» »

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

««
19 / 38
»»

6151 ::

Na dve leti menjujemo ponudnika in izkoriščamo bonuse za nove naročnike :D
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 6151 ()

MrStein ::

Vezava je iz papirja in se komot lahko prekine.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Motion ::

6151 je izjavil:

Na dve leti menjujemo ponudnika in izkoriščamo bonuse za nove naročnike :D

A to sam pokličeš po preteku pogodbe / aneksa in zahtevaš novo pogodbo z danimi ugodnostmi?

6151 ::

Samo če je še vedno isti ponudnik najcenejši. T2 mi verjetno ne bo več po preteku teh 24 mesecev. Sploh pa nikoli ne dajo istih ugodnosti še enkrat, razen če za nekaj mesecev nisi več naročnik
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Motion ::

Se pravi da te dejanko obravnavajo kot novega naročnika in dobiš ugodnosti morš prekinit vezavo (ozeroma mors it kam drugam) za kak mesec? Ni samo da raztžemo in vrzem v koš star papir in podpišem novega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

fireX88 ::

da te obravnavajo kot novega naročnika moraš it drugam.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

batuk ::

Trenutno sem pri Telekomu, kjer imam Modri paket (s preveč programi), internet, stacionarni telefon, mobilni paket (odplačujem še kupljeni mobitel brez vezave) ter elektriko. Vse skupaj me v zimskih mesecih stane kar 250 €. Največ temu prispevajo tri termoakumulacijske peči pa morda star bojler. Kaj bi bilo zame najugodneje? Do hiše je napeljan optični kabel.

Kaj potrebujem?

Tv - osnovno + Sportklubi ter Eurosport
Mobitel - Nori nob s 1500 sms/min/mb bi bil povsem dovolj. Lahko bi se za 2 € stegnil do Norega boba. To je rezerva. Ponudnik ni pomemben.
Stacionarni telefon - nagibam se k odpovedi.
Internet - 2 Tv-ja + 2 računalnika. Res osnovna raba brskanja po spletu. Hitrost povezave ni pomembna. Že sedaj imam bolj slabo, ker sem stari naročnik, ki je pri ugodnostih venomer zapostavljen.
Elektrika - nimam idej, je pa odločno preveč. Uporabljam še kamin, ki je zlata vreden, a to je zgolj za ogrevanje dnevne sobe.

Kaj mi priporočate? Za vse nasvete bom zelo hvaležen...

6151 ::

Jaz sem zadnjih nekaj let menjal med telekomom in T2 (na 2 leti)
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

6151 ::

batuk je izjavil:

Trenutno sem pri Telekomu, kjer imam Modri paket (s preveč programi), internet, stacionarni telefon, mobilni paket (odplačujem še kupljeni mobitel brez vezave) ter elektriko. Vse skupaj me v zimskih mesecih stane kar 250 €. Največ temu prispevajo tri termoakumulacijske peči pa morda star bojler. Kaj bi bilo zame najugodneje? Do hiše je napeljan optični kabel.

Kaj potrebujem?

Tv - osnovno + Sportklubi ter Eurosport
Mobitel - Nori nob s 1500 sms/min/mb bi bil povsem dovolj. Lahko bi se za 2 € stegnil do Norega boba. To je rezerva. Ponudnik ni pomemben.
Stacionarni telefon - nagibam se k odpovedi.
Internet - 2 Tv-ja + 2 računalnika. Res osnovna raba brskanja po spletu. Hitrost povezave ni pomembna. Že sedaj imam bolj slabo, ker sem stari naročnik, ki je pri ugodnostih venomer zapostavljen.
Elektrika - nimam idej, je pa odločno preveč. Uporabljam še kamin, ki je zlata vreden, a to je zgolj za ogrevanje dnevne sobe.

Kaj mi priporočate? Za vse nasvete bom zelo hvaležen...


