» »

Polit prenosnik

Polit prenosnik

1
2
»

DeeCoy ::

Pa kaj je z vami, če se je polilo po računalniku, ne napajalniku. Tud če bi kratek stik kje naredlo, bi ga naredlo prej, na mama plati verjetno, ne pa na dovodu za napajanje. Nesi na garancijo, potem poročaj

Eilinel ::

Je pa še ena fora, ki sem ugotovila pri tem. Na napajalniku, vštekanem na elektriko, sveti zelena led lučka. Ko ga vštekam še v računalnik, neha svetit. Je mogoče to pokazatelj, da je stik?

solatko ::

Po vsej verjetnosti, ti je nekaj skurlo na sklopu napajanja matične plošče in procesorja ali pa se v notranjosti računalnika še vedno zadržuje voda. Politje plošče se bo na servisu opazilo, saj je plošča pokrita z premazi, ki na polito tekočino reagirajo in se pod določenim kotom vidi, kje je polito. Nesi na pooblaščen servis, da bodo dobro očistili MB in zamenjali skurjeni del, te bo pa to nekaj stalo, razen če ti bodo pogledali skozi prste. Da lučka na napajalniku ugasne, je znak, da imaš nekaj na MB v stiku, zato nehaj testirati, ker boš naredila še več škode.
Delo krepa človeka

Duhec ::

Če je zadeva res presušena potem nimaš več kaj narediti, sploh če praviš, da ugasne ledica na napajalniku tudi, če priklopiš v prenosnik, ki je brez baterije.

Eilinel ::

Ok, hvala za vso vašo pomoč! Sedaj lahko samo upam na najboljše.

Pyr0Beast ::

Dobro bi bilo vsaj podatke iz diska pobrati.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

solatko ::

Lahko da prenosnik na servis, tudi brez diska. Pri nas, večino računalnikov saniramo brez priloženih diskov, razen, kadar je krivec za napako programje ali nedelujoč disk.
Delo krepa človeka

Snegec ::

Ali pa pač reče, naj ji ga na servisu pred predajo odmontirajo ven. Kakorkoli že, je disk najmanjši problem.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Eilinel ::

Helou! Se oglašam, samo da poročam o zadevi. Skratka, šla je matična plošča in so mi jo zamenjali, hvalabogu v sklopu garancije. Malo je sicer bilo po poznanstvih, serviser pa je šel tudi malo na roko, saj je cenil dejstvo, da smo mu povedali po resnici. Ko so ga odprli, pa tekočine sploh ni bilo videti, tako da bi verjetno šlo skozi tudi drugače.
Podatki so bili nedotaknjeni in comp že veselo dela.
Hvala pa za vašo pomoč in vzpodbudne besede. ;)

DeeCoy ::

Super, da se je tako rešilo :))

St!l3 ::

Men se je danes pokvaril prenosnik. Nekaj sem se iz magneti igral in mi je padel na sprednji del prenosnika.
naj mi gdo pomaga kateri del se mi je pokvaril.Ko vžgem prenosnik mi pojavi prvo stran naprej pa negre.

Steinkauz ::

Verjetno ti kako napako izpiše?
Drugač pa disk pa magneti se ponavad ne razumejo

St!l3 ::

ko zaženem računalnik napiše tisto prvo stran od hpja. Vidu pa sm da tipka caps lock kr neki utripa

tm kjer je padu magnet neki poka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St!l3 ()

Pyr0Beast ::

Verjetno mrknil disk zaradi udarca.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

_koki_ ::

St!l3 je izjavil:

ko zaženem računalnik napiše tisto prvo stran od hpja. Vidu pa sm da tipka caps lock kr neki utripa

tm kjer je padu magnet neki poka

Kakšno je zaporedje utripov diode caps lock?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medion servis...ali me hočejo nategniti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7717209 (13747) XsenO
»

Birotehna servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
384307 (3405) kmetek
»

GSM na servis- trdijo da je bil zmočen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10721463 (18490) amigo_no1
»

HP ProBook 4710s - Mouse not detected

Oddelek: Strojna oprema
71437 (1316) m0LN4r
»

prenosnik,ni moj polit sok.. NUNJO

Oddelek: Pomoč in nasveti
204898 (4479) Tilen

Več podobnih tem