» »

Dexter

Dexter

««
26 / 27
»»

oo7 ::

Men je zaenkrat serija dobra.

drvo ::

FlyingBee je izjavil:

Čudno speljano, kako je Dexter kar direktno šel nad Kurta. Ni to njegov style.


Ne bi rekel. Dexter je iz forme, malo je zarjavel, se sprostil in dela napake. Ne deluje več po kodeksu.
Meni se je zadnji del zdel dober.

Outcast ::

drvo je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Čudno speljano, kako je Dexter kar direktno šel nad Kurta. Ni to njegov style.


Ne bi rekel. Dexter je iz forme, malo je zarjavel, se sprostil in dela napake. Ne deluje več po kodeksu.
Meni se je zadnji del zdel dober.


Ja se strinjam z napisanim + če ne bi šel mogoče une tamale ne bi več bilo...itak ni vedel koliko časa jih Kurt drži tam notri, niti kaj je tam v kleti...

FlyingBee ::

Ja, tolk je neumen, da se je razkril Kurtu. Ni več pravi Dexter, tole ima seveda namen v zgodbi. Zanimivo je, to se strinjam, vendar da ga tako poneumijo...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Outcast ::

FlyingBee je izjavil:

Ja, tolk je neumen, da se je razkril Kurtu. Ni več pravi Dexter, tole ima seveda namen v zgodbi. Zanimivo je, to se strinjam, vendar da ga tako poneumijo...


Ne vem zakaj misliš da so ga poneumili; šel je samo reševat tamalo in mata oz bosta imela najbrž sedaj bolj 'javen' boj z Kurtom. Pa itak je Kurt še sina potegnu na svojo stran, tko da je Dexty še bolj razp*****.

klemenSLO ::

Men je pa prav zakon. Prav pogrešal sem to nadaljevanko, šele zdaj vidim :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

driver_x ::

Koliko bo vseh delov v prvi sezoni? Jaz čakam, da pridejo ven vsi in se nato lotim gledanja.

FlyingBee ::

10
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

LeXani ::

Ja nekak bo sine mogu prit na fotrovo stran, verjetno bo spoznal kdo je Kurt. Zaključek bo verjetno da bo Kurt na mizi, fotr pa sine ob njem, kjer bo dobil priložnost za svoj prvi kill. Druga verzija pa da je dexter na mizi, pa ona dva zraven.
Čas prve prijave 04.11.2005

FlyingBee ::

2. varijanta odpade, you dont kill milking cow.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Ganon ::

Speaking to Polygon, Dexter: New Blood showrunner Clyde Phillips said: "The ending of this one will be stunning, shocking, surprising, unexpected.

"And without jinxing anything, I will say that the ending of this new season that we're doing will blow up the internet."


Vse to je bil tudi konec prvega Dexterja. V negativnem smislu. :)) No, ja, živi bili in videli.

karafeka ::

Saj je pa že v naslovu namig: new blood. Drugače bi bolj pasalo cold blood, glede na ambient.
Stara kri bo pa na mizi ;)

FlyingBee ::

Lahko tudi pomeni, da je po dolgem času spet moril, torej nova kri, drug pomen je njegov sin, še vedno pa ni ne nakazuje na Dexterjevo smrt.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

LeXani ::

Šokantno bi blo samo v primeru da razkrinkajo njegovo pravo zgodovino ter da gre v čuzo oziroma njegova smrt.
Čas prve prijave 04.11.2005

FlyingBee ::

Ja, poneumili so ga. Glede spomina tako majnega otroka, pa dvomim, takrat ni bil star več kot 2 leti.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

Dobra epizoda. Ostali sta samo še dve.

Ali bodo nadaljevali to novo TV serijo Dexter ali bo to edina sezona ?

FlyingBee ::

Verjetno si bodo pustili še prostora za cash cow.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Heisenberg ::

Gledal sem prvi in del in sem se vzdržal komentarjev do konca.
Drugega dela nisem mogel pogledati...

Duh sestre bljek
Vse je mehkužno moderno kot ena Disney zgodbica...

2/10

Ganon ::

Ne morem v dovoljšnji meri odklopiti možganov, da bi požrl vse nesmisle, ki so jih servirali v zadnjem delu. :))

FlyingBee ::

Predzadnjem.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Ganon ::

Zadnjem, ki je bil predvajan.

Outcast ::

Bil sem navdušen na začetku pač spet bo Dexter, tud sam začetek par epizod mi ni bil slab tole zdj je pa res kot je nekdo omenil Disney zgodbica lol...kake traparije serjejo!

c3p0 ::

Slabo, da, preletim le še zaradi nostalgije. Edina napeta scena so far, ko je stari tisto "influenserko" peljal v klet.

FlyingBee ::

Kjer je tudi končala. Hitro so morali razplesti zgodbo, na silo. Upam, da ne bo konec serije z Dexterjem v zaporu. A se še komu zdi, da malce prehitro padejo po cepljenju s ketaminom?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

darkolord ::

Mnja, na začetku so imeli bolj easy tempo, zdaj pa vse naenkrat.

