» »

Left 4 Dead

Left 4 Dead

1 2
3
4

laught ::

Tale dvojka zgleda hudo bugasta.

BuBBle.D ::

Hudo bugasta? Kaj ti si jasnovidec? Poleg tega pa mi povej katera igra od Valve je bila kdajkoli bugasta?
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

PINki ::

CSji..

DOOM_er ::

mah une 2 al pa trije bugi.
Robots will steal your job. But that's OK

dronyx ::

Ali ima kdo težave z zvokom v L4D? Meni se naključno dogaja, da zvok postane eno samo hreščanje (XP, Sound blaster). Zadevo reši ALT+TAB, ampak upam, da obstaja kakšna elegantnejša rešitev.

Naj povem, da nikjer drugje takih težav nimam, L4D se pa tudi prek steama sam posodablja (gre za original).

__Devil__ ::

Meni deluje zvok super. Sicer na win 7 64bit

BigWhale ::

A to se kdo igra? Jaz zadnje case kar. :)

__Devil__ ::

Jaz tudi ful igram :D. Samo kaj ko nimam org. pa me neki steam je*e pa ne morm multi igrat.

BigWhale ::

V bistvu ti jebes steam.

Razlika je ocitna :>

chucki ::

Jaz tudi ful igram :D. Samo kaj ko nimam org. pa me neki steam je*e pa ne morm multi igrat.


Uporabljaj program GARENA. Jst igram med vikendi, ponoči. :D

jamiroq ::

left 4 dead 2 je na voljo za preorder (34,19eur; four pack stane 102,59eur).

JerryP ::

Zanima koga nakup paketa za 4? Potem pride igra 25,64EUR.

tsatthoggua ::

No cena 35€ mogoce res ni preterana za L4D2, ampak vseeno - Jebejo naj se. Cez 7 mescov bo verjetno ze nov molzni stroj L4D3 napovedan , tako da bo cena padla na 10€ - takrat mogoce celo nabavim.

L4D sem kupil za polno ceno, od obljubljenega smo sedaj dobili se Crash Course, ki je dolga tocno 2 smrdljive mape. Vceraj sem jo preigral v nekako 15min in lahko samo recem - meh. Vse custom mape, ki jih je folk sestavljal v prostem casu so mi bile boljse kot pa tale CC, ki so ga packali pol leta.

Kdor razlislja o nakupu kake zombie klawscine, naj si nabavi Killing Floor za 14,99€.
Pa mogoce se kratka primerjava :

L4D:
+- hodis naprej, torej se ti okolje spreminja, vendar ko to preigras 3x je vse ze totalno predvidljivo
+ Versus - ce igras s friendi, je lahko uzitek, drugace pa vecjega sufferja nisem se dozivel v nobeni igri (z random folkom). Vedno se zgodi ce zmagujes, drugi team quita in na koncu igras z boti, ce je obratno pa spet sam igras z boti proti nasprotniku. Lame uglavnem.
+ je ze nekaj solidnih custom map, vendar je tesko dobiti dober server da igras na njem.
+ Imas se Survival mode, ki je prav tako zanimiv kako uro potem pa vsaj meni dojadi.
- podpora je na podnu, se vedno je ogromno bugov, veliko stvari bi se dalo izpeljat veliko boljse (community jim daje ideje) vendar ne naredijo NIC
- z vsem omenjenim idejami se seveda ne ukvarjajo, oziroma jih verjetno pakirajo v L4D2
- vcasih cakas ko debil v lobby in isces server - to lahko traja tudi 10-20min. Da ne govorim o tem da sploh ne upam vec joinat lobby kjer nisem jest leader - ali je tisti leader afk in ga cakas da starta, ali pa pozene local server kjer imas potem 400ms pinga in pa dol odletis 5min po startu, ker je leader ugasnil comp in sel na vecerjo....