Oranžni optimum je bil nekaj mesecev nazaj optimalna izbira, si dobil za povprečno 35€/mesec... sedaj je 43€/mesec povprečno ob vezavi za 2 leti. Pa še vedno dokaj ugoden paket.
Poglej pri A1. V katerem paketu imajo športne programe
Mobitel imaš hofer za 7€/mesec 1000/1000/3000. Če potrebuješ več imaš 10€ za 3000/3000/20000
Internet bo preko glave 50/10 karkoli se bo delalo (kateri koli paket vzameš ima več ali enako na optiki)
Elektrika pri geni
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Nahodni ::

Moje vprašanje se nanaša na zgornjo debato. Zdaj so se pojavile te ponudbe hitrega mobilnega interneta, ki pa ima omejeno količino download-a. Koliko je moja približna poraba Gb, če imam povprečno 5ur na dan Youtube (glsba sicer) in surfam, delam zraven prek neta. Filme lahko sicer vlečem dolj ponoči, ko ni omejitve. Ugibam, če bi bila opcija okoli 70Gb mesečno zame dovolj?

Iščem torej paket, ki bi združeval solidno mobilno telefonijo in neomejen hitri internet. Mislim, da takšen še vedno ne obstaja. Televizije pa ne potrebujem.

NejcSSD ::

HOT Giga za net, pa mini/maxi za mobilno je 7+15 ali 10+15 evrov.

Naloži si kakšen net monitor pa boš videl po dveh tednih kakšen maš trend približen pri porabi...
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

batuk ::

Še dodatek k mojemu zadnjemu postu.

Na vikendu, ki ni v neposredni bližini bi si omislil še TV. Samo TV in nič drugega. Glede programske sheme se še odločam. Itak največ toliko, kot doma. Ogled televizije preko mobilnega omrežja telefona ni ravno smotrna rešitev.

Ali se da kako pokombinirati, da je ceneje?

batuk ::

Pri A1 mi zaenkrat nudijo VDSL (A1 Kombo M), prehod na optiko bi naj bil kasneje zastonj. Kabel je speljan zgolj do omarice prr hiši. Kaj pomeni ta tehnologija spremeni zame? Je kdo v zadnjem času kupil ta paket in prav tako še ni imel vsega pripravljenega? So še kakšni skriti stroški?

Pri T-2 pa me podobno zanima glede xDSL in FTTH tehnologije? Tam gledam T4 start oz. T3 mega. Tu pa mi nudijo optični kabel.

Pri obeh je še dodaten box 4 €/mesec.

jusv ::

batuk je izjavil:

Trenutno sem pri Telekomu, kjer imam Modri paket (s preveč programi), internet, stacionarni telefon, mobilni paket (odplačujem še kupljeni mobitel brez vezave) ter elektriko. Vse skupaj me v zimskih mesecih stane kar 250 €. Največ temu prispevajo tri termoakumulacijske peči pa morda star bojler. Kaj bi bilo zame najugodneje? Do hiše je napeljan optični kabel.

Kaj potrebujem?

Tv - osnovno + Sportklubi ter Eurosport
Mobitel - Nori nob s 1500 sms/min/mb bi bil povsem dovolj. Lahko bi se za 2 € stegnil do Norega boba. To je rezerva. Ponudnik ni pomemben.
Stacionarni telefon - nagibam se k odpovedi.
Internet - 2 Tv-ja + 2 računalnika. Res osnovna raba brskanja po spletu. Hitrost povezave ni pomembna. Že sedaj imam bolj slabo, ker sem stari naročnik, ki je pri ugodnostih venomer zapostavljen.
Elektrika - nimam idej, je pa odločno preveč. Uporabljam še kamin, ki je zlata vreden, a to je zgolj za ogrevanje dnevne sobe.

Kaj mi priporočate? Za vse nasvete bom zelo hvaležen...


Če želiš vse v paketu, potem ti defenitivno priporočam:
https://telemach.si/paketi/zakaj-paketi
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

b3D_950 ::

Mogoče kdo ve zakaj OŠO/optika (dolenjska) od včeraj zvečer ne deluje (cca od osmih naprej)? Je spet kdo petrgal kable?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

alexz ::

to moreš vprašat tvojega ponudnika oziroma operaterja te optike

batuk ::

Prodajam stanovanje, ki bi ga v tem času rad izkoristil. Prej je bil v uporabi T-2, ostal pa je še nek stari box. Rabil bi TV (povsem osnovno) ter internet (osnovno ter wifi). Kaj mi priporočate? Ali bi kupoval mesec po mesec ali se vezal za dlje časa in vse prepustil novemu lastniku? Najbrž je tudi potem možen prehod med paketi...