Ampak če se prav spomnim, je tudi v original seriji ta "vigilante shit" bil precej anticlimatic (Dexter pač ni nek borec, ko je nekomu zapičil iglo v vrat je vedno enako in hitro konec), napet je bil predvsem tisti del, ko se je skrival pred policijo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Uf noro dobro. Edina serija, ki me drži pokonci. 10/10
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LeXani ::

Še finalni del in razkritje kdo je, še enega pobega nebo, ustrelila ga tud ne bo. .. Za prejšnjo sezono so imeli spisano utopitev.. Še ene napake si ne smejo privoščit.
Čas prve prijave 04.11.2005

Ganon ::

Če bo preživel, sledi nova sezona, bodite prepričani.

FlyingBee ::

Verjetno bo preživel, da bo lahko naslednja sezona, še posebej, ker imajo verjetno dobro gledanost. Imam občutek, da bo v zaporu končal to sezono.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

PrihajaNodi ::

Mali je dobr od dexterja, užitek je tole gledat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LeQuack ::

Pobegnila bosta nazaj v Miami, ali kakšno večje mesto. Ker če bosta hotela ubijati naprej rabita večji nabor ljudi, ki bodo ustrezali kodi.
Quack !

LeXani ::

Verjetno imajo posnete 3 posible endings. Glede na trenuten odziv gledalcev bo še ena sezona, torej bo verjetno zapor, v 2 sezoni bo mali sledil kodeksu.. mogoče se pa fotr zbudi na mizi.
Čas prve prijave 04.11.2005

ZveeZ ::

Jaz sumim, da bo v naslednjih sezonah, Dexter v vlogi "duha", kakor je bil prej Harry in sedaj Deb.
Harrison bo pa v glavni vlogi (mogoce celo zaposlen pri Miami metro police).
Cela sezona mi deluje kot nek character development oz prequel za novo poglavje Harrisona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

PrihajaNodi ::

ZveeZ je izjavil:

Jaz sumim, da bo v naslednjih sezonah, Dexter v vlogi "duha", kakor je bil prej Harry in sedaj Deb.
Harrison bo pa v glavni vlogi (mogoce celo zaposlen pri Miami metro police).
Cela sezona mi deluje kot nek character development oz prequel za novo poglavje Harrisona.


Ja, blo bi odlicno ce bi Harison nadaljeval.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ganon ::

Si res predstavljate tega lesenega, nekarizmatičnega igralca, da bi vlekel serijo naprej? Jaz ga komaj prenašam.

PrihajaNodi ::

Ja, najstnik je, sicer prizadet ampak mislm da ne bi slabo spilal, sploh ce ga bo fotr ufurov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ganon ::

Pustimo njegov nedomiseln lik ob strani, govorim o igralcu. Žal ni za pred kamero.

FlyingBee ::

Vseeno kar paše v tole sezono.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

LeXani ::

samo v primeru da bi se dogajalo čez 10-15 let kasneje ko bi bil odrasel, bi bilo pomojem zanimivo drugače bo polom, pomojem bo zaključek tak kot si ga feni želijo, še enga faila ne bo 100%
Čas prve prijave 04.11.2005

FlyingBee ::

Meni je pa všeč, da so Dexterja pustili pri življenju in toliko let kasneje se spet prileže za gledat. MIslim, da z drugim igralcem nimajo šans, ne bo šlo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FlyingBee ::

Sem pogledal oziroma preletel prve tri epizode 8. sezone, torej zadnje iz leta 2013. Precej več likov, dogajanja, Debra je super,... vse so dobro naredili, se pa spomnim, da sem že takrat vedel, da bo konec razočaral, kar pa naredi 9. sezono samo še bolj vabljivo. Guess what, tudi konec te sezone bo razočaral.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FlyingBee ::

Se pa že ves čas vleče še najbolj turobna misel in sicer, da je Harry vzgojil Dexterja in s tem povzročil samo trpljenje oseb, ki so mu blizu, najbolj bode v oči Harrison še kot 5 letni fantek v 8. sezoni in kakšno preostalo otroštvo je imel, pa Debra in La Guerta ter zdaj Angela in njena hčerka,... kaj vse jih še čaka. Zelo močan naboj pusti dejanje Debre, ko prizna, da je zaljubljena v Dexterja in zato ustreli La Guerto in povzroči svoj propad.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

Lahko, da se bo tamalemu Dexterju čist strgalo in bo ubil policistko preden bo kaj dokazala.

FlyingBee ::

In fotr ga bo moral na mizo zavit.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Polda ::

Uspelo jim je naredili so še slabši konec kot je bil v originalni seriji.

Silck ::

Polda je izjavil:

Uspelo jim je naredili so še slabši konec kot je bil v originalni seriji.

Točno. Sem upal na še kakšno sezono...
Danas je teško biti lud... Velika je konkurencija!

klemenSLO ::

Škoda. Jst bi raje drugače zaključil. Drugače pa dobra sezona.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

meho7 ::

https://twitter.com/jscottamy/status/14...
Pa ja ne misljo nadaljevat? :))

Ganon ::

"Harrison, tukaj imaš denar, ti se samo odpelji, jim bom rekla, da sem ga jaz." :)) Končno je konec te kozlarije.

ZveeZ ::

Dvomim, da je konec:)
Naslednjo zimo bomo gledali season 1 serije Harrison:) Harrison v LA in Dexter bo njegov duh mentor.
««
26 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195892 (11973) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311134 (1835) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738472 (24122) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252836 (2673) Bor H

Več podobnih tem