KF:
+- Igras isto mapo od zacetka do konca, vendar se moras zaradi traderja premikat po njej in ne mores kampirat na istem mestu.
+ imas perke, ki jih pocasi buildas - glede na lvl perka lahko tudi na oko ocenis skill soigralca
+ Ze na normal je dokaj tezavna, trenutno igram na hard, potem je se suicadal.
+ ni crosshaira kar daje res dober filling pri igranju. Nekako me moti krizec sredi ekrana.
+ odlicna podpora razvijalcev - popravljenih je ze ogromno bugov, dodana nova orozja, mapa
+ ogromno custom map - pravkar poteka ze drugi del tekmovanja za najboljso custom mapo. Serverjev z custom/default mapam ne manjka.
+ 14,99€
+ obstaja ze kar nekaj modov (versus, nekaj podobnega tower defensu, Counter Strike mod,...) vendar ne morem komentirat ker nisem se probal.
- hmmm... za to ceno in kar sem nastel zgoraj nobenega minusa.

Torej - moje mnenje - nabavi KF za 15€, spilaj pol leta, potem pa nabavi se L4D2 za 10€. Skupaj torej se vedno manj kot pa sedaj samo L4D2. Velika moznost je, ko enkrat igras KF, da ti L4D sploh vsec ne bo vec - tako kot meni :) L4D1 je pa itak obsojen na propad.

__Devil__ ::

@jamiroq: Jaz bom tudi naredil preorder. Ampak po izjemno nizki ceni: 0,00EUR >:D

@tsatthoggua:

L4D1 je pa itak obsojen na propad.


Meni pa je čist kul. Ampak, ko začneš v katerikoli igri uporabljat kode/trainer, ti postane zelo hitro brezvezna.

jamiroq ::

> @jamiroq: Jaz bom tudi naredil preorder. Ampak po izjemno nizki ceni: 0,00EUR

kje sem pa napisal, da jo bom prednarocil? :)

__Devil__ ::

Nima veze. Itak bo jih večina z travnika. Če pa bo res dobra pol pa jo kupim. Tak vedno delam. Da se prepričam, da je igra vredna svojega denarja.

opeter ::

Ampak z verzijo iz travnika ne moreš igrati preko interneta, ali? Ostane ti edino nakup na Steamu oz. v retail, če bo ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

__Devil__ ::

Saj vidiš po gameplayu in grafiki. Če je dobra kupiš in zato še lahko multi igraš, da ni je še manj žal da si jo kupo :P

ZaOstali ::

TF2 daje tudi community vse ideje. Žal pa smo zaradi smrdljivih zombijov, prisiljeni čakati nekaj mesecev več , da bodo releasal nov Class update(namreč vsa TF2 ekipa zdaj dela na L4D2)

dronyx ::

Po moje L4D2 na začetku sploh ni bil planiran in jih je uspeh L4D presenetil. Zato so potem raje kot nove mape in dodatke razvijali "kao" novo igro, L4D je pa dobil samo survival mode in sedaj še eno žalost od polovične mape, ki je pa enaka ostalim. Verjetno pa je ta poteza namenjena bolj "public relations", da bi igralci kupili še drugi del. Ampak to bo v bistvu izgleda povsem enaka igra, le z novimi mapami in nekaj drugačnih orožji, kar je meni pa brez veze.

Valve bi lahko počasi najavil Half Life 3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ahac ::

Kater sequel pa ni enaka igra?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BigWhale ::

Kater sequel pa ni enaka igra?


Dune II je bil cist drugacen od Dune. :>

Master Chief ::

Mene pa zanima ce se splaca to igro nabavit SAMO za SP. Kolk sem zasledil v bistvu to sploh ni SP oz je kao nek tutorial tist SP. Torej kolk je dolg, in kaksne so napovedi za SP za L4D2?

ahac ::

L4D moraš igrat z prijatelji, drugač je brezveze.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ziga1990 ::

al kdo ve kako tistga monstruma fentas,k uleti ?

tsatthoggua ::

ROFL.

