» »

Mimovrste

Mimovrste

««
30 / 90
»»

D3m ::

Dihajo na škrge. Malo strpnosti. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

gustek_si ::

Evo da še jaz malo pojamram. 5 dni čakam zadevo, ki je na zalogi. Bolj se splača amazon.de ali amazon.co.uk - hitrejša dostava in cenejša roba. Poštnino so tudi že nekoliko znižali. Amazon se vsako leto bolj avtomatizira in robotizira, mimovrste pa vsako leto hujše in še začelo se ni. Okoli črnega petka sploh ne bom upal naročit pri mimovrste, ker bo verjetno trajalo dlje kot pri kitajcih.

bajsibajsi ::

Se strinjam. Narocim artikle, ki so na zalogi; torej v centralnem skladiscu. Namenoma izberem osebni prevzem v centralnem skladiscu, kar je hitreje kot dostava ali prevzem v npr. BTC-ju in cakam... 2x klicem, imajo guzvo bla bla... Vsako leto enako, da pa bi, pri dobicku, ki ga imajo, zaposlili zadostno stevilo ljudi pa ne. Ce do jutri tekom dneva ne bo, tudi prevzeti ne bom sel in bom kupil drugje. Cenovno bi drugje dobil se cca. 10 evrov nizje, ampak sem raje na Mimovrste. V prihodnje bom (najverjetneje) kupoval drugje.

gustek_si ::

Treba pač kupovati pri Amazonu, ker so se boljše pripravili na naval. Sčasoma bo tudi poštnina free ali zanemarljivi strošek, tako da lahko naši šalabajzerji zapirajo.

tomy5 ::

Amazon je pocen, ampak pri poštnini se plača tolko več da se ne splača, sploh ker so manjši spletarji dost cenejši kt amazon

scipascapa ::

spet delati primerjavo med nekaj 100 mio trgom in 2 mio trgom.

gustek_si ::

To je vse enotni digitalni trg. 2mio trg je samo v fizičnih trgovinah, ko pa si na internetu, je zadeva takoj globalna.

DINAMIK ::

gustek_si je izjavil:

Evo da še jaz malo pojamram. 5 dni čakam zadevo, ki je na zalogi. Bolj se splača amazon.de ali amazon.co.uk - hitrejša dostava in cenejša roba. Poštnino so tudi že nekoliko znižali. Amazon se vsako leto bolj avtomatizira in robotizira, mimovrste pa vsako leto hujše in še začelo se ni. Okoli črnega petka sploh ne bom upal naročit pri mimovrste, ker bo verjetno trajalo dlje kot pri kitajcih.

Odvisno za kakšen artikel se gre...,za nekatere artikle so na Mimovrste kar konkurenčni...,pa še dostava je gratis,če si VIP kupec ;)

Seba22 ::

Ja sem danes zjutraj ob 8.30 naročil dva različna artikla ki jih imajo na zalogi.Pa sem prejle glihkar dobil email da lahko prevzamem paket.Izbral sem pa osebni prevzem MB.Tako da nimam pripomb,vsaj iz moje strani ne.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

kokpa ::

Sam tudi zopet razocaran nad njim. Izdelki vsi kao na zalogi, izbral posto slovenije, placal preko kartice, potem pa pride mail, da dostava bo preko Dpd in rok dobave 6dni...pred leti pa vse narocal pri njih sedaj pa že dve leti premisljujem kaj in kdaj bom narocil da vem da bo prislo pravi cas.

GRT ::

Samo zanimivo. Probleme imajo vedno eni in isti. Eni pa nimamo nobenih problemov in dobimo točno takrat ali še prej kot je objavljeno.

PunkDude ::

Na zalogi. Po treh dneh še vedno ni odpremljeno.

bajsibajsi ::

PunkDude je izjavil:

Na zalogi. Po treh dneh še vedno ni odpremljeno.


Enako. S tem da sem izbral osebni prevzem v centralnem skladiscu, kar je vedno vsaj en dan pred dostavo. Pa, ko bi vsaj obvestili, j*** se njim ocitno, dokler imajo stranke. V kolikor ne bo danes, sploh ne bom sel prevzeti in bom kupil drugje.

shadeX ::

Dejte se umirit. Glede na to da imajo cel mesec Black Friday akcijo, imajo verjetno goro naročil.

