» »

Mimovrste

Mimovrste

««
31 / 90
»»

pitar ::

Pust ga, vidiš da je spran, po njegovo bi morala Špar pa Merkator zapret vse fizične trgovine ker ponujajo spletni nakup.
Če vas toliko motijo Mimovrste, zakaj tam naročate?

tikitoki ::

Ce kdo pozna osebo, ki je dizajnirala mimovrste, mu lahko sporoci, da zgrozena stranka pravi, da je to delo debila!

Infusion ::

Mislim da so Mimovrste že dolgo let nazaj neki čehi kupili in ma še ena spletna trgovina v njihovi lasti čisto isti dizajn.

gustek_si ::

Češki dizajn torej? Se mi je zdelo. Logistične težave pa odpravijo kar stranke, ki se vozijo v skladišča prevzemat robo, čeprav je dostava nad 39EUR zastonj.

Zgodovina sprememb…

Infusion ::

Dzhimen ::

But wait! There's more!

https://www.mall.hr/

:))

Dzhimen ::

gustek_si je izjavil:

Logistične težave pa odpravijo kar stranke, ki se vozijo v skladišča prevzemat robo, čeprav je dostava nad 39EUR zastonj.


Osebni prevzem ni rešitev za njihove logistične težave. Oni majo očitno problem z dobavitelji ter s svojo slabo organizacijo skladišč. Pomeni da imajo težavo artikle dobit, naročilo pravilno sprocesirat in vse izdelke iz naročila zbrat na kup. Do tu je problem. Ker ko so enkrat izdelki pripravljeni za odpremo, je zadeva rešena. Ali jih predajo dostavni službi in jih dobiš naslednji dan ali pa jih osebno prevzameš še isti dan. Osebni prevzem bo naredil kvečjemu 1 dan razlike, problem pa je tistih 14 dni prej, ki se naročilo "pripravlja za odpremo".

Imam eno naročilo dveh izdelkov odprto že 15 dni, pa je plačano vnaprej in naveden osebni prevzem. :))

D3m ::

Ups. ;) Jim bom dobavil, ko bo pot do Črnuč.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomy5 ::

Dzhimen je izjavil:

But wait! There's more!

https://www.mall.hr/

:))


Dobro jutro!
Super da vsaj eno slovensko podjetje prodaja in dobavlja na Hrvaško, ne pa kot Merkator in večina ostalih ravno v drugi smeri.

bajsibajsi ::

Dzhimen je izjavil:

But wait! There's more!

https://www.mall.hr/

:))


Ja, tudi prijavni podatki so enaki kot na Mimovrste.

darkolord ::

tomy5 je izjavil:

Dzhimen je izjavil:

But wait! There's more!

https://www.mall.hr/

:))


Dobro jutro!
Super da vsaj eno slovensko podjetje prodaja in dobavlja na Hrvaško, ne pa kot Merkator in večina ostalih ravno v drugi smeri.
Mall.hr ni od mimovrste. Lastnik obeh je isti.

Steinkauz ::

Če se zdej pizdiš na njihovo stranjo bi mogu vidt kak je blo, ko so jo ven dal.
Take polomije jst še nism vidu. Pol so po parih mescih mel končno neki kolkertolk.
Po 2eh letih je še vedno precej češko (pun intended) vse skupi.

Prejšna stran (od slo lastnikov) je bla v vseh pogledih bolš :)

Ampak kot trgovina so mi pa ok. Velikokrat imajo zelo konkurentne cene, pe še blizu imam njihovo centralno skladišče.
Cene so rezultat tega, da je češki lastnik precej velik, saj ima po precej državah trgovine.

Ganon ::

Deseti dan od naročila izdelka na zalogi. Ni še na poti. :))

Machete ::

Kaj to?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

letmein ::

Jaz tudi še nisem dobil, so pa menda dobili v centralno skladišče, ampak gospa po telefonu ne ve kdaj bo odposlano, ker ona ne dela v skladišču. Kako so lahko odgovori po branžah različni hah..

