» »

Mimovrste

Mimovrste

««
58 / 89
»»

Horas ::

OK.d je izjavil:

In folk se bo spet razburjal nad čakanjem, ker kao ni bil nikoli seznanjem da so MV postale poden.


zakaj poden? podn ste vi razvajenčki ko morte dobit zizo v usta še predn pimislite na to.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Dag ::

Zna biti, da so bottleneck dostavne službe. Sam vedno prevzemam na prevzemnem mestu, ker mi je to bolj pri roki kot pošta in še ni bilo nekih dolgih zamud. Največ dan, dva, pa še to bolj izjema kot pravilo.

Idealno bi sicer bilo, če bi na prevzemnih mestih uvedli paketomate, da bi zmanjšali gužvo (sploh zdaj v času covida).

David1994 ::

David1994 je izjavil:

Že od jutra imam status, da je pošiljka pripravljena za prevzem dostavne službe (Pošta Slovenije), datum dostave pa naj bi bil danes. Zdaj samo čakam, da prileti mail, da se res srčno opravičujejo, da jim spet ni uspelo odposlati. :(

Naročeno pa 12 dni nazaj, izdelki pa vsi na zalogi pri dobavitelju (pralni in sušilni stroj od Boscha pa nekaj dodatkov za ta dva, sklepam da je vse isti uvoznik).

Včeraj sem potem ob 19:30 dobil mail, da je bila pošiljka odpremljena. Nato pa ob 22. uri dobim še en mail, v katerem se opravičujejo, da niso uspeli pravočasno odpremiti pošiljke. :|
Danes zjutraj ob 8. uri pa je priletel še SMS, da niso uspeli odpremiti.

Ampak so mi pa zaželeli lepe dni, tako da je zdaj vse v redu.

avtek ::

Tudi jaz, v petek okoli 14ih prejel SMS, da je odpremljeno, nato ob 21ih da niso uspeli.

Kako lahko sploh pošljejo, da je odpremljeno?

Butalci. Zadnji nakup.

Buggy ::

Kako storniras narocilo, ki se ni bilo odpremljeno in poslano na moj naslov?

Hvala!

darkolord ::

Kontaktiraš Mimovrste

tikitoki ::

Meni že dneve pošiljajo sporočilo, da niso uspeli opremiti izdelka. Mi je žal, da sem plačal s kartico.

49106 ::

avtek je izjavil:

Tudi jaz, v petek okoli 14ih prejel SMS, da je odpremljeno, nato ob 21ih da niso uspeli.

Kako lahko sploh pošljejo, da je odpremljeno?

Butalci. Zadnji nakup.


Say whaaaat? Pic or it didnn't happen :D (ne, saj ni treba)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Buggy ::

darkolord je izjavil:

Kontaktiraš Mimovrste


sem in ti avtomat poslje link na SMS in povezavo, ki je kar nekako skrita:

https://www.mimovrste.com/kontakt

..pod Moji nakupi imas potem opcijo Preklic narocila.

Artikel sem ze placal. Ce se ne zelim naknadno ukvarjat z vracilom je to ustrezna pot, da dobim denar nazaj in ne dobropisa?
tnx

showsover ::

Ja, men se zdi, da je preklic v redu (in denar vsekakor vrnejo) dokler je možnost preklica pri naročilu. Lahko pa tudi vrneš v enem mesecu brez obrazložitve, menda (še nismo imeli priložnosti). Za vsak slučaj jim piši ali pokliči.

avtek ::

49106 je izjavil:

avtek je izjavil:

Tudi jaz, v petek okoli 14ih prejel SMS, da je odpremljeno, nato ob 21ih da niso uspeli.

Kako lahko sploh pošljejo, da je odpremljeno?

Butalci. Zadnji nakup.


Say whaaaat? Pic or it didnn't happen :D (ne, saj ni treba)


Haha :D
Ah, škoda besed o njih res. Sej se bodo počasi morda "streznili", ko bodo zgubljali eno pa po eno stranko. :D

showsover ::

Jah, zdaj so nekako izredne razmere in v Sloveniji je ocitno podhranjenost s kakovostnimi spletnimi trgovinami.
Mimovrste je sicer (upraviceno ali ne) zelo mocan lokalen brand.

David1994 ::

tikitoki je izjavil:

Mi je žal, da sem plačal s kartico.

Enako. Že pol meseca jih kreditiram.;(

AmokRun ::

Tole MV sranje je postalo slabše od DZS kataloga izpred 30 let, ko smo naročali preko dopisnic.

