» »

Duke Nukem Forever

Duke Nukem Forever

««
3 / 15
»»

Berserker ::

Zakaj edino kar bi dobil iz tega je da hitreje umreš zaradi nabojev umetna pamet pa nebi bla nič kaj bolj razvita, igro je potrebno sam podaljšat pa dodat multiplayer.

strictom ::

Kot je saladin rekel. Je kdo sploh probal Crysis iz prve na najtežje?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Saladin ::

Kot je saladin rekel. Je kdo sploh probal Crysis iz prve na najtežje?

Da, sem.
FPS so v pravilu igre, ki jih preigraš zgolj enkrat. Kje je potem logika igro otročje poenostavit, da izgubiš že tako malo ur zabave, ki ti jih taka igra lahko nudi?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

legice ::

Kot je saladin rekel. Je kdo sploh probal Crysis iz prve na najtežje?

jaz vsako FPS najprej na najtežjo,ker drugače mi je prelahko,ni izziva in prehitro mine.Kje je potem fora igre?
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

laught ::

Če greš na višjo težavnost je to mogoče kakih 20,30 min več igralnosti in nič druga,naj rajši delajo na več misijah,puzlah...

Phoebus ::

Jaz če dam te igre na hard, ne nardim niti prve sobe (oz. parcele če smo zunaj), kaj šele prvega levela :-)

Jst ::

Zase bi lahko rekel, da sem profesionalni FPS igralec, kajti to je nekako edina zvrst iger, katero igram,... že od časa voodooja. Pa jih nikoli ne grem prvo igrati na hard, ker ponavadi tako grdo goljufajo, da bi me minilo igrati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

strictom ::

So ekstremi (vsi doomi pred trojko - probal kdo na nightmare? :)), vendar pri večini začneš uporabljati neko taktiko za vsakega badguya posebej in rata igra malo bol zanimiva, dolgotrajna in zahtevna. Na easy pa so rush in pa postrelat vse.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

laught ::

Ja sam pr večina igrah je tak da ti sam life bolj hitro jemlje,na hard.no skoraj pr vseh.

Goldee ::

Ja sam pr večina igrah je tak da ti sam life bolj hitro jemlje,na hard.no skoraj pr vseh.


Jap, nasprotnikovi izstrelki naredijo več škode, tvoji manj. Ampak, saj to res naredi igro težjo. Trenutno ravno preigravam FEAR na najtežji stopnji, pa moram rečt, da je kar precej težka (beri - takoj crkneš).

Drugače pa najprej igram na medium-hard, potem pa na max težavnosti.

No pri Duke-u je luštno, ko namesto easy, medium, hard piše recimo piece of cake, who wants some, damn im good itd :-) Duke je pač itak vedno bil in vedno bo car.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Berserker ::

Jaz igram vse na normal razen če ima igra cover system te grem na težje. Strategije igram povečini na lažje razen če dobro poznam enote in način rušanja, kr ponavadi pri težjih nastavitvah AI sam goljufa dobiva hitreje surovine, hitreje napada pol je tak gameplay sam en hiter klikot.

Zgodovina sprememb…

legice ::

Jaz igram vse na normal razen če ima igra cover system te grem na težje. Strategije igram povečini na lažje razen če dobro poznam enote in način rušanja, kr ponavadi pri težjih nastavitvah AI sam goljufa dobiva hitreje surovine, hitreje napada pol je tak gameplay sam en hiter klikot.

to pa itak.strategije nujno na easy,ker drugače nimam šanse.Ali je kdo tukaj igral Postal 2,ker se spomnem da je imel ne vem koliko stopenj težavnosti.Zdi se mi da 10 ali več xD
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Berserker ::

Edino kar sem igral na hard od strategij:coh, lotr bfme 2,rome tw tu sem čist nag33ikan v nulo. Sicer pa res hudo vlagati v to igro 10 let nazadje bi pa bila polomija pa še majhna prodaja. Če hočejo res doseč prelomen fps so pa prepozni v tem jih je itak crysis že pohodo.

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Če hočejo res doseč prelomen fps so pa prepozni v tem jih je itak crysis že pohodo.


