» »

Mimovrste

Mimovrste

««
74 / 89
»»

delavec44 ::

Vox, najcenejši. Je tudi komentar na mimovrste pod izdelkom.

GupeM ::

V-i-p je izjavil:

Eh, šalabajzerji. Kljub temu, da je pisalo "na voljo, dostava jutri".


To si si izmislil in priredil screenshot. Je nek uporabnik malo višje lepo napisal, da se pri mimovrste to ne dogaja in vedno pošljejo pravočasno, tako kot piše. Včasih celo prej. Če pa že zamuja, je pa pošta/dostava kriva, ne oni.

maticb492 ::

TU zdaj tak pišete kot da so Mimovrste edina spletna trgovina, ki kdaj zamudi lol. Ko sem pri shoppster naročil jogi, sem čakal 4 tedne, pa je pisalo da bo samo 5 dni, a to pomeni da je cela spletna trgovina zanič?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Gregor P ::

Ko sem jaz naročil nekaj iz Hong Konga je trajalo 2 meseca, samo sem tudi plačal 50 % manj. Za nekaj kar je pa enako drago, ali celo dražje od konkurence, pa logično, da želim boljšo storitev.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

Jaz dostikrat čakam na osebni prevzem dlje (na zadnje 3 dni dlje). Ostalo pa kar štima, tako da mi ni tako pomembno da nategujejo z roki. Pač pride ko pride.

V-i-p ::

GupeM: lol ;). Drugače pa tisti, ki se vsajate: naročim na MV, ker nekaj rabim in bi želel JUTRI, kot piše. Saj pa Alič tudi ne dostavi v petnajstih dneh, pa sem naročil že 100x. Pri MV pa vse kar naročim piše jutri, pa ta jutri nikoli ni jutri. A eni res ne razumete? Ni problem, če piše dostava v treh ali pa sedmih dneh. Bom razmislil, če mi je ok za čakat v redu, če ne, bo pač treba it iskat nekam.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Morison ::

maticb492 je izjavil:

Ko sem pri shoppster naročil jogi, sem čakal 4 tedne, pa je pisalo da bo samo 5 dni, a to pomeni da je cela spletna trgovina zanič?


Ja točno to cela stran je zanič! Samo to da napišeš, da si na naročil preko shoppster, si vse povedal. Dovolj vem o tebi.
Pa HALO kdo naročuje preko shoppster LOL. Poleg tega da si najbolj glasen v tej temi tudi vse pove.
Ni mi treba sploh še kaj komentirat.

maticb492 ::

Morison je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Ko sem pri shoppster naročil jogi, sem čakal 4 tedne, pa je pisalo da bo samo 5 dni, a to pomeni da je cela spletna trgovina zanič?


Ja točno to cela stran je zanič! Samo to da napišeš, da si na naročil preko shoppster, si vse povedal. Dovolj vem o tebi.
Pa HALO kdo naročuje preko shoppster LOL. Poleg tega da si najbolj glasen v tej temi tudi vse pove.
Ni mi treba sploh še kaj komentirat.


Na shoppsterju je bilo skoraj 200€ manj kot na mimovrste :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Morison ::

maticb492 je izjavil:

Morison je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Ko sem pri shoppster naročil jogi, sem čakal 4 tedne, pa je pisalo da bo samo 5 dni, a to pomeni da je cela spletna trgovina zanič?


Ja točno to cela stran je zanič! Samo to da napišeš, da si na naročil preko shoppster, si vse povedal. Dovolj vem o tebi.
Pa HALO kdo naročuje preko shoppster LOL. Poleg tega da si najbolj glasen v tej temi tudi vse pove.
Ni mi treba sploh še kaj komentirat.


Na shoppsterju je bilo skoraj 200€ manj kot na mimovrste :)

Lažeš ko pes teče! Daj dokaži!

IL_DIAVOLO ::

GupeM je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Eh, šalabajzerji. Kljub temu, da je pisalo "na voljo, dostava jutri".


To si si izmislil in priredil screenshot. Je nek uporabnik malo višje lepo napisal, da se pri mimovrste to ne dogaja in vedno pošljejo pravočasno, tako kot piše. Včasih celo prej. Če pa že zamuja, je pa pošta/dostava kriva, ne oni.


