» »

Mimovrste

Mimovrste

««
29 / 90
»»

stevie boy ::

rekli so, da bodo vrnili kupnino.
ampak še nisem dobil gnarja nazaj.

tomy5 ::

Si jih konktaktiral ker nakažejo takoj ?

__Devil__ ::

kaka koda za mimovrste trdi disk zunanji za 60€ ? Hvala! Leo vecer

tomy5 ::

Kolk velik ?

__Devil__ ::

https://www.mimovrste.com/25-diski/wd-2...

Tale mi je všeč, ponuja vleiko glede na ceno. 1.5Tb

Gregex ::

Ta teden dobil izdelek, notri pa garancijski list od big banga. Kako je to mogoče? Je že kdo imel podobno kdaj?

D3m ::

Ne sekiraj se. Nič takega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

opeter ::

To pa zato, ker je BigBang tudi uvoznik.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gusto ::

__Devil__ je izjavil:

https://www.mimovrste.com/25-diski/wd-2...

Tale mi je všeč, ponuja vleiko glede na ceno. 1.5Tb


Tega sem kupil 14 dni nazaj, enega enakega imam pa že 3 leta. Nimam pripomb. Dela.:D

tomy5 ::

Gregex je izjavil:

Ta teden dobil izdelek, notri pa garancijski list od big banga. Kako je to mogoče? Je že kdo imel podobno kdaj?


Kaj bi bilo tu narobe ?
Prodajalec ni enako servis oz. ni enako dajalcu garancije.

Gregex ::

Saj ni nič narobe. Samo vprašam, ker to sem prvič dobil tako. No biggie.

stevie boy ::

tomy5 je izjavil:

Si jih konktaktiral ker nakažejo takoj ?

torej, zgodba zaključena, denar sem dobil.

mislim, da se jih bom sedaj nekaj časa izogibal.

shadeX ::

mislim, da se jih bom sedaj nekaj časa izogibal.


Zakaj pa?

stevie boy ::

ker drugače bi se sekiral. tako se pa nekaj mesecev ne bom rabil.

D3m ::

LOL. Tipično, ko da bi gledal svojega jugonostalgičnega fotra (vsi me hočejo nategniti, trust no one).
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomy5 ::

stevie boy je izjavil:

ker drugače bi se sekiral. tako se pa nekaj mesecev ne bom rabil.


Zakaj sekiraš samega sebe ?

aerie ::

Mimovrste še vedno ne zna pošiljat diskov:
https://imgur.com/qgZoDto

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: aerie ()

Han ::

To pomeni, da niti nalepke za steklo (ravnaj previdno) ne dajo na embalažo? ;((

Magic1 ::

Kako pa se je lahko zgodilo pri transportu, če ni bila škatla popolnoma deformirana?
Magic

Bellzmet ::

Disk sem jaz dobil samo v antistatični vrečki, nič škatle.

Magic1 ::

V trgovini ti dajo v vrečki, po pošti pa dvomim da pošiljajo le z vrečko...
Magic

aerie ::

Magic1 je izjavil:

Kako pa se je lahko zgodilo pri transportu, če ni bila škatla popolnoma deformirana?

Ja... Škatla ni deformirana (so bile not še druge stvari). Izgleda, kot da je bil disk poškodovan že pred pakiranjem. Če ga priključim se motorček zažene, dvakrat glasno škrtne in se ugasne. Bios ga ne prepozna.

Bellzmet ::

Hja tistemu ki daje v škatlo za pošiljanje je zgleda na tla padel.

Han ::

Študentom se fučka. Meni je zadnjič na prevzemnem mestu pred nosom poturil odprto in zalepljeno škatlico AAA baterij, od katerih je bila ena fizično obdrgnjena. ;(

Miha 333 ::

Nova slaba izkušnja, predviden datum odpreme stalno prelagajo, ko želiš telefonsko preverit, kaj je na stvari, se sklicujejo na ta predviden datum, ki se iz dneva v dan odmika in trdijo, da drugih informacij nimajo, niti ne morejo ničesar preverit in da naj pač čakam. Nesprejemljivo. Customer service neuporaben oz. kot da ga ni. Naročilo sem zato moral preklicati.

D3m ::

Mimovrste ti je samo sporočal, kar jim je dobavitelj povedal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miha 333 ::

D3m je izjavil:

Mimovrste ti je samo sporočal, kar jim je dobavitelj povedal.

Kak izgovor pa je to? A sem naročil pri njih ali dobavitelju? Poleg tega sem hotel telefonsko preverit, pa ni možno oziroma je ista neuporabna informacija. Očitno nimajo pošlihtane komunikacije z dobaviteljem, ampak to morajo oni zrihtat med sabo.