Streljas ga :) Ali pa vrzes molotovko in laufas.

rdecaluc ::

Naenkrat čutiš tresljaje.. bum čez zid poči tank, ti pa se od vsega hudega poserješ in stišneš petelina na avtomatskem šrotu. Ko odpreš oči tank kušuje tvoje podplate :))

In ja nam ni ratal uspodobt(beri usposobt) l4d (ker smo bli pirati, pa neiznajdljivi), zato smo se zmenil da bomo 4pack nabavl k pride pa lan užgal. Ni nam žal dat tistih 6EUR usakmu, za 1 noč zabave.. al pa če si kupš 2je čike pa 1 kofe pa si na istm :|
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

JerryP ::

Heh sm si nabavu enko in prednaročiu dvojko:D
Če bi kdo kdaj šou skupinsko mal šicat zombije nj me doda. Moje uporabniško ime je Soulja911.

ziga1990 ::

igram sam mi skos diskonekta povezavo pa ne morem imam originaln spil

BigWhale ::

jaz sem vedno BigWhale :)

galu ::

jaz sem vedno BigWhale :)


OT: Včeraj sem TUDI z enim Bigwhale-om špilau Nazi Zombies... Človek se je tako drl kako smo ostali paklavi, ampak smo mogli njega 90% časa oživljat.:)) Dvomim da si to ti bil, ampak vseeno vprašam (igral sem na XBOX360). :D
Tako to gre.

BigWhale ::

Hm, ne to je imposter! Pa jest nisem na Xboxu... :>

... mislim, kak folk, da si izbere nickname BigWhale ...

ZaOstali ::

K sreči nisem porabil 20EUR in si igre kupil, ker je zame največji polom v zgodovini VALVE.

PS:Zbiram pohvale

JerryP ::

Vsak ma pravico do svojga mnenja, jle:)) Sam ga morš pa podkrepit s konkretnimi argumenti. Js bi lohka tud reku, da k sreči da sm jo kupu, ker (mi) je najbolši mp špil ewah:P

BigWhale ::

PS:Zbiram pohvale


Lahk ti damo samo grammyja za najbolj neoriginalno-neuporaben post. ;>

ZaOstali ::

Modeli orožja mi niso všeč. Modeli zombijev pravtako ne. Je pa res da sem igral samo kaki 2 uri.
Očitno sem preveč navajen na CounterStrike in ZombiePanic:Source.

JerryP ::

Jah orožja in zombiji so čist stvar osebne preference. In ti po dveh urah igranja lahk rečeš da je ta špil največji fail v zgodovini valve?:|

__Devil__ ::

L4D 2 izide 20. novembra? ali so že kaj spremenili?

JerryP ::

Demo bo na voljo 27.10 za tiste ki so/bodo prednaročili za ostale teden kasneje, celotna igra pa pride 18.11.

__Devil__ ::

Imam občutek, da nebo nič posebnega.

JerryP ::

Kukr za kerga, do zdaj je biu še vsak špil k so ga ventilčki nardil vsaj zame neki posebnga :P

chucki ::

Left 4 dead 2 Demo pre-load je izšel. Možno ga bo igrati od torka 21.00h po našem času.

JerryP ::

To je za ljudi ki so prednaročil, drgač pa za vse ostale pride en teden kasnej 3.11.

galu ::

Definitivno kupim (Jebeš puške, žaga FTW.:)))
Tako to gre.

rdecaluc ::

Kaj žaga... ponev!!11!
Est modus in rebus. ,typos

chucki ::

Včeraj sem probal Killing Floor, ker je bil free weekend in vam povem, da je igra res mnogo boljša, kot l4d. Tako me je navdušila, da sem jo kupil za celih 11 eur. Za 1/4 cene ostalih iger sem dobil to igro, ki si definitivno zasluži kakšno priznanje.
@tsatthoggua ,če jo igraš me addaj za frienda! Nick imam: ZOMBIE_KILLER

MedusasPath ::

11 eur? Kje?

chucki ::

Preko steama je bila ta vikend akcija, 25% ceneje :]

chucki ::

:DLeft 4 dead 2 demo je out. :) No, naj bi se odklenu ob 21.00h, ampak VALVE zamuja.....

__Devil__ ::

A za vse je na voljo DEMO? oz. bo kmalu?
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Left 4 dead 2

Oddelek: Igre
91622 (949) jizzer
»

Steam - Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
518954 (7312) LitralSM
»

Steam za Linux potrjen, prva igra bo Left4Dead 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
24548224 (41199) Nummy
»

Steam Trade (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
515130 (3875) _Denny_
»

Xbox 360 igre

Oddelek: Igre
7708 (631) ArYeS

Več podobnih tem