Ja lahko dam 20 ss, ki je bilo po kopitu naročeno>poslano/prejeto v roku 2-3 dni.

Da pa nekaj pričakuješ jutri bi verjetno moral naročiti v dopoldanskem casu. Se je ze zgodilo, tako da ja, malo občutka za zacetek ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Zdaj, če bi on bil edini primer morda, a ti lahko tudi jaz zagotovim, da ti ne pomaga, tudi če naročiš v dopoldanskem času.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GupeM ::

V-i-p je izjavil:

GupeM: lol ;). Drugače pa tisti, ki se vsajate: naročim na MV, ker nekaj rabim in bi želel JUTRI, kot piše. Saj pa Alič tudi ne dostavi v petnajstih dneh, pa sem naročil že 100x. Pri MV pa vse kar naročim piše jutri, pa ta jutri nikoli ni jutri. A eni res ne razumete? Ni problem, če piše dostava v treh ali pa sedmih dneh. Bom razmislil, če mi je ok za čakat v redu, če ne, bo pač treba it iskat nekam.

Men tudi ni problem, če piše dostava čez 7 dni. Se bom pač odločil, ali čakam 7 dni, ali raje vzamem drugje, kjer je tudi 7 dni, ampak je zadeva nekaj cenejša, ali vzamem kje drugje, dobim takoj pa plačam več, ali ...

Problem je, ker piše dostava jutri, cena pa nekoliko višja kot drugje. Pa se vseeno odločim plačat nekoliko višjo ceno, ker bi rad zadevo imel jutri. Potem pa čakaš ravno tako 7 dni, kot če bi za nižjo ceno naročil drugje, kjer so pač po resnici napisali dostavo 7 dni.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ja lahko dam 20 ss, ki je bilo po kopitu naročeno>poslano/prejeto v roku 2-3 dni.

Da pa nekaj pričakuješ jutri bi verjetno moral naročiti v dopoldanskem casu. Se je ze zgodilo, tako da ja, malo občutka za zacetek ;)

Edino, čemur zaenkrat še zaupam na MV, je status "Na zalogi takoj v trgovini" al nekaj podobnega. To me zaenkrat še ni razočaralo. 10 minut po oddaji naročila dobiš sporočilo, da je zadeva pripravljena na prevzem. Tudi v popoldanskem času, malo pred zaprtjem trgovine.

Je pa nekdo v tej temi tudi že pisal, da ravno tako ni bilo na voljo takoj, čeprav je pisalo da imajo zadevo v trgovini.

Netrunner ::

GupeM je izjavil:

... Je nek uporabnik malo višje lepo napisal, da se pri mimovrste to ne dogaja in vedno pošljejo pravočasno, tako kot piše. Včasih celo prej. Če pa že zamuja, je pa pošta/dostava kriva, ne oni.

En drek pravočasno pošljejo, zadnjih 2x ko sem naročil je prišlo precej izven navedenega roka. Če pošilja direkt mimovrste pride ponavadi hitro, vendar precej izdelkov imajo na zalogi direkt pri proizvajalcih, kjer pa se zna zalomiti.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Phantomeye ::

Jaz sem se že zdavnaj naučil, da če pri mimovrste dobim tisto oranžno obvestilo, je boljše, če prekličem naročilo, ker sem se bo zavleklo.

V bistvu je glavni razlog, da se odločim za mimovrste, ta da zadevo lahko že naslednji dan dvignem (oz. isti dan, če naročim ponoči oz. dopoldne).

Imajo pa precej slab sistem spremljanja stanja paketa. Okej, big bang ima še slabšega.

En od indikatorjev, da izdelka verjetno ne bo pravočasno, je "Na voljo samo še 1 artikel"

Zgodovina sprememb…

Morison ::

GupeM je izjavil:


Men tudi ni problem, če piše dostava čez 7 dni. Se bom pač odločil, ali čakam 7 dni, ali raje vzamem drugje, kjer je tudi 7 dni, ampak je zadeva nekaj cenejša, ali vzamem kje drugje, dobim takoj pa plačam več, ali ...

