» »

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

««
18 / 38
»»

6151 ::

T2 Net+Mobil (z 100/20) če potrebuješ stacionarno stane 38,5€, če ne potrebuješ stacionarne 35€, cena velja vseh 24 mesecev ob vezavi. Mobilna številka z neomejenimi klici/sms/10GB prenosa podatkov (3,20€ dodatka če želiš 50GB/mesec) je vključena. Mislim, da se ceneje ne da priti skozi.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Kleemen ::

alexz je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Pri nas je zaenkrat optika samo za tiste ki so na Telekomu, vsaj tako so rekli, ker imamo na novo speljane kable, tako da kar se tiče interneta sem zelo zadovoljen. Kaj pa dvojček internet + stacionarna telefonija? In potem posebej vzamem še mobilno telefonijo, ki je 8eur na mesec kar sem gledal.


net 100/20 + voip

telekom : 45,99 € / 19,95 €

a1 : 47,99 € / 12,99 €

ta druga je akcijska cena prvo leto pri vezavi za 2 leti


Telekom 45,99eur na mesec skupaj z optiko 100/20, stacionarno in mobilno telefonijo?

alexz ::

samo stacionarna

Kleemen ::

To ni možno, potem je isto kot Modri paket, če je poleg 45,99eur še 20eur za mobilno telefonijo, s tem da pri Modrem paketu je še tv poleg.

ziga1990 ::

Poozdravljeni,

mene pa zanima ali ima kdo izkušnje z podjetjem Omrežje ?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Bakunin ::

ziga1990 je izjavil:

mene pa zanima ali ima kdo izkušnje z podjetjem Omrežje ?


URL, davcna, naslov ? ...

ziga1990 ::

Omrežje, Podjetje za širokopasovne komunikacijske storitve d.o.o.
Borovec 2
1236 Trzin
ID št. za DDV: 36599174
Telefon: 01/81 00 210
Fax: 01/81 00 101
Matična št.: 2025183
Št. vložka: 1/40809/00
TR: 03131-1000190607

http://www.omrezje.si/

Potem noben ne pozna tega ponudnika?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

martincek1 ::

Pred 10 dnevi priklopili Telekom optiko 10/2 v TopTrioA. Vsaj dvakrat na dan se internet obesi, ping 1-2, DL pa 0.1, ali offline Kaj za vraga se dogaja? Ko kličem, mi znajo edino reset narest, pa sam zraven modem resetiram. A lahko pričakujem, da bom imel zdaj dve leti tako usran internet, kakšni so penali če skenslam? Mater sem jezen...

MrStein ::

martincek1 je izjavil:

kakšni so penali če skenslam?

Nikakršni.
A je to treba leta 2018 še vedno razlagati?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ziga1990 ::

Fino za optiko imam na izbiro Omrežje ali T-2 sam kaj ko Omrežje noben ne pozna a T-2 Je nehal delati sredi dela, da bi optiko k nam napeljal
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

BorutK-73 ::

Potem ti sotane samo Omrežje? Go for it.

6151 ::

Ima kdo telekom optiko/vdsl in moj telekom račun? Menda je na strani koda za neomejen ljubljanski wi-fi, in bi rad preveril, kakšna hitrost je na njem možna, saj mi lovi v stanovanju, jaz pa umiram, ko moram kaj uploadati z telemachovim 1mbit/s upload paketom.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 6151 ()

alexz ::

Kleemen ::

Danes sem dobil položnico od Telekoma za Modri paket 80eur. Poleg sem imel še neke dodatke za tujino cca. 5eur, ampak vseeno 75eur za Modri paket? A so ponovno kaj zvišali naročnino kot takrat na 65eur?

fireX88 ::

Kleemen je izjavil:

Danes sem dobil položnico od Telekoma za Modri paket 80eur. Poleg sem imel še neke dodatke za tujino cca. 5eur, ampak vseeno 75eur za Modri paket? A so ponovno kaj zvišali naročnino kot takrat na 65eur?


ja nekaj so zviševali. Imam tudi jaz 75€ in sem ravno gledal v kaj bi lahko zamenjal.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

NejcSSD ::

Modri plus je 80 eur.
Treba bo menjat na novi Top Trio C za 55, številko pa na HOT... Prihranka 10-15 eur na mesec odvisno od HOT paketa (10/15 eur).
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Kleemen ::

Iz 65eur na 75eur? Zakaj spet višanje, če so že kakšen mesec nazaj že v drugo višali?

Kleemen ::

Torej, kaj se najbolj splača trenutno? Internet optika + stacionarna telefonija + mobilna telefonija. TV mi ni pomemben, lahko pa za manjše doplačilo. S Telekomom (Modri paket) sem ful zadovoljen, ampak 75eur na mesec je too much.