Crysis ni nič pohodu, razen sam sebe.

Huda grafika ni dost za prelomen fps...

Če hočejo, da bo DNF uspešen potem mora laufat tud na mal bolj švoh PCjih... in imet velik boljši gameplay kot Crysis.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

legice ::

Edino kar sem igral na hard od strategij:coh, lotr bfme 2,rome tw tu sem čist nag33ikan v nulo. Sicer pa res hudo vlagati v to igro 10 let nazadje bi pa bila polomija pa še majhna prodaja. Če hočejo res doseč prelomen fps so pa prepozni v tem jih je itak crysis že pohodo.

edino kar je crysis prelomen je to,da je edina igra,ki jo ne moreš lavfati na 1 grafični z vse na max.mogoče ma res uničljivo okolje,ampak samo drevesa im lesene hiške.prelomne so bolj half-life 1,portal,duke nukem 3d...take po katerih se ostale igre zgledujejo.osebno mislim,da se razvijalci trudijo,da so igre manj požrešne glede moči,ne pa da namečejo tisoče efektov,ki jih vse lahko vidi kake 5% igralcev.npr.portal,vidš foro igre neglede na kvaliteto,pry crysisu pa maš na minimalno in se še objekti na rušijo.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Utk ::

Edino kar je pri DNF prelomno je to, da se o njem govori že več kot 10 let, pa ga še nihče ni igral. Tega Crysis ne bo nikdar dosegel. Zato se lahko Duke klanja modelu iz Crysisa :)

Saladin ::

Pa glede težavnosti:

F5 bi morali prepovedat oz. najbolje je bilo rešeno v originalnem Alien vs. Predator:

No saves at all.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

karafeka ::

.. če bi vsaj lahko puško ročno napolno, potem bi še šlo. Če se prav spomnem, je avtomatsko napolnilo, ko se je spraznila. Me prav zanima koliko jih je končano AVP1 brez shranjevanja...na najlažji, kaj šele najtežji stopnji .

Dukeja forever bodo pa lahko naši pravnuki špilali. Če.

Saladin ::

Me prav zanima koliko jih je končano AVP1 brez shranjevanja...na najlažji, kaj šele najtežji stopnji

Tukaj je že eden (mislim da imaš prvo 3 stopnje težavnosti, potem se odklene četrta - te nisem probal)

Sem preklel celotno igro, ampak tako prestrašen in "v elementu" nisem bil več nikoli (OK - morda le v Silent Hillu 2).

Je pa vse to že way off topic
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

R33D3M33R ::

Moje menje:
višja težavnost -> v večini primerov AI goljufa, najdejo se pa primeri, ko je igranje na višji težavnosti neprimerno bolj zanimivo in je pravi užitek: FarCry

savegame -> pravilno postavljeni checkpointi pa je zadeva rešena. Če si shranjuješ vsakih 20 sekund je pač že brezveze, ker potem nimaš od igre več, kot pa samo shranjevanje. Če savegamov ni pa lahko igra postane nočna mora. Bug, napačna tipka itd. take banalne napake pa moraš misijo znova -> tudi če si 1 meter pred ciljem. Halo ima recimo primer dobrega načina shranjevanja.

grafika -> Dobro grafiko se da narediti tudi na drugačne načine kot pa pumpanjem efektov v igro. Ti igro napravijo okorno, če imaš pa slabotno mašino pa ti ponavadi na najslabših nastavitvah izgleda precej precej slabše kot igre prejšnjih generacij na najboljših nastavitvah. Izjeme so, recimo Unreal Engine 3, ki izgleda dobro tudi na nižjih nastavitvah ali recimo odličen Source engine, ki je izjemno konfigurabilen in dela na celo prastarih mašinah.