Tr0n ::

Jaz ze tudi 10 dni cakam, da sploh oddajo nabavni sluzbi. Se sreca, da se mi ne mudi. :|

gustek_si ::

Ganon je izjavil:

Deseti dan od naročila izdelka na zalogi. Ni še na poti. :))

Štima, jaz sem čakal skoraj 2 tedna na izdelek iz zaloge. Zgleda da imajo težave. :))

bajsibajsi ::

Sam se bom v prihodnje za online nakupe bistveno lazje odlocil in izbral druge, mogoce meni se neznane, ponudnike. Do sedaj je bilo pogosto tako, da sem raje kupil nekaj na Mimovrste, pa cetudi je bilo nekaj evrov drazje. Pa naceloma ne bi bilo nic tako zelo narobe, ce se ob velikih akcijah/praznikih/dogodkih, dobava podaljsa od obicajne, ampak, da pa nimajo razvidnih obvestil in da stranke, ki se ravno zaradi "Na zalogi" odlocijo za njih, je pa slaba praksa in jih bo, ali pa jih nemara ze sedaj, zagotovo stala vsaj nekaj potencialnega dobicka v prihodnosti.

Minili so casi, ko je bil kupec primoran biti lokalno vezan na doloceno trgovino. Sploh s prihajajoco uredbo EU direktive za prenehanje preprecevanja meddrzavnega trgovanja.

fokz8 ::

V času od 5.11 - 14.11, kjer naj bi bila "gužva" imam 5 različnih naročil. Za 1 naročilo sem čakal 3 dni, za dva 2 dni, in 2 sem dobil naslednji dan.

Kako vi čakate 2 tedna, mi ni jasno :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

kingsix ::

Te black friday cene na mimovrste so pa čisti larifari. Vsak artikel še dobim kje vseeno ceneje in to po redni ceni. Pa taki popusti, haha.

fokz8 ::

@kingsix

saj to je vedno larifari. marketinška poteza. cene dvignejo, pol pa dajo "popust", da ti misliš, da je izdelek dejansko cenej. to je taktika vseh podjetij...
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

kingsix ::

Ma saj se najde kaj ki je res v akciji..npr enaa sem našel..tam 60€, najceneje v EU pa 95€.

drzni86 ::

Tudi sam že kar 1 teden čakam, da odpošljejo dve stvari, dodatno sem naročil še en monitor in tudi že čakam tri dni... Očitno bodo to moja zadnja naročila na Mimovrste, ker sem jih pri njih naročil zaradi tega, ker so jih imeli na zalogi in sem pričakoval hitro dostavo.

Za monitor sem še dodatno doplačal za "izbrani dan dostave" - 14.11.2018 in me prav zanima ali mi jih bodo sedaj tudi zakasirali pri odkupnini... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drzni86 ()

gustek_si ::

drzni86 je izjavil:

Tudi sam že kar 1 teden čakam, da odpošljejo dve stvari, dodatno sem naročil še en monitor in tudi že čakam tri dni... Očitno bodo to moja zadnja naročila na Mimovrste, ker sem jih pri njih naročil zaradi tega, ker so jih imeli na zalogi in sem pričakoval hitro dostavo.

Za monitor sem še dodatno doplačal za "izbrani dan dostave" - 14.11.2018 in me prav zanima ali mi jih bodo sedaj tudi zakasirali pri odkupnini... :)

Včeraj ti bodo dostavili paket. :))

APPluk ::

drzni86 je izjavil:

Tudi sam že kar 1 teden čakam, da odpošljejo dve stvari, dodatno sem naročil še en monitor in tudi že čakam tri dni... Očitno bodo to moja zadnja naročila na Mimovrste, ker sem jih pri njih naročil zaradi tega, ker so jih imeli na zalogi in sem pričakoval hitro dostavo.

Za monitor sem še dodatno doplačal za "izbrani dan dostave" - 14.11.2018 in me prav zanima ali mi jih bodo sedaj tudi zakasirali pri odkupnini... :)


Kako si zrihtal?

gustek_si ::

Jaz sem zrihtal tako da sem na Big Bangu pritisnil "Izenači ceno" in mi je dalo ceno od mimovrste. Potem sem dobil naslednji dan paket na dom.