Vzel bi novi trio od Telekoma, ki je 19,99eur prvo leto ob vezavi 2 leti, ampak je potem naslednje leto 45eur tako da če imam poleg še mobilno telefonijo je skoraj isto kot Modri paket, s tem da imam manj programov.

vinkop ::

Kleemen je izjavil:

Torej, kaj se najbolj splača trenutno? Internet optika + stacionarna telefonija + mobilna telefonija. TV mi ni pomemben, lahko pa za manjše doplačilo. S Telekomom (Modri paket) sem ful zadovoljen, ampak 75eur na mesec je too much.

Vzel bi novi trio od Telekoma, ki je 19,99eur prvo leto ob vezavi 2 leti, ampak je potem naslednje leto 45eur tako da če imam poleg še mobilno telefonijo je skoraj isto kot Modri paket, s tem da imam manj programov.

jaz sem odpovedal, oziroma iz telekoma sem presel na T-2....imel sem modrinet, to je bilo 60€, zdaj pa sem vzel T-2NET+MOBIL paket( 50/10Mb/s + Brezcasni M )....to me bo prislo pol ceneje, se pravi 30€...kdor ne potrebuje IPTV mislim da je T-2 trenutno med najugodnejsimi...enostavno ne razumem zakaj ima telekom tako drage storitve, pakete....poleg tega pa ugodnosti koristijo samo novi narocniki, za stare pa boli jih k.....

NejcSSD ::

Kleemen je izjavil:

Torej, kaj se najbolj splača trenutno? Internet optika + stacionarna telefonija + mobilna telefonija. TV mi ni pomemben, lahko pa za manjše doplačilo. S Telekomom (Modri paket) sem ful zadovoljen, ampak 75eur na mesec je too much.

Vzel bi novi trio od Telekoma, ki je 19,99eur prvo leto ob vezavi 2 leti, ampak je potem naslednje leto 45eur tako da če imam poleg še mobilno telefonijo je skoraj isto kot Modri paket, s tem da imam manj programov.


Če si že zdaj naročnik potem ne moreš te akcije koristit ob vezavi, je samo za nove naročnike telekom.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

pol3ni ::

Ja res je.Mene so prejšnji teden klicali od Telekoma,ker sem imel vezavo in s tem popust 6€.Sedaj jih je zanimalo kaj mi lahko spet ponudijo da bi se vezal še naprej.Ko sem jim omenil,da počakam še 2 meseca da mi poteče še aneks za telefon in potem pri njih zaključim,ker jim je za stalne stranke malo mar.Potem je bilo nekaj opravičevanja,vendar,da drugega kot da pri njih vzamem še elektriko in si znižam naročnino za 10€.Seveda ob ponovni vezavi.
Ker sedaj račun za Telekom znaša že 110 €.Imam pa paket modri+, 3 mobilne številke,stacionarni tel.Očitno pa bo potrebno na 2 leti menjavat ponudnike da imaš popust,ker kljub temu da sem od prvega dne na Telekomu to je 10 let,očitno to nobenega več ne zanima.

vinkop ::

povsem se strinjam, tudi jaz ne razumem kaj za vraga razmisljajo pri telekomu, da obstojeci narocniki nimajo nobenih ugodnosti...kaj pa je novi narocnik vec vreden od onih, ki so ze vec kot dve leti uporabniki telekoma? prav zaradi tega sem tudi jaz odsel in se marsikdo bo odsel...mogoce se bojo pa nekega dne zganili,ampak takrat bo prepozno...

MrStein ::

Nov uporabnik->nov denar.

Ko pa bo dovolj strank šlo stran, pa bodo prilagodili ponudbo. Verjetno.

biznis.press
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Izvijač ::

Kaj pa je slabega v menjavanju operaterjev vsaki 2 leti ??Jaz se kar dosti poslužujem tega,če j ceneje zakaj pa ne ,saj samo modem zamenjam pa je to to.

MrStein ::

Nepotrebno delo in izguba časa.
Ampak, če drugače ne gre...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

martincek1 ::

Pri Telekomu vzel paket s 10/2 Optiko, ampak imam skoraj vedno omogočeno večjo hitrost. Trenutno naprimer 170/40 :D

Omejujejo samo ob kriznih urah al kako?

NejcSSD ::

Bodi tiho in ne kliči nič na support, da ne bodo kaj preverjali :))
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Brainstorm ::

Kako se pa kaj telemachov hišni internet obnese https://telemach.si/internet/hisni-inte...

