» »

Mimovrste

Mimovrste

««
60 / 89
»»

Cantstandya ::

Jaz pa popolnoma razumem Bubbles. Dobila ni takšen izdelek kot je bil reklamiran, zato pač zahteva novega ali pa dobropis (7 evrov). In ne, ne moremo biti popustljivi do trgovcev, ko je napaka njihova. To je pač del poslovanja. Če lahko v tujini, lahko tudi pri nas. Gre se samo za odnos do strank. Ta pa je na čistem dnu v Sloveniji.

Bubbles ::

Meni se sploh ne gre za 2€, vrednost izdelka sploh ni relevantna, tudi če bi stal 1€ ... Kaj sem pričakovala? Brezhiben izdelek, ker sem takega tudi naročila in plačala, nikjer ni pisalo, da je poškodovan, z odprto embalažo. Tudi ni bilo prvič, da sem to naročila. Pričakujem, da pokažejo neko korektnost, glede na to, da pri njih na letni ravni zapravim mnogo denarja, da povejo, glejte, pošljemo vam še enega v manjši embalaži, pa bi bilo ok.
In ja, škoda mi je porabljenega časa, pa če je to 15 minut ali 45.
Skratka, hvala za vaša mnenja, bomo že rešili. :)

tikitoki ::

Zalostno, da nekateri zagovarjajo mimovrste. Nov izdelek je samoumeven.

OK.d ::

Za hlapce rojeni za hlapce vzgojeni, drugič pa obvoz od takih balkanskih trgovin.
LPOK.d

Neon87 ::

Kaj je s tem mimovrste?? Imam 5 različnih stvari, ki da v 5 pošiljk in za vsako 3.90eur dostava?? Včasih se je dalo pošiljke združit, to ne gre več?

celje ::

mogoce "partnerska" prodaja?

tetriandoch ::

Neon87 je izjavil:

Kaj je s tem mimovrste?? Imam 5 različnih stvari, ki da v 5 pošiljk in za vsako 3.90eur dostava?? Včasih se je dalo pošiljke združit, to ne gre več?


Ponavadi imaš gumb združi. Ni pa nujno, da bo združilo vse v en paket.
Odkar so jih kupili Čehi gre na slabše. Ne vem, pa če ima to kakšno vezo. Do zdaj so mi osebno zasrali samo enkrat, ko so poslali napačno pipo. Je šla nazaj na njihove stroške in prava k meni enako. In tako bi moralo biti z vsakim izdelkom.

Kar se tiče "partnerske prodaje" se plača poštnino v vsakem primeru, tudi če si VIP.

Zgodovina sprememb…

šernk ::

Do zdaj so mi osebno zasrali samo enkrat, ko so poslali napačno pipo. Je šla nazaj na njihove stroške in prava k meni enako.

čudež za naše trgovine. Že v dveh drugih trgovinah so mi to naredili in potem zahtevali, da pošljem izdelek nazaj na moje lastne stroške. Razlog obakrat je bil: oni imajo že tako dvojne stroške s pošiljanjem ponovno pravega izdelka. Ja kot da sem jst kriv da so oni zajebali, kar so dali v paket ;(

no sedaj sem drugič naročil pri mimovrste izdelek na zalogi, in predvidena dobava naslednji delovni dan. Prvič so zamudili 3 dni, bomo videli sedaj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mat xxl ::

Ja čakal boš sem sam naročil četrtek 10 dni nazaj izdelek, ki bi ga lahko dvignil v BTC- ju, vendar ker tam, žal ni več mimovrste, pač pa navadno vrsta in čakaj ko norček, sem glede na to, da sem VIP kupec naročil po pošti. In ja sem pričakoval nekje ponedeljek morda torek..., žal šele v četrtek dobil, čeprav je bila zaloga in še to brez urgence bi še ene 3 dni čakal. Pravijo, da imajo obsedeno stanje NORO naročil.

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem nazadnje dobil s 2-dnevno zamudo. Odposlano je bilo na dogovorjen dan.

