» »

Mimovrste

Mimovrste

««
59 / 89
»»

kriko1 ::

Meni so po tednu in pol odposlali izdelek, ki je bil na zalogi. VIP. Iz IT amazona sem prej dobil zadeve, katere sem kasneje narocil.
Kolega tarna o tisti 0.9c proviziji za prevzem na tistem mestu v Kopru kjer se mores se jebat za parkirat (razvoj pa to).
Vedno boljsi postajajo.

OK.d ::

Same VIP persone tukaj na Slo-techu:D
LPOK.d

Amdforce ::

Jaz sem narocil mis za 39.9 in placal ob osebnem prevzemu tocnih 39.9. Nared je bila naslednji dan.

showsover ::

Mimovrste ga serje, mi moramo, recimo, vrniti vrniti kakšen nakup (ker preko meje, glede na pogoje, torej negativen znesek) ali pa še tri opraviti. Kako se jim to lahko zgodi, adijo pamet.
Načeloma nimamo tako slabi izkušenj z njimi ampak to je zdaj že drug problem.
Če drugega ne, sem nejevoljen.

Zgodovina sprememb…

cryptomatic ::

Očitno je, da je prišlo do napake glede na objavljene pogoje.

Matevz96 ::

OK.d je izjavil:

Same VIP persone tukaj na Slo-techu:D


VIP persone in pa ljudje ki nikoli več ne naročijo pri njih :))
#hooldthedoor

tetriandoch ::

Sodelavec ima tudi negativen znesek. Sem pogledal še jaz in sem imel normalno. Kasneje sem pogledal še mail in videl sporočilo o poteku VIP kluba. Pogledam še enkrat na mimovrste in vidim samo zapravljen znesek in nič o tem koliko še manjka do VIP kluba (sem že presegel. Torej ali imajo napako ali pa so ukinili VIP.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Zgleda so narobe nastavli pogoj komu pošiljat. Jaz mam tud minus, -91.05€, izpolnjujem pogoj za VIP, 800€ skupnih nakupov in moji nakupi res znašajo 891.05€.

vres.ales ::

Je že obvestilo, da imajo probleme z VIP klubom. Sem že mislil klicat kaj se grejo, ker še ga mam za celo drugo leto

Skyman ::

Uradni odg zakaj racunajo 0.90€

Živjo! V zadnjem letu se je izkazalo, da je ta strošek potreben za vzdrževanje in razvoj prevzemnih mest, kjer kupci lahko najhitreje pridejo do svojih naročil. Naši zvesti kupci ste se z omenjenim stroškom lahko srečali že v preteklosti vendar v višji vrednosti, zaradi zgoraj naštetih razlogov pa smo se na Mimovrste odločili, da kljub vsemu zaračunamo le simbolični znesek.

Senior Dev ::

VIP dvigajo na 2500€?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

IL_DIAVOLO ::

Vidite kak so vredi. Tudi oni pa morajo delati v dobro podjetja.

facepalm ::

Skyman je izjavil:

Uradni odg zakaj racunajo 0.90EUR

Živjo! V zadnjem letu se je izkazalo, da je ta strošek potreben za vzdrževanje in razvoj prevzemnih mest, kjer kupci lahko najhitreje pridejo do svojih naročil. Naši zvesti kupci ste se z omenjenim stroškom lahko srečali že v preteklosti vendar v višji vrednosti, zaradi zgoraj naštetih razlogov pa smo se na Mimovrste odločili, da kljub vsemu zaračunamo le simbolični znesek.

Se mi zdi popolnoma na mestu. Vcasih je veljalo, da so online trgovine cenejse od fizicnih zaradi nizjih stroskov obratovanja (ne potrebujejo trgovcev ter poslovalnice + stroski povezani z njo).
Ko pa narocamo na prevzemno mesto, se to ne razlikuje prevec od navadne trgovine. Dostaviti morejo v poslovalnico, tam morajo biti dodatni zaposleni za izdajo robe, potrebno je placati najem in vzdrzevanje poslovalnice.
Vse to pade na stroske trgovine in posledicno na kupca. Bodisi v obliki visje cene izdelka ali v obliki dodatne postavke.
Ce pa posljejo po posti, krije postnino kupec.
Torej dodatni stroski, visja cena. Meni je logicno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Buggy ::

so ze javili da je slo za napako:



Spoštovani kupec,



v našem VIP klubu je prišlo do tehnične napake, zato ste nekateri kupci prejeli sporočilo, da je vaš VIP status potekel. Če ste prejeli to sporočilo, vam sporočamo, da smo napako odpravili in da ste ponovno član VIP kluba.