V ponedeljek 19.10. sem naročil izdelek (Na zalogi v skladišču - predvidena odprema: danes). Šele v petek zvečer sem dobil obvsetilo, da je bilo naročilo odpremljeno. Izdelka seveda še nisem dobil. Tudi na Pošti pod število pošiljke ni ničesar.
Izdelek ima na MV še danes isti status: Na zalogi v skladišču - predvidena odprema: danes

Sigurno moj zadnji nakup na MV.

vres.ales ::

Za večino produktov se mi zdi, da so še samo posredniki

boro10 ::

V zadnjih dveh tednih sem dvakrat plačal s kreditno kartico in obakrat zahteval vračilo, ki sem ga normalno prejel v dveh dneh.
Na koncu kupil pri Big bang
Pozdrav

bedarija ::

Buggy je izjavil:


..pod Moji nakupi imas potem opcijo Preklic narocila.


ta jajc ne dela. sem enkrat že tako prekliceval pa so naročilo čez nekaj dni vseeno odposlali. ta obrazec ni avtomatizziran temveč vsakega zgleda ročno pregledajo, tako da je čisto vseeno a tu klikneš al pa njih direktno kličeš.

Buggy ::

Ja cist mozno. Sem pa vseeno to vceraj naredil in dobil po cca uri ze email od podporastrankam@mimovrste.si z besedilom:

Spoštovani,

S tem elektronskim sporočilom potrjujemo, da je bilo vaše naročilo preklicano.

Želimo vam prijeten dan.

Prijazen pozdrav,

Klicni center @ mimovrste=)

Ko pogledam pod naročili za to stevilko je zraven status "Preklicano".

Bom pa kot kaze danes koncno dobil tisti prvi paket s prejsnjega tedna od Poste Slovenija. Imam obcutek, da je v tem primeru za zamudo kriva ravno dostavna sluzba.

David1994 ::

Po šestnajstih dnevih sem končno dočakal pošiljko. :))
Naslednjič bom raje plačal 10% več in dal komu drugemu služit.

showsover ::

Ja, če se mudi, je druga pesem.

avtek ::

Če se mudi, greš fizično v trgovino (če je na zalogi).
Če pa napišejo, da so odposlali pa pričakuješ drug dan, zvečer pa ti napišejo da niso odposlali, je pa druga pesem.

showsover ::

Meni je sicer vseeno, navadno nismo pod izrazitim časovnim pritiskom...
Večina (ne)nujnih stvari pa imamo že doma dovolj.
Se sploh ne spomnim se težav, niti med prejšnjim lockdownom.
Ampak ymmv.

David1994 ::

Lahko grem fizično v trgovino, pa se bom še vedno moral zanašat na dostavo, ker pralnega stroja ali sušilca ne bom uspel spravit v avto. Če bi imel doma kombi, bi bila druga pesem.

oemdzi ::

Jaz ne bom lagal, da pri njih več ničesar ne kupim, ker seveda bom. Ampak občutno manj in to le v primerih, ko bodo daleč najugodnejši oz. ko mi bo vseeno, če čakam na naročeno. Ta šlamparija s čakanjem ni ravno nova, niti ne začasna.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

makucv ::

Tudi informacijskega sistema nimajo prav urejenega:
15.10. naročilo - roba na zalogi
19.10. obvestilo - robe ni, ne vemo kdaj bo
20.10. preklic naročila - preko linka iz obvestila o naročilu
20.10. obvestilo vaše naročilo je pripravljeno na prevzem
23.10. obvestilo vaše naročilo je pripravljeno na prevzem
27.10. naročilo je preklicano

Horas ::

oh kaki bogeci ste vsi skupaj.

jaz sem v sredo naročil na enaa.com par izdelkov ker so imeli skupno ceno ceneje od MV za 11eur. in še danes čakam na odpremo :D a jokam kaj? :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

Tilen88 ::

Bogi bodo hmal na mimovrste k zmer manj folka kupuje pri njih :)

Horas ::

jaz še zmeraj kupujem na MV, sem pred 2 tednoma opravil nakup pri njih, otkrat pa so imeli na enaa en izdelek več ki ga na mv niso imeli in ceneje je bilo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

Ales ::

Bravo zate! No, ko boš na Mimovrste zaprl vrata, še ugasni luč za sabo. :))

bedarija ::

nabijajte kar čte, večino izdelkov ima mimovrste ceneje od ostalih, pa na srečo ničesar ne rabim čez noč tako da pač počakam par dni za dostavo, ker kot so že drugi napisali, če nekaj nujno rabiš greš fizično sam v štacuno.

kar se pa tiče točnost enaa dostave, pa res še ni nikoli zamujala, ampak kle je pa catch 22:
1.1. - naročilo na mimovrste in enaa
enaa javi da bo dostava 10.1.
mimovrste javi da bo dostava 3.1.
mimovrste zjebe dostavo in pride šele 8.1.
enaa dostavi točno 10.1.

torej kaj ti je boljš?! mimovrste res obljublja super roke ki jih zamuja, ampak enaa že iz štarta rukne rok ki je fejst daljši

Han ::

Jaz sem nazadnje rajši naročil pri ideo.si, kjer je bil artikel cenejši, dostava pa v obljubljenih 2-3 dneh. Dolga vrsta je že v štartu imela dostavo naslednji teden...