No biggie.

zmaugy ::

Danes sem pokukal na MV, težijo s tem "črnim Petrom" ves čas, avtomatsko te vodi na nek omejen izbor in šele nato vidiš, da je to "črni Peter" sroušna. Prav nadležno neuporabna stran.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

energetik ::

OK, zdaj sem pa še jaz prvič naletel na probleme pri MV. Naročil 10 dni nazaj, stanje pa še vedno preverjanje razpoložljivosti. Predvidena dostava danes ali jutri.

Zadnjič, da sem plačal vnaprej.

šernk ::

No moj izdelek je po 3 delovnih dneh kočno pripravljen za predajo prevozniku. Glede nato, da je prevoznik paket nazadnje pobiral pri njih 3 dni, pričakujem izdelek pri meni najbolj zgodaj v petek. Če se zgodi petek za en delovni dan prehitijo amazon.de, če pride ponedeljek se pa izenačijo z njimi.

s tem da obljubljena dostava:
mimovrste: torek 17.11.2020
amazon.de: ponedeljek 23.11.2020

na mimovrste od danes naprej naročam samo še če bodo res konkretno cenejši od amazona (tu so recimo bili za 30% cenejši, zato sem tudi naročil pri njih in se mi ne mudi). Bodo pa morali spremeniti odnos do kupcev.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Horas ::

oh spet jokcanje ker morate čakat par dni dlje. oh kako ste razvajeni, ziziko v usta še predno pomislite nanjo :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

s1m0n ::

Nič ni problem čakanje na izdelek! Problem je zavajanje pri datumih odprave/dostave...
Piše na zalogi v skladišču za prevzem na prevzemnem jutri / dostava 2 dni... Naročiš dobiš mail kjer piše, da je predvidena dostava v razponu enega tedna (od datuma, ki je bil naveden za dostava 2 dni...). Tole je problem, če bi lepo pisalo, da je zaradi XY dostava toliko pa toliko daljša ne bi imel nič proti.

Horas ::

pa saj ni zavajanje, oni dajo približen datum. kot prdevidevajo. in seveda lahko pride do zamud, od dobavitlov do dostavljalcev kot tudi v sami firmi MV.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

111111111111 ::

Horas je izjavil:

pa saj ni zavajanje, oni dajo približen datum. kot prdevidevajo. in seveda lahko pride do zamud, od dobavitlov do dostavljalcev kot tudi v sami firmi MV.

Jap. Nesposobni so. Ker so trgovine z igračami zaprte, sem po ene 5 letih spet naročil pri njih miklavža. Cena je tam tam, je bilo pa vse na enem mestu. Upam da me pozitivno presenetijo. Včeraj plačal vsi artikli so na zalogi pri njih ali pri dobavitelju. Zdaj pa da jih vidim.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

šernk ::

pa saj ni zavajanje, oni dajo približen datum. kot prdevidevajo. in seveda lahko pride do zamud, od dobavitlov do dostavljalcev kot tudi v sami firmi MV.

zakaj ne predvidevajo kontra? naj nastavijo rok dobave 5-7 dni in potem dostavijo v 3 dneh. zanimivo, da mi amazon dostavi tako iz de kot UK v 90% v predvidenem roku ampak tam tudi piše, da bo zadeva odposlana šele 27.11. in dostavljena 5.12. No doslej se je 1x zgodilo, da izdelek ni bil poslan v predvidenem roku ampak se je šlo za izdelek, ki ga ni bilo praktično nikjer v EU za dobit in sem tudi malo dvomil že ob naročilu ali ga bom sploh kdaj dobil, ker je očitno šel iz proizvodnje.

Recimo nazadnje sem pod nujno rabil nove gume za kolo, ker je bilo še lepo vreme in je ena se mi poškodovala. Iz kje misliš, da sem jo naročil ob 50ih slovenskih trgovinah? iz anglije preko sigmasports, kot prvo sem dobil gume, ki sem jih želel na zalogi, prišparal sem 20eur na komplet naročilu napram nam, edino kar me je zajebalo je, da so zamudili za en dan z dostavo. Torej naročil v nedeljo in sem pričakoval da jih dobim v torek, pa so jih v torek šele odposlali in sem jih dobil v sredo do 13 ure, jim pa piše to za slovenijo: Delivery Time in Working Days (Mon - Fri): 1 to 2 days. Pri njih doslej 3 naročila, dve dobil praktično naslednji dan (naročil po 18uri zvečer, naslednji dan odposlano in prejeto takoj naslednji dan), to je prvo ki so odpošiljali 2 dni.