Problem je, ker piše dostava jutri, cena pa nekoliko višja kot drugje. Pa se vseeno odločim plačat nekoliko višjo ceno, ker bi rad zadevo imel jutri. Potem pa čakaš ravno tako 7 dni, kot če bi za nižjo ceno naročil drugje, kjer so pač po resnici napisali dostavo 7 dni.

Je pa nekdo v tej temi tudi že pisal, da ravno tako ni bilo na voljo takoj, čeprav je pisalo da imajo zadevo v trgovini.

To je to. Ni treba ne vem kaj filozofirat. To je bistvo problema. Zavajajo kupce. Seveda načrtno, ker če bi že takoj napisali po pravici bi jih verjetno 50% naročilo drugje.
In kako hudiča (ok to je verjetno napaka-težava v dostavni službi in pa njihova organizacija) se lahko dva izmed treh enakih izdelkov(vsi so na zalogi, vsi naročeni istočasno)vrneta nazaj proizvajalcu, ker kao ni popolnega naslova in niso vedeli kam dostavit. Plačaš vnaprej, čakaš ker ti obljubljajo en mesec da bo jutri, jutri, jutri, potem pa tega ni in potem še čakaš, da dobiš nazaj denar, vmes se moraš pa še bockat z nesposobnimi operaterji na njihovem reklamacijskem oddelku, ki pojma nimajo, eden za drugega, kje se jih drži glava.
In če se to parkrat ponovi jih potem počasi odpikaš.

IL_DIAVOLO ::

Se ena pozitivna izkusnja.

Reklamacija izdelka.

Obvestim MM po mailu, da zelim sproziti reklamacijo zaradi poskodovanega izdelka. V roku nekaj minut me poklicejo, da bo dalje vodila postopek posta. In res popoldan isti dan me klice posta da pride prevzet paket.

Naslednji dan je bil zapisnik ze v kaslu. Kupnina se mora biti nakazana.

Čisti racuni, dobri prijatelji 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

To govoriš o spletni prodaji v roku manj kot 14 dni? Seveda morajo to urediti nemudoma brez vprašanj, saj so zakonsko primorani. Mar bi jim morali sedaj biti še hvaležni za to "uslugo"?!?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

broken/link ::

uglaunm ko berem to temo, bi mislil, da se mimovrste ne drži niti enega roka.
danes sem naročil tole, je označeno kot na zalogi: https://www.mimovrste.com/ssd-diski/cru...
rezultat naročila pa je takšen:
https://ibb.co/wK1z1LH

je pa res, da je to brnčičeva, kjer imajo še vedno tudi skladišče. po moje je treba to vzet v zakup :)
drugače do sedaj bi tko od oka rekel, da so bila moja naročila tam cca 90% točna s temi dobavnimi roki. je pa tudi res, da na mimovrste že dolgo nisem naročil izdelka, ki ga bi rabil takoj in bil posledično do sekunde natančen glede dobavnega roka. Se mi pa še ni zgodilo, da bi se mi nek dobavni rok podaljševal v nedogled.

mtosev ::

Prejšnje leto sem za ene ljudi kupil phone 23 Dec vzel hitro dostavo in že 24 je bilo pri meni
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MrStein ::

Gregor P je izjavil:

To govoriš o spletni prodaji v roku manj kot 14 dni? Seveda morajo to urediti nemudoma brez vprašanj, saj so zakonsko primorani. Mar bi jim morali sedaj biti še hvaležni za to "uslugo"?!?

Marsikdo se ne drži zakonsko predpisanih dolžnosti... Zato obstaja inšpektorat, sodišča itd.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkolord ::

Morison je izjavil:

To je to. Ni treba ne vem kaj filozofirat. To je bistvo problema. Zavajajo kupce. Seveda načrtno, ker če bi že takoj napisali po pravici bi jih verjetno 50% naročilo drugje.
Od kje ti ideja, da to počnejo načrtno?