Opravičujemo se vam za vse nevšečnosti in se vam zahvaljujemo za razumevanje.



S prijaznimi pozdravi,

mimovrste=)

oemdzi ::

Dobil sporočilo o preteku VIP-a, se nasmehnil in pozabil na to vse do maila, ko sem dobil sporočilo, da gre za napako in sem se le znova nasmehnil. Verjetno sem s tem povedal dovolj o tem kako mi je mar za njih :)
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

abyssus ::

Ravno naročam na mimovrste, več artiklov, različni roki dobave - naredi mi 3 naročila. Kul, vedno je tako bilo, ampak ni več opcije združiti naročil?

globoko grlo ::

Jest ne vem kaj vi to naročate, jest sem dobil točno takrat, kot so rekl.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Matevz96 ::

facepalm je izjavil:

Skyman je izjavil:

Uradni odg zakaj racunajo 0.90EUR

Živjo! V zadnjem letu se je izkazalo, da je ta strošek potreben za vzdrževanje in razvoj prevzemnih mest, kjer kupci lahko najhitreje pridejo do svojih naročil. Naši zvesti kupci ste se z omenjenim stroškom lahko srečali že v preteklosti vendar v višji vrednosti, zaradi zgoraj naštetih razlogov pa smo se na Mimovrste odločili, da kljub vsemu zaračunamo le simbolični znesek.

Se mi zdi popolnoma na mestu. Vcasih je veljalo, da so online trgovine cenejse od fizicnih zaradi nizjih stroskov obratovanja (ne potrebujejo trgovcev ter poslovalnice + stroski povezani z njo).
Ko pa narocamo na prevzemno mesto, se to ne razlikuje prevec od navadne trgovine. Dostaviti morejo v poslovalnico, tam morajo biti dodatni zaposleni za izdajo robe, potrebno je placati najem in vzdrzevanje poslovalnice.
Vse to pade na stroske trgovine in posledicno na kupca. Bodisi v obliki visje cene izdelka ali v obliki dodatne postavke.
Ce pa posljejo po posti, krije postnino kupec.
Torej dodatni stroski, visja cena. Meni je logicno.


Meni se pa ne zdi logično, prevzemno mesto je lahko v osnovi skladišče z urejenim pultom kjer skladiščnik preda paket, namesto poštarju pač tebi direktno. Če pa imajo sedaj v BTCju ogromno trgovino naj jo vzdržujejo sami.

abyssus je izjavil:

Ravno naročam na mimovrste, več artiklov, različni roki dobave - naredi mi 3 naročila. Kul, vedno je tako bilo, ampak ni več opcije združiti naročil?


Včeraj je bila ta opcija še prisotna.
#hooldthedoor

techfreak :) ::

Matevz96 je izjavil:

Meni se pa ne zdi logično, prevzemno mesto je lahko v osnovi skladišče z urejenim pultom kjer skladiščnik preda paket, namesto poštarju pač tebi direktno. Če pa imajo sedaj v BTCju ogromno trgovino naj jo vzdržujejo sami.
Podobno bi lahko tudi ukinili placevanja na prevzemnem mestu, in bi tako samo izdajanje paketov bilo hitrejse.

Han ::

BTC štacuna je pravzaprav le še eno prevzemno mesto. Edina razlika je možnost oddaje naročila na licu mesta in po ca. 10-15 minutah prevzem naročila, če je izbran artikel na zalogi na tej lokaciji.

opeter ::

Han je izjavil:

Jaz sem nazadnje rajši naročil pri ideo.si, kjer je bil artikel cenejši, dostava pa v obljubljenih 2-3 dneh. Dolga vrsta je že v štartu imela dostavo naslednji teden...


Ja, z njimi imam tudi dobre izkušnje. Sicer imajo zdaj neko novo ime.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

e-marko ::

...somebody, somewhere...

opeter ::

e-marko je izjavil:

Mogoče www.shoppster.si?


Ja, tole je.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tilen88 ::

Mene je tudi medlo to novo ime. Sem pa že nekaj za stanovanje od njih naročal, tudi vračal ker sem nekaj zafrknil in je bilo vse hitro brez problema pošlihtano.

