» »

prenosnik,ni moj polit sok.. NUNJO

prenosnik,ni moj polit sok.. NUNJO

Padly88 ::

ok,...
Dober dan!
enemu sem intšaliru winse na prenosnika in se mi je gor poliu sok :s po tipkovnici.... sem vzeu hitro baterijo wen in ga sušiu z fenom :S
kak dougo naj se še suši?
bo delal? nujno! hvala.

Padly88 ::

hitro negdo..... nočem dat 700e

Blinder ::

Ja počisti nekako ane pa poglej če dela uredu. >Sej če bo treba kaj razmontirat maš na netu navodila kako se odpre točno tisti prenosnik.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Padly88 ::

Blinder je izjavil:

Ja počisti nekako ane pa poglej če dela uredu. >Sej če bo treba kaj razmontirat maš na netu navodila kako se odpre točno tisti prenosnik.

hvala! preden ne počistim pa nesmem pogledat če dela?

Padly88 je izjavil:

Blinder je izjavil:

Ja počisti nekako ane pa poglej če dela uredu. >Sej če bo treba kaj razmontirat maš na netu navodila kako se odpre točno tisti prenosnik.

hvala! preden ne počistim pa nesmem pogledat če dela?

bil bi pa hvaležen če mi jih nekdo najde za acer travelmate 4020 ker jih jas ne najdem :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Padly88 ()

stuff ::

Ne mislim v slabem, ampak vsaka šola neki stane. Upam, da tebe nebo, naj ti bo pa vsaj v vednost kako stvari pristopit.

Blinder ::

Preden prižigaš se prepričaj, da ni sok kje kaj pomočil. Pa itak moraš tako al tako čistit, tak da boljše da prvo počistiš pol pa prižigaš. Sej če ima še garancijo se da recimo počistit pa nest na garancijo, verjetno nebi mogli vedet da je bilo polito.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

s1m0n ::

Pa tudi, ko si odstranil baterijo odstrani še ostalo energino v prenosniku tako, da držiš gumb za vklop (brez vstravljene baterije ali priklučka na omrežju) za kakšno 1min.
Pa tudi sušenje s fenom ni nevem kako primerno saj lahko napraviš še več škode ne, da bi te zdaj tu strašil ampak vročina ni vredu!

Najbolje je da ga pustiš sušit pač par dni, pa ga probaš vklopit. Glede na to da si polil z sokom pa bo potrebno ga tudi očistit zaradi sladkorja v soku, lepljivost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

PacificBlue ::

Par dni ga pust da se orng posusi, po moje ne bo neke frke...S kolegom sma po nesreč polila vazo na mizi in je voda odkapljala direkt v odprto kisto racunalnika(pc je bil polozen na stran). Se je ugasnil, pa ga je kolega s fenom posusil(čeprav vem da to ni najbolj pametno:)..pa ta pc se zdj dela:D.
I’m out.
:3

Padly88 ::

PacificBlue je izjavil:

Par dni ga pust da se orng posusi, po moje ne bo neke frke...S kolegom sma po nesreč polila vazo na mizi in je voda odkapljala direkt v odprto kisto racunalnika(pc je bil polozen na stran). Se je ugasnil, pa ga je kolega s fenom posusil(čeprav vem da to ni najbolj pametno:)..pa ta pc se zdj dela:D.

sprobo sem ga... nič fklopijo lučke ventilator zalaufa za sekundo in vgasne :S na ekranu se nič ne pojavi :S pomoooooč

iggy ::

najd si dobrega odvetnika
Hey, you're fat!

TOP ::

Ni kaj pomagat,nesi na servis,očitno je sok šel notri v PC.In kot je nekdo napisal,vsaka šola nekaj stane,drugič malo pazi.