Mislim, da si samo ne predstavljate, koliko naročil imajo dnevno:

Številki naročil, narejeni 24 ur narazen:
- 138533666
- 138556436

Gregor P ::

Ok to morda predstavlja problem meni, če bi moral sam doma ročno pakirat:P ... ampak neki sodobni večji spletni trgovini pa najbrž ne?!?:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

darkolord ::

Ja očitno jim, ane.

Predvidevam, da jim uspe shendlati veliko večino pošiljk (recimo 99%) v dogovorjenem roku, ostalo pa z zamudo. Da bi pa zaradi tega povsod za ziher napisali "rok dobave 30 dni", bi bilo precej neumno zanje.

Gregor P ::

Če je dejansko rok dobave 30 dni, potem ne.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

V-i-p ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

GupeM je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Eh, šalabajzerji. Kljub temu, da je pisalo "na voljo, dostava jutri".


To si si izmislil in priredil screenshot. Je nek uporabnik malo višje lepo napisal, da se pri mimovrste to ne dogaja in vedno pošljejo pravočasno, tako kot piše. Včasih celo prej. Če pa že zamuja, je pa pošta/dostava kriva, ne oni.


Ja lahko dam 20 ss, ki je bilo po kopitu naročeno>poslano/prejeto v roku 2-3 dni.

Da pa nekaj pričakuješ jutri bi verjetno moral naročiti v dopoldanskem casu. Se je ze zgodilo, tako da ja, malo občutka za zacetek ;)

Saj se vidi,da sem naročil zjutraj ob 08:48h.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Vuli ::

in izbrat Prednostno dostavo... ampak tudi to ne pomaga, tudi s tem čakal na odpremo več časa, kot "Jutri"
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Gregor P ::

Evo sem za hec naročil pri Enaa eno malenkost, za katero je pisalo, da jo imajo na zalogi pri njih v skladišču, pa sem naročil ob 10. uri in ob 12. uri sem lahko že prišel iskat. To je to. Pa nisem nič rabil posebej klikat, pa VIP, pa ne vem kaj še.

Enako pričakujem pri Mimovrste, če piše, da je pri njih na zalogi in da je dostava/prevzem možen v istem dnevu.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

V-i-p ::

Gregor P: točno za to se gre, nič drugega. Jaz sem pri MV iz "na zalogi, dostava jutri" prišel že 2x na "žal bo vaša pošiljka zamujala" :).

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Magic1 ::

Počitnice so, tudi jaz sem včeraj šel mimo frizerke in je imela preprosto zaprto. Gor obvestilo, da ima skrajšan delovnik. V sredo so lekarno v Cityparku zaprli ob 15.30. Pač ni delovne sile in nimajo druge, kot zapret predčasno. Sej poleti je velikokrat vse dlje trajalo v večini panog.
Magic

Morison ::

Magic1 je izjavil:

Počitnice so, tudi jaz sem včeraj šel mimo frizerke in je imela preprosto zaprto. Gor obvestilo, da ima skrajšan delovnik. V sredo so lekarno v Cityparku zaprli ob 15.30. Pač ni delovne sile in nimajo druge, kot zapret predčasno. Sej poleti je velikokrat vse dlje trajalo v večini panog.

Nehi. To so samo izgovori. Potem takem je povsod isto tudi na enaa, če že tako.
Ni problem toda potem napiši zraven izdelka: bo ko bo. Seveda to pa ne, kot sem že napisal, ker vedo, da jih bo potem šlo pol raje drugam nabavit. In to je zavajanje!
Bo treba dat mal naprej, da se bodo s tem pozabavali kaki drugi, ki so za to zadolženi.

feryz ::

Mi smo naročili mini hladilnik za na morje.
Izdelek na voljo pri dobavitelju, dobava ta ponedeljek.
V ponedeljek mail, da bo v četrtek. Včeraj nov mail, da bo v ponedeljek.
Ker je zraven tudi link za preklic, smo ga poklikali in se odpeljali v štacuno po enega iz zaloge.
Tako je to. Brez komplikacij ali hude krvi.

polde66 ::

Vsak ima možnost zavrniti izdelek in dobiti denar nazaj. Tako da nabijanje in jokanje čez mimovrste ni ravno na mestu. Če vam ne paše ne naročajte ali pa skenslajte naročilo pa naročite drugje. Sami razvajenci.
polde

