» »

DSJ

DSJ

OOTBOXZY ::

Ali kdo ve, kako pripravit igro Deluxe Ski Jump, da bi delala v Win XP
LP

OOTBO XZY

XsenO ::

Meni pod XP dela brez problemov. BTW probaj malo se poigrat s kompatibiliti nastavitvami
1 + 1 = 1

OOTBOXZY ::

Sem probal, ampak mi zmrzne. Igra se sicer zazene, takoj za tem pa je konec veselja. A mas se kako drugo idejo?
LP

OOTBO XZY

hubertfast ::

Jaz imam mileniume, igra mi sicer dela, vendar brez zvoka. Pod Win98 je bilo vse v redu, pol mi je pa en frend rekel, da kao mileniumi, XP-ji,... ne podpirajo dosa in da je v tem fora. Igre sem se takrat že tudi malo naveličal, tako, da se s tem problemom nisem potem več ubadal, verjamem, da pa bi lahko kaj rešil z nastavitvami. Probat je treba.
Lara je zakon!!!

BlackHole ::

Meni XP-jih dela vedno, samo kadar grem iz igre, jo moram na silo ugasnit.
Me pa zanima zakaj kolegu, ki jih ima na WIN98 ne prime registrska. Ko vnesem ime in cifro, se igra odklene in tusi vse proge so na razpolago, čim pa grem iz igre in spet v njo, je igra spet demo in jo je spet treba registrirat.

mafijc ::

ja men tut tko dela k blackholeu. mam xp pa mi vse dela edin na silo jo moram ugašat!8-O

bastadu ::

BlackHole&mafijc: Sta mogoče pomislita, da mata vse fajle od igrce samo za branje (ReadOnly)? Samo ugibam...

BlackHole ::

:(

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Za kolega, ki sem mu jih presnel s RW CD-ja bi pa to bilo precej mogoče. Dobra ideja, hvala.

MikroB ::

Ko smo že ravno pri DSJ, ali ima kdo mogoče novo verzijo, ono, ko sneži (pa malo lepša grafika je)?
Pliz...

Tomi ::

Igra stane nekje 10$. Če nisi skop, jo boš nabavil, drugače pa ne bom trpel na forumu wareza, ok?
metrodusa.blogspot.com

LojzePek ::

Igra stane samo 7€. Sam je beda ker je Planica K250, druge skakalnice pa soo velikosti, tako kot v resnici. Pa full napak ma špil. Npr. ko veter piha navzgor lahk full daleč skačeš, ko pa piha navzdol pa ne morš daleč skočit. Beda.

Predator ::

mogoče pa realnost?
:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518583 (3569) Nyana
»

Left 4 Dead (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17313184 (2738) Horas
»

Spletna trgovina z Igrcami

Oddelek: Izdelava spletišč
364713 (3797) SlimDeluxe
»

hitman 4 blood money (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
504795 (3082) DOOM_er
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221788 (1402) daylight

Več podobnih tem