_Denny_ ::

5. 11. 2020 23:48 - Vaše naročilo je bilo uspešno odpremljeno prevozniku.
6. 11. 2020 01:07 - Žal danes vašega naročila ni bilo mogoče odpremiti

Kot 15 letnica, ki ne ve kaj bi rada :))

Na srečo ni nič takega, da bi nujno rabil. Je pa zanimivo, da so vse stvari v BTC na zalogi...s pešačenjem iz Prekmurja v LJ bi jih verjetno dobil prej kot v trenutnem 10 dnevnem čakanju na dostavo.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

beta1 ::

Jaz sem mislil danes, da se je mojemu telefonu čisto spipalo. Je začel piskat v eno. Sem mislil, fertik je z njim.

Dobil najmanj 30+ sporočil naenkrat od mimovrste, da artiklov žal še niso pripravili.

Imam pa naročeno že 10dni pasjo hrano Eukanuba 15kg. Že 8 dni čaka na prevzem pošte Slovenije. Piše pa, da je že plačana, pa nisem nič vnaprej plačal. Imam plačilo po povzetju.

Potem mam pa še zraven 3 ekstra naročila. Vse na zalogi, pa ne gre nikamor že 7 dni. Še kar so na prvi koraku - preverjanje količin.

Kaj so vsi na bolniških in karantenah tam?

Če pa kateri ne verjame, pa lahko screnshot SMSjev naredim.

delavec44 ::

Verjamem. Meni sta 2 paketa čakala 4 in 5 dni samo, da ju pošta prevzame.

OldSkul ::

Jaz imam iste probleme, vzel ene xenon žarnice, že cel teden ne duha ne sluha. Pač katastrofa, v tem časi bi dobil iz tujine bp.

darkolord ::

beta1 je izjavil:

Kaj so vsi na bolniških in karantenah tam?
Število naročil se je pomojem precej povečalo.

bajsibajsi ::

Seveda se jim je stevilo narocil povecalo. Poglej ze samo koliko folka s ST naroca pri njih.

Pa vsako leto isti pisejo, da ne bodo vec...

Horas ::

hehe en je dobu 30* sporočil od mimovrste obvestila ja itak.

drgč pa tudi od enaa se čaka po 10dni pa kaj pol? ste lahk še bol bedni? če ne greš pa v bližnjo štacuno al ste tk leni da je lažje kar po telefonu naročit?

dejte vi odpret eno tako spletno trgovino, naredite konkurenco mv pa da vas vidim:D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

zmaugy ::

Ampak so pa tečni na mimovrste s temi črni petek pop upi, kere p*zde nadležne. Vpišem v njihov iskalnik iphone in mi na rezultatih znova vrže pop up za makita orodje in za vrtno orodje čez četrtino zaslona.
What the fuck?! V rit si vtaknite vrtno orodje. Samo zaprem takšno fukfehtarsko spletno stran.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

slotech5 ::

Se strinjam. Crni petek kot se ga gredo v slovenski prodajalci je norcevanje iz ljudi.

matobeli ::

Pri njih je črni petek vsak petek, ajd mogoče imajo čez poletje mal pavze.

Se pa dobijo tud dost dobri deali na mimovrste ko je dejansko črni petek. Sam jih je mal pa spremljat morš praktično vsak dan...

Senior Dev ::

Dostikrat je na črnem petku cena višje kot prej ko je bil artikel v navadnem popustu. Torej vzeti tole z rezervo in primerjati z ostalimi ponudniki, tujino...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

slotech5 ::

In ravno iz tega razloga Črni petek pri slovenskih prodajalcih izgubi pomen.

D3m ::

Zakaj?
|HP EliteBook|R5 6650U|

slotech5 ::

Ker drugje dobis enak izdelek po nizji ceni kot v akciji Crni petek

OK.d ::

Črni petek in Slovenija ne gresta skupaj;)
LPOK.d

igor0203 ::

Bi blo pomoje tud zrelo za kako prijavo, dostikrat so izdelki na "črni petek" dražji kot čez leto.

Horas ::

sj ni samo mv takšen, tudi merkur pa big bang pa harvey norman majo te natege
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

slotech5 ::

Drži, saj sem napisal slovenski prodajalci. Mimovrste pa celo oglasuje nekaj v smislu, da imajo vsak dan akcijske Crni petek cene - ja seveda, tako so radodarni, da so zaceli osebni prevzem zaracunavat.

matobeli ::

Še aliexpress večinoma samo navije cene prd 11/11, pa jih pol spusti :))

Btw, sem ravno dvignil pri MV en paket v petek, niso nič računal, so pa mal šlampasti zaposleni (sem gledal moj izdelek 5min zadaj na mizici ob pultu, vmes dobil potrditev o prevzemu na mail, šele potem se je nekdo spomnil da ga je treba še enkrat poskenirat in tudi dejansko vročit.)

tomaz- ::

igor0203 je izjavil:

Bi blo pomoje tud zrelo za kako prijavo, dostikrat so izdelki na "črni petek" dražji kot čez leto.