Ales ::

Ja in kaj pol če imajo goro naročil? Saj to je dobro zanje, naj torej še poskrbijo za pokrivanje večjega obsega dela v logistiki.

Tole je isto kot ko prideš v bar ob neki pravi uri, vse polno, pa en natakar za cel vrt. Ubogi revež plava sem in tja. Ko ga vprašaš pa ti pove, da je vedno tako, ker šef noče organizirati še enega ko imajo gužvo. In kaj zdaj, to mora biti stranki všeč in "razumljivo"? Pač ne greš več tja, če se vedno ponavlja isto.

Je pa korektno, da se pritoži in ne samo šinfa na forumih, to pa. Bodo vsaj slišali iz prve roke, da stranke niso zadovoljne.

bajsibajsi ::

Tocno tako, kot je napisal Ales.

Glede pritozbe pa, sem precej preprican, da zvedo tudi s foruma.

s1ck ::

shadeX je izjavil:

Dejte se umirit. Glede na to da imajo cel mesec Black Friday akcijo, imajo verjetno goro naročil.

"Akcijo" ... pred skoraj 3 tedni sem kupil 1.5TB HDD WD disk za 60e, na Black Friday akciji je kao 28% ceneje iz 80e na 57e. Kar se tice cen, so konkurencni ostalih trgovinam, glede "akcij" pa so najvecji nateguni.

Printscreen nakupa: http://prntscr.com/lg85wz
Sedaj akcija: https://www.mimovrste.com/25-diski/wd-2...

KAVINSKY ::

s1ck je izjavil:

"Akcijo" ...


Kot sem napisal v drugi temi - psihološka fora.


Podobno sem sam kakšen mesec nazaj hladilnik kupil, ampak sem ga vzel v BB z akcijo znižaj ceno (bil skoraj 30€ dražji kot na Mimovrste - zajamčeno najnižja cena my ass). V tej hudi akciji je Mimovrste cirka 2,50€ cenejši kot takrat, ko sem ga jaz kupil.

gustek_si ::

s1ck, to ti je črni petek pri nas. Skoraj 3% razlike v ceni. S tem da ena roba je kostantno znižana, predvsem tista katere se ne morejo rešiti. Enkrat sem kupil takšen znižan disk 5TB in je ropotal ko hudič. Sem poslal nazaj in prebral na forumih da ta disk ruži točno v tej izvedbi. Toliko o fer akcijah.

Na mimovrste sem do zdaj naročal zaradi hitrosti. Od sedaj bom raje uporabil https://geizhals.eu ali https://www.amazon.de. Amazor rabi včasih samo 3 dni in v večini primerov je s poštnino še vedno enih 10% ceneje kot tu.

bajsibajsi ::

Pa ko bi se vsaj sli fairplay in ne zavajali z dobavnimi roki, objavili obvestilo ipd. Ne pa, da pise "Na zalogi", kar pomeni, da lahko naredis osebni prevzem v (glavnem) centralnem skladiscu se isti dan, ce narocis do 17 ure; ali pa vsaj naslednji dan. Tako pa cakas dneve, ker imajo slabo organizacijo in/ali varcujejo pri najcenejsi delovni sili.

gustek_si ::

Kaj mimovrste že zaposluje delavce iz juga? Zgleda da bo to ustaljena praksa pri nas v bodoče. To je zdaj to vmesno obdobje do popolne avtomatizacije. Najtežje obdobje za nas neučakane potrošnike. :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: manic ()

fokz8 ::

bajsibajsi je izjavil:

Pa ko bi se vsaj sli fairplay in ne zavajali z dobavnimi roki, objavili obvestilo ipd. Ne pa, da pise "Na zalogi", kar pomeni, da lahko naredis osebni prevzem v (glavnem) centralnem skladiscu se isti dan, ce narocis do 17 ure; ali pa vsaj naslednji dan. Tako pa cakas dneve, ker imajo slabo organizacijo in/ali varcujejo pri najcenejsi delovni sili.


to ni nobeno zavajanje. včasih nažalost pride do napak zaradi množične ponudbe.

nobeno podjetje ni perfektno. v vsakem podjetju prihaja do napak, razlika je samo, da jih večino vi ne vidite ali pa slišite zanje.

za vse ostale, ki vas motijo vse majhne podrobnosti. sej vam tako ali tako ne paše nič. za vas bi moralo skladišče delati 60h na dan in izdelek dobit v roku 30min po naročilu.

