» »

IŠČEM Slotket FcPga

IŠČEM Slotket FcPga

Spajky ::

in to takega, ki ima na sebi smd /7,5x15mm z 2x24 nogicami/ čip-oznake TVC16222(A) ali podobno, marka ni važna, glavno da je brezhiben; ali ga zamenjam za navadnega ppga/fcpga SMP capable/133MHz. Lahko mi tudi javite na mejl iz profila! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Spajky ::

Ma kaj ni prou nobenga na sončni strani Alp? 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

recoil ::

Spajky, če misleš slot1 ->fcpga adapterček ga boš bolj težko dobil, ker se jih namreč ne dobi več. Pozkusi na bolhi sam če se kakšen mogoče prodaja je takoj 100 kupcev zdraven.

Han ::

recoil, informacija ni točna. Adapterčke se še dobi, niso pa vsi primerni za vsak procesor in vsako ploščo...

recoil ::

Han - pol pa povej kje se dobi tele adapterčke. Pa kva misleš s tem da niso za vsako ploščo, ja valda mora bit slot 1 in podperat more določen multi.(moja 12x).

Han ::

Nazadnje sem jih videl pri PowerPlusu in SebaNetu. Noben ni imel mostičkov za nastavljanje voltaže procesorja. Na boljših lahko določiš še frekvenco vodila, pa tip procesorja (npr. Coppermine jedro) in nenazadnje, aktiviraš dvoprocesorsko delovanje.

Pomnoževalnik ni tako pomemben, saj so novejši procesorji zaklenjeni in ignorirajo nastavitev osnovne plošče oziroma biosa. Najbolj problematična je voltaža, ker veliko starih plošč ne podpira nižjih napetosti, pri katerih delujejo novejši procesorji.

lukanium ::

Jaz sem pred 14-imi dnevi kupil ppga to fcpga adapter pri Kos computers in takrat jih je bilo na zalogi se kar precej. Gre pa za adapter, ki podpira Pentium III/Celeron II Coppermine procesorje in FSB do 133 MHz.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410860 (7198) Spajky
»

Socket 370, FCPGA in PPGA, kako zdej?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111245 (1088) Mr.
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251433 (1212) dvokolaš
»

Slot 1

Oddelek: Strojna oprema
151294 (1065) SkIDiver
»

razlika med starimi in novimi celeroni?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141699 (1358) MadMax

Več podobnih tem