No dej povej, razsvetli nas: KAJ BOS PRIJAVIL??
Pa poleg pametovnja daj se kak link v podkrepitev, da ne bo samo nabijanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

sbawe64 ::

Ve kdo kakšen poseben razlog, da mi je MV zaračunal 5,50 eur za poštnino v Slo (majhen paket cca 0,5 kg dvb sprejemnik) ?
Plačal s kartico.

c/p iz naročila
MP, transportation, standard VAT: 5,50 EUR


Medtem ko na https://www.mimovrste.com/dostava piše:
Cena standardne dostave (na dom v 2-5 dni) malega paketa je 3,95 EUR, velikega pa 5,95 EUR.


Strošek dostave
Mali paketi so paketi manjših dimenzij in so lahko težki le do 31,5 kilogramov. Veliki paketi pa so paketi z artikli večjih dimenzij in teže nad 31, 5 kilogramov. Med male pakete sodijo npr. računalniška oprema, telefoni, kozmetični pripomočki, detergenti, ... Med velike pakete sodijo avtomobilske pnevmatike, bela tehnika, televizije.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

sbawe64 ::

Našel, zakaj druga cena poštnine (partnerska dostava od Catene)
https://catena.si/dostava-in-vracila/
2020 is new 1984
Corona World order

Bubbles ::

Pozdravljeni,
tisti, ki ste že prejeli poškodovan izdelek na MV ... kaj so vam ponudili v zameno?
Long story short, naročila sem tekoči gel za pranje, ki pa je imel počen zamašek in ga nekje 2 dcl manjka. Iz paketa se pri prevzemu tega ni videlo in je v bistvu tekočina stekla po plastični vrečki.
Pisala sem na mimovrste in po njihovem nasvetu napisala izjavo, priložila fotografije in račun, da lahko vložijo odškodnino pri DPD. Meni pa zdaj ponujajo 2€ dobropisa (vrednost izdelka 7€) za poškodovan izdelek. Zdaj nisem prepričana, če se norca delajo, ker za vso to pisarijo+slike sem porabila vsaj 45 minut. Če bi vedela, da bo na koncu 2€ dobropisa, se sploh v to ne bi spuščala. Ne vem, kakšno imate vi izkušnjo, jaz sem pričakovala, da bodo poslali vsaj še en, brezhiben izdelek. Drugače sem VIP, jasno mi je, da niso oni Amazon, ampak vseeno pa bi naj imeli status nekega resnega trgovca.

val46 ::

Oprosti, sam kaj si pričakovala pri izdelku za 7€? Da boš dobila 20€ vrnjenih? In 45 min si porabila za naredit eno sliko s telefonom in napisat morda stavek ali dva na njihov mail? Saj ne da jih zagovarjam, da ne boš mislila, ampak, oni največ kar lahko naredijo je, da ti pošljejo drug enak izdelek, seveda ob predpostavki, da jim tega poškodovanega nekako pošlješ ti nazaj. In na koncu bi bila poštnina dražja od vrednosti izdelka. Ravno zato ti bi najbrž radi dali ta dva eura dobropisa ali vrnili na tvoj tekoči račun, ker jih pride ceneje, kot da ti na njihove stroške pošljejo nov izdelek. Sprejmi in pozabi. V naslednje pa kupuj podobne stvari v lokalni trgovini, ker najbrž ni razlike v ceni za 10€, da bi se ti splačalo kupovat na mimovrste takih izdelkov.

tomaz- ::

torej si že v osnovi štartala na dejstvo, da ti morajo vsaj še 100% nadomestka dat, ker pa so ti ponudili nek realen znesek kompenzacije, si sedaj nezadovoljna.. Ja madona, kam smo prišli.. Primi flašo, nesi jo nazaj na mimovrste in ti bodo dali drugo, ne boš pa dobila dveh, to pa verjamem, to bi jaz potem naredil tudi s pralnim strojem, recimo :)

pa če si za ot porabila VSAJ 45 minut, daj to drugič delat enmu drugemu, tebi očitno ne gre ....

scenic16 ::

Verjetno nista težava tista 2€...

https://siol.net/siol-plus/kolumne/miha...

Hmmm... ;)
««
59 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751010 (17207) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349081 (29903) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029163 (20489) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169830 (154660) zoot

Več podobnih tem