če vam ne paše kaj, vstante iz stola, pejte v trgovino in kupite izdelek. jamranje po forumu ne bo pohitrilo postopka

lp
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

GRT ::

KAVINSKY je izjavil:

s1ck je izjavil:

"Akcijo" ...


Kot sem napisal v drugi temi - psihološka fora.


Podobno sem sam kakšen mesec nazaj hladilnik kupil, ampak sem ga vzel v BB z akcijo znižaj ceno (bil skoraj 30€ dražji kot na Mimovrste - zajamčeno najnižja cena my ass). V tej hudi akciji je Mimovrste cirka 2,50€ cenejši kot takrat, ko sem ga jaz kupil.

Točno to sem pisal pred časom v sosednji temi. Toda so naši pametni Moderatorji seveda zbrisali.
GRT :: 3. nov 2018, 00:30:06citiraj
#...
"Res ste naivni, če mislite, da v trgovinah kot so mimovrste in podobne, podobno je tudi v Merkurju...
dobite na black fridey... kaj ceneje kot je bilo mesec ali dva nazaj.
Spremljam že par mesecev cene določenih artiklov, ki me zanimajo. Povsod imajo za izdelke, kjer vidijo, da je veliko povpraševanja, redno ceno in pa akcijsko ceno, ki jo pa vsak teden dvigujejo in spuščajo. Pred raznoraznimi "prazniki" kot so recimo Black Fradey in podobnimi pa jo dvignejo tako, da na koncu lahko dajo tisti popust, ki pa ni rečeno, da je končna cena nižja kot je bila pred mesecem dni..."
Kar se pa BB in zajamčeno najnižje cene tiče pa ja, oni spletnih trgovin kot je recimo MV ne upoštevajo v to akcijo.

spenstar ::

BB uposteva tudi Mimovrste ceno.
SPENSTAR--builder

GRT ::

spenstar je izjavil:

BB uposteva tudi Mimovrste ceno.

Čudno, da je meni niso, pa sem jim jo dal v primerjavo. Je pa kot vidiš veliko podobnih primerov, ki pričajo v to kar sem napisal.
Je pa res da če narajmaš je kaj tudi nižje kot na MV. Je pa cena veljavna le 12h tako, da jo nenehno dvigujejo ali spuščajo tako na BB kot na MV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

bajsibajsi ::

fokz8 je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Pa ko bi se vsaj sli fairplay in ne zavajali z dobavnimi roki, objavili obvestilo ipd. Ne pa, da pise "Na zalogi", kar pomeni, da lahko naredis osebni prevzem v (glavnem) centralnem skladiscu se isti dan, ce narocis do 17 ure; ali pa vsaj naslednji dan. Tako pa cakas dneve, ker imajo slabo organizacijo in/ali varcujejo pri najcenejsi delovni sili.


to ni nobeno zavajanje. včasih nažalost pride do napak zaradi množične ponudbe.

nobeno podjetje ni perfektno. v vsakem podjetju prihaja do napak, razlika je samo, da jih večino vi ne vidite ali pa slišite zanje.

za vse ostale, ki vas motijo vse majhne podrobnosti. sej vam tako ali tako ne paše nič. za vas bi moralo skladišče delati 60h na dan in izdelek dobit v roku 30min po naročilu.

če vam ne paše kaj, vstante iz stola, pejte v trgovino in kupite izdelek. jamranje po forumu ne bo pohitrilo postopka

lp


Neumnosti pises. Tu ne gre za nikakrsne napake, ampak za vec ali manj ze v naprej njim zagotovo znan scenarij (in zdaj tudi nam). Scenarij, ki je ponavljajoc. O tem smo ze pisali leto nazaj, dve leti nazaj... Niti ne gre za majhne podrobnosti, ampak gre za nacrtno ignoranco in prav lahko temu recemo tudi zavajanje potrosnikov.