Lahko se izgovarjajo na gužvo ampak njihova gužva pri meni traja že leto dni, pa sem šel ravno gledat: zadnjih 9 naročil:
3 naročila dostavljena OK
1 naročilo dostavljeno OK po telefonskem klicu, ko sem rekel naj ga dostavijo kot je treba ali pa prekličem naročilo
2 naročili preklicani zaradi zamude
3 naročila dostavljena z nekajdnevno zamudo.

Ne meni to NI OK, ker mi niti 50% naročil ne pride kot obljubljeno in če sosedu obljubim če da 10eur več za SSD disk ga dobi do petka, drugače pa šele naslednji četrtek pričakujem SSD do petka, ne pa naslednji četrtek.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

oemdzi ::

Očitno se eni ne zavedajo, vključno s podjetjem Mimovrste, da končni izdelek ni vse kar prodajajo, prodajajo tudi svojo storitev kjer oglašujejo bistveno krajši rok možnega prevzema / dostave kot pa se v resnici je. Zagotovo zaradi tega ne bojo propadli, ampak dolgoročno s takim odnosom (če sem štejemo še nesmiselno zaračunavanje osebnih prevzemov) gotovo ne bojo rastli oz. obdržali trenutno število strank.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

111111111111 ::

Skratka v enem letu so šli krepko navzdol.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

igor0203 ::

šernk je izjavil:

pa saj ni zavajanje, oni dajo približen datum. kot prdevidevajo. in seveda lahko pride do zamud, od dobavitlov do dostavljalcev kot tudi v sami firmi MV.

zakaj ne predvidevajo kontra? naj nastavijo rok dobave 5-7 dni in potem dostavijo v 3 dneh. zanimivo, da mi amazon dostavi tako iz de kot UK v 90% v predvidenem roku ampak tam tudi piše, da bo zadeva odposlana šele 27.11. in dostavljena 5.12. No doslej se je 1x zgodilo, da izdelek ni bil poslan v predvidenem roku ampak se je šlo za izdelek, ki ga ni bilo praktično nikjer v EU za dobit in sem tudi malo dvomil že ob naročilu ali ga bom sploh kdaj dobil, ker je očitno šel iz proizvodnje.

Recimo nazadnje sem pod nujno rabil nove gume za kolo, ker je bilo še lepo vreme in je ena se mi poškodovala. Iz kje misliš, da sem jo naročil ob 50ih slovenskih trgovinah? iz anglije preko sigmasports, kot prvo sem dobil gume, ki sem jih želel na zalogi, prišparal sem 20eur na komplet naročilu napram nam, edino kar me je zajebalo je, da so zamudili za en dan z dostavo. Torej naročil v nedeljo in sem pričakoval da jih dobim v torek, pa so jih v torek šele odposlali in sem jih dobil v sredo do 13 ure, jim pa piše to za slovenijo: Delivery Time in Working Days (Mon - Fri): 1 to 2 days. Pri njih doslej 3 naročila, dve dobil praktično naslednji dan (naročil po 18uri zvečer, naslednji dan odposlano in prejeto takoj naslednji dan), to je prvo ki so odpošiljali 2 dni.

Lahko se izgovarjajo na gužvo ampak njihova gužva pri meni traja že leto dni, pa sem šel ravno gledat: zadnjih 9 naročil:
3 naročila dostavljena OK
1 naročilo dostavljeno OK po telefonskem klicu, ko sem rekel naj ga dostavijo kot je treba ali pa prekličem naročilo
2 naročili preklicani zaradi zamude
3 naročila dostavljena z nekajdnevno zamudo.

