» »

Kaj dati necaku za spilat

Kaj dati necaku za spilat

Simko ::

No fantje, punce - povejte:
Me soseda klice, pa rece naj ji neke igrce zrihtam za njena 10 in 12 letna necaka.
Kaj ji naj dam? Nimam pojma, kaj se igra pri teh letih. 10 do 12 letniki povejte :)

lp

DrSergioDJ ::

kak NFS bi mu bil všeč (pomoje)....
al pa kaka fifa...

pa če nočeš, da te enkrat v spanju ustreli...se izogibaj streljačinam/ostalim krvavim zadevam :)
...

Simko ::

Hehe, njuna sestrična - od sosede hčerka, pa rekla, da bi prav nekaj za strelat onadva mela ... heh.

Aja, pa da povdarim - seveda bi jima prodal original igre, katerih imam doma na pretek :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Simko ()

burekar ::

Dej mu NFS5, Unreal Tournament, Tony Hawk 2 al pa 3 pa take komercialne fore. Red Alert 2 znajo taki froci že tud špilat. Al pa Leisure Suite Larryja, to sm jst špilu ko sm bil tolk star.

XsenO ::

Hmmm.... ja pustolovščine bi mu lahko dal sam je problem kolk obvlada tuje jezike. DAj mu kakšno arkado ali pretepačino to mali vedno špilajo
1 + 1 = 1

IceIceBaby ::

glih pustolovščino mu daj. Se ful angleško naučiš zraven pa še ni tuk bedno ko tiste streljačine. Otroc še nevejo da je sam igrca to pa bo popizdil čist :)

Klemenn ::

lula the sexy empire:)))......................a jo ma kdo :O))))

Matek ::

MAmo, brez skrbi,...>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jRk0 ::

smo igrali:)

daj mu full trothle, pa nfs, pa fifo, pa nba kaki
You fuck up once, you loose two teeth.

BaRtMaN ::

pustolovščine: zabavne so Discworldi - aja za otroke :D jst bi dal Neverhood - v glavnm tako kjer ne (moreš) crkot nardit.
arkade: Rayman, Croc...

To so taprave igre za današnjo mladino.
Oh, kje so cajti ko sm nabijal Stunt pa Lotus pa Street Rod... :D

ahac ::

Oh, kje so cajti ko sm nabijal Stunt pa Lotus pa Street Rod...

Oh, ja....

Na lanpartyju zadnjič je bil en tamal in je najrajš Unreal Tournament nabiju, čeprav je bil več mrtu kot živ. Sam, da se tastari ne bodo ker pritoževal glede nasilja. :))

Še neki: Če daš otroku 3d streljačino daj nujno INVERTED mouse, da se bo navadu pravilno špilat. :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

pivmik ::

Simko polušaj mene, zelo ti priporočam igro LEGO Racer, otroci so nori nanjo, je prišel en 5 letni otrok igrat k meni in mu je bila ZELO všeč, pa tudi drugod sem videl, da vsi tamali to igro res obožujejo. Najprej si sestavijo avtek iz LEGO kock, potem pa se grejo vozit, ne moreš verjet kakšno veselje.

Res, poskusi boš videl!
LP, Gregor GRE^

Klemenn ::

jaz si jo glih zdejle inštaliram....

ahac ::

Jebediah: star si glih prav... >:D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Simko ::

Joj, pa če lego racerja nimam zdaj....sem pa dal revolt gor.... tudi fajn zadeva.

lp
Simon

drejk ::

jEZ SM STR 12 LET PA BI PRipoproču soldier of furtune pa sin
pa kakšen red alert je dober pa malo quake 3 pa ut pa carmagedon 2(brum).

:8) :8) :8) :8) :8) :8) :8) :8)
haag.board.dk3.com

BaRtMaN ::

Še en 'igrator'. :D

Hux ::

Te sosed klice lol! Vprasaj ga ce je smotan al kaj mu je lol!
Reci mu naj se sam briga za svoje froce lol! Al si kaki pirat da tebe sprasuje lol? Si opazo lol? Ves kaj mislim lol? Nevete lol? Sigurno vete ne lol? Lol!!!

Hux ::

Haha dobra! Ampak kdo pa pravi da je z inverted mouse pravilno spilat sploh? Sej to ni avijon. Ali ti ko hoces gor obrnit pusko tudi dol potisnes roko?>:D

LojzePek ::

Men so uni multimedijski cdji svetovni : človeško telo ...

eland ::

Ma kar lepo Alien Vs. Predator, naj takoj spozna se je treba v življenju borit >:D

Kaj pa Tetris -men je še dones dobra igra. Če ne pa Raymana.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljših 5 iger v zgodovini (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6712685 (8494) imagodei
»

stare avtomobilske igre

Oddelek: Igre
303854 (3267) opeter
»

Stare Igre - katera je tista ki vam pospeši nostalgično srce (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15112670 (9944) SavoKovac
»

najbl bedna igra (za tebe) je: (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1187806 (5157) cholt45
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010000 (6241) Poldi112

Več podobnih tem