» »

Pi... ma.....

Pi... ma.....

_Mortal_ ::

Slovarca že spek kot ponavadi dala spis za pisat in spet bom dobu kolac. Da vidte kere ona bedne naslove daje. Jutr pišemo spis in jz in polovica razreda sploh nevemo o čem bi pisal. Naslov: Smešnice in nerodnosti iz šolskih klopi. Ne smeš nč izmislit (kao da bo vedla kaj se je teb zgodil v 1 razredu) mora bit vse povezano ne smeš naštevat in mora bit vsaj 1 in pol stran. Kaj bom pa pisu ko me je enkarat vprašala in nč nism vedu in sm dobu kolac mislim brez veze. Ma sploh nevem če bi šou jutr v šolo. A ma kdo kakšno "smešnico" iz nižjih razredov da bi jo lahk jz uporabu. Kao da bo itak vedla še neki mal dodam pa je.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Lunik ::

A si res čist brez domišljije... :\\
Nakladaš pa je...

Počak da ti dajo Prešerna za pisat, al pa Bovary, pol si pa... :)

Brane2 ::

Napiš kaj o tem, da te je slovarca pregovorila v oralni sex in ti končno odprla oči ter ostale čute.
ne priporočam nobenih konkretnih imen- pač NEKA slovarca, naj folk ugiba kera...
Če bo rekla, da si izmišljaš pokliči Ombutsmana & naredi gužvo... ;o)))

eland ::

No tklele imaš mojo, če ti bo sploh pomagal, gre pa tkole:
V osnovni šoli smo imeli ravnateljico z največjimi joški, kar si jih kdaj videl. Če bi dajale mlek, bi dala vsaka vsaj 5 litrov. In njena navada je bila da je rada hodila gledat po klasih, kako se otroc obnašajo med odmori in je kar nenapovedano uletavala notr. Pri nas pa so se punce igrale eno igrco, k si stekle k tabli si nekaj narisal na tablo, kar je ena druga določila in spet tekel nazaj. Vmes je bila Tjaša, lepotica klasa, v krilu in padla mi je ideja - podmazal sem z vodo pred tablo, da je bilo spolzko. Tjaša je letela kot strela, nakar je padla na rit in si premočila hlačke ter nato v jok. In vmes vleti ravnateljica pogledat, kaj dogaja in steče k Tjaši in...
Seveda tega nisem storil jaz in tega ji nisem nikoli povedal.
No takrat se mi je zdel smšn, zdele pa niti ne vem več. Mah spisi mi niso bli nikoli močnejša stran. Sam spomni se kaj se je teb najbolj dogajal in sam napiš. Če se boš razživel bo že kej ven padl pametnega. Sam je pa brezveze zalivat, sej si bister poba, boš ja skupi dal. Na s-t kar rad preberem kar napišeš, tako da nisi ravno antitalent. Kej se zmisl pa bo.

Matek ::

Hehehe, Brane2, lol :D

Napiši da je tvoj sošolec se usedu na stol z zlamano nogo.
Pa od začetka nakladaj kak ste mel 3 ure v isti učilnici, pa si ti sedel sam v zadnji klopi in si menjal stole nenamerno, potem pa ste začeli z zadnjo uro in se je edn pač vsedu gor, itd. nakladaj vglavnem. Jaz sem ugotovil, da če pišem spis v stilu moje mame (vse povem 10x, z drugimi besedami) in brezveze nakladam, dobim boljšo oceno, kot če se pripravlam na spis dan-dva prej in pazim na to, da bom čim bolj čisto pisal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

Brane2, to tvoje je iz iskušenj?>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Brane2 ::

Nažalost, ne...

Sem pa enkrat kot reditelj zapisu prfoksa u dnevnik, ker je "motu pouk".
Če računaš, da sem to naredu na Vegovi leta 87, da mi je bil razrednik Dejak in da sem u dnevnik upisu Kastelica, je to kar dosežek.
Mater, takrat je ukor pomenu kazen u več pomenih besede in jaz sem mu bil tok blizu, da sem trznu bolj ko Fidel Castro, ko so ga ujeli z ruskimi raketami na Kubi ;o)))

_Mortal_ ::

Mah sej mam že pol stvari. Ampak pri ns je glasbar največi psiho na šoli. Mi smo ga že spet znerviral kot ponavadi in se mu je strgal. Udaru je z nogo v mizo in je odvalio del mize in se pol začel dret kot budala. Sej to zdej ni več smešen ampak ko si ti v tem trenutku in ga vidiš čist rdečga in razpizdenega crkavaš od smeha
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

burekar ::

Domišljija? Poznavanje profesorja(slavist je, tak da probi bit duhovit Lovro al pa I van)? Ne vključevat norčevanj iz prfoksov(90% vseh prigod), raje kak bolj podobnega temu kak je kdo padu s tola ko se je preveč guncal, kak je kaka sošolka bla z vodo polita, kak je kdo dobil kredo v glavo(od tvojega sošolca, ne od tebe se razume), kak se je kdo sprdnu in ni hotu tist dan noben več sedet z njim, kak miza zlomla ko se je kdo usedu na njo... Domišljija pa še mal realnosti zraven pa je.