Kakšne so kaj hitrosti pri downloadu in uploadu, če je bazna postaja nekje 2 km stran za hribom.
Kaj pa HUAWEI B315 lte modem/router, ki ga dobiš za 1€ zraven je ok, se da kakšna zunanja antena priključit nanj?
Bi bil ta net za android box z eonom in za download torrentov ali bi pokleknilo vse skupaj, so tudi takšna nihanja pri telemachovem lte netu, kot pri hoferjevem, kot sem zasledil na forumu, da zvečer dela vse počasneje, ko folk navali na net prek lteja.
Recimo, da ne prekoračim 200GB prenosa, kaj je bolje telemachow 16€ lte net ali hoferjev 15€ lte net, vendar se pri gledanju tvja preko eona in downloadu torrentov verjetno kar hitro prekorači 200GB.

angus35 ::

Jaz sem tudi uporabnik modrega paketa, kateremu se je ankes iztekel. Ponudnika bi zamenjal zaradi krepke podražitve odkar sem pristopil k njim. Pomembna so mi internet (100/10 ali vec) in televizija (cim vec programov), telefonija ni tok pomembna (stacionarca ne rabim, služben mobilni). Kakšne so izkušnje z kabelski ponudniki (npr https://www.kate-wing.si/kabelsko-omrez.... So kakšne slabosti ???

kravicakatka ::

Kateri ponudniki sploh še ponujajo samo internet (DSL)? Trenutno imamo 8/1 Mbit paket na T2, ki stane (predragih) 31 € na mesec. Iščem cenejšo rešitev. Telekom je še dražji, Amisa ni več, Telemach in A1 pa kolikor vidim imata samo optiko ali mobilni. Glede mobilnega sem malo skeptična, da ne bo na koncu hitrost prenizka (na Akostest je sicer za naš kraj nekdo izmeril 66/10 Mbps). Pa tudi na strani A1 javi, da 'domači net ni na voljo' za našo lokacijo, če uporabim njihov iskalnik. Mi preostane še kaj drugega, kot da preplačujem T2 še naprej? :/

Bakunin ::

https://www.a1.si/tv-paketi > https://www.a1.si/a1-kombo-s iz tabele odstraniš TV in telefon =

Hitrost interneta do 20/1 Mb/s (optika ali xDSL)
Wi-Fi modem brezplačno


Mesečna naročnina

z vezavo za A1 mobilne uporabnike 18,99 €/m za 24 mesecev
z vezavo 20,99 €/m za 24 mesecev
brez vezave 30,99 €/m

Za domaci net pa se lahko tudi dogovoris za 3dnevni test >> tako vsaj pise na https://www.a1.si/mobilni-internet/doma...

6151 ::

kravicakatka je izjavil:

Kateri ponudniki sploh še ponujajo samo internet (DSL)? Trenutno imamo 8/1 Mbit paket na T2, ki stane (predragih) 31 € na mesec. Iščem cenejšo rešitev. Telekom je še dražji, Amisa ni več, Telemach in A1 pa kolikor vidim imata samo optiko ali mobilni. Glede mobilnega sem malo skeptična, da ne bo na koncu hitrost prenizka (na Akostest je sicer za naš kraj nekdo izmeril 66/10 Mbps). Pa tudi na strani A1 javi, da 'domači net ni na voljo' za našo lokacijo, če uporabim njihov iskalnik. Mi preostane še kaj drugega, kot da preplačujem T2 še naprej? :/


T2 net+ mobil 20/10, pa lahko odpoveš trenutno naročnino za mobilne storitve
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

MrStein ::

T2 net+ mobil 20/10 VDSL je bil prej 30 EUR/mesec ob 2 letni vezavi, samo so ta mesec nekje malo podražili, pa popust na vezavo spremenili. Nižja cena je zdaj samo prvo leto. Tu je opis: https://www.t-2.net/paketi/t2-netmobil

Sicer ne vem, če je kje bolj ugodno. Omenjeni A1 Kombo S je res 10 EUR cenejši, a ima le 1 Mbps uploada namesto 10. Če je tebi to OK, potem go for it.
Pri T-2 dobiš še sicer mobilni paket zraven, ki je po številkah kar ugoden, a zna kaj nagajati, sploh v tujini.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Konlov ::

Ali bo SIOL dal SK HD v shemo?

shadowfax ::

A1 je do konca aprila znižal ceno A1 domači NET na 14,99, kar je enako Hot-ovemu 200Gb paketu. Kaj je boljša izbira?
Minus pri A1 je ta, da je vezava za 2 leti, pri Hoferju pa so sedaj ti Wifi2go paketi razprodani, ne vem a se mi splača čakat ali je boljša A1 opcija. Se kdo kaj bolj spozna? Hvala!

mumbo ::

Kupiš rabljen LTE ruter in greš na HOT, če se ne želiš vezat.

alexz ::

SK HD ima kolk jaz vem še vedno samo TM v ponudbi. zaradi nekega razloga ga nočejo dat ostalim ponudnikom.

če imaš mobilno pri TM ga lahko gledaš na EON.

