» »

naloge iz tekmovanja za matematiko 3. letnik

naloge iz tekmovanja za matematiko 3. letnik

||_^_|| ::

Tekmovanje je baje potekalo dons v ljubljani.
A lahko kdo te naloge zrihta?

gorjanc ::

Jest sm pisal v radovljici sicer je bilo sedaj šele regijsko tekmovanje . In moram reč kljub vspodbudnim rezultatom iz prevga kroga (62 pik) sem sedaj pogorel na celi črti. Spomnim se samo ene naloge. V krog s polmerom r je včrtan in očrtan kvadrat napiši razmerje ploščin teh 2 kvadratov. To je bila najlažja naloga na testu. Na kratko povedano nisem imel balge.

Bajo1 ::

A je 1:2? Tole sn zdle zračunu kr na pamet, pa ne vem če sem si prav predstavljal/zračunal.>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bajo1 ()

gorjanc ::

Ma ne pomoje je pršlo neki tacga (2*r)*(2*r)proti 2*r(na klvadrat)pomoje je tokle pršlo sam nisem ziher se mi res ne da poglablat Aja ostale naloge so bil mnogo bolj zafukane. Jaz sem rešil 4. Maksimalno bom dobil 10 pik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorjanc ()

Ziga Dolhar ::

Jaz četrti letnik, dobil 32 pik. [upam, da prav gledam]

Rezultate si vsak posameznik zase lahko pogleda na www.dmfa.si, sam vpiše svoj username pa šifro. Username je bil napisan ne onem imenskem listu, ki nas je s podatki čakal na mizi.

Gorjanc: naša radovljiška šola rula :-)

gorjanc ::

EJ tkole bom reku ISKRA RULEZ. Glede pregledovanja rezulatrov pa tkole se mi ni dal prepisat one dolge cifre tko da ne morem pogledat pa še rezultat bi me spravu v salbo voljo tko da je to še najbol. BTW v keri učilnici si bil jest sm bil v 2.

Ziga Dolhar ::

Učilnica 3.

Hehe, Iskra... al ste vi enga v Radovljici izgubil, pa ste mogl jit nazaj? ROFL...

Bajo1 ::

Ja sej a ni 4* (r)na kvadrat: 2*(r)nakvadrat= 2:1.

Brane2 ::


A je 1:2? Tole sn zdle zračunu kr na pamet, pa ne vem če sem si prav predstavljal/zračunal.>:D


Men se tud zdi, da bo nekaj takega....

gorjanc ::

Ma ne vem jest sm se tm pojavu hitr odpisal cca 45 minut glih prov da sem ujel avtobus in nato skliznil domov sploh se nisem zgovarjal s prfokso.

Mercier ::

Em...kam je šlo pa Vegovo? A tip ni politično spejemljiv dandanašnji?

||_^_|| ::

torej nemore noben nč zrihtat?:(

whatson ::

Jaz bi tudi mel naloge... Me prav zanima kaj sem zamudil (se mi ni dalo zjutraj vstat). :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trigonometrične enačbe

Oddelek: Šola
132833 (2407) ta_ki_tke
»

Kenguru- matematično tekmovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7911261 (9261) alexa-lol
»

Kako računamo?

Oddelek: Loža
343176 (2593) @ljash
»

Fizika na maturi

Oddelek: Šola
211787 (1589) DixieFlatline
»

Mehanika, kinetika

Oddelek: Znanost in tehnologija
222352 (1958) Thomas

Več podobnih tem