Ne meni to NI OK, ker mi niti 50% naročil ne pride kot obljubljeno in če sosedu obljubim če da 10eur več za SSD disk ga dobi do petka, drugače pa šele naslednji četrtek pričakujem SSD do petka, ne pa naslednji četrtek.


Točno to, včeraj mi perlator v pipi dobesedno razpadel, pregledal vsaj 10+ naših trgovin, kjer za 1 perlator računajo cca 3,5EUR + >4EUR PTT, se pravi bi me prišel cca 7EUR/kom. Pogledal na AmazonDE, naročil 10kom za 14EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

energetik ::

energetik je izjavil:

OK, zdaj sem pa še jaz prvič naletel na probleme pri MV. Naročil 10 dni nazaj, stanje pa še vedno preverjanje razpoložljivosti. Predvidena dostava danes ali jutri.

Zadnjič, da sem plačal vnaprej.
Haha, res imajo zmedo. Včeraj sem nato dobil 2 mejla od njih, najprej da se datum dostave prestavlja iz 17.-19.11. na 18.11. :))
Nato čez par ur mejl, da enega dobavitelj za 1 izdelek ne sporoči, kdaj bo na voljo.
In da lahko počakam ali storniram.

Jim pišem nazaj, kateri izdelek je to, nobenega odgovora. Se je pa status naročila spremenil na izročitev dostavni službi.
Zvečer še niti dobavitelj ni vedel, kdaj bo izdelek, a zjutraj ob 6h imajo že vse pripravljeno za oddajo dostavniku? WTF?

Xserces ::

Sej važno da imajo zdaj rok dostave skoraj povsod 2 tedna... btc prevzem takoj, po pošti pa rabijo 2 tedna za odposlat...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

LeQuack ::

Ja če pa pošiljajo iz Češke.
Quack !

KAVINSKY ::

Xserces je izjavil:

Sej važno da imajo zdaj rok dostave skoraj povsod 2 tedna... btc prevzem takoj, po pošti pa rabijo 2 tedna za odposlat...


Saj zato pa zaračunajo tiste 90 centov ;)

Gledam statuse mojega zadnjega naročila. Za procesirati predplačilo 1dan, dostava preko pošte slovenije 1 dan. Vmes pa 12 dni gledali meme na računalniku.

mat xxl ::

Še slabši so pa IDEO oziroma SHOPSTER.

Kupujem neko žago, da bom ja hitro prevzel, za nekega znanca, ker gre naprej naročim , dvig in takoj plačilo ob prevzemu.

SEDAJ PA BISER, kako si oni to predstavljajo.

TAKO, da greš z avtom na Brnčičevo 49a in plačaš gotovinsko, PREVZAMEŠ PA TAM NE !!!

Torej prevzameš pa en ali dva dni kasneje v Vižmarjih na Loges Celovška 492 , Ljubljana in to samo do 15h, ker ja ljudje smo OFCE ne hodimo v službo, se ja vsi prilagajamo neprijaznemu Sopsterju in imamo čas v takem butastem času do 15h.

In za vse to proceduro te sploh ne opozorijo. RES SKRAJNO BUTASTO, tako butasto, da ne vem, če ne bo to moj zadnji nakup pri njih......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Matevz96 ::

mat xxl je izjavil:

Še slabši so pa IDEO oziroma SHOPSTER.

Kupujem neko žago, da bom ja hitro prevzel, za nekega znanca, ker gre naprej naročim , dvig in takoj plačilo ob prevzemu.

SEDAJ PA BISER, kako si oni to predstavljajo.

TAKO, da greš z avtom na Brnčičevo 49a in plačaš gotovinsko, PREVZAMEŠ PA TAM NE !!!

Torej prevzameš pa en ali dva dni kasneje v Vižmarjih na Loges Celovška 492 , Ljubljana in to samo do 15h, ker ja ljudje smo OFCE ne hodimo v službo, se ja vsi prilagajamo neprijaznemu Sopsterju in imamo čas v takem butastem času do 15h.