D3m ::

Ni izgovor samo normalna poslovna praksa.

Bodo že med seboj porihtali ali pa bo mimovrste poiskal drugega dobavitelja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

J3nc ::

Miha 333 je izjavil:

D3m je izjavil:

Mimovrste ti je samo sporočal, kar jim je dobavitelj povedal.

Kak izgovor pa je to? A sem naročil pri njih ali dobavitelju? Poleg tega sem hotel telefonsko preverit, pa ni možno oziroma je ista neuporabna informacija. Očitno nimajo pošlihtane komunikacije z dobaviteljem, ampak to morajo oni zrihtat med sabo.


To se pač dogaja in ni omejeno na Slovenske trgovine. Sem na amazonu kjer je bil amazon prodajalec in ne tretja oseba, to doživel. Kolk časa si pa moral čakati da te je tako razjezilo? Potrpežljivost je vrlina!

shadeX ::

Kak izgovor pa je to? A sem naročil pri njih ali dobavitelju?


Ni izgovor ampak dejstvo. Če dobavitelj ne ve, tud trgovina ne more. Trgovini ne preostane v tem primeru drugega kot prelagat datum. Sicer pa bi lahko povedali, da dobava ni odvisna od njih ampak dobavitelja, mogoče bi pol več ljudi razumelo.

yoco ::

shadeX je izjavil:

Kak izgovor pa je to? A sem naročil pri njih ali dobavitelju?


Ni izgovor ampak dejstvo. Če dobavitelj ne ve, tud trgovina ne more. Trgovini ne preostane v tem primeru drugega kot prelagat datum. Sicer pa bi lahko povedali, da dobava ni odvisna od njih ampak dobavitelja, mogoče bi pol več ljudi razumelo.

Mene pa pri trgovinah ravno to moti, prelaganje datuma. Če se ne ve, ok, ni panike, ampak zakaj potem ne napišejo "datum dostave neznan"?

tomy5 ::

Zato ker se tudi datumi dobave spreminjajo, tako kot prometni zastoji, če npr kamion ne pride čez Avstrijo v petek mora čakati do ponedeljka in podobno.
In pa tako kot vi bi radi tudi tistiv logistiki šli na dopust ...
Če rabiš nekaj hitro intakoj greš v navadno trgovino, plačaš premijo na TAKOJ in ne jamraš. Pač se držim tistega Cerarjevega: sem Slovenec , ne jamram 24/7 kot nekateri ;-)

Miha 333 ::

J3nc je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

D3m je izjavil:

Mimovrste ti je samo sporočal, kar jim je dobavitelj povedal.

Kak izgovor pa je to? A sem naročil pri njih ali dobavitelju? Poleg tega sem hotel telefonsko preverit, pa ni možno oziroma je ista neuporabna informacija. Očitno nimajo pošlihtane komunikacije z dobaviteljem, ampak to morajo oni zrihtat med sabo.


To se pač dogaja in ni omejeno na Slovenske trgovine. Sem na amazonu kjer je bil amazon prodajalec in ne tretja oseba, to doživel. Kolk časa si pa moral čakati da te je tako razjezilo? Potrpežljivost je vrlina!

To se je zgodilo že tretjič in prejšnjič izdelek po 3 tednih čakanja potem sploh ni bil dobavljiv. Tokrat je najprej bil predviden datum 23.7., potem 26.7., potem 1.8. in sedaj 7.8. Čez tri dni bo verjetno 10.08.

shadeX je izjavil:

Kak izgovor pa je to? A sem naročil pri njih ali dobavitelju?


Ni izgovor ampak dejstvo. Če dobavitelj ne ve, tud trgovina ne more. Trgovini ne preostane v tem primeru drugega kot prelagat datum. Sicer pa bi lahko povedali, da dobava ni odvisna od njih ampak dobavitelja, mogoče bi pol več ljudi razumelo.

No, v tem primeru bi pričakoval, da bo customer service poizvedel, kako je dejansko s stvarjo, če je že avtomatika zatajila. Pa ne mi zdaj, da ob takem volumnu ne morejo posamično preverjat, bla, bla, bla. Če lahko Amazon, Mindfactory in podobni, lahko oni tudi.

Če pa niti dobavitelj ne ve, pa naj napišejo rok dobave neznan (tudi na ceneje.si, kjer je artikel pri mimovrste še vedno "na zalogi").

