» »

Laptop sem polil z vodo, pomagajte prosim

Laptop sem polil z vodo, pomagajte prosim

tspider ::

Imam en problem. Prenosnik sem polil z vodo, največ je šlo po tipkovnivi in tako. Sedaj ko uklopim računalnik mi vsake toliko časa nekaj zahrešči in spodnji del ekrana je belm vrhnji dela v redu. ali mi lahko kdo pomaga to rešiti? kaj naj bi bilo narobe? lahko uveljavim garancijo, nevem kako bi ugotovili da je moja napaka na servisu, hvala za odgovor
Tomo

Sicer mi prenosnik dela, vklopi se in vse lahko delam če bi hotel, ampak problem je ker je sllika le na pol ekrana, ostale pol se ssveti belo.
grafična?
  • spremenil: tspider ()

blue ::

Če si ga polil z vodo pravgotovo ni dobro, da ga uporavljaš takoj.. Postavi ga tako, da se bo voda vn scedila..

Ko sm jst svojega polil (po nesreči) z vodo po tipkovnici in v ventilator sm ga celo noč pustil, da se je odcedil..

Meni je zalilo pc z kakimi 3 dcl vode (od tega je bilo pol leda).

Par mesecev kasneje mi je šla osnovna plošča (pomoje ne zaradi vode ampak zaradi strele) in na servisu niso nič rekli, da so kaki znaki vode ali strele >:D

Aja če misliš uveljaviti garancijo se prepričaj, da ni nič vode not. Drugač sm pa nekje slišal, da je not nek papir, ki se obarva v določeno barvo, če pride v stik z vodo.

Jst mam IBM in moram rečt, da niso prav nič komplicirali z garancijo.

Brat je drugač polil svojega HPja z sirupom in je tudi preživel. Tipkat ni mogel dokler ni počistil tipk, ker so se limale :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blue ()

tspider ::

kaj je pa z monitorjem? ali je kaj narobe z monitorjem ali le grafična?

tspider ::

Sem govoril z enem, ki servisira računalnike na mlacomu in je rekel da za moj primer verjetno ni nič takega. Naj ga sušim nekaj časa, ker naj bi prišla voda verjetno med konektorje med kompom in lcd zaslonom in zaradi tega je 1/3 ekrana bela. ko bo suho bo vse dobro. Oziroma naj peljem na servis da mi oni očistijo to vodo, plačaš pač 1 servisno uro. Če pa ni to potem pa jebena. lp
Tomo

tspider ::

SEm priklučil laptop na navaden monitor in tam vse dela. tako da je verjetno kak konektor oziroma kabel. upajmo da ni lcd

Vanadium ::

pejt na servis in se naredi glupega: recimo prizgal sem laptop in se je tzo pojavilo in uprasas glupo kaj bi to bilo :D seveda ce je v garanciji:P

tspider ::

Heh, itaq sej ni druge. mogoče nasedejo mogoče ne. poizkusit je treba :D

Mare2 ::

tspider ::

No računalnik je prišel se servisa, in upoštevali so garancijo. Tako da je sedaj vse rešeno. Sreča da niso ugotovili da sem ga polil z vodo, čene bi moral plačati lcd, kar pa mislim je kr precej denarja.
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uveljavljanje garancije - stroški pošiljanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567873 (6044) galu
»

GSM na servis- trdijo da je bil zmočen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10721205 (18232) amigo_no1
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416440 (13683) _koki_
»

Telefon padel v vodo (BlackBerry Curve 8900) pomoč...

Oddelek: Pomoč in nasveti
436950 (5650) clothes
»

prenosnik,ni moj polit sok.. NUNJO

Oddelek: Pomoč in nasveti
204831 (4412) Tilen

Več podobnih tem