Za vse nasvete bom hvaležen...

MrStein ::

Vsako pogodbo lahko prekineš. Morebitnih 15 EUR stroškov pa boš ja požrl, če celo stanovanje prodaš?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

batuk ::

Prekinitev ni tako enostavna.

MrStein ::

Ja, celo email je treba natipkat.
Za ene preveč...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

quadro933 ::

Zdravo.

Zanima ali naj bi imel A1 isto kvaliteto slike na tv kot Telekom? Ali je mogoče slabša? Na parih forumih sem namreč opazil, da ljudje jamrajo glede kvalitete slike na A1. Trenutno sem na Telekomu (OŠO optika) in moram menjat operaterja, da malo zmanjšam ceno (plačujem 88 eur/mesec za paket modri + dodatna številka).

lp

Bakunin ::

isti šmorn. izberi tisto kar je ceneje.
in/ali pa netflix (8e/mesec)

quadro933 ::

Netflix že mam. Je vsaj kaj za pogledat :)

pol3ni ::

quadro933 je izjavil:

Zdravo.

Zanima ali naj bi imel A1 isto kvaliteto slike na tv kot Telekom? Ali je mogoče slabša? Na parih forumih sem namreč opazil, da ljudje jamrajo glede kvalitete slike na A1. Trenutno sem na Telekomu (OŠO optika) in moram menjat operaterja, da malo zmanjšam ceno (plačujem 88 eur/mesec za paket modri + dodatna številka).

lp


Tudi mene to zanima.Do konca meseca bom zamenjal vse.
Po 12 letih. Mobilne 4 številke gredo na hofer.Sam tv in internet pa še ne vem.T2,A1,ali telemach.Pri vseh bi vzel največjo tv shemo +dodatek HBO.Sem pa na optiki(centrala je od telekoma)

Kar sem gledal cene so naslednje

T2 -39,99-prvo leto ob vezavi,po koncu vezave 66,99

A1 -53,99 -2 leti ob vezavi plačujem isto ceno

TELEMACH - 32,95 prvo leto ob vezavi ,po koncu vezave 65,90

Na izbrano je vse približno tam tam.Zdaj samo kvaliteta storitev je vprašljiva-kje imate najboljšo izkušnjo.

Hvala

quadro933 ::

Šel pogledat k enmu kolegu A1. Slika je iste kvalitete kot pri Telekomu. Vmesnik je (za moje pojme) slabši. Mi je pa zanimivo, da ob vsakem preklapljanju kanalov slika na začetku zmrzne za cca 1 sekundo.

DimmniBurek ::

Ima kdo izkušnje z Telekomovim paketom Modri, ki vključuje Internet, TV, mobitel in elektriko?
Sedaj imam T-2 za internet/TV, Telekom za mobitel in Elektro ljubljana za elektriko.
There Is No Stronger Drug Than Reality

quadro933 ::

Pri Telekom elektriki je droben tisk. Cena velja za določeno obdobje. Pri meni se ni splačalo, mogoče je sedaj kaj drugače.

DimmniBurek ::

Kaj misliš z drobnim tiskom? Vem da so te akcije zdej za nove uporabnike, samo sej je naveden cenik. Po informativnih izračunih, so vsi ponudniki tam tam. Gen-i, petrol, telekom, elektro energija vse pride okoli 40€ z istimi podatki seveda. Problem je, ker sploh ne vem koliko plačujem pri elektro Ljubljana, ker frajerji nimajo cenika niti kakega kalkulatorja za izračun. Ta mesec dobim prvi račun...
There Is No Stronger Drug Than Reality

fireX88 ::

DimmniBurek je izjavil:

Kaj misliš z drobnim tiskom? Vem da so te akcije zdej za nove uporabnike, samo sej je naveden cenik. Po informativnih izračunih, so vsi ponudniki tam tam. Gen-i, petrol, telekom, elektro energija vse pride okoli 40€ z istimi podatki seveda. Problem je, ker sploh ne vem koliko plačujem pri elektro Ljubljana, ker frajerji nimajo cenika niti kakega kalkulatorja za izračun. Ta mesec dobim prvi račun...


elektro ljubljana ti ne prodaja elektrike, je samo distributer. Elektro energija ti proda elektriko, tako kot geni, petrol...

elektro energija: http://www.elektro-energija.si/za-dom/n...
na desni strani imaš v drobnem tisku natančni izračun. Poglej koliko si porabil kWh prejšnji mesec in preračunaj za posamezen paket (odkljukaj popust za npr. toplotno črpalko, če imaš).

Enako naredi pri Telekomu: http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
Spodaj imaš še tarife in ceniki in si vrži v kalkulator tarife za redni cenik po preteku akcije.
Prištej še program zvestobe. Če imaš na mesec cca 150€ računa pri Telekomu (modri + elektrika), bi mogoče uspelo tudi 2x leto unovčit po 20€ popusta (se pravi 40€).

Glede na zdajšnje tarife pri Telekomu (redni cenik) je cenejši kot pa paketa "zanesljivo elektrika" in "zanesljivo elektrika 24" pri elektro energija (ne vem kako je pri petrolu, geni,..). Cca pol leta nazaj je bila energija najcenejša opcija pri vezavi s paketom.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

DimmniBurek ::

Hvala ti. Bom počakal na račun, prej itak nimam dosti kaj praskat, ker nimam pojma pri čem sem...
There Is No Stronger Drug Than Reality

Nebomgabiksa ::

...trenutno smo na T2 (59EUR, T3 TERA+L) + Bob (9,19EUR) + mobitel penzion (7,50EUR) = 75EUR.

Zbiram ponudbe za:
- Internet optika (karkoli je OK)
- Telefon stacionarna številka
- Mobilna M2M
- TV shema, da je vključen kakšne Fox
- TV ogled na PC, tablici
- TV časovni zamik
- TV 2x STB
- Petrol elektrika

Če ima kakšen operater kaj ceneje, in vsaj podoben nivo storitve, prešaltam takoj (tudi z 24M vezavo).

Zgodovina sprememb…

ligev ::

Če t2
https://www.t-2.net/paketi/oranzni-opti...
100/10 Mbit, tv paket l, zamik, dodaten tv, 1x mobilni paket 1000/1000/10000 in 1x neomejeno klici/sms/mms+10GB
vezava za 24mesecev: 12 mesecev po 54EUR, potem 74

telemach ima -50% za prvo leto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ligev ()

quadro933 ::

A1 je tud znižal cene (seveda na vezavo):

Kombo S 24,99
kombo M 29,90
kombo L 39,90

Nebomgabiksa ::

Trenutni 2-letni strošek (1752€):
* T3 TERA 45€ (2x STB) + shema L 14€ + MobilniTOP 0€
* VIP Bob 9€
* Senior D, 5€

A1 bo s temi Kombo paketi dobr' stresel trg
* Kombo M 30€ + STB (?)
Vsi ostalo pa gremo na HOT, ali pa ostane kot je :-)
* MobilniTOP -> HotSTART, 0€
* VIP Bob -> HotMINI, 7€
* SeniorD -> HotMINI, 7€
In je strošek 24 mesecev 1056€ (če gremo na Kombo L 1296€).
To pa je že lep prihranek :-)

Telekom, hja... mobilno ni konkurenčen, čeprav ima najboljšo storitev.
Me pa zelo matra elektrika (Akcija 2017), ker če začnem z oktobrom je v 6-mesecih prihranek 100 evrčkov (4700VT, 5552 MT).
* Trio B, 3x 28€ + 21x 46€ = 1050€ + ggornji Hot-i, 336€, 1386€
Modri Net ali Modri Svet pa sta samo še dražja.

sebamatko ::

Zdravo,
mi zna kdo predlagat kaj je najcenješa varianta za paket samo internet hitrsot 100/10 v Lj - možnost optičnega priklopa.
Hvala! :D

fireX88 ::

sebamatko je izjavil:

Zdravo,
mi zna kdo predlagat kaj je najcenješa varianta za paket samo internet hitrsot 100/10 v Lj - možnost optičnega priklopa.
Hvala! :D


ugodni paketi samo z internetom ni - no vsaj ne poznam.

