» »

Dolgcas - Kaj poceti v zivljenju?

Dolgcas - Kaj poceti v zivljenju?

1
2
»

IceIceBaby ::

ne pol se voziš okoli z bmwjem, seksaš z lahkimi dekleti in snifaš kokain


BMWji so kul, lahka dekleta in koka pa niso po mojem okusu :)

DKirbi ::

Matura pod prvo mesto, da te bodo ljudje lahko sploh jemali v življenju resno, oziroma če se boš kdaj v življenju znašel pred kako sanjsko službo, da te bodo lahko vzeli brez komplikacij z normalno plačo. Poznam veliko folka iz srednje šole, ki jih je zabluzlo in niso nikol nardili mature, sam pa sem trenutno že na koncu absolventa in jim je fajn žal. V bistvu, tem bolj boš čakal in prelagal, tem bolj ti nebo do tega da bi naredil nekaj zato. Jaz sem osebno failal pri slovenščini v srednji šoli ampak sem jo vseeno nardil. Faks pa je popolnoma neobvezna stvar, jaz sem se odločil zanj, ker sem mel nek cilj nekaj postat. Nazadnje izobrazba res ne pomeni nič ampak bolj tisto kar se sam naučiš in sam znaš, ker seveda v podjetjih bolj cenijo izkušnje in prakso kot pa teorijo. Ampak brez izobrazbe? Hja... boš morda do konca življenja ostal doma v tisti svoji sobi, zakajen s travo in PC entertainmentom.

Sam sm tud neke vrste social retard (trenutno celo na pavzi od Facebooka - izpiti itd.) ampak, če si res nek computer nerd, ti priporočam e-social life. Lažje je komunicirati preko spleta kot pa v realnosti. Pa če najdeš mogoče na facebooku ali kje drugje kak nov in neznan kontakt "f**k it", klikni pa se začni pogovarjat (čeprav verjamem da so začetki pogovorov zelo awkward).

FlyingBee ::

ahhaahhaa, dober preizkus delaš, kaj boš to za kakšen predmet na faksu uporabi?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

bosmla ::

Nisem cital vsega ampak glede zloma - sam sem imel pred 15+ leti zdrbljeni obe kosti malo nad gleznjem (bilo je vec fragmentov - ti pa imas "lep" zlom pac razlika konj in motor :|) in tedaj je bilo res novo to z zelezno palico v kosti pa se je vse izredno lepo zacelilo in tudi gibljivost je na 99%. Samo cimvac gibaj do bolecine, da se sklep ne poleni...

marijancek ::

sprehodi so že v redu ampak ne vsak dan, ker ti postanejo dolgočasni. 1,2x na teden je čist dovolj, pa je takrat bolj užitek.

ko sem bil jaz 18 so mi možgani delali sto na uro, programiral cele dneve, bral darwina in filozofe, razmišljal o AI (obseden z njo). na nek način najboljša leta mojega življenja, pa še šole sem bil frej, kar mi je prav pašalo, sploh nisem pogrešal družbe.

kar boš zdaj počel ti bo zacahnalo kako bo preostanek tvojega življenja potekal, zato previdno. možgani se ti še razvijajo do 25 leta in če že zdaj zabušavaš je največja verjetnost, da boš to počel celo življenje. navade so zajebana stvar. strah pred neuspehom tudi. ni nič narobe če ti spodleti kaj ampak ne smeš si prevečkrat tega privoščiti ker potem dobiš strah pred neuspehom in si popolnoma demotiviran.

marijancek ::

aja lahko probaš quakelive.com :) tukaj se pokaže, kako si zares dober v igrah.

para! ::

Če ne more normalno premikat roke, potem bo v QL slab.
Death before dishonor!

marijancek ::

če nima tiste, s katero premika miško zlomljene, ni problema.

power12 ::

@jan1024188 : Da ti povem nekaj glede tvojega problema !