prelomnost -> mislil sem, da bo recimo Prey zanimiva in prelomna pa mi v bistvu ni bila, čeprav je imela zanimive vstavke: portali, hoja po stropu, duh ti je šel iz telesa itd. pa mi v bistvu ni bila. Če sem odmislil teh nekaj inovacij, sem imel tu Doom 3. Inovativnosti je bilo uborno malo. Po drugi strani mi je pa Portal predstavljal top igro. Reševanje težav s pomočjo fizikalnega pogona je pač noro zanimivo. Kaj bi bilo torej lahko v DNF prelomno?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

legice ::

prelomnost -> mislil sem, da bo recimo Prey zanimiva in prelomna pa mi v bistvu ni bila, čeprav je imela zanimive vstavke: portali, hoja po stropu, duh ti je šel iz telesa itd. pa mi v bistvu ni bila. Če sem odmislil teh nekaj inovacij, sem imel tu Doom 3. Inovativnosti je bilo uborno malo. Po drugi strani mi je pa Portal predstavljal top igro. Reševanje težav s pomočjo fizikalnega pogona je pač noro zanimivo. Kaj bi bilo torej lahko v DNF prelomno?


kot je že nekdo povedu,čas razvoja:))Ja nč ni še napovedan kaj bo.Mejbi to da si upajo za ime igre dati čas razvoja?
Ma sigurno si bodo izmislili vsaj še tono izjav,ki bo sigurno zanimivo in upam da bo dost črnega humorja.
pa tukaj je neki trailer
in še eden
evo prelomnico.da bo igra sploh narejena in da še niso obupal:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legice ()

Berserker ::

Pač jaz crysis dajem na prvo mesto zaradi efektov pa nasploh načina igranja ki ga prinese nanoobleka, tiholazništvo, rambo ali pa gas mimo. Glede rušljivosti ga bo itak pohodu red faction guerilla in glede fizike pa ga halflife 2. Sej recimo kaj je se sploh mogoče novega uvest v fps ? Do zdaj berem le zmanjšanje strojnih zahtev in živa okolica polna fizižnih zakonov. Jaz pogrešam malo bolj krvave prizore. Tako če igraš en call of duty od 4 naprej boš videl vsak call of duty magari do cod9. Sicer pa bi blo fino če bi kdo naredil temo na kaj bi morala bit novost v fps-jah. Lep primer fps-ja + strategije je iron grip warlord če je kdo probal demo, kr fina zadeva.

Zgodovina sprememb…

legice ::

Pač jaz crysis dajem na prvo mesto zaradi efektov pa nasploh načina igranja ki ga prinese nanoobleka, tiholazništvo, rambo ali pa gas mimo. Glede rušljivosti ga bo itak pohodu red faction guerilla in glede fizike pa ga halflife 2. Sej recimo kaj je se sploh mogoče novega uvest v fps ? Do zdaj berem le zmanjšanje strojnih zahtev in živa okolica polna fizižnih zakonov. Jaz pogrešam malo bolj krvave prizore. Tako če igraš en call of duty od 4 naprej boš videl vsak call of duty magari do cod9.

ja sej ti dam prov.inovativnosti zmankuje,ampak še zmeraj je nekaj kar loči ene igre od ostalih.red faction ko bo prišla bomo itak spet lukne u betonu delal:D.gledal sem neki trailer igre,ki jo lahko igraš ali iz ptičje perspektive ali pa prve osebe in ti izbiraš glede na trenutek.
ko pa bo tole razvito za vsako igro pa bomo tam.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

ahac ::

Nanoobleka v Crysis bi bila lahko 100x boljše uporabljena kot pa je. 1 skok ali 5 sec nevidnosti pa si brez energije in spet čepiš za drevesom... totalno brezveze.

Glede Red Faction pa... prejšnja dela si igral, a ne? Sta obljubljala točno to kar tudi Guerilla...

Jaz pogrešam malo bolj krvave prizore.

Kolk si ti star? 13 let?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

Zakaj bi moral bit star 13 da si želim to ? Recimo zato ker postreliš ducat nemcev pa se sploh ne zdi da bi bili podobni ljudem počutim se kot da bi streljal napihjene žive tarče, najboljše je bilo pri BIA ki je vsaj malo krvi pa razmetanih udov pokazala. Grem stavit da pri DNF če pride kdaj ven z krvavostjo nebodo šparali, ziher.
Red faction1, 2 sta bla zakon mogoče zgodba mal napihjena(oz. sploh nevem o čem se gre),igro delajo isti kot saints row 2, ki pa sploh nis mel slabih misij in idej glede misij, mogoče bodo guerillo izboljšali.

