» »

Left 4 Dead

Left 4 Dead

«
1
2 3 4

Tr0n ::

Skoraj ne morem verjet, da za tale "cukrcek" se ni teme. ;) Left 4 Dead je survivor co-op v pravem pomenu besede - na tone zombijev, 4 igralci, co-op, vedno drugacna situacija glede na skill igralcev in veliko akcije.

Zadeva prihaja od Valve in bo na voljo 21. novembra za 360 in PC.


Uradna stran
Wikipedia
Videos
  • zavaroval slike: Tilen ()

laught ::

Tole zgleda kr dobro,kaj bo not mogoče split screen na coop?al bo to lahk sam prek neta?

Tr0n ::

360 - split screen in/ali online, za PC pa ne vem.

laught ::

Aha kul, tnx za info ,sn že mislo, da bo sam za prek neta coop.

Tr0n ::

Demo za 360 in PC kmalu or something. :)

Tr0n ::

Demo je zunaj za vse, ki ste prednarocili (oz. se lahko prednarocite) na Steamu.

Zadeva je prekleto fun. 4 co-op zombie killing spree FTW! :))

Blaz90 ::

A je možno, da igrajo tudi samo trije (pa je 4. potem kr comp, ali ga pa sploh ni)?

Tr0n ::

Ce igrajo trije, potem je eden AI. Igralci pa lahko joinajo ali quitajo med igro kadar hocejo.

Highlag ::

Sem ga hotel snet pa piše, da je trenutno le za tiste, ki so prenaročili..:8)
So zombiji res tako hitri, kot na filmčku?
Never trust a computer you can't throw out a window

Tr0n ::

Ko te zagledajo, so precej hitri ja. Pa vec vrst zombijev je. :)

Tr0n ::

Ne, ni na torrentih. Pa tak ne mores online 4 co-op spilat, ce nimas original verzijo. :)

Berserker ::

Ja na xboxu lahk ne, kaj lahk grejo 4 coop na enem xboxu? je pa finta tisto ko si zombij sej če dela valve se ve da bo vredi igra.

Good Guy ::

nč posebnga..

če bi hotu kj tazga igrat bi šou igrat nazaj house of the deads..

za kšno urco za 1 tedn pol se pa naveličaš..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Berserker ::

Ja sam vedi da je house of the deads apno. tole dela valve in njihovi izdelki niso kr za tak, sej halflife 2 nima na prvi videz nič posebnega šele v igri ugotoviš kak seka špil.

laught ::

House of the dead pa je res beda od bede, meni je še vedno najboljša zombijaščina dead rising, pol za njo pa še re 4, druge so bolj tak. Zaj bomo vidli kak bo l4d, sam pomojem nebo prekašal dead risinga, ali re 4, vsaj po trailerjah ne izgleda tak..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

destroyer2k ::

laught

Zakaj pa ne poglej recimo takole team fortress 1 je bila odlična igra, ampak valvu je uspelo dvojko še bolšo narediti. Tako da je tudi dosti možnosti da bo l4d celo bolša od re 4(čeprav 4 je bila najslabša od vseh) itd.

laught ::

to si se mal zmoto, 4ka je bla glih najboljša(resident evil)

Orbit89 ::

Ne vem kako lahko primerjate SP in MP igri.

laught ::

saj pa l4d bo tut mela sp..

Berserker ::

Odvisno kje je boljši re4 če igraš napc-ju je res bi slab če si igral na wii-ju al ps2 pa je bla igra zakon.

Tr0n ::

WTH ma RE4 veze z Left 4 Dead?

Stay on topic bitchez.

Berserker ::

Ja zombiji igri pobližajo.

Tr0n ::

Stil in zvrst sta popolnoma razlicni.

Sicer bo pa kmalu demo na volj tudi za vse ostale. :)

BuBBle.D ::

Lihkar igral demo. Ownage!
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

ahac ::

Včeraj je demo delal čisto lepo, danes pa šteka in se sesuva... 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dronyx ::

Demo je sedaj na voljo tudi za tiste, ki niso igre prednaročili, moraš pa imeti odprt Steam račun.

R33D3M33R ::

Igra ima definitivno ene izmed najboljših trailerjev kar sem jih videl.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Berserker ::

Kaj je v štacuni nebo mogoče kupit ? Potem bom pa kr......

