» »

Katere igre v letu 2008?

Katere igre v letu 2008?

SmeskoSnezak ::

Pred neke leti sn našel en page z eno slikco in naslovom igre, iger, ki bi naj prišle ven v prihajajočem letu. To je blo vedno okol novembra, decembra. A obstaja še kaj takega?
@ Pusti soncu v srce... @

Tr0n ::

SmeskoSnezak ::

Hvala. ;)

p.s.:Samo ta seznam je kar kratek. Sn našel še en seznam, pa tui kratki. klik
Jaz pa iščem seznam čimveč iger. Spomnim se, da je bil tisti članek na enih 10-20 straneh. :\
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Verjetno je bil kak forum post.

Wiki ima tudi listo.

Tr0n ::

nuclear ::

škoda da vsi, p tudi az zvesto pričakujemo alan wake, pa čeprav ta še ne bo letos zunaj :(
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

destroyer2k ::

nuclear

Kak hudiča bi pa ti to vedel?

Tr0n ::

Ni bilo receno, da bo ali ne bo zunaj 2008. Torej, "when it's done".

nuclear ::

malo sem bil zaspan destroyer2k. v glavnem, glede na to kako zavlačujejo z izidom, dvomim da bo Alan Wake to leto zunaj. bi pa bil formidable excited.

tr0n, when its done, ma duke nukem forever že 5 let.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Dead_Eye ::

Starcraft2, po dolgih letih spet ena igra, ki bo vredno kupit original :)
The one and only

nuclear ::

em.. no, not rly..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

ahac ::

em.. no, not rly..

:O
Zakaj pa ne?
Boš pa kupil original Alan Wake?

Sklepam, da ne. Verjetno ga boš samo potegnil z neta, preigral in brisal... potem boš pa že pričakoval nadaljevanje. Saj ne, da bi te zarad tega kaj obsojal. Pač ti niti najbolj pričakovana igra ni vredna nakupa.
Ampak vsake toliko časa pa pride igra pri kateri se resen gamer sploh ne sprašuje ali jo bo kupil ali piratiziral, ker mu je jasno že preden je sploh napovedana. Dead_Eye bo torej kupil Starcraft 2. Jaz tudi. In tudi moji prijatelji. In še ogromno drugih.

Če se pa motim in boš ti kupil Alan Wake... good for you. Edino prav je, da se dobre igre kupi.
Mogoče pač iger, kot je Starcraft, ne maraš. Ampak če govorimo o tem katera igra je vredna nakupa potem ne moreš mimo njega. Prvi del je izšel pred 10 leti in se še vedno igra.
Trenutno zadnji patch je Starcraft dobil lani pa bo verjetno še kakšnega. Že samo to je razlog zakaj je vredno tako igro nabavit.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

nuclear ::

s tem ko ene igre kupiš, in druge downloadaš iz interneta se postavi conclusion, da preprosto karkoli ne kupiš zaničuješ?
če downloadam vse igre, to ni moj problem. problem, da se da skrekat igra je od avtorja. to bi oni morali rešiti proble, da bi se potlej igre kupovalo.
da pa poseduješ piratsko igro, in je ne uporabljaš v dobičkonosne namene, je pa povsem legalno. i guess.
Alan Wake če bom kupil? A je kakšen dodaten level na originalu, za razliko od kopije? Ne.
Kupim samo igre, katere sem prisiljen kupit, recimo kake multiplayer, ki te prisilijo v nakup, ker drugače ne moreš igrat. Samo se še ni zgodilo.

torej maš zdej odogvor na moje dejstvo "no, not rly"... i guess.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

blackbfm ::


da pa poseduješ piratsko igro, in je ne uporabljaš v dobičkonosne namene, je pa povsem legalno. i guess.


Kere maš ti, saj nevem a resno misliš ali se zajebavaš. Ti maš že v osnovi faljeno razmišlanje kokr vidm.

Če je igra ali pa recimo album dober in ti je všeč, je prav da avtorju izkažeš podporo s tem ko kupiš original. Sicer iger ne igram, bi dal pa za dober album brez problema tudi 5x več če bi blo treba, čeprav potem poslušam zripane mp3je in mi original cd leži v omari. Pa še slikce so v albumu :>

Drugače me pa zanima kakšen bo Fallout 3. Dvojka je bla daleč najbolši špil kar sem jih igral.

ahac ::

nuclear:
Točno zaradi take miselnosti je PC gaming v kur*u.
Alan Wake torej ne boš kupil. Zakaj torej pričakuješ, da bodo developerji še delal igre zate? Saj od tebe nimajo čisto nič! Če se Alan Wake ne bo prodajal dovolj dobro potem Alan Wake 2 pač ne bo nikoli izšel. GG.

Tvoje razmišljanje je ozkogledno. Briga te samo kaj dobiš ti in samo zdaj. Na srečo vsi ne razmišljajo tako in napišejo, da bo Starcraft 2 (ali katerakoli druga igra oz. software) vreden nakupa (pa čeprav se ga bo dalo igrat tudi piratsko).
In kdo si ti, da nam boš govoril, da ni?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

nuclear ::

@ahac ja ok, deli se lepega..
@blackclw, ne ni zaradi takšne miselnosti, ampak zaradi FIFE, ki vsako leto spremeni grafični vmesnik v meniju, in spremeni transferje v klubih, in izda novo igro...