Stranke se prav nic ne tice, niti je naj ne bi zadeval obratovalni cas skladisca druge stranke (ponudnika). Takisto nihce ne pricakuje, da je narocilo realizirano v 30 minutah. Pricakuje pa odgovorno in spostljivo ravnanje s strani ponudnika, da se drzijo lastnih javno objavljenih postopokov in ponudbe, ki jo sami oglasujejo in prodajajo. Morebitne napake, ki se lahko pripetijo in izhajajo iz premnogih razlogov, nimajo s omenjenim nikakrsne povezave in so - tako verjamem - najveckrat s strani stranke razumljene.

Prav tako ni pomembno, kaj nam pase - le to je osebna zadeva posameznika - ampak govorimo o odnosu ponudnika; tako do svojih strank, kot tudi do svojih zaposlenih, ki zdaj tam, v pomanjkanju ustrezne delovne sile, najverjetneje garajo kot suznji.

Alien123 ::

spenstar je izjavil:

BB uposteva tudi Mimovrste ceno.


kaj pa od amazona? :D

Ales ::

Meni so par mesecev nazaj pri BB upoštevali ceno z Mimovrste in spustili svojo. Mogoče so kaj spreminjali?

Na Mimovrste so imeli en datum za dostavo, potem obvestijo, da bo dejansko še ne vem koliko v prihodnosti. Odpoved naročila in nakup pri BB je rešil zadevo v roku ene ure, ker so dejansko imeli izdelek.

Cena je bila ugodnejša kot v AT in DE, včasih se najde kak tak izdelek.

fokz8 ::

Alien123 je izjavil:

spenstar je izjavil:

BB uposteva tudi Mimovrste ceno.


kaj pa od amazona? :D


samo slo trgovine
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

gustek_si ::

Ales je izjavil:

Cena je bila ugodnejša kot v AT in DE, včasih se najde kak tak izdelek.

Brez fige v žepu? Dvomim.

KAVINSKY ::

Ales je izjavil:

Meni so par mesecev nazaj pri BB upoštevali ceno z Mimovrste in spustili svojo. Mogoče so kaj spreminjali?


Meni tudi v poslovalnici. Iz strani:

https://www.bigbang.si/dodatno-za-vas/i...

Cene bomo prilagodili vsem ponudbam, ki jih boste našli v fizičnih trgovinah Merkur, Comshop, Harvey Norman, M tehnika, GA in slovenskemu spletnemu trgovcu mimovrste.com.

Ales ::

@gustek_si, ne, resno. Tablica Huawei M3 Lite 10, 3/32 GB, Wi-Fi only, brez LTE, 213,03 +DDV, 259,90 EUR.

Na Cyberportu bi prišla kakih 20 EUR dražje kot pri Mimovrste in kot je potem pri BB. Mogoče je še kje na Geizhals bilo kaj ceneje, a vsekakor ne kaj dejansko ceneje, s poštnino vred, pa še dlje bi čakal. Ne spomnim se, kdaj sem pred tem nazadnje kaj v BB kupil, tokrat pa se je vse poklopilo.

PARTyZAN ::

Glede BBjevega "izenačenja cen" lahko samo rečem da da očitno velja samo včasih. Poleti, pred dopustom sem želel naročit Kindla Paperwhite, pri mimovrste je bil konkretno cenejši (mislim da ~50€), samo bi ga dobil prepozno. Ko sem klical v BB, mi je prodajalec rekel, da mu "sistem ne dovoli izenačiti cene" in da "naj ga kar pri mimovrste naročim".

GRT ::

KAVINSKY je izjavil:

Ales je izjavil:

Meni so par mesecev nazaj pri BB upoštevali ceno z Mimovrste in spustili svojo. Mogoče so kaj spreminjali?


Meni tudi v poslovalnici. Iz strani:

https://www.bigbang.si/dodatno-za-vas/i...