BuBBle.D ::

Potem boš pa kr......se jebal s krekanimi serverji. Nabavi si kreditno kartico FFS in kupi preko steam-a.
Najverjetneje se jo bo pa dalo v štacuni kupit.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

tsatthoggua ::

Po 2h igranja ...Normal difficulty je direkt samo za na konzolo. Da mi je bilo sploh zanimivo sem moral it na Advanced. Uglavnem - igralnost mi je kar uredu, ceprav skoda da ne mores zombie bossov spilat...al pa se nisem nastudiral kako :)
Fino bi blo, da zomibji nebi kar umiral kamorkoli jih zadanes (pac glawa je bila navadno standard, da se zombie dokoncno stegne) in da bi te kaksen pohabljen tudi kdaj v koleno grizljal medtem ko mu kolege pobijas.
Nad sistemom browsanja serverjev prav tako nisem ravno navdusen, vendar opravlja svojo nalogo. Se mi je pa spil ze dvakrat sesul - enkrat ravno ko mi je Tank peglal cunje.

Sigurno se bo pa spil dal tud v trgovini kupit. Pa glede na to, da so preko Steama celo dražje igre si bom sigurno raje DVD verzijo nabavil... when the price is right. Verjetno bojo na zacetku navrl ceno proti 40€+ ampak za ta denar naj jo kar majo.
Za Orange Box sem takrat placal okoli 40€ vendar sem dobil HL2++,TF2 in Portal. Danes ga pa po 15€ prodajajo :) Upam, na podoben padec cene, do takrat bo pa se vedno CSS in pa TF2 dober.

Tr0n ::

Bosse in stevilne druge gamemode bos lahko igral v celotni verziji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

dronyx ::

Zadevo končno uspel prenesti in sem danes zjutraj za zajtrk šel malo pobijati zombije v demo verziji. Okolica (demo stopnje) je nekako v slogu Max Payna (apartmaji in podzemna železnica), drugače pa me vse skupaj malo spominja na Freedom Fighters z zombiji. Izkušnja je precej odvisna od ekipe, ki jo dobiš (igrajo samo štirje), sploh na advanced in expert je precej bedno, če igraš z levaki, ki ti ne pomagajo v težavah ali pa lutajo naokrog po svoje. Če se najde pa prava ekipa, ki se premika in drži skupaj, potem pa je zabava na vrhuncu.

Samo si pa trenutno težko predstavljam, da bi te ta igra lahko pritegnila k računalniku za daljši čas, ker kakšne globine tu nisem zaznal. Možno sicer da se v polni verziji pojavijo res kakšne stopnje, kjer je potrebno taktiziranje in razmišljanje, samo pri zombijih ne pričakujem ravno vrhunske AI. Je pa res, da igra ni klasično skriptirana, da bi se ti nasprotniki pojavljali vedno na istem mestu in bi čez čas obračal stopnjo lahko miže.

Tako za kakšno hitro sprostitev je pa OK (ne dam pa 40 € za to, največ 20 €).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Tr0n ::

Meni se pa ze pre-loada zadeva iz Steama.

Yay! :)

R33D3M33R ::

Potegnil demo in igral (le singleplayer). Vsekakor zna biti zanimiva v coop načinu, single player je dokaj lahek.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

dronyx ::

Meni gre pa tale Steam res že pošteno NA ŽIVCE. Kadarkoli hočeš igro zagnat, se ali posodablja Steam ali igra in čakaš 20 minut. Tako sicer elegantno rešijo to, da imajo vsi enako verzijo, samo tega teženja s posodobitvami jaz enostavno ne prenesem.

Drugače pa upam, da s tole igro Valve samo testira zadevo z co-op večigralstvom in da bo Half Life 3 imel tak privzeti način igranja. Uff, če pa to naredijo tako kot je treba z Half Life tematiko, si pa upam špekulirat, da dobimo eno najboljših iger sploh. Računam nekako na izzid 2010.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

laught ::

half life 3?episode 3 verjetno misliš,hl 3 tak lahk pričakujemo 2014,drugač pa jas rajši počakam, da pride igra v trgovino,jebeš demo..če lahk počakaš en tedn na orginal.

dronyx ::

Ne, misli sem Half Life 3. Tole z epizodami je rahlo že prezvečeno, poleg tega Half Lifu obupno manjka dober multiplayer, da bi bila lahko igra kaj več kot zabava za nekaj ur, ki potem roma na polico. Upam da pri Valve kakšna ekipa dela na HL3 in da se ne ukvarjajo samo z epizodami, ker sicer bo HL3 izšel nekje 2015-2020.