Revenant ::

No pri Duke-u je luštno, ko namesto easy, medium, hard piše recimo piece of cake, who wants some, damn im good itd :-) Duke je pač itak vedno bil in vedno bo car.


Piece of cake, Let's Rock, Come Get Some, Damn I'm good:D, živi spomini! Spodaj je DL sedaj že kultnega releasea MasterFaster, Atomic HD verzije Duketine, sedaj že 7.8 Vsakdo ki je držal miško leta 1996 to enostavno mora imet!

http://hrp.duke4.net/index.php - [legal link]


It's simple, DL or die!
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Revenant ::

Folk ki omenjate Red Faction 2? KAAAJJJJ??!!Mislim, s takimi zjavami... človek začne dvomiti da ste igrali sploh kaj drugega razen pasjanse! Enaka je bila inovativna, meni totalno zanimiva in ena redkih biserov, ki me je pritegnila, super misije, okolja, gameplay. Ravno zaradi nje sem namestil tudi Red Faction 2, preprosto moral sem kjo preskusiti, zaradi dobrega vtisa, ki ga je pustil prvenec. Ampak dvojka, lepo vas prosim no?! Totalno kretenska, glupa štorija, glupa AI, čisto druga tematika (vsiljevanje nekaj komunističnega ki izpade sila kretensko takoj v prvi minuti igranja). Destruktiabilnost? Nadgrajena? Figo, prvencu ne doseže podplatov, sploh je ni! Igral sem jo deset minut, niti nisem obrnil prvega levela, zabrisal iz kompa takoj. Tisti ki meni da je RF2 zakon, mu priporočam da proda komp, si pobrije obrvi in preseli na antarktiko.

Okej, se oproščam ampak taki posti in špili niso za nikamor:)

Ker je zadeva totalno offtopik, predlagam, da potencialni pizdatelji raje kliknete na zgornji link, počakate dve uri kolikor traja DL in se čudite. Najboljša verzija duketine, lično zapakirana v 1 GB fajl. In ko bo DNF zunaj, bo nor, popolnoma nor!
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()

laught ::

Ja če bo sploh kdaj zunaj???>:D:P

Revenant ::

Ja če bo sploh kdaj zunaj???>:D:P

Ah, seveda bo.

(namig: sprintaj post in si ga nalimaj na steno)
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Berserker ::

Kaj maš proti red faction 2 men je zakon rušis vsepoprek (prvega dela žal nisem igral), res da zastarela sam tak slaba že ni če te nepritegne še ne pomeni da je sux.
Mene tudi nea pritegnejo japonski rpg pa jih ne kurcam.

Goldee ::




Hehe ta prizor je carski, ko un Alien serje :)) Duke, pač!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

legice ::

našu gameplay!
klik
na dnu je posnetek,ampak žal z kamero iz strani
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

T-Majo ::




Hehe ta prizor je carski, ko un Alien serje :)) Duke, pač!



Kjera verzija 3D Duka je to? Js sem potegnu dol ono 1.1GB pa je razn osnovnih tekstur vse enako iz leta 1996. Tud žvadi so 2D ki je gibajo na podlagi Duka. Torej 2D vrteče.

Drugače pa kdo pravi da Duka ne bo? Gameplay video je tu. Samo mi nekak ni waw všeč oz. nakaj revolucionarnega. Sicer je pa premalo videno. Upam da bo tudi zgodba dobro premišljena in dodelana.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

legice ::




Hehe ta prizor je carski, ko un Alien serje :)) Duke, pač!



Kjera verzija 3D Duka je to? Js sem potegnu dol ono 1.1GB pa je razn osnovnih tekstur vse enako iz leta 1996. Tud žvadi so 2D ki je gibajo na podlagi Duka. Torej 2D vrteče.

Drugače pa kdo pravi da Duka ne bo? Gameplay video je tu. Samo mi nekak ni waw všeč oz. nakaj revolucionarnega. Sicer je pa premalo videno. Upam da bo tudi zgodba dobro premišljena in dodelana.

zgodba mora biti odlična,ker grafika se nadgrajuje in oni dvomim da so jo nadgrajevali skoz
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Revenant ::

našu gameplay!
klik
na dnu je posnetek,ampak žal z kamero iz strani

Okej, zgornji link je le bedna kopija več kot pol leta starega Jace Hall Showa, spodaj v HD:
http://crackle.com/c/Jace_Hall/Jace_Hal...