In za vse to proceduro te sploh ne opozorijo. RES SKRAJNO BUTASTO, tako butasto, da ne vem, če ne bo to moj zadnji nakup pri njih......


Jaz pa imam ravno z njimi dobro izkušnjo, naročim pralni stroj, plačam po predračunu še isti večer. Naslednji dan pa že zjutraj dobim klic da modela žal ni zalogi, takoj mi ponudijo boljši model (praktično isti, malo več obratov) za nižjo ceno! Naslednji dan je bil boljši pralni stroj pri meni doma za konkretno nižjo ceno kot kjerkoli drugje v Sloveniji.
#hooldthedoor

Tilen88 ::

Tudi same dobre izkušnje z ideo oz shopster

111111111111 ::

Trenutno sem zadovoljen. Prvi paket prišel kot navedeno. Čakamo na drugega v ponedeljek. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Xserces ::

Se na mimovrste sploh še da dobit človeka na telefon al je samo še avtomat s katerim si tipkaš cifre... bolano. So šli v k****
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

LightBit ::

Ah, najprej 0,9€ za vsak drek potem pa še vrste. Mimovrste ni več mimovrste. ;((

forest_guy ::

Sem bil danes okrog 15h v njihovi poslovalnici v BTC in sem čakal največ 2 minuti (s tem, da nas je na prevzem čakalo kar nekaj, ampak je bila zadeve res zelo, zelo tekoča). Ne vem sicer, kako je na drugih lokacijah, ampak imam občutek, da so v BTC zadevo precej dobro optimizirali.

opeter ::

Ja, verjetno so tam res dobro optimizirane zadev.

Naročanje izven Ljubljane pa je bolj tak-tak. Saj, če je zaloga (pri njih), potem še gre. Ko pa piše, da "na zalogi pri dobavitelju" in dobava do ... no, to je treba vse vzeti z rezervo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

d0rK ::

Ta trgovina je navadno govno. Najprej zaracunavanje dodatnih stroskov za osebni prevzem IN za plačilo ob prevzemu (za igraco traktorja ki stane 3 eur so mi zaračunali dodatnih 1.8eur). Potem kretni razdelijo naročilo na dva prevzema ker tako rad stojim v njihovih vrstah in seveda vsakic placam strosek osebnega prevzema nato pa se posljejo email da bo ena posiljka zamudila in sedaj je cas med obema vec kot 5 dni kolikor hranijo posamezen paket do prevzema.

Pa da ne omenim kako nemogoče jih je kontaktirati. Cakas na debilnem odzivniku in so mi TRIKRAT avtomatično vrgli dol potem ko sem izbral kaj hocem. Poslovalnice itak nikjer ne dobis na telefon.

Prvo naročilo po dolgo casa in zadnje za vedno. Res najbolj nikakva izkusnja za nakupom pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

OK.d ::

Saj se boste naučili, da pač niso edina internetna trgovina pri nas.
Zakaj mislite, da je ta tema tako dolga - zaradi pohval "malo morgen".
LPOK.d

Vm1999 ::

Prejet mail od mimovrste ob 3h zjutraj (res hvala, dobro da je bil telefon utišan): "Artikel, ki ga spremljate, je zopet na voljo." Kliknem na povezavo, kjer piše: "Pri dobavitelju - predvidena oprema 27.8". Kilavo gledam, ni mi nič jasno... potem pa vidim datume spodaj... 2023!
Crknil od smeha, kakšen fail

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

Machete ::

Se moram tudi jaz naučiti ob iskanju artiklov vedno pripeti še -mimovrste.
Obvoz izvajam že ca 2 leti in mi nič ne manjka, samo eno izjemo sem moral naredit zaradi določene specifike.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kriko1 ::

Ravno dobil sms da je posiljka odpremljena ter se enega, da se opravicujejo da niso mogli odpremiti.
Status narocila na strani pa naroceno 1.12, dostavljeno 10.4. Who knows.

fireX88 ::

Vm1999 je izjavil:

