» »

Problemi s povezavo na internet

Problemi s povezavo na internet

MindFreak ::

Situacija je takšna. Imam dva računalnika povezana na en router tko da mam na obeh internetno povezavo. Neki časa je vse delalo super zdej pa mi en računalnik zajebava. Za določen čas mi ostane povezan na internet pol pa se mi internet izklopi. Ko ga hočem še enkrat povezat pa se mi zaustavi pri WAN Miniport (PPPOE), če ga še enkrat zaženem mi naredi isto.
Drugi računalnik mi ne kaže nobenih problemov. Probal sem zamenjat Ethernet porte ampak ni blo razlike, tko da je verjetno težava v računalniku samem (sklepam).

Če ima kdo kakšno koristo idej kako to popravt, prosim pomagajte...

Rotaidal ::

To ti napiše ko hočeš "ročno" vzpostavit povezavo? Si probal resetirat router? Prej ti je vedno šlo na tak način? Ker, pri meni se tam tudi ustavi, če želim "ročno" vzpostavit povezavo .
Vendar jaz tega nerabim delat, ker se mi internet poveže takoj ko prižgem računalnik. Na začetku ko sem dobil router, sem vedno delal to napako, da sem hotel internetno povezavo vzpostavit "ročno".

Imam pa prav tako dva računalnika povezana na net proko routerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

MindFreak ::

Oba se mi samodejno povežeta na internet ob vklopu. Zdej me je začel še ta ta drugi zezat. Po določen času mi pač nekako preneha delat net...

Na kaj moram pazit če hočem resetirat router???

Rotaidal ::

Če pri meni neha delat net, morem v ruterju v ( Basic Setup) pritisnit apply in se mi pol resetira (rebooting) in pol net dela.

MindFreak ::

Sem rebootal router zdej bom vidu če bo držalo povezavo, če ne bo pa kličem na siol pa se bom z njimi zmenu.

Hvala LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793563619 (448) c23po
»

sinope568+in linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
175873 (5563) dreamtheater
»

Wireles internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
191878 (1544) Mitch
»

Wireless network router problems

Oddelek: Omrežja in internet
234893 (4206) yeszum1
»

Inrenetna povezava ne deluje!

Oddelek: Omrežja in internet
322431 (1822) BlazP

Več podobnih tem