Predlagam, da pogledaš pakete od T2 - T4 GIGA ali T4 MEGA in pač ne uporabljaš ostalih storitev.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Nebomgabiksa ::

batuk je izjavil:

Elektrika - nimam idej, je pa odločno preveč. Uporabljam še kamin, ki je zlata vreden, a to je zgolj za ogrevanje dnevne sobe.
Po hitrem pregledu stanja na trgu sem se jaz odločil za Telekom Akcija 2017 (6 mesecev znižana tarifa, imamo pa TČ). Smo pa sedaj na Petrolu, po preteku bo skoraj ista cena, Gen-i ima tudi solidno akcijo (12-mesecev nižja cena). Ostalih pojma nimam če se sploh splača gledati...

T2 je pogajabilen kar se tiče cen dodatnih stritev :-)

rose2288 ::

A mi lahko prosim nekdo pove, če ima kdo Lastovko paket od Telemacha? Dobiš satelitski krožnik za TV, vendar moraš itak imeti antenski/koaksialni kabel, da TV priklopiš. Torej se priklopiš na Telekomov koaksialni kabel? Ni mi logično. Internet je najmanjši 1/256 do 12/1. Predvidevam, da je to preko telefonske linije in preko Telekoma. Kako pa povežeš kabel za telefon? Čisto tehnično me zanima, kako to poteka od zunaj skozi hišo. Sploh mi ni jasno, ali imam potem stacionarni telefon preko telekoma ali preko telemacha? Kaj je tu v paketu telekomovo in kaj telemachovo? Ni mi logično, saj se oglašuje kot storitev izven telemachovega kabelskega omrežja. Torej to pomeni, da imam vse tri storitve na telekomovem kablu, po katerem poteka televizija, stacionarni telefon in internet od telemacha? Se pravi, da imam na primer 200 minut klicev v telekomovo stacionarno omrežje, čeprav sem na kablu od telekoma?

Ni neumnih vprašanj.

fireX88 ::

najprej, si moraš razjasnit, kaj boš sploh imel. Lastovko tv preko satelita ali preko telekomovega omrežja? To sta dve popolnoma drugačni tehnologiji. Skratka poglej si spodnjo sliko, kako je narejeno preko satelita. Če bo ta opcija, se koaksialni kabel pretvori (pretvornik v modemu) v kable, ki jih potrebuješ za pc/telefon


ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

alexz ::

sebamatko je izjavil:

Zdravo,
mi zna kdo predlagat kaj je najcenješa varianta za paket samo internet hitrsot 100/10 v Lj - možnost optičnega priklopa.
Hvala! :D

pri A1 imaš 100/20 za 29,99 če se vežeš za 2 leti

https://www.a1.si/tv-paketi

mumbo ::

rose2288 je izjavil:

A mi lahko prosim nekdo pove, če ima kdo Lastovko paket od Telemacha? Dobiš satelitski krožnik za TV, vendar moraš itak imeti antenski/koaksialni kabel, da TV priklopiš. Torej se priklopiš na Telekomov koaksialni kabel? Ni mi logično. Internet je najmanjši 1/256 do 12/1. Predvidevam, da je to preko telefonske linije in preko Telekoma. Kako pa povežeš kabel za telefon? Čisto tehnično me zanima, kako to poteka od zunaj skozi hišo. Sploh mi ni jasno, ali imam potem stacionarni telefon preko telekoma ali preko telemacha? Kaj je tu v paketu telekomovo in kaj telemachovo? Ni mi logično, saj se oglašuje kot storitev izven telemachovega kabelskega omrežja. Torej to pomeni, da imam vse tri storitve na telekomovem kablu, po katerem poteka televizija, stacionarni telefon in internet od telemacha? Se pravi, da imam na primer 200 minut klicev v telekomovo stacionarno omrežje, čeprav sem na kablu od telekoma?