Za L4D pa upam, da bo obstajal kakšen naš strežnik (za Steam ne poznam, kako to deluje), ker obstoječi način, ki te vrže nekam naključno, deluje čisto nepredvidljivo in je cel kup težav, od visokih pingov, da težav s povezavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Berserker ::

2015 do 2020 zakaj pa bi morali tak dolgo čakat na hallife 3 ? Pol pa bi dobli sam 10 ur igranja. Kaj ko bi naredli primerjavo da bi igro nardili v cryengine 2 pa v valvejevem pogonu. to me ful zanima kako bi se obneslo.

Tr0n ::

Zadeva je zunaj za Steam userje in seka.

Just so you know. :)

dronyx ::

40 € se mi zdi kar malo veliko za tole, sploh ker ne dobiš niti medija. Malo bolj poštena je cena če kupiš po sistemu plačaš 3 dobiš 4, kar potem pride 30 € na kos. Ali ve morda kdo, kako velika je zadeva, če jo potegneš dol iz Steama?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

laught ::

PM igra mi je zjebala 2 duble layera in je sploh negre zapečt, zaj sem jo prisiljen kupit,pa me zanima če je vredna denarja,pa če je single player tut?pa če se dobro obnese..

Tr0n ::

Definitivno vredna denarja.

onyx: cca. 5 GB

Tr0n ::

Heh, se posebaj Versus mode, kjer se spawnas kot random zombie boss in napadas survivorje.

Ze dolgo nisem imel nasmeska na ustih, ko sem igral kaksno igro. Tokrat je bilo drugace. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

opeter ::

Kakšne so strojne zahteve?
Bo delovalo na E8200, 4 GB RAM, Radeon 2600XT, 19" LCD (1280x1024 pik)?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Minimum:

Supported OS: Microsoft Windows XP / Vista / Vista64
Processor: Pentium 4 3.0GHz
Memory: 1 GB
Graphics: 128 MB, Shader model 2.0, ATI 9600, NVidia 6600 or better
Hard Drive: At least 7.5 GB of free space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

Recommended:

Supported OS: Microsoft Windows XP / Vista / Vista64
Processor: Intel core 2 duo 2.4GHz
Memory: 1 GB
Graphics: Shader model 3.0, NVidia 7600, ATI X1600 or better

R33D3M33R ::

Odvisno na kakih nastavitvah bi rad igral. Meni zadovoljivo deluje na GF 6600GT, Sempron 3000+ in 2GB RAM na nekih bolj ubožnih nastavitvah, pa vendar brez zatikanja.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

opeter ::

OK, hvala vama. To se lahko kupi preko Steama? Je cenejše, če kupiš preko Steama, ali pa je bolje kupiti DVD-škatlasto verzijo v npr. Igabibi, Wotam, Mantis ali kje drugje?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dronyx ::

V petek se lotim zombijev. Ali morda to igrate skupaj z znanci, ali pač kamor vas vrže Steamov strežnik?

Opeter: Igra stane v trgovini z medijem 37 €, na Steamu 50 USD, pri tem pa ne dobiš nobenega medija in 5GB prenašaš prek linije. Imajo pa akcijo plačaš 3 dobiš 4 izvode, kar pride pa ceneje kot pri nas v trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

opeter ::

Opeter: Igra stane v trgovini z medijem 37 €, na Steamu 50 USD, pri tem pa ne dobiš nobenega medija in 5GB prenašaš prek linije. Imajo pa akcijo plačaš 3 dobiš 4 izvode, kar pride pa ceneje kot pri nas v trgovini.


Ehmmm, ampak zakaj bi kupil 3 izvode, če pa rabim samo en izvod Left 4 Dead?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dronyx ::

Opeter, v bistvu je to igra za štiri igralce in oni verjetno računajo, da komu (friends will be friends) ostale izvode podariš, ali pa da se četverček odloči za nakup skupaj in tako privarčuje eno licenco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Left 4 dead 2

Oddelek: Igre
91622 (949) jizzer
»

Steam - Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
518951 (7309) LitralSM
»

Steam za Linux potrjen, prva igra bo Left4Dead 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
24548203 (41178) Nummy
»

Steam Trade (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
515129 (3874) _Denny_
»

Xbox 360 igre

Oddelek: Igre
7708 (631) ArYeS

Več podobnih tem