti izdelek kupil.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

49106 ::

No, nekdo, ki je imel izdelek ali dva v košarici, nakupa ni opravil.

V-i-p ::

Nope, pri izdelku, ki sem ga jaz vzel je pisalo "zadnji kos", drugi dan pa spet "na voljo" :), sem jim takrat tudi pisal o tem, če je to stalna praksa pri njih pa ni bilo odziva ;D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

hbgqzR ::

Če sta v skladišču 2 itema, hočeš pa pet, bo potrebno dve naročili oddati, MV nima 'premoscanja' med skladiščem in dobaviteljem v istem koraku :-/

darkolord ::

darkolord je izjavil:

Jaz sem naročil 3, ko so bili kao 3 na zalogi. Po koncu naročila je pokazalo še 2 na zalogi.

Tako da pričakujem, da dobim kvečjemu enega, če sploh kaj.
Dobil sem vse tri. :)

Gregor P ::

A pa si dobil to kar si mislil, da si naročil?:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

floyd1 ::

Mene pa so na Mimovrste izgubili.

Sem jim konec tedna (četrtek) poslal podatke za vnovčenje bona in potem v soboto poklical in preveril, kdaj me bodo "kontaktirali in naredili naročilo (kot piše na strani).

Babnica "robot" na drugi strani pravi, da je gneča in da traja tudi nekaj dni. OK. Koliko? Ne vem, gneča nekaj dni. Koliko nekaj? Ne vem. Ali je to 3 ali en teden? Ne vem... Zakaj o tem nič ne piše na vaši strani? Smo leta 2022 in za objavo potrebujete 5 minut - in se verjetno rešite nekaj 100 klicev tečnob, kot sem jaz. Sicer ona ni nič kriva, a do koga drugega itak ne prideš, klic pa se snema.

Danes jih nalašč spet pokličem, na www strani še vedno nič napisano in... ...menda lahko traja tudi teden dni. Aha. Danes pa že vejo, da se bo "nekaj" dni vsaj malo zavleklo, še vedno pa potencialne stranke vabijo s ponudbo vsega možnega :8). In niti besedice o doooolgih rokih.

Vedno bolj tipično "nategatorski" trgovci. Tujina res kliče.

Han ::

Prijatelj je prišel na vrsto za bone po dobrih treh tednih. Vmes so ceno konkretno dviginili, a se je uspel zmenit za tisto v akciji. Teden dni po opravljenem nakupu je bil artikel ceneje kot v akciji.

Jaz sem na Shoppsterju obupal po dveh tednih tišine in dobil želeni tiskalnik še isti dan v nekajkrat manjši trgovini.

floyd1 ::

Saj jaz razumem, da je gneča. Ampak to poveš, obvestiš že v štartu. Vzameš nekaj študentov, da preverijo digitalne bone na Fursu (to je bil prvi izgovor). Ne pa da izpolniš obrazce, nato nekaj dni sprenevedanja in potem "bomba". Enostavno ni to način.
Tudi oni so dvignili ceno. A (zaenkrat) obljubili, da naj bi veljala prejšnja. Sicer šele potem, ko poveš, da imaš "dokaz" za staro ceno.

OK.d ::

Da se vam da ukvarjati s Poljaki.
LPOK.d

floyd1 ::

Tudi poljaki se očitno znajo delat francoze. Prekleta globalizacija :|.

bedarija ::

a je kdo že kaj od partnerske ponudbe naročeval? pri izdelku vrednosti 71€ je opcija smao dostava na dom in to 30€

Magic1 ::

Sem opazil ja, da je pri partnerskih podudbah dostikrat cena nižja, kot na partnerski original strani. Potem pa ti nabijejo drago poštnino. Kitajski trik.
Magic

maticb492 ::

Par stvari ja (neke družabne igre), samo ponavadi se izognem ravno zaradi drage poštnine :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

IL_DIAVOLO ::

Kaj bi rad vedel, da je draga postnina? Saj to ze vemo. Poisci drugega ali plačaj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

BaTeMaN ::

Pa zakaj pa tako lažejo o rokih dobave...

SAMO STORNIRAM VSAKO NAROČILO vse zamujajo po 2 -3 tedne.

že tretje naročilo v 3eh mesecih.

Razlog: Naročilo ni prišlo pravočasno

Mislim, da bom prekinil sodelovanje pa jim letno puščam preko 1000 EUR... očitno raje lažejo.
Da iz bilo katerega kančka EU dobiš robo prej kot tile... je zelo nenavadno.

Naj raje nehajo ponujat zadeve, ki jih niso sposobni iz dobavit.

Eno samo zavajanje.
less then zero

vres.ales ::

Jaz pa še nimam nič slabega za povedati, pa sem VIP že par let

matobeli ::

Tisti ki ne delamo v konkurenčnih štacunah imamo ponavad manj težav. Ker iz mimovrste vejo da so eni pri konkurenci zaposleni in jih namenoma jebejo.

V-i-p ::

matobeli je izjavil:

Tisti ki ne delamo v konkurenčnih štacunah imamo ponavad manj težav. Ker iz mimovrste vejo da so eni pri konkurenci zaposleni in jih namenoma jebejo.

Malo dvomim v to... tudi, če res vedo bi se pri takih strankah morali še bolj potrudit, da ja ne bodo kaj slabega rekli.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

matobeli ::

To bi blo kar butasto ja.

Bolj verjetno je da se res pojavljajo težave, pol pa uslužbenci drugih štacun še mal potencirajo vse skupaj (aka si zmislijo).

Buggy ::

Da ne bomo samo pljuvali cez Mimovrste, lahko povem da sem dva dni nazaj narocil dva artikla. En je bil na zalogi v skladiscu drug pri dobavitelju. Naslednji dan sta bila oba paketa pri meni, je pa res da sem predhodno klical dobavitelja sam, ker sem rabil nekaj preveriti.

Za isti artikel je bila cena na MV tudi obcutno nizja kot recimo na Amazon.de ali drugje. Prakticno najnizja.

Amazfit Bip 3 PRO za 59.90



Artikel so postavili v napacno kategorijo or something, zdej so ceno zal ze popravili.

https://www.amazon.de/-/en/Amazfit-Bip-...

Natto ::

Aramis je izjavil:

So zakaj ti diski? zanimiva cena
https://www.mimovrste.com/trdi-diski-hd...

vres.ales je izjavil:

Ni glih 74% je pa še vseeno okrog 41% še je to daleč od natega


Ce je kupljeno v Sloveniji je VEDNO nateg, zelo verjetno so bili diski nabavljeni tule in preprodani na mimovrste:

https://www.ebay.de/itm/194818809220

Je kdo kupil tisti disk na mimovrste? Mi lahko pove serijsko stevilko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Natto ()

polde66 ::

S/N: VCHRBKJP MDL: WD102KRYZ-01A5AB0 10tb
polde

janezvalva ::

na mimovrste ne ponujajo več klasičnih ptsn telefonov. vsaj jaz jih ne najdem.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?
««
75 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751395 (17592) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349325 (30147) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029316 (20642) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170326 (155156) zoot

Več podobnih tem