Cene bomo prilagodili vsem ponudbam, ki jih boste našli v fizičnih trgovinah Merkur, Comshop, Harvey Norman, M tehnika, GA in slovenskemu spletnemu trgovcu mimovrste.com.

Mogoče so pa v navezi, ko eni dvignejo pa lahko še drugi. Kot rečeno se itak vsakih par ur cene spreminjajo kot se jim dvigne tako da nikoli ne veš kje si. Lahko še ravnokar preko spleta vidiš ceno tako, ko pa prideš do trgovine pa je že spremenjena. Tako je bilo pri meni, ko sem kupoval pralni stroj-Merkur. Potem pa mi je prodajalec rekel, da so verjetno pozabili na spletu odstranit akcijsko ceno. No ker se ni hotel pogajat sem šel drugam kjer sem dobil še ceneje.

OldSkul ::

7 dan. ....

Ganon ::

Jaz sem 4.11. naročil izdelek, ki je na zalogi. Ceneje, kot na mimovrste, nisem našel nikjer drugje. Trenutni status naročila je "Pripravljamo naročilo za odpremo. Predvideni datum odpreme Ponedeljek 12.11.2018 - Četrtek 15.11.2018". Ne mudi se mi, ampak vseeno so polžje počasni.

DINAMIK ::

Prvič sem včeraj poslal izdelek nazaj,ker mi ni odgovarjal ...,danes vidim,da so mi že nakazali denar nazaj na račun ;)to so bili pa hitri ;)

gustek_si ::

Ganon je izjavil:

Jaz sem 4.11. naročil izdelek, ki je na zalogi. Ceneje, kot na mimovrste, nisem našel nikjer drugje. Trenutni status naročila je "Pripravljamo naročilo za odpremo. Predvideni datum odpreme Ponedeljek 12.11.2018 - Četrtek 15.11.2018". Ne mudi se mi, ampak vseeno so polžje počasni.


Črni petek je. Pričakuj konec mesca, prej sigurno ne bo.

DINAMIK ::

@gustek_si ...,malo pretiravaš,pa kdo misliš,da bo čakal na izdelek skoraj mesec dni? Še iz Kitajske dobiš prej :))

bajsibajsi ::

Jaz svojih narocil ne bom sel niti prevzeti.

LeQuack ::

Na Mimovrste moraš dodatno plačati, da dobiš isti izdelek, ki ima odprto embalažo:

Quack !

gustek_si ::

Seveda, kaj misliš da oni zastonj odpirajo embalaže? To rabijo na mimovrste enega zaposlenega, kateri samo odpira embalaže in ga je treba plačat.

letmein ::

Več dnevne zamude... obvladajo. Za 4€ razlike, mi zdaj fotr vsak dan teži kdaj bo dobil olje naročeno 1 teden nazaj(na "zalogi").. neprecenljivo.

pitar ::

Včeraj zvečer naročil 4 stvari. Danes osebno prevzel v Črnučah na prevzemnem mestu.

BStard ::

Včeraj zvečer naročil 2 SSD diska 128gb, danes prevzel osebno. TOP TRGOVINA

shadeX ::

2 SSD diska 128gb


Auč :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: BStard ()

APPluk ::

Opa, včerja zvečer pakiranje izdelka, ob 2h ponoči sem dobil mail, da je odpremljeno (na spletni strani sicer piše malo pred 6h).
Če bi se to zgodilo en teden prej, bi bilo čudovito:D tako pa :|:(

Dzhimen ::

letmein je izjavil:

Več dnevne zamude... obvladajo. Za 4€ razlike, mi zdaj fotr vsak dan teži kdaj bo dobil olje naročeno 1 teden nazaj(na "zalogi").. neprecenljivo.