Tudi jaz se ne družim na veliko s svojimi kolegi ( zato ker nimam želje hodit po klubih, ga pit, in prihajati domov v jutrajnih urah ), zaradi tega sem tudi jaz cele dneve sam, kadar pač ni pri meni punca. Imam službo, ki me veseli, na pijače HODIM s kolegi vendar tm vsak tedn enkrat, toliko da se malo pogovorimo o novih stvareh, ter 1 na dva meseca da grem z njimi tko ornk ven na kakšen biljard itd.... to pomen da se tudi jaz malo zdivjam ( delamo norčije :)) , vendar nič takega da bi bili problemi s kakšnimi ljudmi :) ). Tako da kar se tiče socialnosti do ljudi, nisi edin s tem problemov, OK jst sm na malo boljšem položaju, ker jst brez prijatlov in punce nebi zdržal !

Jst ti priporočam, da začneš hodit na sprehode, jst to počnem vsak dan 7 dni v tednu za minimalno 1 uro in pol dolg sprehod. Zdej med tednom hodim na sprehod v družbi psa :)) , tam srečuješ ljudi, kdaj so tud luštne punce ( same ) >:D , pa kdaj pride kakšen pogovor glede psov ( a je samček itd...), pač jst mam punco tako da moram pazit kaj delam :P , potem ljudi lahko tudi pozdraviš, te ne bodo pojedli, in naj povem najbolje je it sam s psom če ga imaš, veliko lahko premišljuješ o problemih, ki jih imaš ali pa daš možgane na off in uživaš v svežem zraku !

Vikende jaz preživljam tudi ( če slučajno nisem v službi ), v družbi punce s katero spet hodiva na dolge sprehode ( dolge več urc ), zdej edino pač da se tukaj tudi kam zapeljeva ( bled, morje itd...) in se tam sprehajava.

Tako da na kratko moj povprečen dan zgleda nekako tako ( sem v službi, pridem dam iz službe, pojem kosilo, grem na sprehod tm do 2 urci dolg sprehod, pridem domov, če pride punca sem z njo, drugače pa se dolgočasim ( računalnik, fitnes, potem na vsake toliko časa pijača s kolegi, za to moram hodit v LJ, potem pa je že noč in se vse ponovi, z razliko od poletja ko je doma delo, urejamo oklico bajte ).

Tako da moj nasvet je naredi nekaj glede tvoje socialnosti in pejt ven ( sprehodi, med ljudi ) kokr pa da doma čepiš. ( Aha babe padajo na poškodbe, jst sm mel tud operacijo na komolcu, in moji to čist dopade, brazgotina itd... :)) )

furion ::

Rias Gremory je izjavil:

fukken do it
http://boards.4chan.org/b/

d in e :P

power12 je izjavil:

@jan1024188 : Da ti povem nekaj glede tvojega problema !

Tudi jaz se ne družim na veliko s svojimi kolegi ( zato ker nimam želje hodit po klubih, ga pit, in prihajati domov v jutrajnih urah ), zaradi tega sem tudi jaz cele dneve sam, kadar pač ni pri meni punca. Imam službo, ki me veseli, na pijače HODIM s kolegi vendar tm vsak tedn enkrat, toliko da se malo pogovorimo o novih stvareh, ter 1 na dva meseca da grem z njimi tko ornk ven na kakšen biljard itd.... to pomen da se tudi jaz malo zdivjam ( delamo norčije :)) , vendar nič takega da bi bili problemi s kakšnimi ljudmi :) ). Tako da kar se tiče socialnosti do ljudi, nisi edin s tem problemov, OK jst sm na malo boljšem položaju, ker jst brez prijatlov in punce nebi zdržal !

Jst ti priporočam, da začneš hodit na sprehode, jst to počnem vsak dan 7 dni v tednu za minimalno 1 uro in pol dolg sprehod. Zdej med tednom hodim na sprehod v družbi psa :)) , tam srečuješ ljudi, kdaj so tud luštne punce ( same ) >:D , pa kdaj pride kakšen pogovor glede psov ( a je samček itd...), pač jst mam punco tako da moram pazit kaj delam :P , potem ljudi lahko tudi pozdraviš, te ne bodo pojedli, in naj povem najbolje je it sam s psom če ga imaš, veliko lahko premišljuješ o problemih, ki jih imaš ali pa daš možgane na off in uživaš v svežem zraku !