šernk ::

jst mam že 2 dni, paket pripravljen za predajo prevozniku...paket bom očitno dobil ravno ko ga bom odrabil...drugič amazon.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

Sc0ut ::

Narocil in takoj zjutraj placal v sredo. Paket dobil vceraj, v torek. Pa te postnine po dobaviteljih so tudi cuzanje. Kot kupec sem narocil na mimovrste in ne pri treh dobaviteljih.

Cas posiljanja pa kot tanzanija... Drugic se jim poskusim izognit.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

IL_DIAVOLO ::

Ojej, mimovrste umira. Dan za dnem opazajo da izgubijo kaksno stranko. Se dobro, da jih dobijo zraven cca 100 :))

Tilen88 ::

Ales je izjavil:

Bravo zate! No, ko boš na Mimovrste zaprl vrata, še ugasni luč za sabo. :))


Hahaha dobra ! :D

Horas ::

Tilen88 je izjavil:

Ales je izjavil:

Bravo zate! No, ko boš na Mimovrste zaprl vrata, še ugasni luč za sabo. :))


Hahaha dobra ! :D


za vaju dva je dobra kr sta še v oš.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

Phantomeye ::

Buggy je izjavil:

@destroyer2k : nic ni bilo tudi danes. pricakujem tretji email v stilu "Vaše naročilo bo odpremljeno/pripravljeno za prevzem predvidoma jutri. Za zamudo se iskreno opravičujemo. "

@Ales: ma stornirat ne morem, ni opcije, pa tudi nocem. Samo mal za malo se mi zdi ker sem se nategnil sam sebe. Drugac pa bo ta velikost cisto ok...sem imel prevelke ucke v startu :))

@gtfo: VIP je zgolj to da imas zastojn postnino, pa menda neke daljse roke za vracila, samo tega se nisem koristil.



Brez skrbi, jaz sem danes dobil že drugi e-mail, da jim ni uspel.

Sem pa vmes naročil nekaj na osebni prevzem - pa sem dobil BP naslednji dan! (štos je imam VIP, pa vedno dam na osebni prevzem, ker se mi ne da čakat ekstra dan za 5 min vožnje z avtom - samo tokrat nisem, heh).

Aja, pa pred prevzemnimi centri je vrsta - in ne, ne smeš mimo vrste - ker te grdo gledajo.

Pač realno mi gre na živce to vsakodnevno sporočanje - javite, ko bo oddano.

Zgodovina sprememb…

teich92 ::

Imajo nek čuden sistem.
Ob 00.12. prileti sporočilo, da niso uspeli odpremit, ob 4.12 pa sporočilo, da so odpremili. Na mimovste še vedno piše, da čaka za prevzem s strani prevoznika, na dpd pa, da so podatki o naročilu bili sporočeni podjetju DPD.
Torej je moj paket že peti dan še vedno pri njih v skladišču, čeprav je na zalogi?

avtek ::

Malo počakaj saj bo. Do drugega tedna novembra bo prišlo :D

teich92 ::

Če bom le imela srečo, bo še letos :|:))
Prvič in zadnjič kupujem pri njih.

Buggy ::


Brez skrbi, jaz sem danes dobil že drugi e-mail, da jim ni uspel.


No jaz sem potem po sestih (6) dneh le dobil paket. Sej ni neke drame, vendar ce je napisano na zalogi v BTC (ne dobavitelju) potem bi clovek pricakoval da bo to v roku dveh dneh pri tebi, tako kot pisejo. To je bil eden od razlogov, da sem se za ta artikel tudi odlocil.
Pa ok, ker je slo za TV, kjer je transport malce tezji se razumem.
Se pa sedaj dogaja isto z jebeno SD kartico (tudi na zalogi v BTC) ki jo cakam ze 5 dni...tokrat ne dostavlja Posta Slovenije ampak DPD.
Sklepam lahko ali je manjek kadra pri odpremi ali pa so dostavne sluzbe obremenjene.
Ce sem pa prav opazil so sedaj zgleda temu ustrezno prilagodili datume dostave, ker je zdaj za isti artikel predviden datum dostave daljsi kot je bil.
Zdej imam v kosarici se zimske gume in vidim, da je predvidena dostava 2-3.11 in placilo 4e ceprav sem VIP clan? Predvidevam ker gre za partnersko prodajo in dostavo - Bartog. Hmm...torej pri partnerski prodaji si izklucen iz njihovega servisa posiljanja, potem verjetno tudi potencialnega vracila ne urejas z MV ampak z Bartogom?

