» »

Gears of War

Gears of War

ArYeS ::

Čeprav že stara novica, mariskdo ne ve, da v začetku novembra že dobimo Gears of War za PC.


Gre se za igro, katero razvijajo pri Epic Games (znani so vam predvidevam po seriji Unreal).

Na PC verziji dobimo podaljšano enoigralsko izkušnjo, bolj natančno 5 novih chapterjev.
Dobimo prav tako 5 novih multiplayer map (vsega skupaj 19) in nov gamemode King of the Hill... dobili bomo tudi UnrealED, kateri bo poskrbel za ogromno novega user-made contenta.
Cooperative način bo še vedno omejen na dva igralca.

V bistvu se gre za cqb varianto igranja, multiplayer se gre povečini 4v4 (to je tud maximum server cap), kar se mi zdi zelo odlično, ker zadnje čase dobivamo le igre za 8v8,16v16,32v32.. in bo Gears nekaj posebnega.

Kvaliteta je takorekoč zagotovljena, saj je igra na Xbox360 pobrala v bistvu vse nagrade za igro leta (lani).

Minimalne zahteve:
2Ghz AMD or 2.4Ghz Intel processor
1gb rama
ATI X700
GeForce 6600

Če bo delala solidno verjetno lahko vidite že če vam lepo teče Medal of Honor Airborne. Zagotovo bomo vedeli pa če bo delal UT3 demo lepo.. ker GoW dema verjetno ne bo.

Zanima me če se še kdo zanima za nakup, za mogoče potem kakšno klansko igranje.
  • zavaroval slike: Mavrik ()

Tr0n ::

PC verzija bo tudi updated UT3 engine DX10 goodness. :)

SP bomo prespilali, za MP pa se ne vem. We'll see.

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

frikozoid ::

Fantje - garantiram vam, da vas bo Gears povsem prevzel! Sem ga preigral na dolgo in široko na 360tki!

Grafika, gameplay in sound so neverjetni. Tudi sam mulltiplayer seka totalno. S tem špilom ne morte sfalit - je one of a kind!

PS: Še ravno pretekli vikend smo meli open xbox 360 lan party (večji dela xboxsašev s KSI foruma) kjer smo igrali halo3 in GOW in vam povem, da je bil competition 2 vs 2 ekip res nekaj posebnega! Ta igra se da igrati na zelo visoki ravni - multi te hitro potegne, če pa imaš še dobro drušno potem pa .... Je pa vse v skillsih in taktiki!

Nabavte igro - ne bo vam žal, če je pa po možnosti še cross platform (zakar se bojim da ni:(), pa kdaj lahko še kako skupi počmo!

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

No ja, jaz nisem bil tako zelo navdušen nad špilom. Ko traja je kul, samo ko ga pa preigraš pa ugotoviš, da v bistu nisi delal nič drugega kot z zaklona strelal stvari... in to eno pa isto skoz celo igro. Okolja (čeprav impresivna) bi lahko bila malo bolj raznolika in ne SAMO SIVA. Nekdo bi moral Epicu povedati da obstajajo še druge barve kot pa siva. Akcija je sicer dokaj nora, samo po koncu igre ugotoviš, da razen streljanja nisi delal nič... nobenih ugank, nobene zgodbe razen "pridi do tja".
Multiplayer pa je itak dolgočasen... CSS stil "crkni pa čakaj 10 min da se dva kemperja pokoljeta", ogromna banda dece ko se dere po mikrofonih (mutanje 90% ljudi v vsaki rundi postane tečno) ter dejstvo, da je ogromno orožij v MPju preprosto neuporabnih (večina ljudi itak leče okoli s šibrovkami) naredi to igro za najbolj zanič MP igro kar jo je kdaj Epic izdal.

Za enkrat (ali dvakrat) preigrat SPje, saj je akcija izjemno uživaška. Ni pa špil vreden takega hypa.
The truth is rarely pure and never simple.

frikozoid ::

Kakor si vzameš ... Kar se tiče sive barve maš prav:) , drugače pa je zame CSS način dokaj vredi zadevšna - sj pravm, če igraš online morš met dobro družbo zravn, potem pa gre. Pa tudi, če vstrajaš te potegne - vsaj pri lovu na achievemente (100 killov z motorko8-O, snajpo, granato itd )

PS: Mavrik - kk maš Gtag na live-u?