APPluk ::

gustek_si ::

Mimovrste pač. Zakaj ni Amazon objavil da si naj vsak sam pride iskat v skladišče robo?

fokz8 ::

men je sam zanimivo to, da se vsi ful pritožujete, še vedno pa tukaj naročujete?
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

shadeX ::

gustek_si je izjavil:

Mimovrste pač. Zakaj ni Amazon objavil da si naj vsak sam pride iskat v skladišče robo?


Ker noben ne gleda rad sužnjev.

RegulusDraco ::

APPluk je izjavil:

Enak izgovor kot lani;(


Kako pa bi ti zadovoljil 1 dnevno dostavo, če ti naroči na desettisoče ljudi neko neumnost v zelo kratkem času?

gustek_si je izjavil:

Mimovrste pač. Zakaj ni Amazon objavil da si naj vsak sam pride iskat v skladišče robo?


Ker si amazon lahko privošči imeti zaposlenih toliko ljudi, da lahko pohendlajo takšne reči, skladišča pa so tudi robotizirana.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

gustek_si ::

RegulusDraco je izjavil:


Ker si amazon lahko privošči imeti zaposlenih toliko ljudi, da lahko pohendlajo takšne reči, skladišča pa so tudi robotizirana.


No, vsaj nekomu je jasno kako Amazon to rešuje.

abyssus ::

Naročil v ponedeljek popoldan, včeraj prevzel v Mariboru. All good :)

predi ::

En teden traja, da posodobijo VIP status.

Master_Yoda ::

Jaz sem narocil nekaj kar je bilo na zalogi 8.11, dostavili pa so mi vceraj 20.11. Zelo hitri heh.

drzni86 ::

APPluk je izjavil:

drzni86 je izjavil:

Tudi sam že kar 1 teden čakam, da odpošljejo dve stvari, dodatno sem naročil še en monitor in tudi že čakam tri dni... Očitno bodo to moja zadnja naročila na Mimovrste, ker sem jih pri njih naročil zaradi tega, ker so jih imeli na zalogi in sem pričakoval hitro dostavo.

Za monitor sem še dodatno doplačal za "izbrani dan dostave" - 14.11.2018 in me prav zanima ali mi jih bodo sedaj tudi zakasirali pri odkupnini... :)


Kako si zrihtal?


Še nisem, ker se razmišljam, ali se mi da za ta 2€ pregovarjati z njimi. Paket sem drugače prejel 20.11.2018. :)

predi ::

Prek mobilnega telefona (Chrome) nisem mogel plačat z Mastercardom. Konstantno meče ven errorje. Na PC-ju je šlo takoj. Krneki.

bauci ::

Jaz jih moram pa pohvaliti. Naročil včeraj ob 20.09 in danes ob 06.28 prejel obvestilo, da me zadeva (Netatmo termostat) čaka na prevzem.

mulc007 ::

Na 5 stvari ki jih kupiš dobiš vsaj 2 pri katerih po embalaži vidiš da so bile že odprte. Folk res tolk vrača izdelke?

_Hammer_ ::

Pri meni so rabili 17 dni za dostavo izdelkov, ki so bili vsi navedeni kot na zalogi pri njih.
Pri drugem naročilu enako vse na zalogi in je trajalo en teden. Kljub plačilu 2 eur za dostavo naslednji dan.
Podobno še pri ostalih naročilih, skratka kdor želi v teh dnevih dobiti kaj čim prej, se naj izogiba nakupu na Mimovrste.

okidoki ::

POZOR - moje izkušnje! Če plačaš takoj - si vzamejo čas za dostavo! Za lasten dvig ali plačilo ob prevzemu - dobiš veliko hitreje!!! Pa preverite sami ... :)

fokz8 ::

@mulc007

ne smejo ti prodat že odprtega izdelka. te vrnjene izdelke dajo vedno v posebej kategorijo in jih prodajajo po znižani ceni.

če imaš občutek, da je zadeva res bila odprta...jih pokliči in zahtevaj nov izdelek.
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

i33a ::

Sam si ogledujem telefon znamke Shaomi na mimovrste.com in na mishop.si.
Na slednji je izdelek bistveno cenejši. Imam, kot kupec pri mimovrste kakšne prednosti pri garanciji itd.. saj le to baje ponujajo oboji.