Prejet mail od mimovrste ob 3h zjutraj (res hvala, dobro da je bil telefon utišan): "Artikel, ki ga spremljate, je zopet na voljo." Kliknem na povezavo, kjer piše: "Pri dobavitelju - predvidena oprema 27.8". Kilavo gledam, ni mi nič jasno... potem pa vidim datume spodaj... 2023!
Crknil od smeha, kakšen fail


No, jaz pa od pošte ob 23ih, da je so sprejeli pošiljko.. :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

opeter ::

No, jaz sem zdaj dobil sporočilo, da jutri dostavlja DPD. Bomo videli ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tilen88 ::

Frend naročil kljub temu , da sem mu odsvetoval mimovrste 2 USB ključka ki sta bila na zalogi. Po 3tednih čakanja jih je bil primoran menjat z drugim artiklom XD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

LeXani ::

Nazadnje so me razjezil z dobavnim rokom, ko sem naročil je bil rok dobave 3dni, kasneje 10 dni, hotel preklicat že plačano.. vedno neke komplikacij, dobil sem zadevo po treh tednih z nekim popustom. Ker je šlo za poročno darilo, sem bil toliko bolj na trnih. Na telefon jih pa itak težko dobiš..
Čas prve prijave 04.11.2005

-žiga- ::

Jaz imam pa zadnje čase kar dobre izkušnje z dobavnimi roki. Se mi pa nikoli ne mudi toliko, da bi kak dan zamude smatral za problem.
Imam bolj slabe izkušnje glede tega z Amazonom. Na zadnje naj bi izdelek prispel v par dneh, pa se je potem zadnji dan rok dobave povečal za en teden.

So pa na MV tečni z razbijanjem naročila. Enkrat je bila celo možnost združiti naročilo v eno dostavo pa sem vseeno 3x prevzemal.
In potem kurir kliče in dostavlja izdelke za en euro.

Master_Yoda ::

Mariborsko prevzemno mesto so prestavili se dalje ven iz mesta, zdaj bo tam pri Harvey Normanu. Verjetno me vec ne vidijo, razen ce bo kaj res ugodnega, ker placevati 1 eur za osebni prevzem, pa za kolesariti dalje ven iz mesta v tisto norisnico polek leclerca, bauhausa, merkurja itd. nimam neke motivacije.
Dovie'andi se tovya sagain.

spenstar ::

V cetrtek 26.11 narocim v Hofru slusalke. Danes je cetrtek 3.12 in nobenega sporocila kdaj bo. Ocitno so tudi oni cepljeni proti hitrosti. Edino z Bigbangom imam dobre izkusnje. Pa iz Amazona.de sem dobil v 5 dneh.
SPENSTAR--builder

shadeX ::

Tisto naročilo so zagotovo dali naprej, problem je v pošti.

Klemzz ::

Zadnji mesec imajo dostavne sluzbe prevec robe za dostavt. Sorodnik dela na Pošti in sem ga spraševal za mojo pošilko iz Nemčije. Tracking še vedno pravi, da je na carini kar je čudno, paket imam pa doma že tedn dni.

Mato989 ::

Master_Yoda je izjavil:

Mariborsko prevzemno mesto so prestavili se dalje ven iz mesta, zdaj bo tam pri Harvey Normanu. Verjetno me vec ne vidijo, razen ce bo kaj res ugodnega, ker placevati 1 eur za osebni prevzem, pa za kolesariti dalje ven iz mesta v tisto norisnico polek leclerca, bauhausa, merkurja itd. nimam neke motivacije.


Dejansko je to ena redkih dobrih potez... ker tam kjer je bil Mimovrste prej v MBju, je bolano smešno... tu je vsaj prostor.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-žiga- ::

-žiga- je izjavil:

Jaz imam pa zadnje čase kar dobre izkušnje z dobavnimi roki.


Vzamem nazaj :)

opeter ::

opeter je izjavil:

No, jaz sem zdaj dobil sporočilo, da jutri dostavlja DPD. Bomo videli ...


Še vedno nič ... niti se ne premakne.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
««
60 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751008 (17205) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349080 (29902) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169829 (154659) zoot

Več podobnih tem