ArYeS ::

Glede sivih barv.. jah res je .. siva je.. to je artistični slog GoWa.. ne morejo biti vse igre pisane.. meni tak slog zgleda super.

Glede multiplayerja.. mislim, da bo kar razlik med PC in GoW verzijo, predvsem v tem, ker se na PCju meri hitreje in natančneje.. bomo videli.

Vsekakor, če bom videl, da mi bo UT3 demo delal gladko, bom kupil GoW.

Pesimist ::

Mah prevlki hype je bil za ta spil ki ni nic kaj posebnega. Bedno naziganje iza kritja kot ze povedano. Drugi al tretji dan sem ga ze prodal dalje. Xbox verzijo thats it.

Tr0n ::

Kr bad ass game. :)

Sem mislo, da bodo kaj bolj poostrili kontrole za PC verzijo, pa niso. Deluje zelo konzolasticno.

m.i.h.a. ::

folk vsi špilat gow....igra je nadkul8-O

kixs ::

Bom danes probal ;)

Pesimist ::

Grozno steka. Kak nej vem kaj me bremza. Jaz sumim da to ker nimam vec kot 1Gb rama. Samo kaj pa ram na graficni? Sej tja se tudi texture nalagajo in 7600GT je verjetno presvoh z 256Mb?
Torej kaj je ram v compu al na graficni?

AMD X2 4200+ 939
1Giga DDR1
7600GT

Rama nikakor nebi htel dokpit vec zaradi duplih cen napram DDR2. Te reje celi komp menjam ko pridejo novi Quadri od Intela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Ja, jaz moram na 8800 GTS 320 dat texture da MEDIUM. Vse ostalo je lahko HIGH, DX10 in AA.

Pac zmanjka placa za teskture na grafi in si zgleda dela cache na disku in zato steka.

kixs ::

Tron:

Katero resolucijo uporabljas?

lp

Tr0n ::

1280x1024.

Edini razlog, zakaj bi sel na 8800 GT 512 je ravno zaradi pomnilnika.

Pa mislim, da je celo CliffyB povedal, da priporoca 512MB za graficno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

kixs ::

Skoraj nemogoce, da steka zaradi premalo rama.

Po moje je kaksen bug :O Steka tudi pri ATI 2900XT 512MB.

Tule je en performance review.
http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTQxNiwxLCxoZW50aHVzaWFzdA==

lp

jamiroq ::

hmph. mam podobno konfiguracijo kot sawyer (7600gs namesto gt) in mi dela bolj kot ne gladko na 1680x1050. pri checkpointih ali kakšnem nalaganju mogoče kaj kolcne. detajli so na medium, razen senc, ki so na low in decal quality, ki je static (če dam dynamic moram spustiti resolucijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

Pesimist ::

Zaj sem spusto texture na low. Je definitivno bolse samo se vseeno kaki hickup tu pa tam. Prej sem mel na Highest pa sem naredo 2 koraka pa spet disk srotal :D
Nevem nevem. Zdaj pa mislim da me ze 1Gb rama nazaj drzi? Ker drugace vsej na teh nastavitvah ko spilam dela cisto tekoce dokler nena stekne za sekundo.
Mam se mogoce kaki model detail prevosoko za 1Gb rama. Drugace nisem niti sprobal vec kot 1024x786 na 22 colskem monitorju :'(


Sej ne recem da se neda naredi, da dela tekoce. Jaz samo hocem ugotoviti z mojo trenutno graficno ce slucajno sistemskega rama premalo in ce se mi splaca 8800GT pri 1Giga rama sploh nabavlat. Ker systemskega rama po teh cenah nocem dokupit. Te kot sem reko reje celi komp menjam decembra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

eddiev ::

Lp, kupil sem si joypad za pc: logitech cordless rumblepad 2.
Ko med igranjem igre "gears of war" držim tipko za naprej mi hodi nazaj. Ali mogoče ve rešitev za ta problem?

Tr0n ::

V nastavitvah pod controllers se ne da nastavit? Igra bi naj bila narejena za Xbox 360 kontroler, drugace pa je dosti boljse spilat z misko in tipkovnico.

eddiev ::

sem že uredil zadevo. Lp

Tr0n ::

Kje si nastavil?