Razumem, če se te stvari dogajajo izjemoma (in se potem telefonsko uredijo oz. se dobijo prave informacije), to pa je že tretjič.

tomy5 ::

Pač si rojen pod nesrečno zvezdo, nekateri nimajo v življenjun nobene prometne, nekateri pa vsako leto kero. ;-)

Miha 333 ::

Update: kot predvideno, se je datum odmaknil na 10.8. Po telefonu ne vedo nič. Dovolj bo. Kenslam. Na ceneje.si še vedno "na zalogi". Ma to je vse fejk.

webmaher ::

No očitno je danes dan za čudeže :)
Včeraj nepričakovano izdihnila grafikulja...in nekje ob 17.30 naročena nova, zadnji komad, precej znižana cena, primerljiva evropskim... dobavni rok v sredo a poštar je bil danes priden in ob 10.30 je pocingljal na vratih... ob podpisu sem mu takoj čestital za nov hitrostni rekord in smeha ni manjkalo :)

zk_eu ::

Pozdravljeni.

Nekaj me zanima. A je kdo gledal, če se te promo kode na mimovrste obnavljajo ali so res kratkega roka uporabe?

Želel bi si kupiti en telefon in ga imajo samo še v zlati barvi, v črni barvi, katero si želim, ga je pa zmanjkalo in je s promo kodo skoraj 30 EUR cenejši. Pač, neumno se mi zdi za nekaj več dajati kot je potrebno, sploh ker se mi z nakupom ne mudi.

Vem, da so že imeli za iste izdelke akcijo v maju in juniju (mislim konkretno na Xiaomi izdelke). Nisem pa toliko spremljal, če te akcije obnavljajo.

Sprašujem zato, ker ima veliko spletnih trgovin (Silux, Autodoc) takšno politiko, čes, pohitite z nakupom, samo danes še popust, pa imajo v bistvo ves čas oziroma vsakodnevno iste popuste skoraj.

Hvala in lep pozdrav.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

tomy5 ::

Pokliči njih, sigurno vedo boljše kot vsi skupaj tu gori, zihr ne grizejo hehe

zk_eu ::

Sem že, zato sprašujem :D

Saj sem gledal sedaj temo Kode in popusti, pa sem opazil, da imajo na Xiaomije že kar nekaj časa popuste in jih podaljšujejo. Tako, da upam, da bodo tudi sedaj podaljšali :).
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

domenc ::

Če kdo rabi kodo: 16€ popusta za naslednji nakup nad 50€.
Koda: D3BCJ1OIO2

Nemelk ::

jaz jaz jaz! :)
...probal, ampak ne dela več :'(
Nemelk ™

lebang1 ::

Danes se mi je zdelo prav hecno vse skupaj...
Na isti dan so mi poslali 2 velika paketa z zelo majhno vsebino :D (iz istega skladišča)

 Slika

Slika

Mare2 ::

Nimajo manjših škatel. :)

wragetz ::

Ima še mogoče kdo kakšno kodo za popust na mimovrste? Lahko na ZS.

Lp

D3m ::

lebang1 je izjavil:

Danes se mi je zdelo prav hecno vse skupaj...
Na isti dan so mi poslali 2 velika paketa z zelo majhno vsebino :D (iz istega skladišča)

 Slika

Slika



Eden je pozabil dati vse skupaj v eno škatlo pa je opazil svojo zmoto in poslal v dodatni škatli. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

nebi ::

Jaz bi tudi potreboval kodo, če jo kdo ima.

Lp

APPluk ::

Se spet ponavlja lansko leto?
Vsi artikli so na zalogi v skladišču, naročilo sem oddal v petek zjutraj, pa še danes ni bilo odposlano?
In njihova "brezplačna dostava", 2€ za izbiro datuma dostave (ni obvezno, ampak včasih je bilo brezplačno) in 1€ za plačilo ob prevzetju.

DINAMIK ::

APPluk je izjavil:

Se spet ponavlja lansko leto?
Vsi artikli so na zalogi v skladišču, naročilo sem oddal v petek zjutraj, pa še danes ni bilo odposlano?
In njihova "brezplačna dostava", 2€ za izbiro datuma dostave (ni obvezno, ampak včasih je bilo brezplačno) in 1€ za plačilo ob prevzetju.

Včeraj sem naročil in dobil danes...,dostava je bila brezplačna,pa sem izbral datum dostave...,doplačilo je,če izbereš uro pomojem ali?

BivšiUser2 ::

__Devil__ je izjavil:

https://www.mimovrste.com/25-diski/wd-2...

Tale mi je všeč, ponuja vleiko glede na ceno. 1.5Tb

Je ravno 1€ cenejši od 1 TB modela, pa še zastonj poštnina.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

OldSkul ::

Lahko potrdim, da imam tudi jaz probleme z hitrostjo odpreme, pa je "kao" na zalogi.

Se mi pa ne mudi, tako da mi je vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()
««
29 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751616 (17813) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349509 (30331) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029376 (20702) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170537 (155367) zoot

Več podobnih tem