Top igre: Alan Wake, GTA4, Mafia 2, Heavy Rain. To so težko pričakovane igre, in verjamem, da se bo mnogo teh originalnih kopij pokupilo...:\ Kljub torrentom, še vedno velik folka kupuje, kot pa vlači, ker je veliko folka neizobraženega, in pa še tisti patrioti, ki izpufajo pač vse, da podpirajo svoje izdelovalce.

Sej prav kupit igro eno, dve.. ampak glede na to kolko folk igra, bi moral vsaki teden dati 20-40€ za igro.. bankrot..

Softwerske hiše so zelo zelo bogate, večina oz zelo odveč keša se vlači po računih teh direktorjev...

Če bi dali nove igre po 5€, bi takoj večina kupovala igre,...

Igra = 20€ ... kupi jo 500 folka = 10000€
Igra = 5€ ... kupi jo 5000 folka = 25000€

moje razmišljanje.. samo preveč zj grem not.. ne da se mi no..

Naj dodam še, da izdelovalci iger, dobivajo največ dnarja od sponzorstva in raznih zadev..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

destroyer2k ::

nuclear

Samo tole lahko povem fine in theory but failed in testing. So to že nekaj poskušali z eno stran in je zelo malo se poznalo koliko ih kopuje. Ne vem točno kaj je bilo to samo vem da je točno to bilo kar ti si rekel in ni bilo uspešno.

Pa drugače če je folku ful dobra igra bo jo vedno kupil ne glede na ceno. PA tud mass effect je tudi dosti pričakovana na pc-ju večini samo zaradi tega, ker je bioware delo zgodbo.

ahac ::

Kupim samo igre, katere sem prisiljen kupit, recimo kake multiplayer, ki te prisilijo v nakup, ker drugače ne moreš igrat. Samo se še ni zgodilo.

Praviš, da kupuješ igre, ki si jih prisiljen kupit... ampak hkrati, da se to še ni zgodilo. Torej jih NE kupuješ.
Bi igral kaj takega kot je Team Fortress 2, Enemy Territory: Quake Wars, World of Warcraft, Guild Wars, itd. če bi lahko? Sigurno obstaja kakšna multiplayer igra, ki te zanima! Ampak ti se pač narediš, kot da ne obstaja, ker ni na partisu.

Pa vprašaj se, če bi res dal 5€ za Alan Wake! Bi?
em.. no, not rly..
Torej nehaj lagat sam sebi, ker je očitno da nisi pripravljen plačat NIČ za NOBENO igro.

velik folka kupuje, kot pa vlači, ker je veliko folka neizobraženega
Kaj pa če je ravno obratno? Kaj pa, če se "izobraženi" zavedajo kako in zakaj nastajajo dobre igre? Kaj pa če "izobraženi" obiskujejo še kakšno internetno stran poleg partisa in podobnih? Kaj pa če so si prebral kakšen članek izpod rok developerjev in jim je to odprlo oči?

Sej prav kupit igro eno, dve.. ampak glede na to kolko folk igra, bi moral vsaki teden dati 20-40€ za igro.. bankrot..
A resno rabiš vsak teden novo igro? Če je dobra... potem ne. Jaz igram WoW že 3 leta in ko bom kupil Starcraft 2 ga sigurno ne bom brisal po 1 tednu! To bo sigurno igra, ki bo ostala na disku naslednjih 10 let in jo bom redno igral.
To, da folk igra čisto vsako je**no igro, ki pride ven je samo razvajenost. Warez nas je pač navadil, da to lahko delamo. Sploh pa nikol nisem rekel, da kupim vse igre, ki jih igram. Čist nič se ne delam lepega. Tud jaz wareziram! Evo... a si hotu to slišat? Ampak, ko pa pride res dobra igra.. pa to ni vsak teden.. niti vsak mesec.. takrat je pa prav, da jo kupiš.
Če bi ti v letu 2008 kupil samo Alan Wake in GTA4, vse ostalo pa wareziral, zaradi tega sigurno ne bi bankrotiral.

Naj dodam še, da izdelovalci iger, dobivajo največ dnarja od sponzorstva in raznih zadev..
[citation needed]
Ti lahko dodajaš kar hočeš... but that don't make it true!

ne da se mi no..
Ja, mislm, da je to očitno. :))
OK, pustmo zdej to. Sem že preveč napisal. Prepričal vas itak ne bom (to boste mogoče nekoč ugotovil sami), pa tud čist preveč offtopic smo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

nuclear ::

eh brezveze se kregat. Raje podebatirajmo, kaj nas čaka če GTA4 ne pride za PC ven. XBOX360 bo treba iz wareza povleči.

PS: vežde bi dal 5€ za alana :) pa tt za marsikatero drugo dobro igerco.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

AapocalypseE ::

Ahac, kaj pa boš rekel recimo na to. Naprimer šolar, ki ne hodi delat, dobi nov računalnik. Ven pridejo taboljše igre, ki stanejo po 20, 30 in 40EUR. Gre do ateja in mame in reče: Jaz pa bi mel novo igro za računalnik. Mi bota kupla? Ne neboma ti, raje se uči, je bolj pametno, mogoče dobiš eno za rojstni dan. Ja in kaj je pol? Se prijavi na partisu ali blinku in že ma igro zastonj. Takih je dosti dosti več, ko pa takih, ki že hodijo delat in jim ni težko dat ven tistih 40EUR.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2009 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19614266 (694) oo7
»

Alan Wake (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25827888 (6506) oo7
»

Borderlands

Oddelek: Igre
372050 (972) Berserker
»

Gears of War

Oddelek: Igre
352430 (2121) Jst
»

PC igre @ 2006

Oddelek: Igre
272852 (2027) bajsibajsi

Več podobnih tem