Vikende jaz preživljam tudi ( če slučajno nisem v službi ), v družbi punce s katero spet hodiva na dolge sprehode ( dolge več urc ), zdej edino pač da se tukaj tudi kam zapeljeva ( bled, morje itd...) in se tam sprehajava.

Tako da na kratko moj povprečen dan zgleda nekako tako ( sem v službi, pridem dam iz službe, pojem kosilo, grem na sprehod tm do 2 urci dolg sprehod, pridem domov, če pride punca sem z njo, drugače pa se dolgočasim ( računalnik, fitnes, potem na vsake toliko časa pijača s kolegi, za to moram hodit v LJ, potem pa je že noč in se vse ponovi, z razliko od poletja ko je doma delo, urejamo oklico bajte ).

Tako da moj nasvet je naredi nekaj glede tvoje socialnosti in pejt ven ( sprehodi, med ljudi ) kokr pa da doma čepiš. ( Aha babe padajo na poškodbe, jst sm mel tud operacijo na komolcu, in moji to čist dopade, brazgotina itd... :)) )

Ocitno sem si zacel predstavljat neko utopicno zivljenje iz filmov...se postavljam na realna tla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: furion ()

technolog ::

Ja, maturo morš nardit, to je skor mus... Če je ne boš, si celo srednjo šolo vrgel stran, ker imaš stopnjo izobrazbe še vedno "končana osnovna šola". Splača se ti še dodat ta kamenček v mozaik...

Sej nisem lih na tekočem, ampak a ni čez par mesecev matura? Torej - v temi sprašuješ kaj naj delaš - pot pod noge pa v knjižnico in za knjige.

Prov gotov boš ponosen nase, ko ti bo uspelo naredit maturo.

Zgodovina sprememb…

para! ::

Ej, če se boš zdej začel učit za maturo, je to preveč časa, da te umes mine in ti ga tale slova zakadi do konca, če te že zdej tok jebe. Tko da kar se tiče branja, ane, ti ni treba res knjig brat, če nočeš, ampak obstajajo v knjigarni zadeve, ki se imenuje "obnova del za maturo" in tam piše vse, kar moraš vedet, seveda v 10x krajši obliki. Če ti branje raznih slovenskih hlapčevskih zgodb o kmetih ne diši, so te obnove točno to, kar rabš.

Gramatika je pa prelahka, da bi se učil več kot en teden (če si res les).

lp
Death before dishonor!

furion ::

Ne, knjige rad preberem, s tem nimam tezav. Lanskoletne sm prebral 2x obe :P Ena mi je bila celo vsec.

jype ::

Ja, ravno s tem maš težave. Jaz sem vedno bil eno ali dve oceni slabši, kadar sem dejansko prebral knjigo, namesto da bi zgolj spremno besedo.

para! ::

Ja, zna bit boljš, da svoje mnenje o knjigi pustiš doma in raje interpretiraš kot to delajo profesionalci v profi obnovah. Važn, da je un k bere srečen.

lp
Death before dishonor!

furion ::

para! je izjavil:

Ja, zna bit boljš, da svoje mnenje o knjigi pustiš doma in raje interpretiraš kot to delajo profesionalci v profi obnovah. Važn, da je un k bere srečen.

lp

Po mnenju o knjigi nikjer ne sprasujejo. Se manj pa na maturi. Ker je to nekaj subjektivnega.

para! ::

A nisi sam napisal, da moraš neke eseje pisat? Sem mislil, da so teme pobrane iz knjig, ki jih moraš prebrat. My bad.
Death before dishonor!

technolog ::

So. Vendar je esej objektivna literarna oblika, pišeš dejstva, ne svojih čungalung ki se ti dogajajo v glavi.

marijancek ::

jaz nisem imel pojma za kaj se gre pri pisanju eseja, niti me ni preveč zanimalo. zato sem za sigurno napisal zelo veliko strani vsega sranja, ki sem se ga lahko spomnil. naredil sem, to je bil cilj. :)

jalovec09 ::

Danes se je treba učiti neprestano.

cyber_killer ::

Kaj početi v življenju?