Ja meni se je zgodilo isto. Naroču sem dve stvari za očeta 29.10.2018 (pred 14 dnevi), seveda vse na zalogi, predvideno odprema naslednji delovni dan. Plačam po predračunu (vrednost cca 100€). Vmes parkrat klical, pravijo da ni blo na zalogi (?) in da se zdaj dobavitelj ne drži dobavnega roka in da ga pač čakajo in da nimajo oni kaj. V petek, po 10 dneh sem hotel naročilo preklicati pa mi pravijo da je oboje že prišlo in da je že spakirano v skladišču, samo odpremit še morajo. Vprašal sem kdaj bodo odpremili pa mi reče da imajo nepredvideno povečan obseg naročil (ma nemoj? Mimovrste Black Friday reklame povsod, kaj pa če bit drugega kot povečano število naročil?) in da fantje v skladišču delajo noč in dan in da sicer nič ne more garantirat, ampak da po vsej verjetnosti da bo naslednji dan (v soboto) ali pa v ponedeljek (danes). Sem rekel dobro, počakam, hvala za informacije. Danes pa pogledam status naročila in piše preklicano. Kličem na mimovrste in mi pupa ne zna razložit kaj se je z naročilom zgodilo. Da nima informacij in da se mora pozanimat ter da me pokliče nazaj. Seveda klica nisem prejel... :))

Poleg tega naročila pa sem na isti dan (29.10.) naročil še dve stvari zase za osebni prevzem v Ljubljani. Prav tako plačal po predračunu, oboje na zalogi, predviden prevzem možen že naslednji dan. Čakam par dni da dobim obvestilo da lahko zadevo dvignem, pa nič. In potem začnem dobivat SMS in mail obvestila, da artikli iz naročila žal še niso pripravljeni za prevzem in da dobim več informacij naknadno. Ta sporočila sem dobil vsak delovni dan od torka, 30.10. do prejšnjega petka, 9.11. Skupaj 7 obvestil (hkrati na SMS in mail). Današnji še ni prišel. :))

Že vrsto let občasno naročam na Mimovrste, pa se ne spomnim da bi imel kako negativno izkušnjo. Samo tole pa je, če lahko uporabim to besedo, "nedopustno". Upam da je samo anomalija in da bodo v organizaciji zadeve malo pošlihtali za vnaprej...

gustek_si ::

BStard je izjavil:

Včeraj zvečer naročil 2 SSD diska 128gb, danes prevzel osebno. TOP TRGOVINA

Zgleda, da ne razumete kaj je fora spletne trgovine. Ni fora da se voziš nekam prevzemat osebno. To se lahko potem pelješ v mediamarkt v Avstijo in dobiš še ceneje. Gre za spletno trgovino, kjer je poanta da noročiš z enim klikom in ti dostavijo robo do vrat in to brez čakanja oz. mimo vrste. Jeb** tako trgovino kjer čakaš 2 tedna robo, ki je na zalogi ker se oni nemorejo organizirat zaradi prevelikega navala in potem eni tu prevzemate logistiko in greste sami na prevzemna mesta. A Amazon ima tudi prevzemna mesta in ljudje derejo v njihova skladišča? Amateri amaterski nesposobni.

Zgodovina sprememb…

Dzhimen ::

Je s teboj vse v redu? 8-O

Vsakemu svoje. Kdo pa si ti, da boš drugim narekoval kako naj nakupujejo s svojim denarjem? Če ti ne vidiš smisla osebnega prevzema, to še ne pomeni da ga ni.
Na Mimovrste imajo načeloma večjo ponudbo izdelkov kot v fizičnih trgovinah, tako da lahko lepo od doma pretehtaš in se v miru odločiš kaj boš vzel. In nato drug dan na poti iz službe samo narediš 1 km ovinka in se zapelješ mimo prevzemnega mesta, kjer zadevo lahko prevzameš en dan prej kot bi jo sicer dobil, pa še na poštnini prišparaš.

15 minut časa in pa 2 km poti, pa za znesek poštnine grem raje na dva pira. :)

Seveda so to bolj izjeme, velika večina ljudi ne prevzema osebno. Noben tudi ne trdi da se ljudje peljejo po 100km za osebni prevzem, ampak če imaš prevzemno mesto na poti v službo, pa ne vidim razloga zakaj ne bi zadeve osebno prevzel in tudi ne razumem zakaj te to toliko razburja? :))
««
30 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751847 (18044) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349647 (30469) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029448 (20774) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170777 (155607) zoot

Več podobnih tem