Phantomeye ::

Buggy je izjavil:


Brez skrbi, jaz sem danes dobil že drugi e-mail, da jim ni uspel.


No jaz sem potem po sestih (6) dneh le dobil paket. Sej ni neke drame, vendar ce je napisano na zalogi v BTC (ne dobavitelju) potem bi clovek pricakoval da bo to v roku dveh dneh pri tebi, tako kot pisejo. To je bil eden od razlogov, da sem se za ta artikel tudi odlocil.
Pa ok, ker je slo za TV, kjer je transport malce tezji se razumem.
Se pa sedaj dogaja isto z jebeno SD kartico (tudi na zalogi v BTC) ki jo cakam ze 5 dni...tokrat ne dostavlja Posta Slovenije ampak DPD.
Sklepam lahko ali je manjek kadra pri odpremi ali pa so dostavne sluzbe obremenjene.
Ce sem pa prav opazil so sedaj zgleda temu ustrezno prilagodili datume dostave, ker je zdaj za isti artikel predviden datum dostave daljsi kot je bil.
Zdej imam v kosarici se zimske gume in vidim, da je predvidena dostava 2-3.11 in placilo 4e ceprav sem VIP clan? Predvidevam ker gre za partnersko prodajo in dostavo - Bartog. Hmm...torej pri partnerski prodaji si izklucen iz njihovega servisa posiljanja, potem verjetno tudi potencialnega vracila ne urejas z MV ampak z Bartogom?



Evo 20 min nazaj dobim sms, da niso uspel zrihtat, 3 minute pasneje pa da so predali DPD-ju. Ampak še zdaj ne vem ali to pomeni, da dobim danes ali jutr, haha..

bedarija ::

ne zanašaj se na sms-e mimovrste, temveč na sms-e dostavljalcev, vedno boš 1 dan prej opozorjen

showsover ::

Ja, samo to je nenavadno, ker se ne zdi neka huda tehnična reč.
Mogoče je vmes napaka, da je operater izbral napačno stanje.
Če pa gre za sw bug, pa morajo pač asap popraviti :)

Phantomeye ::

showsover je izjavil:

Ja, samo to je nenavadno, ker se ne zdi neka huda tehnična reč.
Mogoče je vmes napaka, da je operater izbral napačno stanje.
Če pa gre za sw bug, pa morajo pač asap popraviti :)


Evo, sem dopoldne dobil sms, da so predali DPD-ju. In menda dobim jutri, menda. Petek je bil še zadnji čas, ker sem si naročil miš za nov PC, ki pa tudi pride jutri - upam!.

Xserces ::

Je mogoče še kšn dubu mail za potek VIP? 10. septembra sem ratal VIP in danes sem dobil mail da mi je poteku. :)) Sej ne da se sekiram samo zanima me ker piše da velja 1 leto oziroma ce sm ratal vip letos bo veljal do konca 2021. če se ne motim?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Neophytez ::

Xserces je izjavil:

Je mogoče še kšn dubu mail za potek VIP? 10. septembra sem ratal VIP in danes sem dobil mail da mi je poteku. :)) Sej ne da se sekiram samo zanima me ker piše da velja 1 leto oziroma ce sm ratal vip letos bo veljal do konca 2021. če se ne motim?

Tudi jz sm dons dobil mail. Na strani piše: Za napredovanje v VIP klub potrebujete še 6 naročil v vrednosti nad 50 € ali vsaj en nakup nad -102,24 € do 31.12.2020.
Verjetno gre za napako v sistemu :D

__Devil__ ::

Zdravo,

Tudi jaz sem dobil pred 4 urami mail, da mi poteče VIP, sem jim pisal mail kako je s tem in ali ne velja to 1 leto od časa, ko postaneš VIP? Namreč VIP član sem postal dober mesec nazaj, zdaj pa že konec? Pa še niti enega naročila nisem oddal pa se je že izteklo. V računu na mimovrste mi piše, da morem zakupit še za 4x 50€ ali 1x 145€. Bom videl kaj mi odgovorijo. Lahko, da spet višajo znesek, ko postaneš član, lahko, da je spet kak bug.

Hvala, da ste sporočili, me veseli, da nisem edini. Sporočite prosim, če popravijo oz. bo vam spet delovalo normalno. :D

OmegaBlue ::

Enako tukaj. Očitno je potrebno kupit še za -800e :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mlinar ::

Enako pri meni, tole so mi pa odgovorili:

Hvala za tvoje sporočilo. Gre za bug, ki ga že odpravljamo kakor hitro bo le možno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mlinar ()
««
58 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751007 (17204) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349079 (29901) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169827 (154657) zoot

Več podobnih tem