Morison ::

Daj nehita nakladat, ker pojma nimata. To sploh ni res. Spet kr neki na pamet. Dva ta najbl pametna na forumu! Ne da se vedno preklicat. Kao izdelek že na poti, se ne da preklicat. Ja, en mesec je že na poti. LOL
Seveda potem se je paket zavrnil in šele potem je bilo možno preklicat. Samo to je trajalo, trajalo...
Take je treba samo dol zapret pa čim več šimfat, da se bo potem kaj popravilo. ČE.
Da bodo snežinkice vajinega kova zadovoljne. Zato pa je tako kot je, ko ste z vsakim sranjem zadovoljni. Ovce.

IL_DIAVOLO ::

Lol seveda se da, samo je treba malo pregledat informacije, kjer lahko kadarkoli poklices in seveda preklices, razen ce vso energijo porabis za pizdenje po slotechu.

Dejansko imas argumente, da po prvi zamudi preklices.

Mimovrste niti ne morejo vedeti, da delajo karkoli narobe, če hlapci ne znajo dvignit slusalke in jim povedat par krepkih.

Jokice brez hrbtenice.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Morison ::

Še eden, ki nima pojma in ni bil v dejanski situaciji. Ne laži in si ne izmišljuj, kar ne veš.
Pizdenje pa se je začelo po tem problemu, ker berem vaše bedarije, laži in neke izmišljotine in sem moral povedat svoj primer. Če določena "trgovina" zasluži pohvalo, pa če bo to tudi mimovrste (kar je že bilo, če bi malo prebral za nazaj) bo to tudi dobila, če pa zasluži grajo bo pa to dobila. In vse premalo je tega zadnjega zato so se pa razvadli.
A ti še kaj ni jasno snežinkica!

IL_DIAVOLO ::

Zaslužena kritika je ok, ampak očitno je premajhna stevilka preklicanih narocil oz. preveč pizdenja za prazen nic. Oziroma povedano drugace, mimovrste so zadovoljne s procentom preklicanih naročil.

Verjamem da so dolocene tezave, roko na srce nikoli nisem bil pozoren na tocnost le teh. Ampak ce so tako velike tezave s temi stvarmi, je treba taksne stvari povedati. Pod komentarji na MM nikoli ne vidim niti besede o teh stvareh, poklice jih tudi noben ne, kako hudiča naj resujejo tezave, ce se jih ne zavedajo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

Morison ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zaslužena kritika je ok, ampak očitno je premajhna stevilka preklicanih narocil oz. preveč pizdenja za prazen nic. Oziroma povedano drugace, mimovrste so zadovoljne s procentom preklicanih naročil.

Verjamem da so dolocene tezave, roko na srce nikoli nisem bil pozoren na tocnost le teh. Ampak ce so tako velike tezave s temi stvarmi, je treba taksne stvari povedati. Pod komentarji na MM nikoli ne vidim niti besede o teh stvareh, poklice jih tudi noben ne, kako hudiča naj resujejo tezave, ce se jih ne zavedajo.


Še vedno ne razumeš. Pač si ovca, ki verjame, kar vidi in sliši.
Jaz sem jim svoje povedal. Nč bat. Tako da se tega dobro zavedajo.
Se pa strinjam, da bi bilo to treba malo večkrat napisat pod komentarje, da bi bilo to še javno vidno, če le teh slabih ne brišejo. Sem prepričan, da imajo veliko "svojih" ki sami pišejo tiste pozitivne komentarje, tiste negativne pa brišejo.
Zato pa je treba na to opozarjat tudi drugje, kjer tega ne morejo cenzurirat.

polde66 ::

@Morison, so ljudje ki jim nikol ne bo nič prav. Imam naročil da glava boli na MV, tisto kar ni šlo po moje sem storniral, nikoli noben problem. Če se pa komu kaj ne da, je to nejgov problem. Najlažje je pa nabijat in jokat na forumu.
polde

GupeM ::