Mercier ::

OŠ tematika:

- enkrat sva se z ravnatlom skor polno šolsko uro lovila (PacMan stajl, o razlogih ne bi, ni me dobu)
- sošolc je učitla telovadbe nokautiru (upravičeno, oko-šljiva)

Evo, samo še ubesediš, lahko združiš v eno. Pa blondinko dodaš.

Brane2 ::

...prve radosti sekundnih lepil- ko si sošolca zalimu za stol in so ga potem strici gasilci odpeljali domov...

... pa prva uporaba mini radiomaterskih postajic za pomoč pri pisanju kontrolk -zdej že GSM bolj pride v poštev...

... prvi resnični ljubezenski trikotnik na WCju / ti, desna roka in slika prfokse s šolske ekskurzije/...

...radosti rediteljstva- kaj si že dal folku u puding pred malco, da je pol 30% folka dobilo čudne lise okrog ust ? ...

... užitki šolskih glasil. Ti čudoviti listki, ki na poti od ideje skozi cenzure postanejo tako zanimivo dolgočasni, preden jih prfox spusti v "tisk". Maš kako unpluged verzijo teksta, ki si je nisi upu dat v objavo ? Zdej bi bil trenutek za to...

... kako si enkrat uletu u zbornico in ugotovu, da šolske klopi niso iste tam in v učilnici. Mislim, dovoljene stvari na klopi. Zakaj ima lahko kemlarca na mizi vrečko tampax vložkov, ko je pa stara ko zemlja, ti pa ne smeš met nepotrebnih stvari na mizi (kalkulator, tamočn SONY WAIO s solidnim simulatorjem itd), ki bi ga mogoče za spremembo še znal koristno uporabit...

... filozofsko vprašanje. Ko se po pouku v telovadnico zakleneta anglarca pa telovadbar, se dogaja angleščina ali telovadba ?...


Jaz bi šel na kako sex varianto. Mislim, časi so moderni, to se kao sme, obenem pa smo zakomplexani s tem, sploh starejša generacija, torej si tu v prednosti- ti izbiraš teren...

...Mislim, tega je še pa še. Samo pomislit moraš...

BaRtMaN ::

VAIO s solidnim simulatorjem - ta je pa dobra. Da b mel res lohk laptop na miz. :\
Jst pa nasledn tedn pišem in bo notr realizem - verjetn primerjava me Gospo Bovary, Ano Karenino pa Fotrom Goriotom. Jao jao jao. :( :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Tomi ::

Ne se preveč sekirati, ker se ni potrebno.
To raje prihranite za faks, ko no boste vedeli, kaj je sploh potrebno znati, ne pa tako kot v srednji šoli, ko točno veš, ali znap vse, ali ne.
metrodusa.blogspot.com

_Mortal_ ::

Že včeri sem zbasal celo stran in pol. Oceno vam pomev mogoče že jutri ali pa v ponedeljek. Brane2 a si ti seksualno obremenjen.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Mercier ::

Ruski realizem rulz, francoski je pa po večini much ado about nothing. Al pa je sam Tolstoj predober za Francoze?

Brane2 - ... filozofsko vprašanje. Ko se po pouku v telovadnico zakleneta anglarca pa telovadbar, se dogaja angleščina ali telovadba ?...
Jezikovna telovadba? :D

Brane2 ::


Brane2 a si ti seksualno obremenjen.


Od rojstva, čeprav je to bolj brez lastne "krivde".

kar pomeni, če sem "obremenjen", potem so me verjetno obremenili (ker nastopam v trpniku), torej gre za vplive okolja.

Sploh pa ne vem, kaj naj bi to točno pomenilo. Mislim, od osnovne šole poslušam lekcije seksualno "neobremenjenega" folka, ki se vedno znova izkažejo za omejene, kastrirane, nenaravne in napačne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ameriško šolstvo

Oddelek: Problemi človeštva
233776 (3273) Mavrik

učitelj me je brcnil v trebuh (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16122938 (20118) kuglvinkl
»

Bedarije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575022 (3663) milica
»

Jaz in šolanje

Oddelek: Šola
454820 (4007) root987
»

Šolski sistem?

Oddelek: Šola
312840 (2385) MadMicka

Več podobnih tem