» »

seminarska

seminarska

rok_p ::

ima kdo kako seminarsko o komunizmu?:) s povdarkom na ideologiji in ne izkrivljenih sistemih...
rok

koyotee ::

Ne, nebomo ti podarili/naredili seminarske. Zakaj sploh hodiš v šolo, če nisi sposoben sprejeti izziva?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

rok_p ::

koyotee: če ne znaš odgovora na vprašanje potem raje bodi tiho.
rok

koyotee ::

bi se blo treba vprašat, kdo ne pozna odgovora, ki ga išče...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

rok_p ::

opažam da vidiš ogromen smisel v prepisovanju knjig. noja mogoče res, če ne drugo se vsaj tipkati naučiš. ampak oprosti, osebno ne maram prepisevati prepisanih stvari iz prepisanih knjig in odkrivati tople vode pri nekaterih stvarh, ki me ne zanimajo in katerih nikoli ne bom potreboval. upam da ti je sedaj bolj jasno moje prvotno vpršanje.
rok

koyotee ::

Sej ni to fora, da prepisujes, fora je, da neki nardis zase, pa ce tudi se ti zdi to totalno brezvezna stvar, btw takih bos imel v zivljenju se mnogo. Sola je proces izobrazevanja, ne pa, da gledas kako bos najlazje prsu skos(dobr tut brez tega negre). Tudi jaz se sprasujem, kaj mi bo vse znanje, ki sem ga, oz. bi ga moral pridobiti v soli(npr. koliko so slovenski pesniki spil pa naredil otrok...), ampak brez tega danes negre. Nocem moralizirat, sam tko grejo stvari. Sploh pa je dober obcutek, ko ves, da si naredil nekaj dobrega zase.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

rok_p ::

in kaj konkretnega sem naredil zase s tem, ko sem prepisal nekaj strani iz knjig?
ni isto če kopiram nek tekst, ga prilepim in preberem? pomoje da ja. Slovenske šole so še pa daleč od dobrega procesa izobraževanja. in v kolikor se sam ne znajdeš, potem ti nobena šola ne bo zadostno pomagala. saj veš tisti rek, veliko šolanih, malo pametnih. pa ne želim se zdaj več prepirati s tabo..polovica seminarske je že napisana..polovica sledi ju3:)
rok

gzibret ::

Jaz ti napišem seminarsko. Cena:

OŠ - 100 e
SŠ - 250 e
fax - 500 e
podiplomc - 2500 e

Ampak takšno, za petko (desetko, če gre za fax) :D
Vse je za neki dobr!

BluPhenix ::

in kaj konkretnega sem naredil zase s tem, ko sem prepisal nekaj strani iz knjig?
ni isto če kopiram nek tekst, ga prilepim in preberem?


Jah tako je ko danes mularija razume te stvari narobe. V naših časih smo šli v knjižnico, prebrali ene 3-4 knjige o stvariin potem sami spisali zadevo. Danes znate le prepisovati. Ni čudno, da je pisanje obnove tako težavna stvar. Kako se šele zakomplicira ko prideš na faks ...


Slovenske šole so še pa daleč od dobrega procesa izobraževanja. in v kolikor se sam ne znajdeš, potem ti nobena šola ne bo zadostno pomagala. saj veš tisti rek, veliko šolanih, malo pametnih.

Res, da slovenske šole ne nudijo najmodernejšega pristopa k učenju in da marsikdaj pešajo na vseh izobraževalnih področjih, ampak glede na to, koliko ljudi v sloveniji zna pisati, brati računati in ima vsaj neko osnovno razgledanost je napisano ena velika bedarija. Polek tega marsikateri slovenec svoje šolanje zaključi s 7 stopnjo izobrazbe, do katere pa navadno ni tako lahko priti. Seveda se moraš sam znajti, saj ti nihče ne bo dal nič pod rit, ampak govoriti da ti pri tem "znajdevanju" šola ne pomaga je še ena bedarija. Morda boš nekoč to ugotovil, upam da ne bo prepozno.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Pšenični ::

Jaz ti napišem seminarsko. Cena:

OŠ - 100 e
SŠ - 250 e
fax - 500 e
podiplomc - 2500 e

Stari mal si drag, ampak vidim pa tud da se zlo ceniš, to ni nič narobe.Se strinjam da je treba maminim sinčkom in lenuhom znanje fino zaračunat.Mogoče bi jaz pri podiplomcu zaračunal še 1000evrov več, vsaj pri multivariatni analizi,,heh,heh

poweroff ::

Fora je v tem, da prebereš 50 strani v treh knjigah in potem pokažeš, da si to znanje sposoben oboviti in predelati ter prikazati na 10 straneh z dodatkom nekih svojih zaključkov.

Ampak ti očitno nisi. Sposoben.
sudo poweroff

jrtjtejtt ::

če mi razložiš kaj rabiš (tema, hipoteza...) ti jo spišem za ene 50 ojrov. Cena je okvirna, odvisno od strani kolk jih rabiš, pa natančno teme?

Pa seveda kdaj rabiš

gzibret ::

> Stari mal si drag, ampak vidim pa tud da se zlo ceniš, to ni nič narobe.

To je po ceniku mojih uslug oz. glede na moje urne postavke, vključujoč izobrazbo. V tej ceni je zajeta tudi kvaliteta uslug, da smo si na jasnem.

Če je kdo len, naj pač plača. Sej pravim, z veseljem napišem, samo ne zastonj in tudi ne za drobiž :P


Aja, moje reference (izobrazba, ocene...) zainteresiranim seveda dam v pogled.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fax in neprimeren odziv profesorja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13232154 (19351) Phantomeye

Dolgcas - Kaj poceti v zivljenju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8411267 (7103) jype
»

Determinizem, svobodnja volja

Oddelek: Šola
14983 (820) donfilipo

Spletni oblikovalec

Oddelek: Loža
403955 (2967) Tody
»

"Bedastoce" v srednji soli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1159154 (7232) glinik

Več podobnih tem