Sprehodi, pijačke, izleti v gozd, izleti v planine...uči se kaj novega >>> NOT

Klasični dolgočasni nasveti.

Svetujem ti, da greš v Afriko nekam, delat kot humanitarni delavec, pomagaj folku, pejd z njimi lovit, mau se druži z njimi, spoznaj njihov način lajfa. Ne rabiš it tam, kjer res nimajo kaj za jesti in piti, pač tam v neko pleme.

furion ::

cyber_killer je izjavil:

Kaj početi v življenju?

Sprehodi, pijačke, izleti v gozd, izleti v planine...uči se kaj novega >>> NOT

Klasični dolgočasni nasveti.

Svetujem ti, da greš v Afriko nekam, delat kot humanitarni delavec, pomagaj folku, pejd z njimi lovit, mau se druži z njimi, spoznaj njihov način lajfa. Ne rabiš it tam, kjer res nimajo kaj za jesti in piti, pač tam v neko pleme.

Da, potovanje je stvar ki je aktivna v teh 2 letih. Del zivljenskega nacrta. Ampak afrike pa ni not, sploh pa nevem kako naj grem pridem do tam, in nemores kar tako vdret v zivljenje neke skupine... ceprav ideja je pa super. Sem za.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

furion ::

mtosev je izjavil:

vidim, da imaš podjetje http://www.bizi.si/BIRSA-D-O-O/maticno-...

Zapru lani...prevelika izguba.

marijancek ::

na umetno inteligenco se pa ne bi preusmeril?

furion ::

marijancek je izjavil:

na umetno inteligenco se pa ne bi preusmeril?

Ne, tega pa res nikoli nisem maral, niti ko sem se ukvarjal z 3D stvarmi...

marijancek ::

zanimivo, smo si različni. meni je pa to tako zanimivo, da se mi zdi ukvarjanje s čimerkoli drugim potrata časa.

furion ::

Trenutno me najbolj zanima server-side web dev in server software. Python in C
Lih danes sem razmisljal, da bi se ponovno aktivno vklucil v Fedora group, glede na to, da je to moj glavni Linux distro ze od FC4 (takrat sem imel 12 let). Bi bilo lepo naredit kako kontribucijo, glede na to da so bili vsi dotedanji projekti closed-source commercial stuff. Treba dat nazaj v projekte, ki nam dajo toliko dobrega vn.

technolog ::

Vsekakor. Predvsem pride z razvojem OS stvari veliko izkušenj, tako da je to win-win.

mtosev ::

kakšna ideja kaj bi lahko sedaj počel proti dolgčasu?
trenutno mi je zmanjkalo idej razen forumi, youtube, facebook,... in to mi počasi že najeda. kakšen predlog kaj bi lahko sedaj/ta trenutek počel?
je kaj pametnega na netu? kakšen video oz karkoli, da porabim malo časa? karkoli
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> je kaj pametnega na netu? kakšen video oz karkoli, da porabim malo časa?

https://kerbalspaceprogram.com/

Janac ::

Spravi se delat da boš šolo enkrat končal, uči knjigu.

Gigahertz ::

Pejt na avion, via barca na MWC.
"670#2500#8"

mtosev ::

@jype to je free game al kaj? piše nekaj o buy na webpagu?
@giga
tale mobilni kongres me ne zanima kaj preveč. rajše bi šel na cebit
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> @jype to je free game al kaj? piše nekaj o buy na webpagu?

Ja tut demo maš (ki je dovolj, da zgubiš kakšen teden časa).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ko te nategnejo na maturi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8216302 (11864) Meizu
»

Punca -> Tehnik računalništva, Vegova LJ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12931488 (25149) x128
»

Zakaj se večina maturantov najbolj boji slovenščine ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
11925048 (18973) m0LN4r
»

Vrnitev v šolo

Oddelek: Šola
286094 (5090) para!
»

Kaj početi v življenju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9417080 (13314) D3m

Več podobnih tem