Ni neumnih vprašanj.


Lastovka gre vse brežično (telefon, internet, tv) do hiše iz oddajnika, more biti vidna linija. Je npr na Trdinovem vrhu in če imaš od tam moraš met neoviran pogled. Gre za tehnologijo mmds, "brezžična kabelska". Tu ni Telekom omrežja ali kakšnega drugega, to je direkt od Telemacha storitev. Če te zanima še kaj več pa mi lahko pošlješ ZS..

quadro933 ::

A1 kombo L za 39,90 + A1 go M ali

Telemach EON full, 12 mesecev 29,90 drugih 12 pa 51,00

Drugi me ne zanimajo preveč.

Preselil bom vse storitve (fiksne + mobilne) iz Telekoma k A1 ali Telemach. Pri Telemachu predvidevam, da je malce mobilna problematična.

kakšna mnenja?

Izaso ::

Priporočam Telemach. Boljša uporabniška izkušnja na TVju, plus ta nov EON smart box - same pohvale. Glede mobilnega omrežja pa je v zadnjem letu imel A1 več problemov kot Telemach pa še če ne bi bilo signala imaš zastonj nacionalni roaming na Telekomu. Poglej še programsko shemo. Recimo Sportklub je pri Telemachu po defaultu v osnovni shemi..

strom_15 ::

Zaenkrat je Telemach še boljši kar se tiče TV sheme (čeprav nima AMC im minimaxa) in interneta. Na mobilnem področju je pa Teleamch zelo oddaljen od A1 kakovosti.

Telemach je imel res zelo dobre pakete Gold, sedaj ti novi so pa porazni, še posebaj za nas na optiki. Razmisli, kar ti je najboljše in potem se odloči.

MArkusPrimus ::

Telemach spet draži, zdaj že drugič v enem letu. ??? Pa težko jih dobiš na tehnični pomoči.

Inicijator ::

Tašča je pred 3 meseci vzela Kombo. zaenkrat vse b.p.

popaj5 ::

Da ne načenjam nove teme:
V hiši imamo 2 ločeni stanovanji v kateri smo imeli 20 let ločena telefonska priključka. Marca 2018 naroči optični prikluček lastnik zgornjega stanovanja, avgusta še jaz. In čakamo..12. novembra dobi sosed priključek sam ostanem brez. na vprašanje ki sem ga postavil serviserju zakaj ne priklopijo še meni dobom odgovor da nima naročila???
Sledi 3 tedne klicarjenja na A1 nakar mi oni rečejo da moram najprej na telekomu zaprositi za dodatno "dozo" potem bodo lahko priklopili. Grem vprašat na Telekom pa mi odgovorijo da mora naročilo podati A1 ker da jaz z telekomom nimam nič ker nisem njihov naročnik.in tako vsak dan do danes sledi klicanje na A1 in Telekom rešitve ni na vidiku ima kdo podoben primer??
lp

fireX88 ::

kdo je lastnik optike to vaše hiše/kdo jo je gradil?

GVO? Poskusi pri njih, če ti lahko svetujejo kako.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

MrStein ::

Lepo s sosedom naročita malo močnejši paket, se povežite vsi na ruter in mirna bosna.

Dodatna vaja: ločena ruterja in ločen bandwidth...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

videc ::

Jaz sem imel podoben problem, ko sem čakal na "priklop" več kot tri mesece, čeprav sem imel optični kabel v hiši. Pa vsi drugi operaterji so to že imeli v evidenci.
Jaz sem zato šel drugam.

@popaj5: Pri komu si naročil optiko? Pri komu jo je sosed, ozirom pri katerem ponudniku je?
««
19 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34282613 (1252) Peon
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677481 (19886) Tilen
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11945761 (16001) solatko
»

T-2 ukinitev TV-ja zaradi previsokega računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8021095 (11001) Bellzmet
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6623863 (16682) Lonsarg

Več podobnih tem