Ne gre za to, da se ti ne da. Če piše, da bo jutri, naj bo jutri, ker jaz pač rabim jutri. Če mi jutri sporočijo, da ne bo, mi ne pomaga. Naj mi danes povejo, da lahko jaz drugje najdem oz. če nikjer ni možno dobit do jutri, lahko naročim tam kjer bo ceneje, ali pa si sposodim, ...

broken/link ::

to gre tudi meni na k***, da se spletne trgovine ne držijo rokov, ki si jih same postavijo. ne vem pa, kako je to zakonsko urejeno.
sem se pa že naučil, da če rabiš neki takoj, maš samo 1 možnost: fizična trgovina

maticb492 ::

Če rabiš takoj ne naročiš na mimovrste. Ko sem nujno rabil matično isti dan sem klical mlacom, anni, funtech in podobne in so mi povedali če imajo in se zapelješ tja.

Mimovrste je pa prevelika trgovina da bi nekdo na telefonu točno vedu če jo dejansko majo na zalogi.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

FireSnack ::

Moraš bit VIP. Mene še niso razočarali. 90% dostava naslednji dan.
Preprodajalec NFT umetnin

V-i-p ::

Aha, dokler ne bom vip, mi bo dostavljal pa polž? Potem nikoli ne bom vip, ker ta polž dostavlja zelo počasi in kot so že nekateri zgoraj omenili, ki niso ovce, ROKOV SE JE TREBA DRŽAT in pika. Vse preveč tega je jutri, jutri, jutri. Še izdelke, ki so na voljo takoj ne znajo spalamudit na prevzemnem mestu prej kot ob pol sedmih zvečer. Še Alič je ratal bolj točen, pyzda.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

polde66 ::

Sem VIP pa to verjetno ne vpliva niti na rok dostave niti na kaj drugega, edina prednost je da je poštnina zastonj pa vračilo izdelka malce daljše. Že to dvoje mi veliko pomeni, če potrebujem kaj od tehničnih stvari vzamem na MV če pa kaj ostalega pa na Amazonu.de, kjer tudi lahko vrneš izdelek če ti ne odgovarja v enem mesecu. Tudi na amazonu te nategnejo z čakalno dobo pa imaš tudi tam možnost skenslat ali poslat nazaj. Zadnjič so mi komarnike poslali 2 cm krajše kot sem naročil, sem se pritožil, dobil denar nazaj in komarnike sem lahko obdržal. Torej veliko je komunikaciji povsod.
polde

V-i-p ::

Hehe, očitno strici iz MV berejo to temo :). Sem dal v košarico isti artikel, ki ga dostavlja MV in zdaj piše osebni prevzem pri njih na voljo danes, dostava na dom pa 26.7. - 28.7. za 4,29 €. To je pa druga pesem, jp.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Morison ::

Itak da berejo. Polovica tistih, ki jih najbolj glasno zagovarjajo so itak zaposleni na MV. Če ne bi bilo dost neumno, jih zagovarjat. Sami sebi serjejo v skledo. Saj bodo vsi prišli na vrsto nč bat. Potem bo pa jok in stok.

mtosev ::

Jaz kupujem pri njih od 2006 pa nimam karkoli negativnega rečt o njih. Večino časa mi je stuff prispel v navedenem roku
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

xseki ::

Jaz pri Mimovrste naročim 2x-3x letno. Vse ok. Moti me edino, da še vedno ne sprejemajo PayPal plačila.

tisto jutro ::

next level.
Naročil sem dostavo na prevzemno mesto v šiški. Včeraj grem dvignit, vidim kolono, nakar pride en ven in razloži, da ne morejo izdajati naročil, ker jim je crknil sistem in da se mu niti ne sanja kdaj/če bodo uredili.
Navdušen. Danes lahko poskusim znova.

c3p0 ::

Po novem sem VIP, probam naročit izdelek s prednostno dostavo na dom. Nikakor ne gre, probal 5x, vedno takoj napiše, da je seja košarici potekla.

Nato dam osebni prevzem in gre v prvo skozi? Glitch ali kaka "posebnost"?
««
74 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751338 (17535) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349291 (30113) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029283 (20609) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170258 (155088) zoot

Več podobnih tem