Pesimist ::

Nevem meni se vedno kr lepo steka. Neglede kak tekoce vizaulno deluje vseeno zasteka kot da rama sfali ko se kaj zgodi. Kaksne podiranja sten in podobno. Kaj so kaki recommended driveri za GOW?

milenkom ::

Pozdravljeni, sem nov uporabnik tukaj. Zanima ali kdo ve kako je kaj z igranjem igre na prenosnikih. Ko štartam igro dobim obvestilo, da je potrebno naloziti Nvidia Forceware 163.44. Problem je, da ne morem naloziti teh gonilnikov. Niti beta verzija 169.09 ne gre. Prav tako imam Logitech Rumblepd 2 in mi hodi nazaj, ko drzim za naprej. To bom moral malo v opcije pogledat. Zaenkrat se lahko igram, vendar obvestilo pravi, da brez Forceware 163.44 bo igra enkrat zamrznila in moj napredek ne bo shranjen.

Imam notesnik Toshiba satellite A100-011. Core 2 Duo 1.83 MHz, 2 GB Ram, Nvidia Geforce 7600 GO.

Ve kdo kaj vec?

LP

Milenkom

Tr0n ::

Tukaj poglej za gonilnike. Izberi si Geforce Go pod Product type.

Mavrik ::

Načeloma je pri prenosnikih tak, da moraš pobrati grafične gonlinike od izdelovalca prenosnika (Dell/Toshiba/ipd). Poglej na strani svojega izdelovalca.
The truth is rarely pure and never simple.

milenkom ::

Ma ja na NVidiini strani sem že veckrat iskal gonilnike in imam posodobljene gonilnike. vendar je verzija okoli 80, novejše pa ni. Bomo videli zaenkrat igrica dela tekoče, brez problemov, tu pa tam se malenkost zatakne. Jo igram na miško(nekak je lažje). Mislim da novejši nforce gonilniki podpirajo navadn grafične kartice in teh za prenosnike.

LP

milenkom ::

Jebemti, mali popravek in ne teh za prenosnike.
LP

Tr0n ::

Ja, saj za mobile graficne ni visje verzije. Dokler spil laufa, ni panike.

Echelon ::

Bi mogoče kdo vedel, kako premagati the Corpserja v jami?:D
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

YOU ::

:)) .Ko se on zaščit(te ne napada) ga probi v njegov"trebuh" zadet pol pa ko te pa napade ga pa mer v usta.vsakič ko ga zadaneš se pomakne nazaj. Nakonc pa boš prestrelu dve "verigi" k držita tist del in to je to.:D

kapiš8-)

Echelon ::

Ne razumem ravno najbolje:)) Ko se on zaščiti, ime vse noge pred sabo, torej ga ne morem v "trebuh" al karkoli že strelat:D Sem ga pa spravil do tega, da se je premikal ja, ampak se je proti meni:| Si lahko malo bolj natančen prosim?:))
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Mavrik ::

Saj ni noben umetnost. Streljaj ga kamorkoli že dokler se ne bo začel umikati (priporočam ti, da ga ne streljaš ko se ščiti, ker boš zapravljaj nabone). Ko se bo parkrat umakno na en most, ga poderi. Pa to je to.
The truth is rarely pure and never simple.

YOU ::

Lej enostavno:Strelaj ga v trebuh, on te napade("ZARJOVE":D ) in timeri v usta!!važna so usta!!!in on se pomika nazaj!!
Trebuh----->USTA:D

ČE ne drugač se mu približaj da te napade pa ga pol strelej u trebuh.:D
je dost razumljivo?

Echelon ::

Pa sem naredil hvala:D Res je blo lahko, ne vem zakaj prej tega nisem pogruntal:\
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Jst ::

Imam eno prošnjo.

Ali mi lahko kdo, ki ima inštaliran patch 1.1, pošlje config datoteke. Sam sem se nekaj igral, sedaj mi pa ob zagonu javi napako.

Tiste v: \My Documents\My Games\Gears of War for Windows\WarGame\Config
Ter: \Gears of War\WarGame\Config


Lepo Prosim!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E3 2009 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19614272 (700) oo7
»

Gears of War 4

Oddelek: Igre
466492 (5137) oo7
»

Gears of War Ultimate Edition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5711247 (8528) BivšiUser2
»

Gears of war 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
986562 (4846) laught
»

Gears of War

Oddelek: Konzole
242305 (1309) Gr0unD Zer0

Več podobnih tem