Machete ::

ja pač povej kaj je blo.. laž ima kratke noge.. slej ko prej bo lastnik pogruntu
pa probita u miro spucat in posušit in po možnosti nest v garancijo, kot da nihče nič ne ve :)
mogoče pa bo razumu, da pač ni bilo nalašč in še delu bo

pa upaj da uni na servisu ne berejo preveč slotecha zdej, ko si še model povedu :D

Padly88 ::

Machete je izjavil:

ja pač povej kaj je blo.. laž ima kratke noge.. slej ko prej bo lastnik pogruntu
pa probita u miro spucat in posušit in po možnosti nest v garancijo, kot da nihče nič ne ve :)
mogoče pa bo razumu, da pač ni bilo nalašč in še delu bo

pa upaj da uni na servisu ne berejo preveč slotecha zdej, ko si še model povedu :D

z njim se ne da nič zmenit pa ve že tudi da sem ga polil :S jas sem mu ga lih formatiru ker sem mu biu doužn denar :S

opeter ::

Zdaj te bo tepel.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Shark-357 ::

Če je šlo po tipkovnici je ta ziher fuč, če imaš pa res smolo pa je šlo še pod tipkovnico na matično ploščo.

Največjo napako si naredil, ko si ga zagnal še politega.... namesto da bi odstranil tipkovnico in preveril do kam je šla tekočina in le to popivnal in primerno osušil, ter zamenjal tipkovnico... tako pa si si prislužil ornk puf pri kolegu, ker tole na garncijo ne bo šlo... serviserji pa nismo slepi veš in se kakršnokoli politje tekočine po prenosniku zelo hitro opazi ;)

Padly88 ::

Shark-357 je izjavil:

Če je šlo po tipkovnici je ta ziher fuč, če imaš pa res smolo pa je šlo še pod tipkovnico na matično ploščo.

Največjo napako si naredil, ko si ga zagnal še politega.... namesto da bi odstranil tipkovnico in preveril do kam je šla tekočina in le to popivnal in primerno osušil, ter zamenjal tipkovnico... tako pa si si prislužil ornk puf pri kolegu, ker tole na garncijo ne bo šlo... serviserji pa nismo slepi veš in se kakršnokoli politje tekočine po prenosniku zelo hitro opazi ;)

zaj sem gaa sprobal še enkrat dela fse super! hvala vsem

Blinder ::

mega. drugič pa bolj pazi.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Wasted ::

Meni se je enkrat Shark v gostilni polil po prenosniku, ko sem prišel domov je bilo že vse zalepljeno. Potem sem zadevo ščistil in prenosnik še danes šiba, vendar pazi, ker za robovi ostanejo madeži. Pa ne vem če je priporočljivo, da sam čistiš to, še toliko manj če je še v garanciji. Raje povej lastniku, pa mu plačaj čiščenje na servisu pa bo rešeno :) . Koliko pa pride čiščenje pa ne vem, 700EUR ziher ne.
When I'm done there will be nothing left of you...

bluefish ::

Se strinjam. Morda lastnik tega ne bo takoj opazil, slej ko prej pa se zna to zgoditi - recimo v primeru, ko bi uveljavljal garancijo zaradi neke X napake.

tomaz- ::

Tudi jaz se pridružujem zandjim nasvetom. Reskiraj tiste evrčke za čiščenje, ker te bo drugače lahko slej ko prej lastnik prišel namlatit, ko bo "dojel" zadevo.. Saj veš, MURPHIJEV zakon, pa to

Tilen ::

Glede na to, da je lastniku še nekaj dolžan in je to delal kot protiuslugo, dvomim, da ima sedaj denar za servisiranje prenosnika.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polit laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
252977 (1601) markoxxx
»

Pranje računalniških komponent

Oddelek: Pomoč in nasveti
366200 (4444) erex
»

prenosnik polit z kavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
203767 (2915) Limona
»

polita tipkovnica

Oddelek: Pomoč in nasveti
111520 (1278) ADIJOOO
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416556 (13799) _koki_

Več podobnih tem