» »

Polivanje tekočene po notebookih (ima s tem kdo že izkušnje)

Polivanje tekočene po notebookih (ima s tem kdo že izkušnje)

MaverickT ::

Moj sosed je imel eno hudoo težavo. Namreč tip je pil kavo, in ker je bil štorast jo je polil. In to direktno po notebookovi tipkovnici. Notebook je bil pri tem prižgan.. Zanima me, če je kdo izmed vas imel že kakšno tako težavi. Ali je komu notebook preživel? Ker ko sem šel jaz z mobitelom v hlačah v morsko vodo je preživel (pa ni bil waterproof).

Ker tipov notebook je kar precej vreden (kašnih 390k bo šlo v K****).
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Gandalfar ::

jah naceloma ga odpres in pobrises kavo z cipov. Pa posusis itd. Ter potem upas da bo delal.. sicer bos/bo videl ^_^

Tomi ::

Meni je na touchpad prišlo mleko, pa ni bilo nič hudega. Res je pa, da sem ga takoj obrisal in popivnal iz rež.
metrodusa.blogspot.com

Samson ::

Huh, kapljica vode iz prereza (pri trti-vinski seveda) na spodnji desni konec ekrana pri HP omnibook-u in se je takoj pojavila navpicna rdeca crta, nakar cez nekaj minut se zelena...Ni sans odstraniti jih niti z dolgim susenjem z fenom...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

MaverickT ::

Zadeva se ni polila po displayu ampak po tipkovnici
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Binji ::

Jah posusi pa upej na najbuljse
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MaverickT ::

Zadevo sem razstavil, posušil itd... Nato ga prižgem... Sem ves navdušen. Namreč zadeva začne delati. Potem pa pride do problema. Namreč tipkovnica se ne odziva. Poiskusim gor povezati klasično... Nič. Verjtno se je skuril tist del plate ki je posvečen tipkovnici. Sej ni čudnega.. Po tipkovnici se zlije voda, le-ta odda veliko energije plati in tako se scena skuri.. Bomo vidli kaj na to porečejo na servisu. Kaj pa vi menite?
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

MaverickT ::

OK.. zdele sem uspel gor priklopit navadno tipkalko, pa dela (razlog za prejšnje ne delo: po nesreči sem izklopil baterijo ki napaja board). Zdele mi je javil da je sistem uspešno prestal vse teste (COMPAQ-ov biosov Quck test).. zgleda da ni nič.. samo noto notebook tipkalko bo treba nabavt.
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

chucki ::

nima kej bit,razdri ga pa sapuci tam ko je blo polit! to so moje vsako mesečne izkušnje z politjem tipkovnive! res pa da sm jo že tukrat polil da se mi je srebro ki gre po nekih žicah zbrisu! ka pa vem kok je to vse čudn naret!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

MaverickT ::

Ja.. ampak ti ne polivaš po prizgani tipkovnici, ki je poleg tega priklopljena še na notebook.. Bomo vidl čez kašne 2 dni če bo tipkovnica delala bo cool, drugač bo šu pa notebook na servis (da se bo vedlo al je samo tipkovnica zanič ali je tud kašen kontroler zraven)

PEK: kava je bila nescafe (leprav je to mal offtopic).
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Zgodovina sprememb…

Klemenn ::

boš račun dubu te bo pa kap...:D

MaverickT ::

Sej ne bom jest plačal... Bo moj frend iz veseljem poravnal tist strošek (tistih 30-50k) kukr da bi kupil nov notebook.
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

HUDiR ::

Meni ni uspelo očistiti tipkovnice: Sem jo rastavil, lepo očistu, potem ko sem jo sestavil je kar nekaj tip cuden delal, ponovno raztavil, kontakti vse je bilo BP, sam delal pa ni nikol vec.
Chucki si kar zice pobrisu? :P

pajac ::

Ej klapa moji kolegici se je za novo leto polilo 3dl penine po tipkovnici (prižgan notebook), ker smo pa bli vsi že mal preveč "nažurani" se ni nihče zmenil zanj. Naslednje jutro je delal kot nov.8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik polit z kavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
203718 (2866) Limona
»

hp probook 4730s problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101794 (1695) amigo_no1
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416471 (13714) _koki_
»

prenosnik,ni moj polit sok.. NUNJO

Oddelek: Pomoč in nasveti
204838 (4419) Tilen
»

Laptop sem polil z vodo, pomagajte prosim

Oddelek: Pomoč in nasveti
83620 (3064) tspider

Več podobnih tem