Dober šow, nor špil. Vse zamere bodo čez noč pozabljene in Broussard bo kovan v nebesa! When it's done.
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()

Rotaidal ::

Ga bomo le dočakali?:)

Tr0n ::

Ne.

tx-z ::

Tut če že je to res...Hmm, sej nvem a je sploh kej bolša grafika od duke nukema 3d :D mogoče na nivoju HL1 :D Itq pa nben duke nukem nau več tok dobr kt duke nukem 3d :D
tx-z

DarwiN ::

Saj to je menda vsem jasno, da tako velike potrošniške zlate jame ne bodo pustili v nič.. Definitivno bo prišel, bo pa grafika ob izidu (kdajkoli pač to bo) zastarela vsaj 5 let ja... Samo da se prodaja... Važno je le, da je naslov Duke Nuke Forever.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

particle ::

Koliko so pa razvijalci v teh letih, že pokasirali za razvoj te igre? Verjetno je bilo že kupe denarja zmetanega v kontejner. Da to slučajno slovenski politiki ne programirajo...

opeter ::

Meni je vseeno kdaj pride. Samo da ga lahko igram.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Saladin ::

Meni je vseeno kdaj pride. Samo da ga lahko igram.

... pod pogojem da ni spet en tretjeosebni šmorn.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Tilen ::

Duke je bil uradno ustavljen. Ne bo ga.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bananovec ::

Duke govori v tako uspavajočem stilu, da te kap (pred tem seveda 3x zaspiš). Še toliko energije ni, da bi lahko normalno ENERGIČNO govoril!

D3m ::

karafeka je izjavil:

.. če bi vsaj lahko puško ročno napolno, potem bi še šlo. Če se prav spomnem, je avtomatsko napolnilo, ko se je spraznila. Me prav zanima koliko jih je končano AVP1 brez shranjevanja...na najlažji, kaj šele najtežji stopnji .

Dukeja forever bodo pa lahko naši pravnuki špilali. Če.


Jst sm jo končal na najtežjo stopnjo + bonus unlocked mape. Sam sem se pa jebal, kar dolgo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

legice ::

Bananovec je izjavil:

Duke govori v tako uspavajočem stilu, da te kap (pred tem seveda 3x zaspiš). Še toliko energije ni, da bi lahko normalno ENERGIČNO govoril!

točn tko....ne čut se več njegovga neumnga in jebačkega egota...res upam da bodo še 1x predelal govor,drugače pa ja...čakam heroja da izide=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

hojnikb ::

Sej bo nekdo odkupo pravice od taketwo in ga naredu .. :P
#brezpodpisa

destroyer2k ::

hojnikb

Saj taketwo nima pravice do duke nukem oni imajo samo za publishing.

Nejc1994 ::

Tist Trailer je biu narejen od fana in George Braussard je to napisu.Tist k je to naredu je on sam dodau govorenje duka, musko, glasove strelana (zato je tko slab zvok pa to)...tko tud da ne vemo iz kerga leta je uzev te posnetke...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejc1994 ()

]Fusion[ ::

Pomoje bo DNF izšel enkrat v prihodnosti :) Ne vem kak in kdo ga bo izdal, samo bi bil kriminal, če ga ne bi :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick
««
3 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bombshell (Duke Nukem: Mass Destruction ?)

Oddelek: Igre
122201 (1412) Zmajc
»

Duke Nukem Forever bojda prihodnje leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6615402 (12178) ahac
»

3D Realms šli rakom žvižgat, Duke Nukem Forever tudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
9212140 (6476) T-Majo
»

Take-Two Interactive toži 3D Realms

Oddelek: Novice / Tožbe
184355 (3170) Tr0n
»

Revija Wired objavila najodličnejše predstavnike kategorije "Vaporware"

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
213534 (2268) kuglvinkl

Več podobnih tem