Sheteentz ::

shadowfax je izjavil:

A1 je do konca aprila znižal ceno A1 domači NET na 14,99, kar je enako Hot-ovemu 200Gb paketu. Kaj je boljša izbira?
Minus pri A1 je ta, da je vezava za 2 leti, pri Hoferju pa so sedaj ti Wifi2go paketi razprodani, ne vem a se mi splača čakat ali je boljša A1 opcija. Se kdo kaj bolj spozna? Hvala!

Pozabil si omenit, da je A1 Domači net 1 za 14,99€ omejen na 10/3 mbps, nisem pa ziher kako je s tem pri hotu.

NejcSSD ::

20/5 hot
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

shadowfax ::

Sheteentz je izjavil:

shadowfax je izjavil:

A1 je do konca aprila znižal ceno A1 domači NET na 14,99, kar je enako Hot-ovemu 200Gb paketu. Kaj je boljša izbira?
Minus pri A1 je ta, da je vezava za 2 leti, pri Hoferju pa so sedaj ti Wifi2go paketi razprodani, ne vem a se mi splača čakat ali je boljša A1 opcija. Se kdo kaj bolj spozna? Hvala!

Pozabil si omenit, da je A1 Domači net 1 za 14,99€ omejen na 10/3 mbps, nisem pa ziher kako je s tem pri hotu.


Hvala! Bom potem počakal na novo zalogo modemov. Če je še kdo v podobni situaciji. Pri A1 je še 11,99€ priključnine in kadarkoli prekinitev 9,99€ + penali, če je pred 24 meseci.

pol3ni ::

Ali ima kdo trojček pri A1.Zanima me predvsem kako zadeva v praksi deluje.Ali so kakšne težave pri tv-ju ogled nazaj,zmrzovanje slike itd.
Hvala

Bakunin ::

trojcek na optiki, tel. parici ali mobile ?

pol3ni ::

Trojček na optiki

Sheteentz ::

shadowfax je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

shadowfax je izjavil:

A1 je do konca aprila znižal ceno A1 domači NET na 14,99, kar je enako Hot-ovemu 200Gb paketu. Kaj je boljša izbira?
Minus pri A1 je ta, da je vezava za 2 leti, pri Hoferju pa so sedaj ti Wifi2go paketi razprodani, ne vem a se mi splača čakat ali je boljša A1 opcija. Se kdo kaj bolj spozna? Hvala!

Pozabil si omenit, da je A1 Domači net 1 za 14,99€ omejen na 10/3 mbps, nisem pa ziher kako je s tem pri hotu.


Hvala! Bom potem počakal na novo zalogo modemov. Če je še kdo v podobni situaciji. Pri A1 je še 11,99€ priključnine in kadarkoli prekinitev 9,99€ + penali, če je pred 24 meseci.

če se ti doma valja kakšen android ali kaj podobnega, ga lahko uporabiš kot lte wifi router ali ga pa daš v usb tether, če se gre samo za en računalnik. stvar se presenetljivo dobro obnese, vsaj pri meni z nexusom 5.

one too many ::

Kako je s telefonijo pri paketu z optiko?
Starša imata sedaj ISDN in bi rada ohranila, da lahko oba hkrati kličeta oziroma da sta oba hkrati poklicana na isto telefonsko številko. Kakšen telefon potrebuješ za to? V centrih mi niso znali svetovati, omenjali pa so, da potrebuješ analogni (?!) telefon. To se mi zdi čudno. Skratka kako deluje sodobna stacionarna (internet) telefonija?
Zanimata me predvsem Telekom in A1.

Koliko časa traja premik med kanali na TV? Sedaj imamo digitalno kabelsko od Telekoma in traja približno eno sekundo.

Invictus ::

Mislim, da lahko dobiš 2 številki.

Številki se pa da prenesti.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

one too many ::

Starša bi rada imela kot je ISDN. Torej z eno številko. Sicer imamo tudi sedaj dve, vendar lahko dva klicatelja hkrati pokličeta na samo eno številko.

Bakunin ::

hkrati pokličeta ali hkrati pogovarjata ?

one too many ::

V bistvu katerakoli kombinacija. Pomembno je seveda samo, da ju lahko dva različna klicatelja pokličeta na isto telefonsko številko. Lahko da sedaj telefon/telekom avtomatsko en klic preusmeri na drugo telefonsko številko.

HupChup ::

Kako pa kaj skupnost Slo-Techa gleda na vezave? Imate povečini paketne storitve z vezavo za 2 leti ali raje plačujete polno ceno, ker imate radi odprte možnosti?
««
18 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34985120 (588) krefi
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677830 (20235) Tilen
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11946025 (16265) solatko
»

T-2 ukinitev TV-ja zaradi previsokega računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8021237 (11143) Bellzmet
»

Kateri Trojček vzeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110981 (7840) Daliborg

Več podobnih tem