Lep dan še naprej

darkolord ::

okidoki je izjavil:

POZOR - moje izkušnje! Če plačaš takoj - si vzamejo čas za dostavo! Za lasten dvig ali plačilo ob prevzemu - dobiš veliko hitreje!!! Pa preverite sami ... :)
Zanimiva/čudna teorija, ampak ko malo pomislim, se to ujema z zadnjimi nekaj naročili.

bzp ::

Pri meni se ne ujema - je čista loterija. Včasih dobim v enem dnevu, drugič pa izdelek ki je na zalogi čakaš en teden. Ali pa "na zalogi pri dobavitelju" čakaš 3 tedne in potem prekličeš naročilo in kupiš drugje.

Glede odprtih izdelkov so pa nateguni. Sem jih že precej dobil (nikoli noben označen z odprto embalažo, večinoma dražje stvari), in težil, pa je vedno odgovor samo "izdelek lahko vrnete", nobenega opravičila (kar bi bil pričakovan minimum). Enkrat so mi prodajali buče da so fotoaparat odprli zato da so priložili slovenska navodila. V fotoaparatu pa vstavljena kartica od prejšnjega uporabnika, strgane vrečke od kablov, prstni odtisi po ekranu ... Ampak kaj ko sem fotoaparat rabil za na dopust.

zmaugy ::

Sam naročam vsepovsod drugje, razen na mimovrste. Tam samo če drugje ni ali pa je skupaj z dostavo (na primer Amazon) veliko dražje.
Pa sem imel nekaj let VIP status, ampak so se mi ene parkrat zamerili in so šli na mojo črno listo.
Nazadnje sem naročil nek ipad ovitek (z ekstra durable look-om) cena okrog 30 EUR (če se prav spomnim), zadeva je šla u k. v nekaj tednih, nisem sploh izgubljal časa z reklamiranjem. Trenutnega sem kupil v Big Bangu (brick&mortar) in funkcionira že nekaj mesecev.
Škoda časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

fokz8 ::

zmaugy je izjavil:

Sam naročam vsepovsod drugje, razen na mimovrste. Tam samo če drugje ni ali pa je skupaj z dostavo (na primer Amazon) veliko dražje.
Pa sem imel nekaj let VIP status, ampak so se mi ene parkrat zamerili in so šli na mojo črno listo.
Nazadnje sem naročil nek ipad ovitek (z ekstra durable look-om) cena okrog 30 EUR (če se prav spomnim), zadeva je šla u k. v nekaj tednih, nisem sploh izgubljal časa z reklamiranjem. Trenutnega sem kupil v Big Bangu (brick&mortar) in funkcionira že nekaj mesecev.
Škoda časa.


imam take izkušnje z Big Bangom. Naročil XBOX in ga tudi plačal direktno tam. Mi rečejo, da prispe v petek. Pride petek, jih kličem, in rečejo, da me že čaka. Se peljem, cca 20min vožnje. Pridem v trgovino...guess what? ni ga bilo...v teh 20min so ga prodali nekomu drugemu, kljub temu, da sem ga js že plačal in imel rezerviranega.

od takrat naprej sem tam zapravil 0EUR.
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fokz8 ()

s1m0n ::

A imajo takšno "gužvo" pri mimovrste?
Da jih ni možno dobit na telefon prav tako ne odgovora na mail.
Čakam že 1 teden na robo pa nič od nič še vedno čaka na dostavo...

tomy5 ::

Ja gužva je, folk naroča na veliko, so pa edini ki še kaj dajo v marketing in edini ki so vidni širšemu krogu ljudi v Slo

darkolord ::

zmaugy je izjavil:

Nazadnje sem naročil nek ipad ovitek (z ekstra durable look-om) cena okrog 30 EUR (če se prav spomnim), zadeva je šla u k. v nekaj tednih, nisem sploh izgubljal časa z reklamiranjem. [...]
Škoda časa.
Sej ne proizvajajo robe, ampak jo samo prodajajo. Tudi v bigbangu lahko kupiš crap.
««
31 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751619 (17816) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349515 (30337) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029378 (20704) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170545 (155375) zoot

Več podobnih tem