» »

Xtreme Gamer ali Xtreme Music ?

Xtreme Gamer ali Xtreme Music ?

sypahh ::

LP !

Kupil sem Logitech Z-5500 zvočnike in me zanima katero zvočno naj vzamem. Creative X-Fi Xtreme Music ali Xtreme Gamer ? Baje, da so z Xtreme Music neki problemi z driverji itd... ? Kako je s tem ?

Občasno bi imel priključene tudi slušalke.

Hvala za pomoč.

Tac20 ::

Uporabljam x-fi music v xp 32 bit, vse dela lepo, driverji nic ne mutijo, driverji so švoh v smislu če bi se rad ukvarjal z delanjem glasbe ali česa podobnega.

sypahh ::

Kaj je fora, ko piše poleg še OEM ? Kaj je razlika ?

Tac20 ::

oem različico dobiš v vrečki + cd driverji, brez škatle in pripadajoče opreme (kabli, raznih dodatkov, knjižic itd)

Ted ::

Nabavi Theatron da boš mel DD in DTS v igrah lahko. Driverji pa so pri Creative na splošno res zelo bugasti.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

sypahh ::

Še zadnje vprašanje. Se bolj splača vzet Xtreme Music ali Xtreme Gamer Fatal1ty Professional, glede na to, da ima Xtreme Music Retail skoraj tako ceno kot Fatal1ty Serija ?

Tnx:D
C2D E6750 ~ Asus P5LD2 ~ eVGA8800GT ~ Corsair 2GB ~ PS3 ~ Logitech Z-5500

[SkA] ::

Ma kdo katerega izmed novih SB X-fi in uporablja Windows Vista? Zanima me, če so gonilniki pri slednjih karticah kaj bolje narejeni kot za staro Audigy serijo. Namreč, stara Audigy serija je imela pod Windows XP en kup programov - THX konzola, dostop do nastavitev internega dekodirnika itd., skratka kup uporabnih kontrolnih programov za izboljšanje prostorskega zvoka. Vem da obstajajo tudi načini, da stare verzije programov delajo pod Visto, ampak me zanima če je zadeva kaj boljše rešena pri X-Fi karticah, da razmislim o potencialni nadgradnji.

Zanima me torej če imajo gonilniki za X-Fi pod Visto "out of the box" (v nasprotju s priredbami gonilnikov/kontrolnih programov s strani uporabnikov) podpora za DD/DTS dekodirnik/THX control panel/itd, skratka to kar je tudi pod Windows XP? Al je enako kot pri Audigy in je vse skupaj pod Visto okleščeno in suhoparno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

sypahh ::

BTW ... Kolk je Xtreme Gamer Fatal1ty serija boljša od npr. Xtreme Music ? Se splača kupit ? Tistih 130€ mi zanjo ni problem dat, če vem da je vredu.0:)

Hvala za nasvete.:))
C2D E6750 ~ Asus P5LD2 ~ eVGA8800GT ~ Corsair 2GB ~ PS3 ~ Logitech Z-5500

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sypahh ()

asgreac ::

In kera zvočna kartica z ASIO driverji za delati muziko bi se splaćala?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero X-Fi zvočno kartico?

Oddelek: Zvok in slika
181653 (1586) TekO
»

Zvočna- Koliko veliko bolje?

Oddelek: Zvok in slika
71577 (1285) macgajver
»

Creative bo predstavil nove zvočne kartice iz družine X-Fi

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
474835 (2989) Pesimist
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796275 (4742) strumf666
»

SB Creative X-Fi Xtreme Audio OEM

Oddelek: Kaj kupiti
422616 (1765) Veron

Več podobnih tem